Dermed Centrum Medyczne

Piotrkowska 48 Łódź

O klinice

Nasze specjalistyczne gabinety lekarskie Dermed są największymi prywatnymi firmami medycznymi w kraju. W 1990 roku została założona firma, która obchodziła 20 tą rocznicę. Przez te lata firma uległa wielkim zmianą poprzez zwiększenie swoich oddziałów w samym centrum Łodzi i Regionu.
Współpracujemy z takimi centrami w kraju jak: SIGNAL IDUNA, ENEL-MED., PASM I ALLIANZ. Nasza oferta to najlepszy w Regionie zakres usług medycznych diagnostyki poprzez zabiegowe i niezabiegowe specjalności. Do oferty również należy zakres z dermatologii estetycznej, dermachirurgi, chirurgii plastycznej. Sprzęt pozwala na diagnostykę laboratoryjną który należy do najnowocześniejszych. Wykonujemy także diagnostyki ultrasonograficzne, histopatologiczne, mikrobiologiczne.
Posiadamy szeroką gamę laserów do odmładzania skóry, usuwania blizn, nadmiernego owłosienia. Doskonalimy lekarzy z różnych dziedzin proponując kursy. Baza noclegowa dla pacjentów i lekarzy w postaci pokoi 1 i 2 osobowych z łazienkami jest kolejnym atutem naszej działalności.
Składamy się z 160 osobowej kadry specjalistów takich jak Profesorów, Doktorów habilitowanych i doktorów medycznych nauk którzy są doświadczeni praktyką zawodową.
Personel pielęgniarski i pomocniczy firmy jest po to aby nasi pacjenci uzyskali pełną pomoc oraz informację medyczną dając satysfakcję i kontakt z nami.
Posiadamy nowe gabinety od 2007 roku które zajmują się Dermatochirutgią, Chirurgią onkologiczną, plastyczną oraz fototerapii chorób skóry.

Certyfikaty

2003 Autoryzacja dla DER-MED w zakresie depilacji laserowej przez firmę Coherent Polska 2003
Autoryzacja dla DER-MED w zakresie depilacji laserowej przez firmę Coherent Polska

Kontakt

Dermed Centrum Medyczne

Piotrkowska 48 Łódź

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

08:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte