Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art

Chopina 10/1 Racibórz

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art to nowoczesna klinika istniejąca od 2009r., mieszcząca się w Raciborzu, która oferuje swoim pacjentom diagnostykę, leczenie oraz procedury zabiegowe z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej: regeneracyjne, korekcyjne, estetycznej laserochirurgii dermatologicznej, a także zabiegów dermatochirurgicznych.

Każdy pacjent odwiedzający placówkę będzie tutaj traktowany ze szczególną troską i zrozumieniem. Urozmaicona oferta zabiegowa pozwala dobrać sposoby i techniki nie tylko najbardziej odpowiadające wskazaniom medycznym, ale także zapewniające oczekiwane efekty i dostosowane do wieku, typu skóry oraz całości obrazu klinicznego.

Istotne miejsce wśród oferty z zakresu medycyny estetycznej a także dermatologii estetycznej i klinicznej placówki zajmują zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Do leczenia blizn różnego pochodzenia, rozstępów i przebarwień skóry wykorzystywany jest tutaj laser frakcyjny CO2. Za jego pomocą przeprowadzane są zabiegi laserowego usuwania blizn, laserowego usuwania rozstępów na brzuchu, na udach czy na piersiach. Tym samym laserem lekarz może wykonać również peeling laserowy twarzy, peeling laserowy dłoni, peeling laserowy ramion a także przeprowadzić laserowy lifting skóry z zakresu laserowego resurfacingu brzucha, laserowego resurfacingu piersi, laserowego resurfacingu czoła oraz laserowego resurfacingu szyi. Do zabiegów laserowych odmładzających należy tutaj także fotoodmładzanie skóry szyi, twarzy i dekoltu.

Laseroterapia jest w klinice stosowana również w przypadku zmian naczyniowych skóry, rumienia czy pajączków. I tak za pomocą lasera naczyniowego lekarz może wykonać zamykanie pajączków, zamykanie naczynek na nosie, zamykanie naczynek na policzkach oraz zamykanie naczynek na szyi. Ponad to za pomocą lasera można usuwać niechciany tatuaż a także nadmierne owłosienie wybranej okolicy, tj. bikini, pach, ud czy brzucha. Placówka jest certyfikowana w zakresie stosowania światowych standardów protekcji skóry podczas zabiegów laserowych.

W ramach medycyny estetycznej zastosowanie znajdują preparaty światowych marek do poprawiania wyglądu skóry, odmładzania, zapobiegania starzeniu oraz intensywnej regeneracji. Ważne miejsce zajmują tutaj zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP,  fibryny komórkowej (iPRF) i strukturalnej (sPRF)-  będących źródłem i nośnikiem dla czynników wzrostu i komórek macierzystych, które są pozyskiwane z krwi pacjenta a następnie separowane w specjalnym systemie oraz podawane w celu biorewitalizacji skóry wybranych okolic – likwidacja zmarszczek, lifting zwiotczałej skóry, odbudowa ubytków objętości. Czynniki wzrostu i komórki macierzyste zawarte w osoczu i fibrynie komórkowej podane w owłosioną skórę głowy są skutecznym elementem leczenia łysienia, pobudzając macierz włosa do regeneracji. Mało inwazyjny lifting skóry jest wykonowyny z zastosowaniem biozgodnych z ludzkimi tkankami, rozpuszczalnych nici liftingujących. W zależności od rodzaju wskazań:  zarówno u pacjentów z początkowymi cechami starzenia skóry i niewilkimi zmarszczkami, jak i w stadiach bardziej zaawansowanych, z towarzyszącym opadaniem tkanek twarzy- zabieg może być wykonany z zastosowaniem różnego rodzaju nici.

Ponad to w procedurach korekt estetycznych stosowane są preparaty zawierające kwas hialuronowy. Nie tylko spłyca on zmarszczki okolic oczu, czoła, ust i wypełnia bruzdy nosowo-wargowe, ale także można za jego pomocą wymodelować tkanki miękkie twarzy– wolumetria twarzy, korekcja kształtu nosa oraz  modelowanie i korekta wielkości ust. Do innej grupy  należą preparaty toksyny botulinowej. Wykorzystywana jest ona do podnoszenia tkanek twarzy, np. unoszenia kącików ust, podniesienia brwi, czy likwidacji zmarszczek wokół oczu, zmarszczek pionowych czoła oraz zmarszczek znajdujących się na szyi. Toksyna botulinowa stosowana jest również w przypadku występowania innych wskazań: nadmiernego pocenia się okolic dłoni, okolic pach, stóp oraz czoła, bruksizmu.

W zakresie dermatologii Derm&Art oferuje diagnostykę i leczenie chorób infekcyjnych, zapalnych, autoimmunologicznych, łojotokowych i alergicznych skóry, zabiegi laserowego, krio i elektrochirurgicznego usuwania zmian skórnych oraz dermatochirurgiczne. Leczeni są tutaj pacjenci z trądzikiem pospolitym lub młodzieńczym, osoby u których występują brodawki wirusowe i łojotokowe oraz przerośnięte gruczolaki łojowe czy osoby z zespołem  wrastających paznokci.  W klinice wykonywane są dokładne badania dermatoskopowe specjalistycznym sprzętem, a ew. wycinki przesyłane do badania histopatologicznego. Lekarze przeprowadzają również diagnostykę i leczenie rumienia twarzy, naczyniaków gwiaździstych, płaskich, rubinowych zlokalizowanych w różnych okolicach skóry, poszerzonych skórnych naczyń żylnych kończyn dolnych, .

Leczenie i zabiegi przeprowadzają dysponujący dużym doświadczeniem lekarze specjaliści z zakresu dermatologii i wenerologii, oraz medycyny estetycznej. Wykonywane procedury to usługi na światowym poziomie, co obrazują certyfikaty potwierdzające regularny udział w  wielu kongresach, sympozjach i konferencjach oraz kursach prowadzonych przez wiodące ośrodki naukowo-szkoleniowe.

Na wyposażeniu kliniki znajduje się nowoczesny sprzęt i urządzenia wykorzystujące w swoim działaniu innowacyjne technologie, dzięki czemu zabiegi nimi przeprowadzane są bezpieczne, precyzyjne oraz komfortowe. Do takich urządzeń należą:

 • Laser Ultrapulse/Longpulse – to chirurgiczny laser CO2, z możliwością emisji ultrapulsacyjnej, zapewniającej ścisłą kontrolę głębokości ingerencji w tkanki. Wykorzystywany do precyzyjnych zabiegów estetycznej dermatochirurgii skóry.
 • Laser frakcyjny PIXEL CO2 jeden z najbardziej skutecznych systemów do leczenia różnego rodzaju blizn, przebarwień oraz plam soczewicowatych, rozstępów. Jest efektywny w zwiększaniu napięcia, wygładzaniu skóry- spłyca zmarszczki, odmładza i rozjaśnia skórę twarzy. Procedury z jego zastosowaniem mogą być wykonane bezpiecznie w obszarach skóry całego ciała, w tym na delikatnej skórze szyi, dekoltu i dłoni. Stosowanie skojarzone autologicznego osocza bogatopłytkowego dodatkowo stymuluje i przyspiesza proces regeneracji, oraz optymalizuje efekty leczenia. 
 • Cryo6 ZIMMER - Innowacyjny system nawiewowej protekcji skóry podczas zabiegów laserowych

  Velas II 8G Gigaa Medical Lasers- najnowszej generacji, wysoko selektywny laser na krysztale LBO: zogniskowana emisja fali 532nm- z wyboru: do leczenia jasno- czerwonych poszerzonych naczyń skóry, naczyniaków twarzy

  Velas II 60C Gigaa Medical Lasers- zaawansowany technologicznie diodowy system laserowy emitujący falę 940nm- z wyboru do leczenia niebieskich i czerwonych wenektazji kończyn dolnych

  Velas II 532nm Beauty Scanner Gigaa Medical Lasers- skanujący laser frakcyjny 532nm ze źródłem w krysztale LBO- z wyboru: do leczenia rozsianych, jasno- czerwonych poszerzonych naczyń, rumienia skóry twarzy, trądzika różowatego. Doskonały również w leczeniu przebarwień.

  Laser Varilite – to urządzenie należące do laserów diodowych naczyniowych wytwarzające promieniowanie o długości fali 532/940 nm. Za jego pomocą można usunąć wszelkie zmiany naczyniowe skóry, tj. naczyniaki, teleangiektazje twarzy, poszerzone skórne naczynia żylne kończyn dolnych. Jest skuteczny w leczeniu przebarwień.

 • Laser Q switch Nd:Yag - to laser krótkoimpulsowy o długości fali 532/1064 nm, wykorzystujący technologię neodymowo-yagową. Za jego pomocą lekarz może bezpiecznie usunąć tatuaż (czarny oraz kolorowy), makijaż permamentny, zredukować przebarwienia skóry.
   
 • Laser Light Sheer – o długości fali 800 nm, jest laserem diodowym wykorzystywanym do zabiegów laserowej epilacji różnych okolic ciała przy każdym rodzaju karnacji oraz niezależnie od koloru włosów pacjenta.
 • Dermatoskop –  urządzenie służące do nieinwazyjnego badania zmian skórnych. Ma wbudowaną lupę, która powiększa badaną zmianę o 10-20 razy, oraz oświetlenie.
 • Lampa Wooda – to urządzenie emitujące długofalowe promieniowanie nadfioletowe, dzięki któremu, wykorzystując efekt fluorescencji można diagnozować grzybice skóry.
 • System E-Light IPL +RF – to urządzenie łączące intensywne, pulsujące światło z falami radiowymi, wykorzystywane w fotoodmładzaniu (zmniejsza zmarszczki, przebarwienia, zmiany naczyniowe, poprawia napięcie skóry), oraz fotoepilacji. Urządzenie pozwala dostosować odpowiednią długość fali do rodzaju zmiany i fototypu skóry, oraz jest wyposażone w system chłodzenia, dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy.
 • System Regeneris, Keymed, YcellBio – są to zestawy do pobierania krwi pacjenta, separacji z niej osocza bogatopłytkowego, oraz podawania go w takiej formie w celu regeneracji i odmłodzenia skóry.
 • Sky-Spin CM6-MT – to wirówka horyzontalna do odwirowywania osocza PRP z krwi pacjenta. Działa w 6 różnych programach hamowania i przyspieszania zestawów do separacji osocza.
 • Urządzenie do radiofrekwencji bipolarnej – wykorzystujące dwie czynne elektrody położone blisko siebie na jednej głowicy, co umożliwia kontrolę wielkości obszaru zabiegu. Poprzez wytworzenie energii fal radiowych za pomocą tego urządzenia możliwe jest odmłodzenie skóry w zakresie redukcji zmarszczek czy zmniejszenia wiotkości, a także redukcja tkanki tłuszczowej.
 • Urządzenia firmy Bechtold – to aparaty elektrochirurgiczne i kriochirurgiczne wykorzystywane w zabiegach dermatologicznych i chirurgicznych do usuwania zmian skórnych
 • VeinLite- oświetlacz naczyniowy, światłowodowy. Za jego pomocą można dokładnie zbadać poszerzone naczynia skórne przed ich leczeniem lub zobrazować żyłę przed wkłuciem. Wykorzystywane jest także do mapowania żylaków oraz w zabiegach laserowych venektazji.
 • O2 Jet Clear Spray System – to urządzenie do oksybrazji, czyli złuszczania naskórka wyposażone w dwie końcówki zabiegowe: OXY Jet Peeling – do peelingu wodno-tlenowego oraz OXY Spray – do ciśnieniowej aplikacji kosmetyków.
 • Sapphire Medical – to aparat do nowoczesnej mikrodermabrazji, umożliwiający dostosowanie jej głębokości do typu skóry pacjenta oraz rodzaju zabiegu. Za jego pomocą można wykonać mikrodermabrazję kordunową (z wykorzystaniem kryształów kordunu, wapnia lub soli) oraz mikrodermabrazję diamentową (wykorzystującą głowice ścierne o róźnej gradacji przytwierdzonych ziaren diamentu ).

Derm&Art to placówka posiadająca bardzo dobrą lokalizację w centrum Raciborza. Łatwo tutaj dojechać samochodem, jak i trafić pieszo. Budynek, w którym się mieści jest odnowiony, a gabinety nowocześnie urządzone. Do dyspozycji pacjentów jest komfortowa poczekalnia. Gabinety są jasno oświetlone i nowocześnie umeblowane. Pomieszczenia kliniki wyposażono w klimatyzację. W pobliżu znajdują się miejsca parkingowe wzdłuż ulicy, gdzie każdy zmotoryzowany pacjent będzie mógł pozostawić swój samochód. W klinice czeka na pacjentów miły, profesjonalny personel.

 

Certyfikaty

 lek. med. estetycznej Tomasz Hanslik- dyplom Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
lek. med. estetycznej Tomasz Hanslik- dyplom Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
 Medycyna oparta na faktach- Akademia Medyczna w Warszawie
Medycyna oparta na faktach- Akademia Medyczna w Warszawie
2019 Zaawansowane techniki korekty dolnej części twarzy. Resylane-GALDERMA. Warszawa 2019
Zaawansowane techniki korekty dolnej części twarzy. Resylane-GALDERMA. Warszawa
 Azzalure- Poziom zaawansowany. Restylane- GALDERMA. Warszawa
Azzalure- Poziom zaawansowany. Restylane- GALDERMA. Warszawa
 Nici liftingujące SILHOUETTE SOFT- szkolenie technik zaawansowanych. SINCLAIR PHARMA. Warszawa
Nici liftingujące SILHOUETTE SOFT- szkolenie technik zaawansowanych. SINCLAIR PHARMA. Warszawa
 PLASMA COMPLEX- naturalna biostymulacja komórkami macierzystymi. KEYMED. Kraków
PLASMA COMPLEX- naturalna biostymulacja komórkami macierzystymi. KEYMED. Kraków
 Zaawansowane techniki iniekcji kwasu hialuronowego: REVOFIL, PROSTROLANE, AQUASHINE. ANTIAGING INSTITUTE. Kraków
Zaawansowane techniki iniekcji kwasu hialuronowego: REVOFIL, PROSTROLANE, AQUASHINE. ANTIAGING INSTITUTE. Kraków
 Innowacyjny zabieg w terapii włosów- DR.CYJ Hair Filler. ANTIAGING INSTITUTE. Kraków
Innowacyjny zabieg w terapii włosów- DR.CYJ Hair Filler. ANTIAGING INSTITUTE. Kraków
 System KEYMED- Osocze i fibryna bogtopłytkowe w medycynie estetycznejnej. Kraków
System KEYMED- Osocze i fibryna bogtopłytkowe w medycynie estetycznejnej. Kraków
 Szkolenie Akademia Jakości Medycznej GALDERMA / RESTYLANE
Szkolenie Akademia Jakości Medycznej GALDERMA / RESTYLANE
 XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Warszawa
XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Warszawa
 XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 Certyfikat zgodności ze światowymi standardami protekcji skóry podczas zabiegów laserowych
Certyfikat zgodności ze światowymi standardami protekcji skóry podczas zabiegów laserowych
 System YcellBio- osocze bogatopłutkowe w medycynie estetycznej NEOREGEN
System YcellBio- osocze bogatopłutkowe w medycynie estetycznej NEOREGEN
 System KEYMED- osocze bobatopłytkowe w medycynie estetycznej KEYMED
System KEYMED- osocze bobatopłytkowe w medycynie estetycznej KEYMED
 Lipoliza iniekcyjna AQUALYX- alternatywa dla liposukckji. Europejskie Centrum Szkoleniowe Ant-Aging. Warszawa
Lipoliza iniekcyjna AQUALYX- alternatywa dla liposukckji. Europejskie Centrum Szkoleniowe Ant-Aging. Warszawa
 Botox- Techniki zaawansowane- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Botox- Techniki zaawansowane- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Botox- Metody leczenie objawów starzenia skóry twarzy- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Botox- Metody leczenie objawów starzenia skóry twarzy- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Botox- Leczenie nadpotliwości- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Botox- Leczenie nadpotliwości- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Mezoterapia igłowa i bezigłowa. Współczesne metody złuszczania powierzchownego i głębokiego - Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Mezoterapia igłowa i bezigłowa. Współczesne metody złuszczania powierzchownego i głębokiego - Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Usuwanie zmian skórnych. Zabiegi skleroterapii-Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Usuwanie zmian skórnych. Zabiegi skleroterapii-Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Skleroterapia w dermatologii estetycznej. Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Skleroterapia w dermatologii estetycznej. Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Metody usuwania włosów i naczyń. Nowoczesne techniki elektrochiturgiczne- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Metody usuwania włosów i naczyń. Nowoczesne techniki elektrochiturgiczne- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Międzynarodowe Sympozjum Medycyny Estetycznej FENICE. Katowice
Międzynarodowe Sympozjum Medycyny Estetycznej FENICE. Katowice
 IX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. I Włosko-Polskie Sympozjum Medycyny Estetycznej. Warszawa
IX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. I Włosko-Polskie Sympozjum Medycyny Estetycznej. Warszawa
 X Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. IV Międzynarodowa Konferencja
X Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. IV Międzynarodowa Konferencja "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Warszawa
 XI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. V Międzynarodowa Konferencja
XI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. V Międzynarodowa Konferencja "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Warszawa
 XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. VII Międzynarodowa Konferencja
XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. VII Międzynarodowa Konferencja "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Warszawa
 XIV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. IX Międzynarodowa Konferencja
XIV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. IX Międzynarodowa Konferencja "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Warszawa
 Nici PDO i PLLA liftingujące i rewitalizujące NewU. Katowice
Nici PDO i PLLA liftingujące i rewitalizujące NewU. Katowice
 VII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
VII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 VIII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
VIII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 XI Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
XI Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 XII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
XII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 Lasery CO2 i terapia fotodynamiczna w praktyce dermatologicznej- Konferencja naukowo-szkoleniowa MEDICA EXPERT. Sandomierz
Lasery CO2 i terapia fotodynamiczna w praktyce dermatologicznej- Konferencja naukowo-szkoleniowa MEDICA EXPERT. Sandomierz
 Śląska Konferencja Medycyny Estetycznej. Katowice
Śląska Konferencja Medycyny Estetycznej. Katowice
 COSMODERM XVII- Konferencja Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
COSMODERM XVII- Konferencja Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
 XIX Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
XIX Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
 Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
 Wypełnianie zmarszczek. Modelowanie Twarzy. Techniki z wykorzystaniem kwasu hialuronowego- PRINCESS CROMA Polska
Wypełnianie zmarszczek. Modelowanie Twarzy. Techniki z wykorzystaniem kwasu hialuronowego- PRINCESS CROMA Polska
 Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego StylAge- technika Soft filling- VIVACY LABORATOIRES
Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego StylAge- technika Soft filling- VIVACY LABORATOIRES
 Zastosowanie preparatów Revitacare, R-Fine do mezoterapii- BEAUTYMED AESTHETICS
Zastosowanie preparatów Revitacare, R-Fine do mezoterapii- BEAUTYMED AESTHETICS
 Trwała epilacja, fotoodmładzanie, leczenie przebarwień, cellulitu, trądziku, lifting- CYRANO
Trwała epilacja, fotoodmładzanie, leczenie przebarwień, cellulitu, trądziku, lifting- CYRANO
 Onkologia dermatologiczna- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Onkologia dermatologiczna- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Diagnostyka histopatologiczna chorób skóry- Klinika Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Diagnostyka histopatologiczna chorób skóry- Klinika Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
 Fotobiologia w dermatologii- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Fotobiologia w dermatologii- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Choroby autoimmunologiczne skóry- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Choroby autoimmunologiczne skóry- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Postępy wenerologii- Instytut Wenerologii Akademii Medycznej w Warszawie
Postępy wenerologii- Instytut Wenerologii Akademii Medycznej w Warszawie
 Alergologia w dermatologii- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Alergologia w dermatologii- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Choroby alergiczne wieku rozwojowego-klinika , diagnostyka i leczenie- Kolegium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Lekarskiegp Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
Choroby alergiczne wieku rozwojowego-klinika , diagnostyka i leczenie- Kolegium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Lekarskiegp Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
 Dermatologia dziecięca- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Dermatologia dziecięca- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Katowicach
Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Katowicach "Dermatologia- patomechanizm chorób skóry, a nowoczesne metody leczenia"
 Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Katowicach
Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Katowicach "Zasługi dermatologii dla rozwoju innych dyscyplin medycyny. Sympozjum dermatologii pediatrycznej"
 Konferencja *Kontrowersje w dermatologii
Konferencja *Kontrowersje w dermatologii" cz.I- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 Konferencja *Kontrowersje w dermatologii
Konferencja *Kontrowersje w dermatologii" cz.II- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Chirurgia onkologiczna znamion i nowotworów skóry. Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Chirurgia onkologiczna znamion i nowotworów skóry. Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry. Prezentacja metod elektrochirurgicznych, krioterapii i laseroterapii- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry. Prezentacja metod elektrochirurgicznych, krioterapii i laseroterapii- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Nowoczesne metody złuszczania powierzchniowego i głębokiego skóry. Metody leczenia blizn przerosłych i keloidów- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Nowoczesne metody złuszczania powierzchniowego i głębokiego skóry. Metody leczenia blizn przerosłych i keloidów- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Dermatochirurgia- Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medyczsnej we Wrocławiu
Dermatochirurgia- Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medyczsnej we Wrocławiu
 Postępy w leczeniu grzybic skóry, paznokci i błon śluzowych- Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu
Postępy w leczeniu grzybic skóry, paznokci i błon śluzowych- Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu
 Dermatochirurgia Estetyczna- X Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Warszawa
Dermatochirurgia Estetyczna- X Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Warszawa
 Peelingi dermatologiczne. Techniki implantacji kwasu hialuronowego- Szkolenie Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Warszawa
Peelingi dermatologiczne. Techniki implantacji kwasu hialuronowego- Szkolenie Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Warszawa
 Warsztaty mikologiczne- Katedra i Zakład Mikrobiologii i Immunologii Śląskiej Akademii Medycznej. Zabrze
Warsztaty mikologiczne- Katedra i Zakład Mikrobiologii i Immunologii Śląskiej Akademii Medycznej. Zabrze
 Alergologia w Dermatologii- Oddział Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie
Alergologia w Dermatologii- Oddział Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie
 Diagnostyka i leczenie chorób alergicznych skóry- Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Katowice
Diagnostyka i leczenie chorób alergicznych skóry- Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Katowice
 II Konferencja Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Alergologicznego
II Konferencja Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Alergologicznego "Alergia- od kliniki do praktyki". Wisła
 Warsztaty alergologiczne Polskiego Towarzystwa Zwalczania Chorób Alergicznych- Oddział w Pszczynie
Warsztaty alergologiczne Polskiego Towarzystwa Zwalczania Chorób Alergicznych- Oddział w Pszczynie
 XXVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wrocław
XXVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wrocław
 XXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Bydgoszcz
XXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Bydgoszcz
 XXIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Poznań
XXIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Poznań
 XXX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Kraków
XXX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Kraków
 Sympozjum naukowo- szkoleniowe
Sympozjum naukowo- szkoleniowe "Skóra zwierciadłem wnętrza człowieka i jego zdrowia"- Katedra i Klinika Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
 Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe
Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe "Aspekt medyczny i komplementarny leczenia wybranych chorób skóry. Współczesne osiągnięcia dermatologii estetycznej"- Katedra i Klinika Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Opinie

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&ArtOcena: 5/5 Opinie: 12, Ocen: 12

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • K

  Bardzo dobrze

  Byłam pewna że kolejne wkłucia toksyną bolą- a praktycznie nic nie czułam. I teraz jest rewelacja. Najbardziej się cieszę że wyglądam młodziej i chyba mam więcej energii. O jakimkolwiek nadmiarze efektu nie można mówić.

  KW (2021-01-28)

  Zabieg: Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

  Lekarz: lek. med. Tomasz Hanslik

 • U

  Bardzo dobrze

  Pani doktor doradziła mi w sprawie świądu skóry i łupieżu na głowie, które dokuczały mi od jakiegoś czasu. Został zlecony lek 1 raz w tygodniu przez 3 miesiące, oraz zmiana mydła i szamponu, wszystko ustąpiło i mam zdrowszą skórę i piękne włosy. POLECAM

  UU (2020-12-29)

 • M

  Bardzo dobrze

  Zabiegi osoczem bogatopłytkowym i komórkami macierzystymi zapewniły w pełni zadowalające efekty (wypadające włosy!). Wizyty merytoryczne, konkretne. Z czystym sumieniem polecam.

  Michał Kr (2020-11-09)

 • K

  Bardzo dobrze

  Blizny po trądziku nie dawały mi spokoju. O klinice dowiedziałam się od koleżanki. Korzystałam z zabiegów mezoterapii oraz lasera frakcyjnego i jestem baaardzo zadowolona. Zaangażowanie w rozwiązanie problemów z jakim zmaga się pacjent oceniam na mocne 5! a do tego dochodzi szeroka wiedza i pełen profesjonalizm.

  Kaśka (2020-10-30)

 • M

  Bardzo dobrze

  Od pięciu lat dręczą mnie rozstępy po ciąży - głównie brzuch i zewnętrzne części ud. Nie mogłam się z nim uporać, a próbowałam już chyba wszystkiego. Przyznam, że do zabiegów podeszłam dość sceptycznie, bo nie miałam już nadziei. Po zabiegach mezoterapii, osoczu i fibrynie efekty mnie zaskoczyły- widać sporą pozytywną różnicę :) Obecnie mam zaplanowany laser frakcyjny, który zdecydowanie będę kontynuowała - są efekty leczenia.

  Marzena (2020-07-16)

 • W

  Bardzo dobrze

  Walczyłam ze zmarszczkami odkąd pamiętam, ale żadne kremy nie pomagały. Trafiłam na Derm&Art kiedy szukałam miejsca gdzie mogłabym się pozbyć zmarszczek okolic oczu i czoła. Zdecydowałam się na Botox i wypełnienia kwasem hialuronowym i jestem zadowolona z efektów. Pracują tam specjaliści, którzy wiedzą co robią i znają się na tym.

  Weronika (2020-05-05)

 • A

  Bardzo dobrze

  Świetne miejsce jeśli chodzi o różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej. Kiedyś ogólnie do zabiegów byłam nieprzekonana, ale trafiłam do Derm&Art i zdecydowałam się na usunięcie kilku niedoskonałość (m.in. blizn oraz rozstępów). Wtedy zrozumiałam że to pomaga i wcale nie jest niebezpieczne jeśli ma się pewne i sprawdzone miejsce gdzie używa się najlepszych urządzeń. Zdecydowanie polecam laseroterapię kobietom takim jak ja, które chcą się poczuć bardziej kobieco.

  Asia (2020-04-23)

 • W

  Bardzo dobrze

  Skorzystałam i nie żałuję. Najwyższa jakość i czuć bardzo duży profesjonalizm. Lasery medyczne z top levelu, bo z czystej ciekawości się dowiedziałam że to najlepsze marki. Zdecydowanie polecam

  Wiola (2020-04-14)

 • K

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobra jakość, fantastyczna wiedza, najlepsze miejsce na Śląsku)

  Krystyna (2019-02-20)

 • R

  Bardzo dobrze

  Czysto, jasno miło przyjemnie. Nic dodać nic ująć. Bardzo dobrze się tu czułem czekając na zabieg jak i w czasie jego trwania. Mają bardzo dobry sprzęt laserowy, który świetnie usunął moje blizny i chyba jeszcze poddam się odmładzaniu skóry na twarzy.

  Robert (2017-03-16)

 • A

  Bardzo dobrze

  Lekarze naprawdę znają się tutaj na rzeczy i wiedzą co robią. Dzięki zabiegom laserowym na które tu chodziłam pozbyłam się brzydkich przebarwień na twarzy. Trochę bolało ale warto było bo efekt jest naprawdę zadowalający – już prawie zapomniałam że kiedyś tak wyglądałam.

  Aga (2017-03-16)

 • B

  Bardzo dobrze

  leczę się tutaj od killku miesięcy i jestem zadowolona z efektów. Twarz wygląda dużo lepiej, lekarze przemili i dobrzy w tym co robią. Nie czeka sie długo na wizyte, dobre ceny.

  Basia (2016-11-21)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Operacja wrastających paznokci od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia rozległych lub mnogich zmian ze skóry od 150 zł do 500 zł Umów wizytę
Pobranie wycinków skóry od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Łyżeczkowanie zmiany skórnej od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych
*skleroterapia, EVLT
od 400 zł Umów wizytę
Obliteracja żył śródskórnych kończyn 300 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych
*400 zł ampułka
od 400 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 300 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 300 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi od 300 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 300 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja baków światłem pulsacyjnym (IPL) 150 zł Umów wizytę
Depilacja bikini światłem pulsacyjnym (IPL) od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja brody światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja brzucha światłem pulsacyjnym (IPL) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja dłoni światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja karku światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja klatki piersiowej światłem pulsacyjnym (IPL) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja kolan światłem pulsacyjnym (IPL) 150 zł Umów wizytę
Depilacja łydek światłem pulsacyjnym (IPL) od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja piersi światłem pulsacyjnym (IPL) od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja pach światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja pleców światłem pulsacyjnym (IPL) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja policzków światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja pośladków światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja przedramion światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja ramion światłem pulsacyjnym (IPL) od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja skroni światłem pulsacyjnym (IPL) 150 zł Umów wizytę
Depilacja stóp światłem pulsacyjnym (IPL) 150 zł Umów wizytę
Depilacja szyi światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja ud światłem pulsacyjnym (IPL) 250 zł Umów wizytę
Depilacja uszu światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja łydek i kolan światłem pulsacyjnym (IPL) 250 zł Umów wizytę
Depilacja wąsika (górna warga) światłem pulsacyjnym (IPL) 150 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia od 250 zł do 400 zł Umów wizytę
Peelingi medyczne od 180 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach od 500 zł do 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch 500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach od 700 zł do 800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach od 700 zł do 800 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) 700 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 550 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 1000 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 450 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy 500 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - biust 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie czoła od 200 zł do 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa od 150 zł do 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu od 250 zł do 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców od 350 zł do 900 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków od 150 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion od 250 zł do 600 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi od 350 zł do 1200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu od 400 zł do 1700 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) 1700 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 600 zł do 1200 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 500 zł do 1200 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym 500 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) od 900 zł do 1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 800 zł do 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu od 500 zł do 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków od 500 zł do 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 1900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing nosa 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 800 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi 1200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu 1700 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 600 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu 600 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy ramion 700 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion 600 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion i dłoni 850 zł Umów wizytę
Peeling laserowy pleców 900 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 600 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk 600 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja 600 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt 600 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu 600 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 200 zł do 400 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek od 1000 zł do 1500 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie brodawek i kłykcin z miejsc intymnych
*150 zł jedna zmiana. Całkowity koszt zależy od ilości zmian. Możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 150 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych
*150 zł jedna zmiana. Całkowity koszt zależy od ilości zmian. Możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 150 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
CGF - regeneracja komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu od 350 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 400 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 400 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 400 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 400 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko od 100 zł do 120 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 400 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia od 350 zł do 700 zł Umów wizytę
Cennik konsultacji
Konsultacja dermatologiczna lek. med. Renata Skaźnik-Hanslik

120 zł

Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art

Chopina 10/1 Racibórz

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

13:00 - 18:00

Wtorek

14:00 - 20:00

Środa

13:00 - 18:00

Czwartek

14:00 - 20:00

Piątek

13:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Tomasz Hanslik

lek. med. Tomasz Hanslik

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Tomasz Hanslik jest lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły...

 czytaj więcej
+48602462057

Umów wizytę

lek. med. Renata Skaźnik-Hanslik

lek. med. Renata Skaźnik-Hanslik

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Renata Skaźnik- Hanslik jest lekarzem specjalistą dermatologiem- wenerologiem. Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W kolejnyc...

 czytaj więcej
+48668271822

Umów wizytę