Drogeria Urody

Laserowe usuwanie rozstępów na udach Szczecin (województwo Zachodniopomorskie)

czytaj więcej

Średnia cena laserowe usuwanie rozstępów na udach (Szczecin) to 750 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Szczecin z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Szczecin i w pobliżu, zabieg laserowe usuwanie rozstępów na udach można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Laserowe usuwanie rozstępów na udach w mieście Szczecin, w Zachodniopomorskie, wykonywane jest w 4 klinikach, m.in. Dom Lekarski Piastów, Beauty Group (dawniej Artplastica) - Klinika Chirurgii Plastycznej, Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii DERMA SOLUTIONS. W regionie jest 64 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Laserowe usuwanie rozstępów na udach zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Szczecin.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Laserowe usuwanie rozstępów na udach w mieście Szczecin,napisz do nas.