Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda

Gruszek i Jabłuszek 7 Piaseczno

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR PARDA to placówka medyczna mieszcząca się w Piasecznie koło Warszawy. Została otwarta w 2014 roku z pomysłu lek. med. Barbary Pardy-Głomskiej, dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej.

Klinika specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, które są oferowane dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a wykorzystują innowacyjne preparaty odmładzające i regenerujące skórę, korzystają z laseroterapii oraz najnowszych zdobyczy w dermatologii estetycznej na niedoskonałości ciała. W swojej ofercie specjalnej klinika posiada także zabieg niechirurgicznego uzupełnienia włosów, w którym jest prekursorem wśród innych klinik medycyny estetycznej w Polsce.

Z innych zabiegów, stosowanych w placówce, poprawiających kondycję włosów dostępna jest także mezoterapia skóry głowy Hair Fuel, która poprzez wstrzyknięcie pod skórę preparatów powoduje zagęszczenie włosów oraz zaprzestanie ich wypadania. Ponadto stosowane jest tutaj również na skórę głowy osocze bogatopłytkowe – najnowszy preparat Angel PRP. W celu uzupełnienia terapii łysienia i wypadania włosów klinika oferuje swoim pacjentom profesjonalne kosmetyki do domowej pielęgnacji włosów z serii TRICOHAIR CEUTICAL.

Z zakresu ujędrniania skóry, usuwania drobnych zmarszczek czy likwidacji ziemistości cery w klinice tej stosowny jest innowacyjny preparat Linerase, który polecany jest tutaj pacjentkom w każdym wieku. Jest to atelokolagen jedyny na rynku medycyny estetycznej, który dzięki zastosowaniu w nim najnowszej generacji, zwiększa produkcję w skórze kolagenu III typu. Preparat w placówce wykorzystywany jest także do likwidacji rozstępów oraz trądziku i blizn portądzikowych. Z innych środków, stymulujących produkcję kolagenu, jest dostępny tutaj również Crystalys - wypełniacz zawierający hydroksyapatyt wapnia. Lekarze placówki Dr Parda modelują nim kształt twarzy, wypełniają bruzdy lub zagęszczają wiotką skórę brzucha, łokci lub kolan.

W celu ujędrniania skóry i likwidacji oznak jej starzenia się placówka przygotowała także termolifting frakcyjny, który przeprowadzany jest za pomocą urządzenia RF INFINI, działającego w najnowszej technologii mikronakłuwania. Likwiduje on wiotką skórę, rozstępy, zmarszczki oraz blizny potrądzikowe.

W klinice wykonywane są między innymi takie zabiegi jak:

 • V-laser – najnowsza platforma firmy WON -TECH do skutecznego leczenia rumienia skóry, zamykania naczynek czerwonych i niebieskich na twarzy i kończynach dolnych. Wyposażona w znakomitą technologię GENESIS do nieablacyjnego zagęszczania skóry. Zabieg do przeprowadzenia w każdym momencie, bez czasu rekonwalescencji, wybierany w szczególności przez mężczyzn i gwiazdy.
 • MICRO&NANO FAT – najnowsza, bezpieczna, małoinwazyjna metoda lipofillingu, wg dr Mario Goisisa z Mediolanu, stworzona dla pacjentów, których skóra wymaga rewitalizacji, regeneracji i miejscowych wypełnień. Jako jedyny pozwala na przeprowadzenie zabiegu lipotransferu oraz wypełniania ubytków skóry, stanowiąc tym samym alternatywę dla stabilizowanego kwasu hialuronowego. Znakomicie sprawdza się w wolumetrii twarzy, szyi, dłoni. Daje spektakularne efekty w leczeniu skóry owłosionej głowy. Efekt pozabiegowy natychmiastowy, rekonwalescencja zredukowana do minimium dzięki opatentowanej przez dr Goisisa unikalnej kaniuli.
 • Laser frakcyjny eCO2 najnowszej generacji - najlepsze w swojej klasie premium urządzenie - innowacyjne, bezpieczne i skuteczne. Służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Wygładza skórę, redukuje drobne zmarszczki, poprawia jędrność i odcień skóry, zamyka duże pory, spłyca głębokie zmarszczki i blizny.
 • HIFU – najnowsza generacja aparatu z technologią HIFU do liftingu twarzy lub ciała, jedyny z tak szeroką gamą przetworników, dzięki czemu działanie oprócz liftingującego skórę ma aspekt lipolityczny.
 • PLEXR PLUS – najnowocześniejsza korekcja powiek bez skalpela jedynym oryginalnym urządzeniem działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy.
 • System ZLIPO – druga generacja kriolipolizy – (bodycontouring, modelowanie ciała) przełom w odchudzaniu, pierwsza tego typu innowacyjna technologia. Owocuje wysoką skutecznością (44% wyższą od tradycyjnej kriolipolizy), skróceniem o połowę czasu odchudzania i przede wszystkim brakiem dyskomfortu.

Z innych zabiegów wykorzystujących technikę mikronakłuwania lekarze tej placówki wykonują także zabieg Dermapen na skórę twarzy, Dermapen na blizny i rozstępy lub Dermapen na skórę głowy.

W klinice dostępna jest także szeroka oferta zabiegów z wykorzystaniem preparatów likwidujących starzenie się skóry. Wśród nich można wymienić zabieg Sculptra (zawierający kwas L-polimlekowy), wykorzystywany głównie do wypełnienia zapadniętej skóry, fałdów skórnych czy bruzd. Inne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, tj. Neuvia Hydro de Lux nie tylko spłycają zmarszczki mimiczne twarzy, np. niwelowanie doliny łez, ale także lekarze za ich pomocą mogą wypełnić usta lub skorygować kształt nosa, a nawet odmłodzić okolice intymne – wargi sromowe oraz ściany pochwy.

Pacjent może udać się do Kliniki Dr Parda również na leczenie nadpotliwości dłoni za pomocą toksyny botulinowej lub pach z wykorzystaniem tego samego preparatu. Za pomocą botoksu można podnieść tutaj także tkanki twarzy, np. unieść brwi lub podnieść kąciki ust.

W cenniku znajdują się wybrane zabiegi z oferty Kliniki.

Zespół medyczny Kliniki Dr Parda składa się z lekarzy medycyny estetycznej, ze specjalisty ginekologii z umiejętnościami w ginekologii estetycznej, z kosmetologa, pielęgniarki oraz dietetyka. Wykonywane przez nich usługi medyczne i estetyczne wspomagane są przez działalność fryzjera oraz masażystki. Personel stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach w kraju i za granicą, zdobywając nowe umiejętności oraz poznając innowacyjne technologie w medycynie estetycznej.

Sukces lekarzy przekłada się także na sukces kliniki. I tak może się ona poszczycić posiadaniem statuetek, które zostały zdobyte przez jej założyciela i menadżera lek. med. Barbarę Pardę-Głomską. Jest to statuetka z uroczystej IV Gali Akademii Dobrego Stylu, która miała miejsce w Warszawie w 2015 roku  (tytuł Ambasadora Dobrego Stylu otrzymała pani doktor) a także statuetka Lidera w Medycynie Estetycznej w kategorii Uroda, która została przyznana w trakcie Gali Polish Businesswomen Awards w Centrum Olimpijskim w Warszawie w 2016 roku.

Klinika zajmuje się również organizacją w swoich gabinetach cyklicznych szkoleń dla lekarzy medycyny estetycznej z nowoczesnych technik stosowanych w medycynie i dermatologii estetycznej. Szkolenia prowadzone są przez lek. med. Barbarę Pardę-Głomską, która w ich czasie największy nacisk kładzie na praktykę, aby każdy lekarz nie miał później problemu z samodzielnym wykonywaniem zabiegów.

Na terenie ośrodka organizowane są także konferencje prasowe, czego przykładem może być konferencja zorganizowana w 2015 roku na temat stosowania preparatów do pielęgnacji skóry po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej Neauvia.

Aby przybliżyć pacjentom nowoczesne techniki zabiegowe stosowane w placówce, przygotowywane są na bieżąco krótkie filmiki pokazujące przebieg oraz rezultaty takich zabiegów, które można obejrzeć na stronie internetowej klinki. Lek. med. Parda-Głomska udzielała także licznych wywiadów telewizyjnych, w których opowiada o zastosowaniu najnowszych metod odmładzających i regeneracyjnych.

Potwierdzeniem dążenia do zabiegów medycyny estetycznej na światowym poziomie jest nie tylko udział w zagranicznych szkoleniach, ale także wyposażenie gabinetów w sprzęt najnowszej technologii. W placówce znajdują się m.in.:

 • Urządzenie RF INFINI – wykorzystywane jest do termoliftingu frakcyjnego, który ujędrnia skórę oraz eliminuje jej wiotkość a także wpływa na wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów. W swoim działaniu łączy technologię fal radiowych, lasera frakcyjnego oraz mikronakłuwania.

 • Urządzenie Dermapen – to niewielki aparat trzeciej generacji, działający w technologii mikronakłuwania za pomocą pulsujących igieł, który to zabieg stymuluje naturalną regenerację skóry. Ma szerokie zastosowanie, m.in. w spłycaniu zmarszczek, likwidacji rozstępów i blizn czy leczeniu łysienia.

 • Urządzenie PLEXR  – to aparat do zabiegu punktowego, wykorzystujący w swoim działaniu zjonizowany gaz – plazmę o wysokiej temperaturze, dzięki czemu możliwe jest bezinwazyjne usuwanie zmian skórnych bez naruszania otaczających tkanek oraz głębszych warstw skóry.  Wykorzystywane jest również w korekcji powiek. Posiada głowicę zakończoną igłą, dzięki czemu może dotrzeć nawet do miejsc niedostępnych dla lasera lub innych aparatów.

 •  Urządzenie Zimmer ZLipo – to aparat do kriolipolizy, czyli likwidacji tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie a następnie obumarcie. W urządzeniu kriolipoliza połączona jest z falą uderzeniową ZWavePro, dzięki czemu zwiększa się skuteczność zabiegu. Urządzenie wykorzystuje temperaturę od -5 do -10 stopni Celsjusza, działającą na komórki tłuszczowe na brzuchu, udach, plecach czy kolanach.

Na przybywających do kliniki pacjentów czeka również wiele miłych niespodzianek, jakimi jest na pewno niezwykłe miejsce, magiczne wnętrza oraz oferty specjalne na zabiegi. Wśród takich i innych udogodnień warto wymienić:

 • Dobrą lokalizację – klinika znajduje się niedaleko Warszawy, skąd łatwo jest dojechać.

 •  Spokojną okolicę – budynek kliniki to gustowny dworek polski położony w spokojnej i zielonej okolicy podobnych dworków, gdzie z dala od zgiełku miasta można poddać się zabiegom odmładzającym.

 • Piękne otoczenie i wnętrza – domek, w którym mieści się klinika otoczony jest zadbanym ogrodem, posiada taras, na którym pacjenci mogą spędzić czas w oczekiwaniu na zabiegi. Wnętrze kliniki to z gustem urządzone gabinety oraz komfortowa poczekalnia. Przyjemny a zarazem elegancki wystrój ucieszy oko każdego pacjenta i pozwoli na relaks w czasie zabiegów. Stylowe i wygodne meble oraz aromatyczna kawa dla pacjentów, sprawią, iż każdy poczuje się tutaj wyjątkowo.

 • Obsługę zagranicznych pacjentów – w klinice istnieje możliwość pełnej obsługi pacjentów anglojęzycznych.

 • Elastyczne godziny pracy – klinika umożliwia pacjentom, nie mogącym skorzystać z jej usług w godzinach pracy placówki, zapisanie się na konsultacje z medycyny estetycznej oraz zabiegi w sobotę po godzinie 14.

 • Płatność elektroniczną – w celu zapewnienia wygody pacjentów placówka przyjmuje płatność za zabiegi kartą płatniczą.

 • Zabiegi na raty – pacjentom, którzy nie mogą jednorazowo zapłacić za swój zabieg oferowane są ratalne spłaty w dogodnych warunkach.

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR PARDA mieści się w eleganckim domu, zbudowanym na styl dworku polskiego, otoczonym przepięknym ogrodem. Jest to miejsce w Piasecznie - Wólce Kozodawskiej, willowej i spokojnej dzielnicy, w której wszystkie 30 domów zostało zbudowanych na styl staropolski. Można tutaj zaparkować, wjeżdżając na teren kliniki i zostawić bezpiecznie samochód za ogrodzeniem. Zadbany ogród jest do dyspozycji pacjentów, w którym mogą trochę odpocząć i pospacerować. Klinika leży w pobliżu Warszawy, dokąd z różnych rejonów Polski bardzo łatwo dostać się pociągiem, samochodem lub z zagranicy samolotem. Pacjenci przylatujący drogą powietrzną powinni wysiąść na Lotnisku Chopina, skąd samochodem do kliniki to dystans 22 kilometrów. Z dworca Warszawa Centralna to niewiele ponad 30 kilometrów prosto do Wólki Kozadowskiej.

Zapraszamy na wirtualny spacer po Klinice.

Bardzo łatwo do kliniki dojechać z centrum Warszawy, wybierając jedną z proponowanych tras: najszybszą drogą przez S8 (samochodem w pół godziny), drogą przez Piaseczno z dworca Warszawa Centralna (do pokonania ok. 28 km) lub obwodnicą Warszawy E30 a także trasą przez Konstancin i Piaseczno, która najbardziej dogodna jest po godzinie 15. Można wybrać także trasę z prawego brzegu Wisły przez Gocław. Ponadto pacjenci niezmotoryzowani, mogą skorzystać z komunikacji miejskiej i wsiąść w autobusy linii 504 lub 522, które z przesiadką dowiozą pasażerów do celu. Z kliniki niedaleko jest na Zimne Doły w Piasecznie (ok. 3 km), gdzie można odpocząć w otoczeniu przyrody lasu oraz nad urokliwymi stawami.

Certyfikaty

 IMCAS Annual World Congress 2019
IMCAS Annual World Congress 2019
 1
1
 2
2
 3
3
 4
4
 5
5
 6
6
 7
7
 8
8
 9
9
 10
10
 11
11
 12
12
 13
13
 14
14
 15
15
 16
16
 17
17
 18
18
 19
19
 20
20

Opinie

Klinika Medycyny Estetycznej Dr PardaOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • I

  Bardzo dobrze

  Zabiegi u Pani Doktor to naprawdę przyjemność, w dodatku w niebanalnym, pieknym otoczeniu. Serdecznie polecam.

  Iza (2018-05-23)

 • E

  Bardzo dobrze

  Pani doktor bardzo sympatyczna i profesjonalistka w każdym calu. Miałam nietypowy problem natury estetycznej a pani doktor mi bardzo dobrze doradziła i razem rozwiązałyśmy ten problem i teraz wyglądam naprawdę tak jak zawsze chciałam. Dziękuje raz jeszcze!

  Emilia (2017-03-22)

 • J

  Bardzo dobrze

  Ślicznie tu jest po prostu! Można się tak zrelaksować jak nigdzie. Piękne otoczenie, stylowe wnętrza. Francja-elegancja! Czuje się tutaj jak w domu a nie jak w gabinecie medycyny estetycznej. zabiegi odmładzające na markowych preparatach.

  Julka (2017-03-22)

 • B

  Bardzo dobrze

  Trafiłam w to miejsce przez przypadek – po prostu pojechałam na zabieg z koleżanką bo mnie poprosiła żebym jej towarzyszyła. I zakochałam się w tej klinice! Teraz sama regularnie jeżdżę tutaj na zabiegi odmładzające na twarz i już czuję się parę lat młodsza

  Basia (2017-03-22)

 • g

  Bardzo dobrze

  Świetna klinika i tak niedaleko Warszawy. Idealna lokalizacja, fachowa obsługa i szeroki wybór zabiegów estetycznych. Lubię tu przychodzić na zabiegi odmłdzające w trakcie których mogę się zrelaksować i odprężyć. Gorąco polecam, szczególnie paniom

  gosia (2017-03-22)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Laserowe usuwanie brodawek 300 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka i korekcja powiek od 1000 zł do 1200 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych od 3500 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym 3000 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) 1500 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym 1500 zł Umów wizytę
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) od 2500 zł Umów wizytę
Leczenie nietrzymania moczu
* osoczem bogatopłytkowym
1500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - biust 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy 600 zł Umów wizytę
BIO NUTRI LIFT - odmładzanie skóry 1100 zł Umów wizytę
ART FILLER VOLUMA i UNIVERSAL - kwas hialuronowy od 1440 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* cena od 2 ml
1900 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym
* cena za 1 ml
1200 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym
* cena za 0,8-1 ml
1100 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 1200 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) 1200 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
* cena za 1-1,25 ml
1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu od 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk od 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi od 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1900 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1700 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy - preparatem Crystalys od 1500 zł do 2500 zł Umów wizytę
AQUASHINE BTX botulina peptydowa 1200 zł Umów wizytę
Perfect Peel - peeling chemiczny od 1300 zł do 1500 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek 2600 zł Umów wizytę
Laserowe zagęszczanie skóry
* Technologia GENESIS
od 1000 zł Umów wizytę
Leczenie migreny
*toksyną botulinową
2100 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy 2400 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO od 450 zł do 1100 zł Umów wizytę
Nici liftingujące od 450 zł do 7200 zł Umów wizytę
Nici Aptos (odmładzanie, modelowanie) od 3500 zł do 6600 zł Umów wizytę
Nici liftingujace Spring Thread 7200 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*MICRO & NANOFAT
6000 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*MICRO & NANOFAT
4500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 450 zł do 1500 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)
* 900 zł system CGF, 2800 zł - system ANGEL
od 900 zł do 2800 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk
* system CGF
od 900 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja
* system CGF
od 900 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt
* system CGF
od 900 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu
* system CGF
od 900 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx
* 1 ampułka
od 400 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej
* 1 ampułka
od 400 zł Umów wizytę
Lipoliza Prostrolane Inner-B od 1100 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting metodą HIFU od 450 zł do 2200 zł Umów wizytę
Kriolipoliza zabieg wyszczuplający od 1200 zł do 2200 zł Umów wizytę
Biostymulacja i rewitalizacja skóry
* BioRePeelCl3, twarz - 450 zł, ciało - 650 zł
od 450 zł do 650 zł Umów wizytę
Biorewitalizacja PRX-T 33 550 zł Umów wizytę
Biorewitalizacja skóry ELECTRI 900 zł Umów wizytę
Plasmage - nieinwazyjna plastyka powiek od 1000 zł do 1200 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*MICRO & NANOFAT
od 3900 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie włókniaków 300 zł Umów wizytę
CGF - regeneracja komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu od 700 zł do 2300 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 600 zł do 1800 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 600 zł do 900 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 600 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 600 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 600 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 600 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 600 zł do 900 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - kończyny dolne
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole
*V-LASE
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie
*V-LASER
od 400 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda

Gruszek i Jabłuszek 7 Piaseczno

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

zamknięte

Wtorek

11:00 - 21:00

Środa

11:00 - 21:00

Czwartek

11:00 - 21:00

Piątek

11:00 - 21:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Barbara Parda-Głomska

lek. med. Barbara Parda-Głomska

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Barbara Parda-Głomska to dyplomowany lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista psychiatrii. Studia medyczne ukończyła w 1990 roku na Akademii Medycznej ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Robert Bartkowiak

Dr n. med. Robert Bartkowiak

Ginekolog

Umów wizytę

dr Ida Yurtsever

dr Ida Yurtsever

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Ida Yurtsever jest lekarzem medycyny estetycznej specjalizującym się w dermatologii estetycznej i medycznej. Ukończyła I Wydział Lekarski Wa...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Dorota Świątkowska

Dorota Świątkowska

Dietetyk
Dorota Świątkowska jest absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW oraz studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia na kierunku poradnictwo dietetyczne...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Danuta Kraszewska

Danuta Kraszewska

Kosmetolog
Danuta Kraszewska to dyplomowana pielęgniarka oraz kosmetolog. Zajmuje się opieką nad pacjentem po zabiegach i operacjach oraz jego przygotowaniem do badań i operacji. Czuwa nad zdro...

 czytaj więcej

Umów wizytę