Drogeria Urody

Laparoskopowe usunięcie jajowodów Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Usunięcie jajników metodą laparoskopową zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi. Rekonwalescencja trwa zazwyczaj od 4 do 7 dni. czytaj więcej

Średnia cena laparoskopowe usunięcie jajowodów (Bielsko-Biała) to 4500 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg laparoskopowe usunięcie jajowodów można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Laparoskopowe usunięcie jajowodów w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Klinika Galena, Klinika Medifem: Klinika ginekologii i chirurgii plastycznej. W regionie jest 2 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Laparoskopowe usunięcie jajowodów zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Laparoskopowe usunięcie jajowodów w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.