San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda)

Fryderyka Chopina 94 Jaworzno

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medyczne San-Medical to bielska placówka medyczna specjalizująca się chirurgii estetycznej oraz w zabiegach transplantacji włosów. Powstała w 2012 roku i posiada swój oddział również w Jaworznie. Główną dewizą kliniki jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, traktowanie go z należytą starannością oraz dobieranie technik i sposobów zabiegów w taki sposób, aby każda odwiedzająca placówkę osoba wychodziła z niej w pełni zadowolona.

Jaworznicki oddział  oferuje swoim pacjentom zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, modelowania sylwetki oraz medycyny estetycznej. Wśród najczęściej przeprowadzanych znajduje się m.in. chirurgia piersi z zakresu ich powiększania za pomocą implantów okrągłych lub implantów anatomicznych. Wszczepiane są w klinice tej nowoczesne implanty Motiva, które charakteryzują się dużą elastycznością (mającą wpływ na łatwiejsze wkładanie przez małe nacięcia skórne) oraz bardzo szeroką paletą rozmiarów. Inną metodą powiększania biustu jest tutaj zabieg lipofillingu, czyli przeszczepiania w piersi własnej tkanki tłuszczowej pacjentki. Pobierana jest ona z innych miejsc na ciele, w których nie brakuje komórek tłuszczowych. Zabieg lipofillingu przeprowadzany jest również w celu wypełniania pośladków oraz modelowania poszczególnych okolic twarzy.

Z innych technik modelujących ciało pacjentka może poddać się w San-Medical także odchudzającej liposukcji, czyli odessaniu miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała. Stosowaną w klinice metodą jest liposukcja N.I.L., wykorzystująca ruchy nutacyjne 3D kaniuli. Ponadto można poddać się tutaj również liposukcji kawitacyjnej, wykorzystujące ultradźwięki do rozbijania komórek tłuszczowych z brzucha.

Do oddziału w Jaworzanie Este-Uroda mogą również przyjść pacjentki na zabiegi odmładzające i regeneracyjne skóry twarzy. Wśród stosowanych tutaj technik warto wymienić Angel System wykorzystujący osocze bogatopłytkowe – odseparowane z własnej krwi pacjenta – do  rewitalizacji i zwiększenia elastyczności skóry, a także do wygładzenia i spłycenia zmarszczek i bruzd. Wypełnić bruzdy nosowo-wargowe czy usunąć zmarszczki wokół oczu można tutaj również za pomocą kwasu hialuronowego, natomiast przy likwidowaniu zmarszczek górnej wargizmarszczek czoła czy kurzych łapek wokół oczu wykorzystywane są preparaty zawierające toksynę botulinową. Angel System stosowany jest również w leczeniu wypadania włosów – osocze bogatopłytkowe wstrzyknięte w owłosioną skórę głowy przyczynia się do rewitalizacji mieszków włosowych.

 Personel San-Medical to wykwalifikowani w swoich dziedzinach specjaliści, zajmujący się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, kosmetologii oraz przeszczepiania włosów. Głównym lekarzem wykonującym transplantację włosów oraz koordynującym takie i inne zabiegi z chirurgii estetycznej jest dr n. med. Artur Sandelewski, chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Należy on do prestiżowej światowej organizacji specjalistów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów ISHRS, a także stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej uczestnictwem w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach. Przykładem najważniejszych certyfikatów mogą być:

 • certyfikat z „International Hair Surgery Master Course”, który odbył w Paryżu w 2011 roku,
 • certyfikat z „ISHRS 21st Annual Scientific Meeting”, w którym to zjeździe uczestniczył w Kalifornii w USA w 2013 roku,
 • certyfikat uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy, która miała miejsce w Warszawie w 2008 roku.

Klinika posiada na swoim wyposażeniu wysokiej klasy i jakości sprzęty i aparaturę medyczną. Dzięki nim zabiegi są małoinwazyjne, bezpieczne i komfortowe dla pacjenta. Jest to m.in. aparatura do modelowania ciała, tj. : urządzenie do liposukcji nutacyjnej N.I.L., urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej oraz laser SmartLipo do przeprowadzania laserowej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. W zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej wykorzystywany jest w centrum m.in. laser chirurgiczny  CO2 do usuwania zmian skórnych różnego typu oraz likwidowania szczeliny odbytu i wyrośli odbytu a także aparaty CELON i Hemoron do małoinwazyjengo leczenia hemoroidów czy laser VariLite do zamykania zmian naczyniowych na twarzy i nogach. W medycynie estetycznej stosowane jest urządzenie ELOS TM wykorzystywane w laserowej depilacji owłosienia oraz aparat eSTYLE do liftingu skóry za pomocą fal radiowych RF. Przy zabiegach przeszczepiania włosów natomiast bardzo przydaje w się w San-Medical mikroskop stereoskopowy, dzięki któremu zabiegi takie są bardzo precyzyjne.

Centrum medyczne jest niezwykle przyjazne dla swoich pacjentów. Objawia się to w wielu udogodnieniach i ułatwieniach, jakie zostały przygotowane w placówce. Można wśród nich wymienić:

 • Spokojną okolicę – oba oddziały kliniki mieszczą się w spokojnej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych i bloków oraz dużej ilości zieleni.
 • Odnowione budynki – oba oddziały kliniki znajdują się w odremontowanych piętrowych budynkach, spełniających wszelkie wygody i standardy przyjmowania pacjentów.
 • Bezpłatny parking – znajduje się tuż przy jednym i drugim budynku kliniki i może pomieścić kilka aut.
 • Klimatyczne wnętrza – poczekalnia z wygodną kanapą i miłą dla oka kolorystyką (wszystko w brązie i bieli) oraz z ciekawym oświetleniem. Każdy poczuje się tutaj przytulnie i miło. Gabinety i sale zabiegowe dobrze wyposażone oraz zapewniające wygodę pacjenta podczas zabiegów.
 • Pokoje pobytowe – wygodne i miło urządzone, dla pacjentów potrzebujących odpoczynku po operacjach i zabiegach.
 • Obsługę zagranicznych pacjentów – klinika obsługuje osoby posługujące się językiem niemieckim i angielskim.
 • Zabiegi na raty – pacjent ma możliwość zapłaty w dogodnych ratach za zabiegi i operacje. Klinika w tym celu współpracuje z dwoma firmami – MediRaty oraz Credomedica.

Oddział Centrum Medycznego San-Medical znajduje się w Jaworznie przy ul. Sportowej w odnowionym piętrowym budynku. Jest to spokojna okolica bloków mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych. Przed budynkiem znajduje się parking, na którym mogą zatrzymać się pacjenci przyjeżdżający do kliniki własnymi samochodami, zjeżdżając z drogi nr 79. Od najbliższego przystanku autobusowego Rogatka do San-Medical jest zaledwie 400 m i jest to dobra alternatywa dla osób przyjeżdżających komunikacją miejską linii np. 302, 326 lub 370. Niedaleko stąd do centrum miasta, ok. 1 km, gdzie można obejrzeć m.in. Panoramę Miasta.

Opinie

San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda)Ocena: 5/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • Bardzo dobrze

  Polecam Pana dr Sandelewskiego. Byłam w klinice na zabiegu usuwania zmian skórnych. Szybko i bezboleśnie. To nie była moja pierwsza wizyta i być może nie ostatnia. W przyszłości może jeszcze skorzystam z innych zabiegów upiększających. Jestem bardzo zadowolona. Monika.

  (2019-11-20)

 • M

  Bardzo dobrze

  Konsultacja bardzo pozytywna wrażenie również . Liczy się Dla mnie pierwszy zabieg który mam we wrześniu przeszczep tłuszczu do piersi Piuregraft więc wypowiem się po. Narazie wporzadku lekarz konkretny szczegółowy tłumaczy doradza nie namawia. Jeśli będę zadowolona będę oczywiście korzystać z innych zabiegów i polecać.

  Monik (2018-08-28)

 • A

  Bardzo dobrze

  Mam cerę naczynkową i bardzo lubię tu przychodzić na zabiegi zamykana naczynek. Mają naprawdę super sprzęt, bezpieczny i bezbolesny. Wcześniej chodziłam w inne miejsce ale nie byłam tak zadowolona jak tutja. Chyba zdecyduję się jeszcze na depilację laserową w tym miejscu

  Alicja (2017-04-20)

 • P

  Bardzo dobrze

  Miejsce w Jaworznie naprawdę godne polecenia! Wyleczyłam tu bezboleśnie swoje hemoroidy a także poddałam się przy okazji zabiegom upiększającym i odmładzającym moją twarz. Dziękuje personelowi za miła opiekę i zrozumienie moich potrzeb. Piątka z plusem!

  Paula (2017-04-20)

 • K

  Bardzo dobrze

  Byłam tutaj na kilku zabiegach liposukcji i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi przeprowadzone profesjonalnie, szybko i bezpiecznie. Przy tym miła atmosfera i ciekawe wnętrza. Naprawdę polecam każdemu nie tylko ze względu na liposukcję ale także inne zabiegi

  Karolina (2017-04-20)

 • b

  Bardzo dobrze

  Pan Doktor jest dobrym specjalistą, podpowie, doradzi. Nie robi nic na siłę, nie wymyśla. Jestem zadowolona z wizyty.

  beata (2016-05-10)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego od 350 zł do 400 zł Umów wizytę
Usuwanie brodawek od 250 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu
*laserowo
1800 zł Umów wizytę
Pobranie wycinków skóry od 350 zł do 400 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 5000 zł Umów wizytę
Nici Silhouette Lift - bezoperacyjny lifting twarzy od 1000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu 0 zł Umów wizytę
Plastyka piersi od 12000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi 21000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 21000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym od 21000 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 12000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Laserowe usuwanie brodawek od 250 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie dekoltu 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 400 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym od 800 zł do 1200 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 800 zł do 1000 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 800 zł do 1200 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 800 zł do 1200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych od 200 zł do 350 zł Umów wizytę
Zabiegi komórkami macierzystymi 6000 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek od 1500 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym
*Angel System (skoncentrowane osocze bogatopłytkowe)
2500 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx od 500 zł do 1000 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 800 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk 800 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja 800 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt 800 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu 800 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 900 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 900 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 900 zł do 1200 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 900 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów FUE
*Kwota orientacyjna, dokładna do ustalenia podczas konsultacji. Kwota za 1 graft 10 zł.
od 3000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda)

Fryderyka Chopina 94 Jaworzno

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

zamknięte

Wtorek

zamknięte

Środa

16:00 - 18:00

Czwartek

zamknięte

Piątek

zamknięte

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n. med. Artur Sandelewski

dr n. med. Artur Sandelewski

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Artur Sandelewski ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarskim w 1995 roku. Następnie został absolwentem Podyplomow...

 czytaj więcej

Umów wizytę