Instytut Zdrowia i Urody Sentido

Wrocławska 40 Długołęka

O klinice

Instytut Zdrowia i Urody Sentido to spełnienie marzeń Petroneli Gawin i Donaty Ziętek, które dzięki swojemu biznesowemu zapałowi oraz pasji do piękna - otworzyły instytut urody. Obu Paniom zależało także na efektownym wyglądzie samej placówki, dlatego też wnętrza są nowocześnie zaprojektowane a dopełnieniem ich uroku jest wydobywająca się z głośników nastrojowa muzyka.

Każdy zabieg przeprowadzany w Instytucie, jest uprzednio konsultowany ze specjalistą z danej dziedziny, wśród których znajdują się: medycyna estetyczna, fizjoterapia, kosmetologia, pielęgnacja dłoni i paznokci, podologia. Zabiegi wykonywane są zarówno metodami tradycyjnymi jak i przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury.

Wśród wykwalifikowanej kadry Instytutu, która czuwa nad jakością, bezpieczeństwem i warunkami w placówce, znajdują się:
-kosmetolodzy,
-technicy usług kosmetycznych,
-lekarz chirurg,
-psycholog,
-fizjoterapeuci,
-kadra zarządzająca.

Instytut Sentido, oprócz regularnego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności własnej kadry pracowników, zapewnia możliwość odbycia szkoleń z zakresu kosmetologii, stylizacji paznokci, wizażu, metod regeneracji skóry czy specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Sentido jest również autoryzowanym dystrybutor marki Gehwol. Oprócz tego Instytut współpracuje z takimi markami jak: Sothys, Polmax, Mediderma, Alessandro, La Biosthetique Jonto Comed, dr Rimpler Filorga i wieloma innymi. Świadczy to o wysokiej jakości świadczonych przez Instytut usług i trosce o zadowolenie każdego klienta.

Kontakt

Instytut Zdrowia i Urody Sentido

Wrocławska 40 Długołęka

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 21:00

Wtorek

09:00 - 21:00

Środa

09:00 - 21:00

Czwartek

09:00 - 21:00

Piątek

09:00 - 21:00

Sobota

10:00 - 16:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte