Feniks Gabinet Fizjoterapii Rehabilitacji Ruchowej

Grunwaldzka 482 Plewiska

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Feniks to Gabinet Fizykoterapii i Kinezyterapii znajdujący się na medycznej mapie Poznania. Posiada szeroką ofertę zabiegów fizykoterapeutycznych oraz rehabilitacyjnych. Pacjenci mogą tutaj wybierać spośród masażu klasycznego, masażu wspomagającego odchudzanie, masażu rehabilitacyjnego, a także zabiegów kinezyterapii, rehabilitacji ruchowej, ćwiczeń usprawniających oraz krioterapii miejscowej. Dodatkowo jest wykonywana tutaj również laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia oraz stosowane są ultradźwięki, termożele czy zabiegi lampą Bioptron. Na terapię mogą tutaj więc liczyć pacjenci z różnorodnymi dolegliwościami bólowymi, z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi oraz dzieci od urodzenia do roku życia w zakresie ruchowych zaburzeń rozwojowych.

W gabinecie przyjmują dwie wykwalifikowane fizjoterapeutki, które swoją bogatą wiedzę w tej dziedzinie zdobywały na renomowanych uczelniach w Poznaniu, a poszerzały na licznych szkoleniach i kursach, np. certyfikat diagnostyki i chiroplastyki w Centrum Medycznym Fizjoterapii „Atut” w Poznaniu. Doświadczenie natomiast zdobywały w czasie wieloletniej pracy z pacjentami, zarówno dorosłymi, jak i tymi najmłodszymi. Cechuje je także ciepłe podejście do każdego pacjenta oraz zrozumienie jego potrzeb i dolegliwości.

W dobrze wyposażonych salach gabinetu Feniks można poddać się rehabilitacji każdej dysfunkcji układu ruchu. Wyposażony jest on bowiem w profesjonalny i nowoczesny sprzęt, aparaty i urządzenia, dzięki którym każdy zabieg jest efektywny, wydajny i szybki.

Liczne udogodnienia i ułatwienia dla pacjentów przejawiają się m.in. w:

 •  Wystroju gabinetu – wygodne łóżka rehabilitacyjne oraz szeroka gama urządzeń i sprzętów niezbędnych do rehabilitacji a wszystko to w przyjemnie urządzonych wnętrzach.
 •  Elastycznych godzinach otwarcia – od poniedziałku do piątku do godziny 20, otwarte także w soboty.
 •  Indywidualnych zabiegach rehabilitacyjnych – na przykład w zakresie rehabilitacji ruchowej dostosowanej indywidualnie do każdego pacjenta.
 •  Dogodnej lokalizacji – gabinet znajduje się w ogrodzonym domu jednorodzinnym, gdzie można zaparkować samochód, a na  podwórku znajduje się niewielki plac zabaw dla dzieci. To zielona okolica – przyjemne otoczenie domów jednorodzinnych.

Gabinet Fizykoterapii i Kinezyterapii Feniks mieści się w Plewiskach pod Poznaniem. Blisko stąd do stacji PKP Poznań Junikowo (ok. 700 m piechotą). Najbliższe przystanki autobusowe to Plewiska/Południowa i Plewiska/Skryta (ok. 100 m), gdzie zatrzymują się autobusy linii 716 i 710. To dobre wiadomości dla pacjentów przyjeżdżających z różnych części Poznania. Warto tutaj przyjechać także samochodem osobowym spoza miasta zjeżdżając z autostrady A2 w ulicę kolejową, a następnie skręcając w Grunwaldzką.

Opinie

Feniks Gabinet Fizjoterapii Rehabilitacji RuchowejOcena: 5/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • U

  Bardzo dobrze

  Bardzo się zmartwiłam jak z moją 6 – miesięczną córą musiałam chodzić na rehablitację, bo miała zaburzenia ruchowo-rozwojowe. Ale okazało się że to nie było takie straszne i córka szybko zaczęła się normalnie rozwijać. Dobre wyposażenie sprzętowe i przystępne godziny

  Ula (2018-04-18)

 • U

  Bardzo dobrze

  Bardzo się zmartwiłam jak z moją 6 – miesięczną córą musiałam chodzić na rehablitację, bo miała zaburzenia ruchowo-rozwojowe. Ale okazało się że to nie było takie straszne i córka szybko zaczęła się normalnie rozwijać. Dobre wyposażenie sprzętowe i przystępne godziny

  Ula (2018-04-16)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobry mają tu program rehabilitacji ruchowej i ćwiczeń usprawniających. Rehabilitanci dużo uwagi poświęcają pacjentom i mają dla nich dużo cierpliwości i serca. Duzo lepiej ćwiczy się w miejscu, gdzie czuć że pracują tu ludzie z powołaniem.

  Zadowolona pacjentka (2018-04-16)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Fizjoterapia
Diadynamik 12 zł Umów wizytę
Galwanizacja 12 zł Umów wizytę
Laseroterapia - zabiegi fizykoterapeutyczne 12 zł Umów wizytę
TENS 12 zł Umów wizytę
Ultradźwięki 12 zł Umów wizytę
Masaż klasyczny od 30 zł do 110 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny od 50 zł do 85 zł Umów wizytę
Kinesiotaping od 30 zł do 50 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Krioterapia miejscowa - leczenie bólu 12 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Feniks Gabinet Fizjoterapii Rehabilitacji Ruchowej

Grunwaldzka 482 Plewiska

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

16:00 - 20:00

Wtorek

16:00 - 20:00

Środa

16:00 - 20:00

Czwartek

16:00 - 20:00

Piątek

16:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 13:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

mgr Marta Król

mgr Marta Król

Fizjoterapeuta
mgr Marta Król to fizjoterapeuta, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. mgr Marta Król specializuje się w pracy z dziećmi, ale również zajmuje się pacjentami bó...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Katarzyna Zapędowska-Fludra

mgr Katarzyna Zapędowska-Fludra

Fizjoterapeuta
mgr Katarzyna Zapędowska-Fludra to fizjoterapeuta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w pracy z pacjentami bólowymi, ze schorzeniami neurologicznymi oraz ortopedycznymi.

Umów wizytę