Fan-Dent Klinika Stomatologiczna

Słowackiego 71/2 Gdańsk

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Stomatologiczna Fan-Dent mieszcząca się w Gdańsku jest nowoczesną placówką medyczną świadczącą kompleksowe usługi dentystyczne. Działa od 1999 roku i od tej pory oferuje swoim pacjentom na wysokim poziomie usługi z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej a także stomatologii zachowawczej i periodontologii.

W placówce ważny jest każdy pacjent, dlatego niezwykle istotne jest tutaj  ustalanie indywidualnych planów leczenia oraz dostosowywanie nowoczesnych technologii i rodzajów preparatów do potrzeb pacjentów zarówno dorosłych, młodzieży jak i dzieci. Z myślą o wygodzie i komforcie leczenia stosowane są tutaj nowoczesne metody przeciwbólowe oraz dostępna jest na miejscu diagnostyka radiologiczna.

Wśród pracujących tutaj stomatologów można wymienić specjalistów z zakresu stomatologii ogólnej, implantologii, periodontologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki implantologicznej a także endodoncji i profilaktyki. Posiadają oni szerokie doświadczenie w swoich dziedzinach stomatologii zdobyte na zagranicznych stażach i praktykach, np. na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem w Niemczech a także na sympozjach, kursach i zjazdach z różnych dziedzin stomatologii m.in. w Austrii, Francji, Szwajcarii, Włoszech i Chinach. Są również autorami licznych publikacji naukowych z dziedziny stomatologii oraz należą do prestiżowych organizacji i stowarzyszeń lekarskich, tj. International Academy of Periodontology czy German Society of Oral Implantology. W pracy lekarzom pomagają wykwalifikowane higienistki stomatologiczne oraz doświadczony technik elektroradiologii.

Klinika może poszczycić się wieloma certyfikatami potwierdzającymi wysoką jakość świadczonych w niej usług oraz europejskie standardy obsługi pacjenta. Można tutaj wymienić:

 • certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Szybkiego Leczenia, który potwierdza, że placówka Fan-Dent dba o czystość i higienę swoich gabinetów według standardów programu Czyste Leczenie oraz w pełni wykorzystuje metody ograniczające ryzyko zakażeń,
 • certyfikaty Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE) potwierdzające doświadczenie oraz dodatkowe umiejętności lekarzy w zakresie leczenia implantologicznego i w zakresie stomatologii estetycznej,
 • certyfikat Assocition for European Safety & Infection Control in Dentistry (ASIC), który potwierdza, iż leczenie w klinice jest zgodne z wytycznymi i procedurami tego europejskiego stowarzyszenia dentystycznego,
 • placówka jest rekomendowanym wykładowcą z zakresu Quintessence International, co oznacza, iż przyjmujący tu lekarze stomatolodzy biorą udział w międzynarodowych kursach stomatologicznych poprzez prowadzenie wykładów o różnej tematyce dentystycznej.

Nowoczesne technologie oraz europejskie certyfikaty jakości gwarantują tutaj urządzenia i sprzęty medyczne, za pomocą których leczenie jest szybkie i sprawne. Wśród tych urządzeń można wymienić mikroskop zabiegowy firmy Kaps (wykorzystywany w zabiegach endodoncji), urządzenie piezochirurgiczne (wykorzystywane w chirurgii stomatologicznej do delikatnego przeprowadzania zabiegów), laser biostymulacyjny (w leczeniu stanów zapalnych w jamie ustnej), laser fotodynamiczny PACT (wykorzystywany w leczeniu stanów zapalnych przyzębia) oraz urządzenie do ozonoterapii (wykorzystywane w leczeniu bakterii, grzybów i wirusów). W znieczuleniu stosowane jest tutaj urządzenie wydzielające podtlenek azotu, czyli gaz rozweselający, natomiast w dezynfekcji narzędzi stomatologicznych nowoczesna myjnia-dezynfektor.

Klinika jest bardzo dobrze przygotowana do przyjmowania pacjentów a ich wygodę, komfort i bezpieczeństwo gwarantują liczne udogodnienia, wśród których można wymienić:

 • Łatwy dojazd i przyjemną okolicę – do Fan-Dent łatwo jest dojechać samochodem a także komunikacją miejską, np. Pomorską Koleją Metropolitarną z trójmiasta oraz innych miast Pomorza. Przychodnia znajduje się w otoczeniu bloków mieszkalnych oraz zieleni miejskiej.
 • Nowoczesny budynek – klinika mieści się w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym na parterze.
 • Parking – przy budynku znajduje się bezpłatny parking, na którym każdy pacjent może zostawić bezpiecznie swój samochód.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – do przychodni prowadzi chodnik z podjazdem dla niepełnosprawnych a sama klinika jest również przystosowana na przyjmowanie pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Poczekalnię – do przychodni wchodzi się przez szerokie oszklone drzwi, gdzie oczom pacjentów ukazuje się miła poczekalnia z wygodnymi miękkimi krzesłami, ciekawymi elementami dekoracyjnymi oraz uprzejmym zawsze pomocnym personelem.
 • Dobrze urządzone gabinety – wyposażone w komfortowe unity, nowoczesny sprzęt stomatologiczny oraz z dużymi oknami, przez które wpada sporo światła dziennego.
 • Płatności elektroniczne – za leczenie stomatologiczne pacjenci mogą płacić za pomocą kart płatniczych.
 • Rabaty na leczenie – w klinice akceptowana jest karta FitProfit, dzięki której pacjenci mogą skorzystać z dogodnych rabatów na leczenie stomatologiczne.
 • Obsługę w obcych językach – klinika obsługuje pacjentów obcojęzycznych posługujących się językiem angielskim lub niemieckim.

Klinika Stomatologiczna Fan-Dent mieści się w Gdańsku przy ul. Słowackiego w otoczeniu bloków mieszkalnych naprzeciwko stacji benzynowej. Pacjenci jadący do kliniki własnym samochodem powinni skręcić z alei Żołnierzy Wyklętych prosto w ul. Słowackiego. Osoby, które poruszają się Pomorską Koleją Metropolitarną mogą wysiąść na stacji Niedźwiednik i stąd przejść ok. 250 m pieszo. Do najbliższej stacji PKP jest stąd natomiast ponad 2 km na dworzec Gdańsk Wrzeszcz lub Gdańsk Zaspa ok. 2 km. Z przychodni blisko jest do terenów zielonych, np. do Parku Jaśkowej Doliny to niewiele ponad kilometr a nad brzeg morza Bałtyckiego to ok. 5 km.

Opinie

Fan-Dent Klinika StomatologicznaOcena: 4.9/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • E

  Bardzo dobrze

  Pani doktor Madalińska to super profesjonalista, z ogromnym doświadczeniem. Pomaga mi wyjść z trudnego stadium mojej choroby. Jestem już po 4 zabiegach, ale czułam się za każdym razem komfortowo. Poza tym pracuje tu super pani higienistka Mariola. Ma ogromne serce do pacjenta, cierpliwość i wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. Polecam szczerze!

  Ewa (2018-06-27)

 • W

  Bardzo dobrze

  Bardzo ładnie dopasowali mi licówki na moje zęby. Zupełnie nie widać, że mam jakieś sztuczne nakładki. Jestem tez bardzo zadowolony z leczenia kanałowego. Przystępne ceny, fajne warunki, czysto i schludnie. I dojazd bardzo fajny, jest gdzie zostawić auto.

  Wojtek (2017-03-16)

 • P

  Bardzo dobrze

  Leczenie tutaj przebiega w naprawdę miłej atmosferze. Wcześniej niezbyt lubiłem chodzić do dentysty, ale odkąd trafiłem do Fan-Dent wizyta już nie jest taka zła. Jak boli to dają dobre znieczulenie. A leczenie próchnicy szybko i fachowo. Naprawdę super.

  Piotrek (2017-03-16)

 • A

  Bardzo dobrze

  Nowoczesne leczenie w nowoczesnym miejscu! Super wyposażony gabinet, dentyści uśmiechnięci i pełni optymizmu, którym można się bardzo łatwo zarazić. Byłem tutaj na wstawieniu implantu i bardzo cenię sobie pracę dentystów.efekt naprawdę świetny. Gorąco polecam!

  Adam (2017-03-16)

 • I

  Bardzo dobrze

  bardzo dobrze wykonane leczenie kanałowe, nie czeka się długo na wizytę. Dobry gabinet.

  Igor (2016-10-14)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Kiretaż od 200 zł do 1200 zł Umów wizytę
Laryngologia
Podcięcie wędzidełka języka
*600 zł jedno wędziełko, 800 zł dwa wędzidełka, laser
600 zł Umów wizytę
Protetyka stomatologiczna
Założenie korony metalowej 800 zł Umów wizytę
Zacementowanie korony od 50 zł do 100 zł Umów wizytę
Zdjęcie korony 100 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej
*Cena orientacyjna. Do ustalenia podczas konsultacji specjalistycznej
800 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie ze złota
*Cena orientacyjna. Do ustalenia podczas konsultacji specjalistycznej
800 zł Umów wizytę
Korona teleskopowa od 2000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu
*Cena orientacyjna. Do ustalenia podczas konsultacji specjalistycznej
2400 zł Umów wizytę
Licówki stomatologiczne od 350 zł do 1200 zł Umów wizytę
Licówka ceramiczna od 1500 zł Umów wizytę
Licówka kompozytowa 1400 zł Umów wizytę
Licówka pełnoceramiczna 3000 zł Umów wizytę
Zdjęcie mostu (cena za każdy punkt) 100 zł Umów wizytę
Wzmocnienie zęba włóknem szklanym 250 zł Umów wizytę
Odbudowa złamanego zęba od 180 zł do 250 zł Umów wizytę
Odbudowa zębów przednich od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Most kompozytowy na włóknie szklanym
*Koszt orientacyjny. Dokładny ustalany podczas wizyty specjalistycznej.
od 2000 zł Umów wizytę
Most pełnoceramiczny
*Koszt orientacyjny. Dokładny ustalany podczas wizyty specjalistycznej. Cena dot. jednego punktu w moście
od 3000 zł do 4000 zł Umów wizytę
Inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) 1000 zł Umów wizytę
Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) 2100 zł Umów wizytę
Onlay (nakład) porcelanowy 1000 zł Umów wizytę
Onlay kompozytowy (kompozytowy nakład koronowy) 1300 zł Umów wizytę
Stomatologia
Wszczepienie implantu od 2500 zł Umów wizytę
Implanty zębowe od 2500 zł Umów wizytę
Implanty zębowe Biomet 3i 2500 zł Umów wizytę
Implanty stomatologiczne od 1500 zł Umów wizytę
Implanty zębowe MIS C1 1800 zł Umów wizytę
Podniesienie zatoki szczękowej od 3500 zł do 4500 zł Umów wizytę
Odsłonięcie implantu od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Korona na implancie od 2500 zł Umów wizytę
Korona tymczasowa od 200 zł Umów wizytę
Korona ceramiczna od 1500 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna na implancie 3500 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna Cerec 3D 3000 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego pod mikroskopem 420 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego pod mikroskopem 620 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego pod mikroskopem 800 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) 320 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) 520 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) 650 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) 520 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (re-endo) 720 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (re-endo) 850 zł Umów wizytę
Proteza całkowita od 900 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa częściowa od 760 zł Umów wizytę
Proteza całkowita na implantach
*od 2 do 4 implantów cena: 5500 zł - 9500 zł
od 5500 zł Umów wizytę
Szynoproteza od 1450 zł do 2600 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa od 2200 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa z acetalu (bezmetalowa) od 2200 zł do 2500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 150 zł do 400 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) od 400 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba trzonowego stałego od 150 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba siecznego i przedtrzonowego od 150 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem od 400 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 350 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 350 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek od 350 zł do 1000 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia z zastosowaniem materiału kościotwórczego od 500 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy 250 zł Umów wizytę
Piaskowanie zębów od 80 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe 1200 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów żelem - jednowizytowe 600 zł Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba
*400 zł za pierwszy etap
od 400 zł Umów wizytę
Zabieg zniesienia nadwrażliwości po wybielaniu od 50 zł do 120 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów metodą nakładkową (metodą domową) 1000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Fan-Dent Klinika Stomatologiczna

Słowackiego 71/2 Gdańsk

Umów wizytę  +48 58 505 59 31 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 19:00

Sobota

08:30 - 12:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. dent. Magdalena Pawelczyk-Madalińska

lek. dent. Magdalena Pawelczyk-Madalińska

Implantologia
Periodontologia
stomatolog ogólny
paradontolog
Lek. dent. Magdalena Pawelczyk-Madalińska jest absolwentką Oddziału Stomatologicznego, który ukończyła w 1991 roku...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. dent. Monika Sasinowska

lek. dent. Monika Sasinowska

Stomatolog

Umów wizytę

Lek. dent. Marcin Mincer M.Sc.

Lek. dent. Marcin Mincer M.Sc.

Implantologia
Stomatolog
implantolog
Lek. dent. Marcin Mincer jest absolwentem studiów na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologiczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, które rozpocz...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. dent. Mateusz Nowicki

lek. dent. Mateusz Nowicki

Chirurg stomatolog
Implantologia

Umów wizytę

 Mariola Madej

Mariola Madej

Dypl. higienistka stomatologiczna
Mariola Madej jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Pracuje w Klinice Stomatologicznej Fan-Dent w Gdańsku, gdzie z wprawą i profesjonalizmem pomaga ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Marcelina Leśniewicz

Marcelina Leśniewicz

Higienistka stomatologiczna
Technik elektroradiolog
Marcelina Leśniewicz jest higienistką stomatologiczną oraz technikiem elektroradiologii. Jej kwalifikacje potwierdzają zdobyte prze...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Anita Przekop

Anita Przekop

asystentka

Umów wizytę

 Alicja Lędzińska

Alicja Lędzińska

dypl. higienistka stomatologiczna

Umów wizytę