Klinika Stomatologiczna DENmed

Kaliskiego 26 Bydgoszcz

O klinice

Gorąco zapraszamy do Kliniki Stomatologicznej DENmed. Od początku działalności dążymy do rozwijania swoich możliwości oraz rozwoju. Robimy wszystko aby sprostać wszystkim oczekiwaniom Pacjentów. Aktualnie DENmed jest renomowaną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku.
Od ponad dziesięciu lat rozwijamy swoje umiejętności w każdym zakresie. Oferujemy usługi na profesjonalnym i najwyższym poziomie. Wykonujemy implanty, korony i mosty, olany i inlay, protezy oraz szyny.
Posiadamy wysoce wyspecjalizowaną kadrą. Nasi lekarze oraz inni pracujący u nas specjaliści biorą udział w wielu programach badawczych oraz wysoko specjalistycznych szkoleniach. Daje to możliwość stosowania przez nas technik zgodnych z najnowszymi standardami panującymi w dzisiejszej stomatologii. Dzięki temu nasi pacjenci mogą korzystać z bezbolesnych zabiegów oraz trwałych efektów leczenia.
W naszej pracy korzystamy z najnowszej generacji sprzętu . Jesteśmy w posiadaniu wyjątkowego zaplecza diagnostycznego oraz jako pierwsi w Bydgoszczy oferujemy zdjęcia rentgenowskie na najwyższej klasy, cyfrowych aparatach RTG .
Ze względu na bardzo szybkie zmiany w technologii stomatologicznej, konieczne jest ciągłe poszukiwanie najnowszych źródeł wiedzy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów nieustannie poznajemy bieżące trendy panujące w dziedzinie, którą się specjalizujemy oraz wprowadzamy nowe, lepsze rozwiązania. Najnowsza, którą wprowadziliśmy to nowatorska na skalę kraju technologia wykonywania koron z tlenku cyrkonu.
Dzięki wizytom w naszej klinice odzyskasz pewność siebie w każdej sytuacji.
Jednak gdyby nie Państwa zaufanie do wykonywanych przez nas usług nie byłoby nas tu gdzie jesteśmy. Zwiększającą się wciąż liczba pacjentów to dla nas wyraz uznania i zaangażowania dla naszej pracy. Jak najlepiej dbamy o wszystkich naszych pacjentów oraz posiadamy praktykę pozwalającą nam leczyć dzieci, dorosłych oraz seniorów. Zrobimy wszystko aby mogli się Państwo cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem każdego dnia.
Oferujemy usługi dla całej Państwa rodziny! Zapraszamy.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna DENmed

Kaliskiego 26 Bydgoszcz

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte