Drogeria Urody

Laparoskopowe usunięcie przydatków Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Laparoskopowe usunięcie przydatków polega na wyłuszczeniu guzów znajdujących się na przydatkach lub ich całkowitemu usunięciu. Zabieg ten wykonywany jest w celu obniżenia ryzyka zachorowania na nowotwór. czytaj więcej

Średnia cena laparoskopowe usunięcie przydatków (Bielsko-Biała) to 4500 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg laparoskopowe usunięcie przydatków można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Laparoskopowe usunięcie przydatków w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Klinika Galena, Klinika Medifem: Klinika ginekologii i chirurgii plastycznej. W regionie jest 2 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Laparoskopowe usunięcie przydatków zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Laparoskopowe usunięcie przydatków w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.