NAOKU Clinic

Waryńskiego 6 Radom

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

W klinice NAOKU Clinic najważniejszy jest komfort Pacjenta. Dlatego jako jedyni w mieście oferują pełną diagnostykę pacjentów zapewniając wszystkie urządzenia diagnostyczne do postawienia pełnej diagnozy min. USG, OCT czy Topograf rogówki. NAOKU Clinic jest również pierwszą kliniką okulistyczną w Radomiu wprowadzającą laserową korekcję wzroku na rynek radomski. Dzięki temu pacjenci mogą skorzystać z najnowszych laserów zakupionych w 2021 roku i w pełni nowej i dostosowanej do najnowszych norm sanitarnych - sali zabiegowej. 

Największym problemem pacjentów było wykonywanie zabiegu laserowej korekcji wzroku w innych miastach, co wiązało się z kilkoma podróżami wraz z kierowcą do miasta docelowego oraz z dużym dyskomfortem zaraz po zabiegu, ponieważ od kliniki dzieliło ich aż 1,5 h drogi. W związku z tymi obawami, jako jedyni w Polsce zdecydowali się wprowadzić dostępność lekarza po zabiegu 24/72h gdzie już 15 min po telefonie lekarz jest w stanie zjawić się w klinice i udzielić pomocy. Pacjenci NAOKU Clinic mogą czuć się zaopiekowani i bezpieczni wybierając tą klinikę. 

Chirurg lek. Łukasz Stysiak wykonujący zabiegi posiada 11 letnie doświadczenie na sali operacyjnej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym, gdzie wykonywał o wiele trudniejsze i bardziej zaawansowane operacje zaćmy. Warsztat chirurgii refrakcyjnej szkolił u prof. Dana Reinteina w London Vision Clinic. Nauczył się tam jak ważne jest oglądanie pacjenta już po kilku godzinach od zabiegu oraz na co zwrócić szczególną uwagę podczas kwalifikacji pacjentów co z powodzeniem wprowadził w swojej klinice. Zapewnia pacjentom aż 24 badania na kwalifikacji do zabiegu laserowej korekcji wzroku. 
 
NAOKU Clinic chcąc wychodzić na przeciw potrzeb pacjentów posiada w ofercie wszystkie dostępne na rynku metody laserowej korekcji, wszystko po to aby dobrać tą odpowiednią dla konkretnego Pacjenta. 

Opinie

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

  Cennik

  Atrakcyjne raty

  Zapytaj o szczegóły

  Chirurgia ogólna
  Usunięcie kaszaka 500 zł Umów wizytę
  Diagnostyka
  USG oka od 100 zł Umów wizytę
  Okulistyka
  Korekcja Starczowzroczności
  *Laserowa korekcja wzroku Presbyond
  4499 zł Umów wizytę
  Entropion - operacja podwinięcia powieki 2500 zł Umów wizytę
  Leczenie AMD -iniekcje doszklistkowe LUCENTIS (Ranibizumab) 1500 zł Umów wizytę
  Iniekcja doszklistkowa od 1500 zł Umów wizytę
  Iniekcja doszklistkowa preparatu Eylea 1500 zł Umów wizytę
  Usunięcie gradówki od 800 zł Umów wizytę
  Tomografia optyczna (OCT) 200 zł Umów wizytę

  Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

  Kontakt

  NAOKU Clinic

  Waryńskiego 6 Radom

  Umów wizytę 

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek

  08:00 - 19:00

  Wtorek

  08:00 - 19:00

  Środa

  08:00 - 19:00

  Czwartek

  08:00 - 19:00

  Piątek

  08:00 - 19:00

  Sobota

  zamknięte

  Niedziela

  zamknięte

  Dni świąteczne

  zamknięte

  Personel

  lek Lukasz Stysiak

  lek Lukasz Stysiak

  Okulista
  lek. Łukasz Stysiak ukończył wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2010 roku. Następnie rozpocząłrezydenturę pracując w Oddziale Okulistyki Mazowieckiego Szpita...

   czytaj więcej
  797553780

  Umów wizytę

   Anna Janczyk

  Anna Janczyk

  Optometrysta

  Umów wizytę