Instytut Urody ,,Fantastic Body"

Legnicka 72 Wrocław

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Instytut Urody Fantastic Body to wyjątkowy salon we Wrocławiu, gdzie połączone są takie dziedziny jak medycyna estetyczna, kosmetologia, dietetyka, fizjoterapia oraz zabiegi modelujące ciało. Można poddać się tutaj oczyszczaniu skóry twarzy i ciała, modelowaniu sylwetki, odmładzaniu czy likwidowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Odchudzanie to tutaj nie tylko działanie zewnętrzne poprzez odpowiednie zabiegi, ale także wewnętrze za pomocą odpowiednio dobranej diety – dzięki połączeniu tych dwóch metod każda pacjentka osiągnie wymarzone efekty i zrealizuje swoje marzenia dotyczące zgrabnej sylwetki. Zabiegi dedykowane są nie tylko dla kobiet, ale także dla dbających o siebie mężczyzn.

Pracujący tu kosmetolodzy, dietetycy, fizjoterapeuci oraz specjaliści z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegów urządzeniami wyszczuplającymi to nie tylko wykwalifikowany personel w zakresie swoich specjalizacji, ale także niezwykle ciepli i mający pełne zrozumienia podejście do pacjenta. Dlatego każda osoba korzystająca z usług gabinetu czuje się tutaj wyjątkowo, może się zrelaksować oraz wychodzi stąd zawsze uśmiechnięta.

Doskonale wyposażone gabinety w urządzenia i aparaty działające w najnowszych technologiach to gwarancja w tym miejscu zgrabnej sylwetki i nienagannego ciała. Możliwe jest to m.in. dzięki takich sprzętom jak: urządzenie HIFU 2, aparat do kriolipolizy, Lipo Laser, laser SHR (do depilacji laserowej), urządzenie IPL, aparat Vella Slim, fale radiowe RF, urządzenie do sonoforezy (ultradźwięki), platforma wibracyjna Whole Body Vibration czy urządzenie LED VANO (światłoterapia).

Instytut Urody zapewnia swoim pacjentom pełny pakiet udogodnień, dzięki którym każdy czuje się tutaj komfortowo, bezpiecznie w czasie zabiegów, jak i poza nimi. Jest to m.in.:

 •  Zurbanizowana okolica – miejsce, w którym mieści się Fantastic Body to okolica dobrze skomunikowana i zurbanizowana.
 •  Miłe wnętrza – otoczenie jest niezwykle ważne w trakcie przeprowadzania zabiegów, dlatego instytut dba o wystrój wnętrz oraz wygodę swoich pacjentów i ich pozytywne wrażenia i doznania.
 •  Kameralna atmosfera – dzięki ciepłej atmosferze, jaką zapewnia personel oraz wnętrza każdy pacjent poczuje się tutaj, jak u siebie w domu.
 •  Kompleksowy program Silm & Beauty – składa się z porad motywujących (odczyty parametrów ciała) oraz z konsultacji dietetycznych.
 •  Parking – przed budynkiem instytutu znajduje się kilka miejsc parkingowych, na których mogą postawić swoje samochody pacjenci.
 •  Promocje – specjalnie dla stałych klientów oraz tych, którzy pierwszy raz odwiedzają instytut salon przygotowuje na bieżąco specjalne oferty cenowe na wybrane zabiegi.

Instytut Urody Fantastic Body znajduje się przy ul. Legnickiej. To dzielnica Popowice znacznie oddalona od centrum Wrocławia, jednak o bardzo dobrych połączeniach komunikacyjnych. Do najbliższego przystanku tramwajowego Małopanewska jest stąd niecałe 100 m, gdzie zatrzymują się tramwaje linii 3, 10, 20 lub 31. Dla podróżujących autobusami bliskość przystanku autobusowego także będzie dobrą wiadomością – to przystanek Małopanewska, z którego do gabinetu jest zaledwie kilka kroków (autobusy 243 i 253). Pacjenci jadący samochodem natomiast powinni zjechać z drogi nr 94 lub nr 5 w ul. Legnicką, przy której znajduje się budynek instytutu.

Opinie

Instytut Urody ,,Fantastic Body"Ocena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • J

  Bardzo dobrze

  Profesjonalna klinika z szeroką ofertą zabiegów wyszczuplających. Serdecznie polecam za indywidualne podejście do klienta i wysoki poziom usług. Chętnie tu wrócę.

  Jagoda (2020-02-10)

 • J

  Bardzo dobrze

  Polecam zabieg hifu - widoczna poprawa owalu twarzy - jestem bardzo zadowolona.

  Jagoda (2019-02-11)

 • g

  Bardzo dobrze

  Połączenie zabiegów odchudzających z odpowiednio dobraną dietą to w tym instytucie świetny pomysł dla osób, które chcą zrzucić nieco kilogramów. Ja tak zrobiłam i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów, obsługi personelu, cen, lokalizacji i innych udogodnień

  gosia (2018-02-12)

 • N

  Bardzo dobrze

  Długo miałam brzydki cellulit na pupie i udach dopóki nie poddałam się zabiegowi kriolipolizy w Fantastic Body. Wcześniej próbowałam różnych kremów, masaży i cudownych specyfików, ale dopiero zabieg w tym gabinecie przyniósł oczekiwany skutek. Polecam każdej pani!

  Nikola (2018-02-12)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia plastyczna
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 600 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha metodą kawitacyjną
*270 zł 3x zabiegi liposukcji + masaż
od 270 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 130 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 130 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 130 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 130 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 350 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie czoła od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry 150 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Instytut Urody ,,Fantastic Body"

Legnicka 72 Wrocław

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 21:00

Wtorek

09:00 - 21:00

Środa

09:00 - 21:00

Czwartek

09:00 - 21:00

Piątek

09:00 - 21:00

Sobota

09:00 - 13:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte