Klinika Stomatologiczna DENmed

Kościuszki 51 B Toruń

O klinice

Klinika stomatologiczna DENmed już od ponad dziesięciu lat świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Wciąż się rozwijamy i doszkalamy aby byli Państwo z nas w pełni zadowoleni. Chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom aby każda wizyta była w pełni zadowalająca i miała jak najlepsze efekty. Wykonujemy implanty, mosty, onlaye i inlaye, protezy oraz szyny. Na dzień dzisiejszy jesteśmy renomowaną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji.

Taki sukces osiągnęliśmy dzięki doświadczonej i wyspecjalizowanej kadrze. Nasi lekarze oraz specjaliści uczestniczą w wielu programach badawczych oraz szkoleniach na wysokim poziomie. Wykorzystywane przez nas techniki odpowiadają najnowszym standardom współczesnej stomatologii. Efektem tego nasi pacjenci korzystają z usług bezboleśnie oraz cieszą się trwałymi rezultatami leczenia.

W naszej klinice znajdziecie Państwo najnowszej generacji sprzęt medyczny. Korzystamy również z wyjątkowego zaplecza diagnostycznego . Jako jedynie w Toruniu mamy możliwość wykonania zdjęcia rentgenowskiego na najwyższej klasy poziomie, cyfrowych a[aratach RTG.

W stomatologii ważne jest aby odnajdywać wciąż nowe źródła wiedzy ze względu na dynamikę technologii branży stomatologicznej. Aby sprostać oczekiwaniom pacjentów na okrągło zapoznajemy się z aktualnymi nowościami w obszarze, którym się zajmujemy. Najnowsza, którą wprowadziliśmy to nowatorska na skalę kraju technologia wykonywania koron z tlenku cyrkonu.


Cieszymy się z Państwa zaufania do świadczonych przez nas usług stomatologicznych. Dzięki temu liczba naszych pacjentów wciąż wzrasta co daje nam motywację do jeszcze lepszego działania dla dobra pacjentów. Warto wiedzieć, że posiadamy także praktykę pozwalającą nam leczyć dzieci , dorosłych oraz seniorów. Gwarantujemy piękny , zdrowy i bezwarunkowy uśmiech!

Zapraszamy do kliniki całe rodziny! Zapraszamy

Kontakt

Klinika Stomatologiczna DENmed

Kościuszki 51 B Toruń

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte