Dermedical

Gen. Jankego 145 Katowice

O klinice

Nasz gabinet Dermedical jest kontynuacją wcześniej już istniejącego ośrodka o takiej samej nazwie. Zakres działalności został znacznie poszerzony w celu zapewnienia kompleksowych usług związanych z urodą i zdrowiem.

Został utworzony NZOZ Dermedical z poradniami: chorób wewnętrznych, neurologiczną, dermatologiczną, gastroenterologii oraz chirurgiczną. W naszej pracowni USG wykonujemy pełen wachlarz diagnostyki ultrasonograficznej, szczególnie w zakresie jamy brzusznej, ginekologii i chorób sutka.

Obecnie realizujemy projekt w celu poprawy wyników diagnostycznych: Wzrost potencjału diagnostycznego NZOZ DERMEDICAL celem poprawy wyników wczesnego wykrywania chorób nowotworowych.

W naszym ośrodku znajdziecie lekarz Anetę Walaszek-Gruszka w jej Indywidualnej Specjalistycznej Praktyce Ginekologicznej.

Nasz gabinet oferuje również możliwość przeprowadzenia wielu zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, takich jak: wypełniacze, botox, peelingi, Aqualyx jak i konsultacje przed zabiegiem liposukcji (metodą NIL, która nie wymaga znieczulenia ogólnego). Dr n. med. Zbigniew Gruszka

Kontakt

Dermedical

Gen. Jankego 145 Katowice

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

13:00 - 20:00

Wtorek

13:00 - 20:00

Środa

13:00 - 20:00

Czwartek

13:00 - 20:00

Piątek

13:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte