Ginekomastia gruczołowa

Ginekomastia gruczołowa

Ginekomastia gruczołowa

Cena od 2500 zł Zapytaj o raty

Ginekomastie gruczołową operuje się wycinając z nadmiar gruczołu podczas nacięcia wokół połowy otoczki brodawki piersiowej. W przypadku znacznego powiększenia gruczołu, nadmiar skóry również zostaje wycięty.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Ginekomastia gruczołowa

Ocena

5.00
57
100% poleca ten zabieg
 • M

  Ginekomastia

  Witam. Mam problem z sutkami, a dokladniej ginekomastią, w lewym sutku czuje ze powiekszyl sie gruczoł a w drugim nie, lecz oba sutki są nabzmiale. Jak wyglada cenowo taka operacja? Czy moze NFZ ją refunduje ? Pozdrawiam Patryk

  Makowski (17-05-2015 12:32)

  Twoja odpowiedź

  Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

  Podpis

 • M

  Z tego co wiem to zabieg nie jest refundowany. Jeśli chodzi o cenę to masz spore rozpiętości, sporo się w tej kwestii naczytałem i w rezultacie podjąłem decyzję, że ceną nie będę się w pierwszej kolejności sugerował. Dla mnie ważniejsze było, żeby to jakoś estetycznie też wyglądało. Miałem zarówno lipo jak i gineko robione od razu. Zabieg robiłem u doktora Rybaka. To jest lekarz, który ma bardzo dużo opini i chyba znany jest z tych zabiegów. W każdym razie ja u niego zabieg zrobiłem. Całość kosztowała mnie 6500. Dodam że do najtańszych on nie należy ale no ja miałem robione i sutki i trochę. Idź do niego na konsultację a on pewnie ci powie co i jak.

  Maciek 14-11-2018 12:43

Inne pytania dotyczące tego zabiegu