Laguna Estetica

Plac Kaszubski 1 Gdynia

O klinice

Laguna Estetica to wielospecjalistyczna nowoczesna klinika, znajdująca się w Gdyni,  specjalizująca się w leczeniu i zabiegach okulistycznych. Placówka świadczy usługi również z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, ortopedii, dermatologii, dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej.

Powstała w 2001 roku i od tej pory prężnie przebiegał jej rozwój. Należy do największych klinik działających na terenie Pomorza. W 2010 roku placówka została przeniesiona do nowoczesnego budynku o wysokim standardzie znajdującym się w gdyńskiej Strefie Prestiżu, a od 2012 roku zaczęła przeprowadzać laserową korekcję wzroku, wyposażając w tym celu swoje sale zabiegowe w innowacyjny sprzęt.

Zabiegi estetyczne i plastyczne wykonywane są w oddziale Laguny Medical zwaną Laguna Estetica. Należy do nich szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej (również okolicy oczu), dermatologii oraz chirurgii plastycznej.

Z tej ostatniej dziedziny popularne są tutaj operacje korekcyjne przeprowadzane na piersiach. Kobieta może powiększyć biust za pomocą implantów okrągłych lub anatomicznych a także zredukować wielkość piersi poprzez zabieg mammoplastyki. Mężczyzna cierpiący na ginekomastię również może poddać się operacji ją usuwającej. Są to zabiegi likwidujące ginekomastię tłuszczową (przy nadmiarze tkanki tłuszczowej) oraz ginekomastię gruczołową (gdy zbyt dużo jest tkanki gruczołowej), a także operacje łączące usuwające ginekomastię gruczołowo-tłuszczową.

Na operacje plastyczne poprawiające wygląd twarzy przychodzą z reguły pacjenci chcący  skorygować kształt nosa. W przypadku krzywej przegrody nosowej wykonuje się tutaj septoplastykę, w przypadku krzywego czubka nosa lub niesymetrycznych małżowin nosowych przeprowadza operację chrzęstną nosa, natomiast chcąc poprawić jego grzbiet pacjent poddaje się korekcji grzbietu nosa. Oferowana jest również totalna plastyka nosa łącząca w sobie poprawę części kostnej i chrzęstnej.

Zabiegi estetyczne łączące w sobie również względy zdrowotne to operacje żylaków kończyn dolnych wykonywane w Laguna Estetica z zakresu chirurgii ogólnej. Stosowane jest tutaj wycięcie żylaków bez żyły odpiszczelowej, wycięcie żylaków z żyłą odpiszczelową, wycięcie żylaków z żyłą odstrzałkową oraz jednoczesne wycięcie żylaków z  żyłą odpiszczelową i żyłą odstrzałkową.

W Laguna Medical pracuje wielu specjalistów z zakresu chorób oczu. Posiadają oni specjalizacje I i II stopnia w tej dziedzinie oraz tytuły doktorskie. Pacjentami z innych dziedzin zajmują się specjaliści chirurgii plastycznej, dermatologii, chirurgii ogólnej oraz ortopedii. Cechuje ich doświadczenie medyczne zdobywane w ciągu pracy przez wiele lat w prestiżowych placówkach, szpitalach oraz na zagranicznych stażach, kursach i szkoleniach, gdzie nabywali umiejętności z innowacyjnych technik leczniczych. Ponadto przynależą do wielu stowarzyszeń lekarskich polskich i europejskich, co świadczy o wysokim poziomie przeprowadzanych przez nich operacji i zabiegów.

Wśród osiągnięć jakimi może poszczycić się placówka jest przyznany jej certyfikat ISO 9001:2008 w 2015 roku potwierdzający wysoką jakość usług medycznych, obsługi pacjenta oraz stosowanych materiałów. Ponadto w 2015 roku otrzymała ona certyfikat PN-N-18001:2004 nadany przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego w zakresie wysokiej profilaktyki, leczenia zachowawczego i chirurgicznego schorzeń oczu.

Ważny jest także udział i organizacja różnorodnych akcji społecznych a także zapoczątkowanie przez Laguna Medical wykonywania na terenie Pomorza zabiegów z zakresu chirurgii refrakcyjnej, czyli laserowych korekcji wzroku.

Innowacja i bezpieczeństwo przejawia się w Laguna Medical w nowoczesnym sprzęcie wyprodukowanym przez najlepszych światowych producentów, w które to urządzenia wyposażone są sale i gabinety kliniki. Można z nich wymienić sprzęt wykorzystywany w diagnostyce i laserowej korekcji wzroku, tj. : laser excimerowy WaveLight EX500 firmy Alcon, aparat OCT VisanteOmni Zeiss 3 (do oceny rogówki i przedniego odcinka oka) a także urządzenie diagnostyczne WaveLight® ALLEGRO Topolyzer™ VARIO (współdziałające z laserem excimerowym). W zakresie medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, odmładzania skóry i usuwania zmian skórnych wykorzystywany jest m.in. laser NIR Alma Harmony XL Pro (do resurfacingu oraz usuwania plam), urządzenie Alma Accent Ultra V Shape wykorzystujące fale radiowe i ultradźwięki (do odmłodzenia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej), laser Dye-VL Alma Harmony XL Pro (do fotoodmładzania i leczenia zmian naczyniowych) a także laser iPixel Er:YAG 2940 (do resurfacingu skóry) czy laser ClearLift Q-switch Nd:YAG (do usuwania zmian pigmentacyjnych i tatuaży).

To, że najważniejszy w Laguna Medical jest pacjent, widać na każdym polu działalności placówki. To dla skutecznego leczenia sprowadzone zostały specjalistyczne sprzęty oraz zatrudnieni lekarze mogący poszczycić się bogatym doświadczeniem. Dla wysokiego komfortu pacjenta zostały przygotowane także inne udogodnienia, z których można wymienić:

  • Dobrą lokalizację – budynek, w którym mieści się placówka stoi w centrum Gdyni i należy do Strefy Prestiżu, umiejscowionej blisko wybrzeża oraz dobrze skomunikowanej.
  • Nowoczesny budynek – klinika znajduje się w odnowionej zabytkowej kamienicy Gdyni. Budynek spełnia wysokie standardy medyczne oraz pozamedyczne. Mieści się tutaj przychodnia i specjalistyczne gabinety prywatne, szpital z blokiem operacyjnym oraz centrum okulistyczne wraz z pracowniami okulistycznymi.
  • Dużą poczekalnię – jest  przestronna i miło urządzona, pacjentów wchodzących do kliniki wita uśmiechnięty personel, na wizytę i zabiegi można poczekać na wygodnych siedziskach w nowoczesnym wystroju.
  • Zabiegi na raty – w klinice akceptowana jest ratalna spłata za leczenie, którą można załatwić podpisując umowę z MediRaty.
  • Obsługa pacjentów anglojęzycznych – w klinice przyjmowani są i w pełni obsługiwani pacjenci posługujący się językiem angielskim.

Laguna Medical mieści się w centrum Gdyni przy Placu Kaszubskim. Jest to dobrze skomunikowane Śródmieście a więc bardzo łatwo tutaj trafić własnym samochodem a także komunikacją miejską. Pacjenci przyjeżdżający do kliniki pociągiem spoza miasta powinni wysiąść na dworcu PKP Gdynia Główna, skąd od placówki dzieli ich odległość 1 km. Niecały kilometr jest również stąd nad brzeg morza Bałtyckiego oraz do Gdyńskiej Stoczni.

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych Umów wizytę
Korekcja odstających uszu Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) Umów wizytę
Plastyka brzucha z operacją przepukliny kresy białej Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja podbródka Umów wizytę
Klasyczna liposukcja brzucha Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Laguna Estetica

Plac Kaszubski 1 Gdynia

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

10:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte