Kuźnia Urody

Św. Leonarda 1 Kielce

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

 

Kuźnia Urody jest specjalistyczną placówką medyczną powstałą w Kielcach w 2015 roku i świadczącą usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Uzupełnieniem oferty jest modelowanie sylwetki, masaże a także sauna na podczerwień.

Oferowane zabiegi odmładzające, upiększające czy modelujące są tutaj skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn oraz dobierane, po dokładnej konsultacji medycznej i kosmetologicznej, w zależności od wieku, stanu skóry i zdrowia oraz oczekiwanych efektów. Dzięki takiemu schematowi postępowania zadowolenie każdego pacjenta to chleb powszedni tej placówki.

Z najbardziej popularnych zabiegów na twarz można wymienić tutaj jej modelowanie z wykorzystaniem nici liftingujących Princess zawierających w swoim składzie kwas hialuronowy. Za ich pomocą lekarz może wygładzić zmarszczki i bruzdy, zlikwidować fałd podbródkowy lub podnieść opadnięte tkanki czoła, brwi lub policzków. Iniekcje kwasu hialuronowego stosowane są tutaj także w celu wypełniania zmarszczek okolicy ust, okolicy oczu, bruzd na czole, bruzd nosowo-wargowych a także usuwania cieni pod oczami. Do innych stosowanych tutaj wypełniaczy należy hydroksyzat wapnia Crystalys, który ma szerokie zastosowanie w modelowaniu poszczególnych części twarzy, w spłycaniu zmarszczek a także modelowaniu dłoni.

W zabiegach modelujących i ujędrniających sylwetkę polecany jest pacjentom w Kuźni Urody endermomasaż, który za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia powoduje nie tylko likwidację cellulitu i redukcję komórek tłuszczowych, ale także wygładzenie blizn czy rozstępów. Do usuwania tkanki tłuszczowej stosowany jest również Lipo Laser, który za pomocą zimnego światła diodowego powoduje redukcję cellulitu oraz wspomaga odchudzanie wybranej partii ciała z zakresu brzucha, pośladków, bioder czy ud.

Z zakresu kosmetologii na różne partie ciała wykonywana jest depilacja laserowa za pomocą lasera diodowego. Pacjentka może w taki sposób pozbyć się zbędnego owłosienia z twarzy, np. wydepilować wąsik górnej wargi, usunąć włosy z brody i policzków. Ponadto w taki sposób usuwane jest również  nadmierne owłosienie bikini, klatkii piersiowej, brzucha, pach czy ramion.  Za pomocą lasera oferowane są tutaj również zabiegi fotoodmładzania twarzy, szyi i dekoltu.

Działanie nie tylko wyszczuplające, ale także regenerujące i oczyszczające organizm ma sauna Infrared znajdująca się na wyposażeniu Kuźni Urody. Jej działanie to wykorzystanie promieni podczerwonych, które oddziałowują w pozytywny sposób na organizm, przyczyniając się do spalania kalorii, usuwania przez organizm toksyn i metali ciężkich. Istotnymi zabiegami mającymi pozytywny wpływ na ciało są w placówce tej także masaże. Można do nich zaliczyć masaż klasyczny oraz masaż limfatyczny, a także masaż sportowy czy segmentarny.

Doświadczenie klinki bazuje przede wszystkim na pracującym tutaj lekarzu medycyny estetycznej i specjalisty chirurgii ogólnej w jednym, kosmetologu oraz masażystach i fizjoterapeutce. Posiadają oni długoletnie doświadczenie zdobywane przez lata pracy i stażów w renomowanych ośrodkach medycznych (również zagranicznych) a także nabywanej wiedzy i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Skuteczność i profesjonalizm przeprowadzanych przez nich zabiegów poparty jest także pasją i niezwykłym zaangażowaniem z jakim oddają się pracy przy każdym pacjencie. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług mogą być m.in. certyfikaty medyczne z odbytych kursów z medycyny estetycznej, kosmetologii, masaży i modelowania sylwetki, wśród których warto wymienić:

 • certyfikat z kursu z zakresu obsługi lasera E-Light i Diode Laser, który w 2015 roku otrzymała mgr Izabela Stasiak,
 • certyfikat uczestnictwa w kursie pt. „Nici PDO w technikach korekcyjnych i liftingujących, gdzie nabył umiejętności liftingu i korekcji twarzy i ciała” lek. med. Ryszard Wilk w Warszawie w 2015 roku,
 • certyfikat udziału w kursie pt. „Mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna i rollery w zabiegach estetycznych, gdzie nabył umiejętności stosowania technik i procedur rewitalizacyjnych twarzy i ciała” lek. med. Ryszard Wilk w 2015 roku w Warszawie.

Wyposażenie gabinetów to nowoczesne sprzęty i urządzenia wykorzystywane tutaj w czasie zabiegów i zapewniające ich bezpieczeństwo, komfort pacjentów oraz dające zadowalające efekty. Wśród aparatów modelujących sylwetkę można wymienić: urządzenie do endermomasażu czyli do wyszczuplania sylwetki, Lipo Laser Slimming, czyli laser diodowy 3D do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz stymulator medyczny F 29 – EMS do zabiegów elektrostymulacji, która usuwa cellulit i miejscowo wyszczupla. W depilacji ciała wykorzystywany jest tutaj laser diodowy Nexus 3, natomiast w zabiegach fotoodmładzania laser Nexus E-Light SHR. Zabiegi odmładzania skóry i stymulujące produkcję nowego kolagenu wykonywane są za pomocą urządzenie Dermapen, działającego poprzez nakłuwanie skóry. Klinika wyposażona jest również w nowoczesną saunę Infrared, która za pomocą podczerwieni nie tylko wyszczupla ciało, ale również działa regeneracyjnie i prowadzi do oczyszczenia organizmu.

Klinika Kuźnia Urody dba na co dzień z troską o swojego klienta zapewniając mu nie tylko wysoki poziom usług medycznych i bezpieczeństwo, ale także możliwość spędzenia czasu w miły sposób w placówce w czasie zabiegów i oczekiwania na nie. Z najistotniejszych udogodnień można wymienić m.in.:

 • Dobrą lokalizację – klinika znajduje się w nowoczesnym budynku w centrum miasta, okolicy dobrze skomunikowanej, gdzie bardzo łatwo dojechać różnymi środkami transportu.
 • Stylową poczekalnię – po wejściu do klinki pacjent może poczekać na zabiegi w miłej przestrzeni z wygodnymi kanapami, gdzie oko ucieszą ciekawe elementy wystroju, przyjemne oświetlenie oraz stonowana kolorystyka ścian.
 • Klimatyczne gabinety – zabiegi przeprowadzane są w przytulnie urządzonych gabinetach z wygodnymi łóżkami, klimatycznym oświetleniem oraz bogatymi elementami dekoracyjnymi.
 • Złotą Kartę – jest przyznawana stałym klientom i upoważnia ich do korzystania z różnego typu przywilejów oraz stałej zniżki w wysokości 15% na wszystkie zabiegi.
 • Kartę podarunkową – w postaci bonu, który można ofiarować bliskim w prezencie na wybrany zabieg lub określoną kwotę.
 • Promocje i oferty specjalne – przygotowywane cyklicznie dla wszystkich klientów placówki np. na pakiet zabiegów w specjalnej cenie lub na określony zabieg tygodnia.

Kuźnia Urody znajduje się w wielousługowym nowoczesnym budynku przy ul. Św. Leonarda w Kielcach. Do kliniki wchodzi się prosto z chodnika, natomiast samochód można zostawić nieopodal na parkingu miejskim wzdłuż  ul. Hipotecznej, skąd do przejścia jest zaledwie 150 m. Otoczenie placówki to ścisłe centrum Kielc, dlatego bardzo łatwo tutaj trafić z różnych punktów miasta. Pacjenci przyjeżdżający spoza miasta pociągiem powinni wysiąść na dworcu Kielce, skąd od kliniki dzieli ich zaledwie dystans półtora kilometra pieszo lub 2 km samochodem. Osoby, które chcą nieco zwiedzić miasto mogą udać się z Kuźni Urody na Rynek lub do Muzeum Zabawek i Zabawy, natomiast spędzić czas w otoczeniu przyrody można w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica ze Stawem Podzameckim (ok. 1 km). Nieco dalej jest do Rezerwatu Przyrody Kadzielnica (ok. 2 km).

Certyfikaty

2001 Dyplom specjalisty II stopnia - Ryszard Wilk 2001
Dyplom specjalisty II stopnia - Ryszard Wilk
2017 certyfikat - plazma 2017
certyfikat - plazma
2017 certyfikat - plazma Maglev 2017
certyfikat - plazma Maglev
2016 zaawansowane techniki stosowania toksyny botulinowej 2016
zaawansowane techniki stosowania toksyny botulinowej
2016 certyfikat jakości Znany Lekarz 2016
certyfikat jakości Znany Lekarz
1991 Dyplom specjalisty I stopnia - Ryszard Wilk 1991
Dyplom specjalisty I stopnia - Ryszard Wilk
2015 Zastosowanie toksyny botulinowej typu A w zabiegach estetycznych 2015
Zastosowanie toksyny botulinowej typu A w zabiegach estetycznych
2015 Mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna i rollery w zabiegach estetycznych 2015
Mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna i rollery w zabiegach estetycznych
2015 Osocze bogatopłytkowe w zabiegach estetycznych 2015
Osocze bogatopłytkowe w zabiegach estetycznych
2015 Nici PDO w technikach korekcyjnych i liftingujących 2015
Nici PDO w technikach korekcyjnych i liftingujących
2015 Kwas hialuronowy w wypełnieniach estetycznych 2015
Kwas hialuronowy w wypełnieniach estetycznych
2015 Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) - Izabela Stasiak 2015
Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) - Izabela Stasiak
2015 Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) - Dorota Musiał 2015
Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) - Dorota Musiał
2015 Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) 2015
Certificate of Training (E-Light, Diode Laser)
2015 DERMIKA - Dorota Musiał 2015
DERMIKA - Dorota Musiał
2015 DERMIKA - Izabela Stasiak 2015
DERMIKA - Izabela Stasiak
2011 Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych DERMIKA 2011
Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych DERMIKA
2006 Eskulap - Nowoczesny Blok Operacyjny 2006
Eskulap - Nowoczesny Blok Operacyjny
2007 Flebologia XXI wieku 2007
Flebologia XXI wieku
2005 Forum Analgeticum 2005
Forum Analgeticum
2011 65. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich 2011
65. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich
2007 63. Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich 2007
63. Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich
2005 62. Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich 2005
62. Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich
2014 V Konferencja Naukowa - Chirurgia 2014 - co nowego? 2014
V Konferencja Naukowa - Chirurgia 2014 - co nowego?
2006 Kurs doskonalący 2006
Kurs doskonalący "Postępy w chirurgii"
2006 XII Rzeszowskie Dni Gastroenterologii 2006
XII Rzeszowskie Dni Gastroenterologii
2005 XI Zjazd Towarzystwa Polskiej Chirurgii Onkologicznej 2005
XI Zjazd Towarzystwa Polskiej Chirurgii Onkologicznej
2005 Konferencja Naukowo-Szkolenioea 2005
Konferencja Naukowo-Szkolenioea "Postępy w gastroenterologii"
2005 Konferencja Naukowa Zaawansowane Operacje Laparoskopowe 2005
Konferencja Naukowa Zaawansowane Operacje Laparoskopowe
2014 X Międzynarodowe Sympozjum Choroby przełyku i żołądka 2014
X Międzynarodowe Sympozjum Choroby przełyku i żołądka
2013 X Międzynarodowe Sympozjum Proktologiczne 2013
X Międzynarodowe Sympozjum Proktologiczne
2006 Sympozjum Naukowe 2006
Sympozjum Naukowe "Jesienne spotkania gastrologiczne"
2005 Sympozjum Naukowe 2005
Sympozjum Naukowe "Jesienne spotkania gastrologiczne"
2011 Zaawansowane techniki operacyjne metodą laparoskopową 2011
Zaawansowane techniki operacyjne metodą laparoskopową
2011 Współczesne metody chirurgicznego leczenia przepuklin pachwinowych 2011
Współczesne metody chirurgicznego leczenia przepuklin pachwinowych
2007 Leczenie chirurgiczne przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych 2007
Leczenie chirurgiczne przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych
2007 Diagnostyka USG narządów jamy brzusznej 2007
Diagnostyka USG narządów jamy brzusznej
2002 Nowoczesne metody leczenia przepuklin pachwinowych i brzusznych 2002
Nowoczesne metody leczenia przepuklin pachwinowych i brzusznych
2011 Zaawansowane Warsztaty Laparoskopowe 2011
Zaawansowane Warsztaty Laparoskopowe
2002 Certyfikat ukończenia kursu chirurgii tarczycy 2002
Certyfikat ukończenia kursu chirurgii tarczycy
2009 Warsztaty endoskopowe - problemy kliniczne z perspektywy endoskopisty 2009
Warsztaty endoskopowe - problemy kliniczne z perspektywy endoskopisty
2009 Jednorodne grupy pacjentów - zarządzanie w systemie ochrony zdrowia 2009
Jednorodne grupy pacjentów - zarządzanie w systemie ochrony zdrowia
2008 Kurs masażu klasycznego 2008
Kurs masażu klasycznego
2014 Certyfikat Doradcy Dietetycznego 2014
Certyfikat Doradcy Dietetycznego
2003 Certyfikat STARVAC 2003
Certyfikat STARVAC
2011 Certyfikat WIBRA LINE 2011
Certyfikat WIBRA LINE
2011 Certyfikat VACU LINE 2011
Certyfikat VACU LINE
 Laseroterapia w dermatologii i medycynie estetycznej
Laseroterapia w dermatologii i medycynie estetycznej
2010 Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych kosmetykami ZIAJA PRO 2010
Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych kosmetykami ZIAJA PRO
2010 Nanolaboratory Nantes 2010
Nanolaboratory Nantes
2011 Bielenda Professional Products 2011
Bielenda Professional Products
 Thal'ion Thalasso Cosmetics - twarz
Thal'ion Thalasso Cosmetics - twarz
2009 La Femme - Przedłużanie i modelowanie płytki paznokciowej metodą akrylową i światłoutwardzalną 2009
La Femme - Przedłużanie i modelowanie płytki paznokciowej metodą akrylową i światłoutwardzalną
2009 Perfect Silk Lashes - stylizacja rzęs 2009
Perfect Silk Lashes - stylizacja rzęs
2013 Gernetic International 2013
Gernetic International
2013 Obsługa aparatu Record-618 2013
Obsługa aparatu Record-618

Opinie

Kuźnia UrodyOcena: 4.9/5 Opinie: 9, Ocen: 9

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • Bardzo dobrze

  Polecam zabiegi endermomasażu wykonywane przez Panią Izę. Zabiegi są naprawdę skuteczne. Szczególnie w połączeniu z lipo laserem. Świetnie rozbijają cellulit i modelują sylwetkę. Sama byłam pozytywnie zaskoczona, że w taki sposób można pozbyć się cellulitu. Pani Iza jest profesjonalistką w każdym calu. Kompetentna i przemiła osoba. Ogólnie atmosfera w Kuźni Urody fantastyczna. Personel na piątkę z plusem. Gorąco polecam!

  (2017-07-22)

 • S

  Dobrze

  Byłam u doktora na osoczu bogatopłytkowym. Skóra po zabiegu nabrała blasku, a to dopiero pierwsza seria zastrzyków! Zastanawiałam się czy wytrzymam, nie jestem odporna na ból, ale zostałam znieczulona specjalnym preparatem.

  Sara30 (2016-03-21)

  Zabieg: Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

 • E

  Bardzo dobrze

  Poszłam do gabinetu Pana doktora z polecenia koleżanki- ona wypełniała zmarszczki. U koleżanki efekt był bardzo dobry, u mnie również. Twarz 10 lat młodsza :-) jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam ten gabinet. Pan doktor jest bardzo doświadczonym specjalistą, wszystko wyjaśnia, polecam.

  Ewelina T. (2016-03-09)

  Zabieg: Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

 • K

  Bardzo dobrze

  Chciałam szczerze polecić Doktora Wilka. Robił mi policzki, ponieważ były obwisłe i cała twarz wyglądała nieestetycznie, po zabiegu wyglądam dużo lepiej, jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Pan doktor podniósł mi policzki i od razu odjął mi parę lat! Szczerze polecam pana doktora i jego zabiegi.

  Katarzyna.brzozowska (2016-02-24)

  Zabieg: Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

 • W

  Bardzo dobrze

  Zabieg usuwania zmarszczek bardzo szybko i bezboleśnie zrobiony. pełny profesjonalizm. Koleżanka, która polecała dr Wilka miała racje –duża wiedza i doświadczenie tego lekarza. polecam szczerze.

  Wiotur (2016-02-19)

  Zabieg: Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

 • D

  Bardzo dobrze

  Jest okej, bardzo polecam. Nie ma się do czego przyczepić, pan doktor Wilk to prawdziwy specjalista - podszedł do mojego problemu rzeczowo, a leczenie było skuteczne.

  DominikaNNN (2016-02-17)

  Zabieg: Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

 • k

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista od ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym. Efekty zaskakujące. Szczerze, fachowo i bezpiecznie. Polecam gorąco!

  kigalla (2016-02-16)

  Zabieg: Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

 • j

  Bardzo dobrze

  Profesjonalista, zabieg wykonał szybko i bezboleśnie. Dodatkowo to miły i uczciwy człowiek. Polecam wszystkim serdecznie powiększanie ust. Zabieg został wykonany perfekcyjnie :)

  justyna murias karolina (2016-02-15)

  Zabieg: Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

 • T

  Bardzo dobrze

  Profesjonalnie i bezboleśnie. Pan doktor służy wsparciem w całym okresie leczenia. Bardzo dobry specjalista, którego można polecić każdemu.

  Tomasz (2016-02-12)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Plasmage - lifting szyja od 900 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting szyi 1400 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting ramion 1800 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka powiek górnych - metoda nieinwazyjna Plazma Maglev
*konsultacja w cenie zabiegu
990 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda nieiwazyjna Plazma Maglev
*konsultacja w cenie zabiegu
990 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 2900 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha metodą kawitacyjną od 200 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż klasyczny od 60 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny od 60 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia od 150 zł Umów wizytę
Peeling węglowy od 290 zł Umów wizytę
Peeling węglowy - twarz od 290 zł Umów wizytę
Peelingi medyczne od 190 zł Umów wizytę
Mikrodermabrazja od 576 zł Umów wizytę
Leczenie zmian trądzikowych od 159 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) 690 zł Umów wizytę
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej 280 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 310 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 430 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 275 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy 430 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - biust 350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy od 190 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie czoła 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa 150 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 750 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 500 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 650 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 500 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym
*za jeden mililitr preparatu
od 600 zł do 830 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 500 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym
*cena dotyczy jednej ampułki
od 990 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1690 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1690 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem
*zabieg przeprowadzany wyłącznie u kobiet
1690 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem 1690 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi 330 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu 400 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 150 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu 150 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni 150 zł Umów wizytę
Peeling laserowy ramion 250 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion 250 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion i dłoni 350 zł Umów wizytę
Peeling laserowy pleców 400 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana 50 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dekolt 250 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dłonie 150 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx od 290 zł Umów wizytę
Celluform Plus - usuwanie tłuszczu podbródkowego od 290 zł Umów wizytę
Lifting plazmowy PLEXR od 600 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 590 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk 490 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja 390 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt 490 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu 490 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz od 250 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 400 zł Umów wizytę
Plasmage - nieinwazyjna plastyka powiek od 900 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - oczy 195 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO od 260 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO Barb 540 zł Umów wizytę
Nici liftingujące
*cena za 1 nić, rodzaje nici: 70 zł - First Lift, 80 zł - SCRUBE, 120 zł - Darvin, 280 - COG, 395 zł - Barb II D, 540 zł - Barb IV D,
od 70 zł do 540 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy - preparatem Crystalys
*cena 1490 zł za 1 ampułkę
od 1490 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 1490 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting brzucha 2600 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting powieki dolnych 750 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting policzków 1550 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting podbródka 550 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting dekoltu 1700 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting skóra pod oczami 750 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting metodą HIFU od 590 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - twarz 2890 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - policzki 1200 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - podbródek 590 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - szyja 1490 zł Umów wizytę
PQ Age – peeling liftingujący od 290 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem 1490 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz + szyja 269 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 139 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - likwidacja wiotkości powiek 149 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami od 169 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie rozstępów od 139 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie cellulitu od 129 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - redukcja tkanki tłuszczowej od 129 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pobudzenie cebulek włosowych od 249 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt 199 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja 199 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz + szyja + dekolt 329 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - ramiona 219 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz 219 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - brzuch 219 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dłonie 189 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pośladki 219 zł Umów wizytę
Plasmage - zmarszczki palacza od 500 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 90 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 690 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 700 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 690 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 690 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 790 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 790 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 790 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 690 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek 99 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko 30 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 99 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia - iPRF (Iniekcyjna fibryna bogatopłytkowa) od 690 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia
Leczenie gotowym preparatem. Dokładny koszt ustalany podczas wizyty.
od 390 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Kuźnia Urody

Św. Leonarda 1 Kielce

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

10:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Ryszard Wilk

lek. med. Ryszard Wilk

Chirurg
Chirurgia Ogólna
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Ryszard Wilk w 1985 roku ukończył Łódzką Akademię Medyczną. Następnie w swojej pracy zawodowej zajął się chirurgią ogólną,...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Joanna Najkowska

Lek. med. Joanna Najkowska

Lekarz medycyny estetycznej
Lekarz rodzinny
Absolwentka Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz rezydent medycyny rodzinnej. Absolwentka studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna na War...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Menadżer mgr Izabela Stasiak

Menadżer mgr Izabela Stasiak

Kosmetolog
Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2008 roku w krajowych i zagranicznych firmach kosmetycznych. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu laseroterapii, medycyny es...

 czytaj więcej
413433999

Umów wizytę

 Aleksandra Wilk

Aleksandra Wilk

Kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych i.m. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach na kierunku Kosmetologia. Doświadczenie zdobywa od 2017 r, wciąż poszerza swoją...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Agnieszka Solnik

Agnieszka Solnik

Fizjoterapeuta
masażysta
Agnieszka Solnik to fizjoterapeutka i masażystka. Posiada wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, które zdobywała podczas współpracy z klubami fitness i ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Agnieszka Ziętek

Agnieszka Ziętek

Masażysta

Umów wizytę