Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu

Laserowe usuwanie rozstępów

Cena od 200 zł Zapytaj o raty

Rozstępy ciężko usunąć domowymi sposobami zwłaszcza kiedy staną się one białe. Jeżeli domowe sposoby usuwania rozstępów nie przynoszą rezultatów najskuteczniejsze będzie Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu

Ocena

5.00
23
100% poleca ten zabieg
Podziel się opinią na temat tego zabiegu.

Dodaj opinię

Czy polecasz ten zabieg?

Twoja opinia

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

M

Opinia do kliniki Centrum Medyczne T&T Medical Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler

Opieka rewelacyjna. Dr. Tomek udziela informacji, anestezjolog konkretny,, dowcipny. Pielęgniarki miłe i pomocne. W sumie to cały zabieg się śmialiśmy, co spowodowało, że stres całkowicie zniknął. W klinice spędziłam noc i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji zabiegu zdiagnozowano u mnie inne problemy zdrowotne i udzielono porad. Rano pielęgniarki zaproponowały kawunię, lekarz udzielił cennych rad, atmosfera bardzo przyjacielska i domowa. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z kliniki z troską o stan zdrowia, co mnie zaskoczyło. Na wizycie kontrolnej dr. Tomek T. Bardzo pomocny i troskliwy. Panie pielęgniarki rewelacyjne. Jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Dziękuję całemu personelowi.

Magda Kusiak 16-11-2020 18:09

M

Polecam ten zabieg

We wrocławiu bardzo dobre efekty miałam w klinice ars estetica u Pani Magdy. Miałam zrobionych może 3 zabiegi i rozstępy praktycznie się wygładziły i tylko jak się mocno przyjrzę to delikatnie widać.

Monika 28-02-2019 12:41