Korekcja odstających uszu

Korekcja odstających uszu

Korekcja odstających uszu

Cena od 1700 zł Zapytaj o raty

Korekcja odstających uszu, czyli tak zwana otoplastyka to zabieg czysto estetyczny. Odstające uszy stanowią dla pacjentów w większości przypadków problem psychologiczny, szczególnie wśród dzieci ale problem dotyka również dorosłych. Dużego stopnia deformacja uszu może prowadzić do obniżenia jakości życia, zmniejszenia poczucia własnej wartości, wyparcia społecznego i słabych wyników w szkole.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Korekcja odstających uszu

Ocena

5.00
306
88% poleca ten zabieg
Podziel się opinią na temat tego zabiegu.

Dodaj opinię

Czy polecasz ten zabieg?

Twoja opinia

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

M

Opinia do kliniki Centrum Medyczne T&T Medical Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler

Opieka rewelacyjna. Dr. Tomek udziela informacji, anestezjolog konkretny,, dowcipny. Pielęgniarki miłe i pomocne. W sumie to cały zabieg się śmialiśmy, co spowodowało, że stres całkowicie zniknął. W klinice spędziłam noc i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji zabiegu zdiagnozowano u mnie inne problemy zdrowotne i udzielono porad. Rano pielęgniarki zaproponowały kawunię, lekarz udzielił cennych rad, atmosfera bardzo przyjacielska i domowa. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z kliniki z troską o stan zdrowia, co mnie zaskoczyło. Na wizycie kontrolnej dr. Tomek T. Bardzo pomocny i troskliwy. Panie pielęgniarki rewelacyjne. Jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Dziękuję całemu personelowi.

Magda Kusiak 16-11-2020 18:09

O

Polecam ten zabieg

Ja mogę polecić klinikę Derm Estetyka z Gdyni. Wykonują m.in. korekty uszu. Dla mnie prawdziwi specjaliści. Ogromna wiedza, doświadczenie. W samej klinice odpowiednie warunki do przeprowadzania zabiegów. Obsługa miła i empatyczna. No i najważniejsze - efekty zgodne z oczekiwaniami. Tu ich adres: Derm Estetyka ul. Stefana Batorego 7/35 Gdynia

Oriana 28-04-2020 13:33

P

Polecam ten zabieg

Jestem zadowolony z efektu zabiegu. Trafiłem w dobre ręce do Pani doktor Burkackiej. Mogę ją śmiało polecić. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i nosić regularnie ta opaskę. Ale warto.

Paweł 10-09-2019 14:08

M

Polecam ten zabieg

zdecydowanie, była to najlepsza decyzja w moim życiu.

Margo 18-09-2018 9:42

b

Polecam ten zabieg

operowałam moje uszy i jestem bardzo zadowolona.

beata 11-09-2018 21:31

d

Polecam ten zabieg

chirurgiczna operacja to jedyny sposób na odstające uszy. Polecam

damian 07-05-2018 11:30