Medispace

Spokojna 5 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Przychodnia Lekarska Medispace to wielospecjalistyczna placówka medyczna zlokalizowana w Warszawie. Jej specjalnością jest szybkie i skuteczne leczenie chorób cywilizacyjnych z zakresu nowotworów układu pokarmowego, przewlekłej choroby nerek oraz chorób układu sercowo-naczyniowego poprzedzone nowoczesną rozbudowaną diagnostyką.

Dzięki doświadczeniu lekarzy, zaawansowanej technologii oraz kompleksowym badaniom możliwe jest w klinice wczesne rozpoznawanie chorób cywilizacyjnych, co daje możliwość całkowitego ich wyleczenia. Ponadto pacjent ma tutaj możliwość uzyskania porady na specjalistycznych konsultacjach z zakresu wielu dziedzin medycyny, tj. chirurgii ogólnej i naczyniowej, chorób wewnętrznych, dermatologii, ginekologii i urologii oraz ortopedii i endokrynologii.

W zakresie wykrywania i leczenia schorzeń układu pokarmowego niezwykle istotne w przychodni tej są badania z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu endoskopowego. Pacjent z dolegliwościami żołądka poddawany jest tutaj gastroskopii, przeprowadzanej w celu dokładnego obejrzenia przełyku, żołądka i dwunastnicy w przypadku m.in. trudności z połykaniem, przewlekłej zgagi czy bólami w nadbrzuszu niewiadomego pochodzenia. Ponadto wykonywana jest tutaj również impedancja przełyku, czyli założenie cienkiej sondy, która bada mięśnie przełyku i charakter refluksu.

Oprócz diagnostyki górnego odcinka pokarmowego pacjent będzie tutaj poddany również dokładnym badaniom dolnego odcinka układu pokarmowego przy dolegliwościach związanych z tą częścią ciała. Za pomocą specjalistycznego endoskopu wykonywana jest tutaj kolonoskopia, dzięki której można zbadać jelito cienkie oraz grube w przypadku m.in. krwawień z odbytu, wzdęć brzucha czy zaburzeń w wypróżnianiu się. Przy schorzeniach odbytu przeprowadzana jest natomiast rektoskopia oraz anoskopia.

Pacjenci, u których stwierdzono żylaki odbytu II lub III stopnia są poddawani w Medispace zabiegowi gumkowania hemoroidów, czyli metodzie Barrona, polegającej na założeniu gumowych opasek na hemoroidy, które po jakimś czasie odpadają. Jest to metoda małoinwazyjna i bezbolesna.

W ramach innych zabiegów z proktologii i drobnej chirurgii oferowane są tutaj także zabiegi usuwające różnorodne zmiany skórne za pomocą metod tradycyjnych oraz małoinwazyjnych. I tak można poddać się wycięciu chirurgicznemu mniejszej zmiany oraz radykalnemu wycięciu większej zmiany skórnej czy chirurgicznemu usunięciu kaszaka. W usuwaniu znamion skórnych lub brodawek wykorzystywana jest także metoda kriochirurgii lub elektrochirurgii, w czasie których można usunąć od 1 nawet do 7 zmian.

Bardzo istotne jest w Medispace rozpoznawanie przewlekłej choroby nerek, która u wielu osób jest niewykrywana, co często prowadzi do konieczności transplantacji. W Medispace dzięki pakietom diagnostycznym zawierającym wszystkie badania obrazowe, laboratoryjne i konsultacje lekarskie choroba ta wykrywana jest na etapie, na którym można ją wyleczyć w małoinwazyjny sposób. Istotne są także pakiety badań wykrywające nadciśnienie – kolejnej choroby cywilizacyjnej, która jest obecnie bardzo często spotykana.

Personel placówki to specjaliści w wielu dziedzinach medycyny posiadający bogate doświadczenie, szerokie umiejętności oraz dużą empatię w stosunku do pacjentów. Są wśród nich lekarze interniści, dermatolodzy i wenerolodzy, chirurdzy ogólni i proktolodzy, endokrynolodzy i ginekolodzy, gastrolodzy oraz specjaliści chorób wewnętrznych, chirurgii naczyniowej, ortopedii i radiologii. Wielu z nich posiada nie tylko pierwsze, ale także drugie stopnie specjalizacji a nawet tytuły doktorskie i habilitacyjne. Zespół uzupełniają magistrzy dietetyki, a także lekarze radiolodzy i anestezjolodzy. Ich doświadczenie to wieloletnia praca kliniczna w szpitalach i centrach medycznych, a także dodatkowe umiejętności zdobywane na szkoleniach i konferencjach medycznych w Polsce i za granicą (np. w Zurychu). Niektórzy z pracujących tu lekarzy należą również do prestiżowych stowarzyszeń lekarskich polskich i zagranicznych, tj. Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej czy European Society of Organ Transplantation.

Na wyposażeniu kliniki znajdują się sprzęty medyczne działające w najnowszych technologiach oraz posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Jest to zaawansowana aparatura diagnostyczna, z której można wymienić: aparat endoskopowy Evis Exera III firmy Olympus (za jego pomocą wykonywana jest gastroskopia i kolonoskopia), aparaty USG Voluson S6 (z możliwością obrazowania 3D i 4D i funkcją wykonania zaawansowanych badań płodu) oraz Logiq F8 firmy GE (o zwiększonym kontraście obrazowania, wyposażony w różnorodne głowice diagnostyczne), spirometr (do przeprowadzania badań objętości płuc) czy aparat do EKG (czyli zapisu pracy serca). Ponadto zabiegi również przeprowadzane są na sprzęcie działającym w nowoczesnych technologiach, a jest to: aparat kriochirurgiczny (do usuwania zmian skórnych za pomocą zamrożenia) i aparat elektrochirurgiczny (do likwidacji zmian skórnych poprzez działanie prądu).

Klinika jest bardzo przyjazna dla pacjentów i posiada ułatwienia i udogodnienia, aby każdy czuł się tutaj komfortowo, wygodnie i bezpiecznie. Wśród tych udogodnień można wymienić, m.in.:

 • Dogodną lokalizację – umiejscowienie w centrum Warszawy pozwala na łatwe dostanie się do przychodni za pomocą transportu publicznego, jak i własnym środkiem lokomocji. Dodatkowo umiejscowienie obok terenów zielonych pozwala na chwilę wyciszenia i oddechu od zgiełku miasta.
 • Parking – znajduje się wzdłuż ul. Spokojnej po obu jej stronach i każdy pacjent może pozostawić tutaj swoje auto nieodpłatnie.
 • Nowoczesny budynek – gabinety konsultacyjne i zabiegowe przychodni znajdują się w nowoczesnym kilkupiętrowym budynku odpowiednio przystosowanym na potrzeby placówki medycznej.
 • Przestronną poczekalnię – pacjenci mogą poczekać na wizyty w wygodnej dużej poczekalni na miękkich kanapach, urządzonej w stonowanej kolorystyce.
 • Dla niepełnosprawnych – wejście oraz pomieszczenia przychodni mają tak zagospodarowaną przestrzeń, aby mogły z niej korzystać również osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.
 • Pakiety zdrowotne – stworzone dla poszczególnych grup wiekowych pacjentów, np. 40+ lub 50+ oraz z zakresu diagnostyki badającej konkretne schorzenie, np. pakiet nadciśnieniowy czy pakiet nefrologiczny.
 • Badania laboratoryjne – dzięki współpracy z Laboratorium Alab i Gabinetem diagnostyki patomorfologicznej pacjent ma możliwość szybkiego i wygodnego wykonania podstawowych i rozszerzonych badań morfologicznych.

Przychodnia Lekarska Medispace znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wola przy ul. Spokojnej niedaleko od ścisłego centrum miasta. Na Rynek Starego Miasta jest stąd niecałe 3 km, które można pokonać piechotą. Z różnych części stolicy można tutaj dotrzeć bardzo łatwo i szybko komunikacją miejską, np. tramwajem nr 1, 22, 26 i 27, wysiadając na przystanku Powązkowska 03 i przechodząc 200 m. Do najbliższego przystanku autobusowego Niska 01 przychodnię dzieli zaledwie 350 m, gdzie zatrzymują się autobusy linii 180. Pacjenci przyjeżdżający spoza miasta własnym samochodem powinni zjechać z drogi ekspresowej S8 w ul. Powązkowską, którą dotrą do ul. Okopowej a następnie skręca w ul. Spokojną. Osoby poruszające się natomiast pociągiem muszą wysiąść na stacji PKP Warszawa Gdańska, skąd będą mieli do pokonania odległość 1,5 km. Blisko jest z Medispace do zabytków miasta i terenów zielonych, np. do Ogrodu Krasińskich (2,2 km) czy do Pomnika Bohaterów Getta (1,6 km).

Opinie

MedispaceOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • T

  Bardzo dobrze

  Jestem po zabiegu urologicznym który wykonany był bardzo fachowo, bezboleśnie w ustalonym wcześniej terminie. Lekarza wykonującego zabieg oceniam bardzo wysoko, personel kliniki grzeczny. Polecam zainteresowanym.

  Tadeusz S. (2020-02-22)

 • A

  Bardzo dobrze

  Ja korzystam tutaj nie tylko z leczenia mojego schorzenia ale także z zabiegów regeneracyjnych z zakresu medycyny estetycznej. bardzo mi się podoba tutaj kompleksowość usług w jednym miejscu i nowoczesne wnętrza. Łatwy dojazd i miły personel jest dodatkowym atutem

  Alicja (2017-05-17)

 • R

  Bardzo dobrze

  Ja korzystałem tutaj ze specjalnego na mój wiek pakietu zdrowotnego. Naprawdę kompleksowo mnie zbadali jeśli chodzi o moje schorzenia i zaproponowali leczenie, które okazało się niezwykle skuteczne. Polecam tą placówkę szczególnie osobom starszym i w średnim wieku

  Robert (2017-05-17)

 • B

  Bardzo dobrze

  Bardzo miłe wnętrza i dobra lokalizacja. Nowoczesność widać już na wejściu do kliniki. Zabiegi chirurgiczne przebiegają szybko i bez bólu, diagnostyka jest także na wysokim poziomie. warto wybrać to miejsce na leczenie schorzeń gastrologicznych. Polecam!

  Basia (2017-05-17)

 • A

  Bardzo dobrze

  Medycyna na wysokim poziomie i dostępna dla każdego w taki sam sposób. Bardzo ważna jest tutaj kompleksowość usług bez konieczności biegania po innych przychodniach. Krótkie terminy oczekiwania oraz personel, który jest bardzo życzliwy i rozumie każdego pacjenta.

  Aga (2017-05-17)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Biopsja cienkoigłowa tarczycy
*z badaniem cytologicznym
od 250 zł Umów wizytę
Bariatria - operacyjne leczenie chorobliwej otyłości
Balonikowanie żołądka
*cena obejmuje 2 konsultacje dietetyczne oraz 2 konsultacje z lekarzem bariatrą, założenie i zdjęcie balonu
od 8900 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 1400 zł Umów wizytę
Obrzezanie częściowe
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 1400 zł Umów wizytę
Wydłużenie wędzidełka napletka od 500 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia od 500 zł Umów wizytę
Wazektomia- metoda antykoncepcji mężczyzn
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 1600 zł Umów wizytę
Operacja stulejki
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu. Zabieg wykonywany wyłącznie u osób dorosłych
od 800 zł do 2000 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Operacja hemoroidów metodą Milligan - Morgan
*hemoroidektomia
od 2000 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą Barrona - gumkowanie
*gumkowanie
od 400 zł Umów wizytę
Laserowa operacja hemoroidów
*przetoki, fałdu brzeżnego
od 2000 zł Umów wizytę
Leczenie przetoki odbytu laserem od 3900 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu
*leczenie szczeliny odbytu laserem
od 3900 zł Umów wizytę
Leczenie szczeliny odbytu toksyną botulinową
* plus znieczulenie 500 zł
2500 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu)
*klejenie żylaków odbytu
od 1200 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pępkowej od 4000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej od 4700 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm od 350 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm od 550 zł Umów wizytę
Szycie licznych ran skóry i tkanki podskórnej od 170 zł Umów wizytę
Szycie pojedynczej rany skóry i tkanki podskórnej od 170 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia od 350 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym od 350 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka od 350 zł do 600 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych
*systemem Flebogrif
od 2000 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych od 400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi
*leczenie endożylne. Od 3200 zł jedna kończyna, dwie kończyny 5400 zł
od 3200 zł do 5400 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych
*dokładny koszt oraz metoda do ustalenia podczas konsultacji
od 2000 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Biopsja piersi cienkoigłowej
*z badaniem cytologicznym
od 250 zł Umów wizytę
Biopsja piersi gruboigłowej
*z badaniem histopatologicznym
od 500 zł Umów wizytę
USG jamy brzusznej 150 zł Umów wizytę
Gastroskopia w sedacji
*250 zł badanie, 200 zł sedacja. Możliwość wykonania badania wyłącznie u osób dorosłych
450 zł Umów wizytę
Gastroskopia
*możliwość wykonania badania wyłącznie u osób dorosłych, miejscowe - 210 zł, ogólne 460 zł
od 210 zł do 460 zł Umów wizytę
Kolonoskopia
*390 zł badanie w znieczuleniu miejscowym, 680 zł w znieczuleniu ogólnym. Możliwość wykonania badania wyłącznie u osób dorosłych
od 390 zł do 680 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn dolnych 190 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych 190 zł Umów wizytę
USG transrektalne stercza 200 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna od 120 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Usunięcie kłykcin kończystych
*laserowe leczenie
od 2000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Usuwanie zmian skórnych
*brodawki, włókniaki
od 350 zł Umów wizytę
Podologia
Resekcja klinowa wrastającego paznokcia od 650 zł Umów wizytę
Cennik konsultacji
24 godzinna PH metria z impedancją (z interpretacją lekarza)

800 zł

Umów wizytę
Konsultacja

200 zł

Umów wizytę
Konsultacja (od 160 zł)

160 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr n. med. Tomasz Gryczewski

180 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Andrzej Berman

180 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Michał Sulewski

160 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Ostrowski

180 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Piotr Góralski

180 zł

Umów wizytę
Konsultacja hepatologiczna

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja u dr n. med. Magdalena Kochman

220 zł

Umów wizytę
Konsultacja urologiczna dr. Anna Bonder-Nowicka

200 zł

Umów wizytę
USG brzucha

150 zł

Umów wizytę
USG Dopplera 2 nogi

190 zł

Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Medispace

Spokojna 5 Warszawa

Umów wizytę  48 22 765 67 86 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 20:00

Wtorek

07:00 - 20:00

Środa

07:00 - 20:00

Czwartek

07:00 - 20:00

Piątek

07:00 - 20:00

Sobota

08:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr Mariusz Turowski

dr Mariusz Turowski

Chirurgia Ogólna
Proktolog

Umów wizytę

dr hab.n. med. Michał Wszoła

dr hab.n. med. Michał Wszoła

Chirurgia Ogólna
Gastrolog
Proktolog
Transplantolog
Dr hab. n. med. Michał Wszoła jest specjalistą chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej, zajmującym się również dziedzi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. Wojciech Molenda

lek. Wojciech Molenda

Urolog

Umów wizytę

Lek. Marcin Łykowski

Lek. Marcin Łykowski

Chirurgia Ogólna
Urolog

Umów wizytę

dr hab.n.med. Paweł Balsam

dr hab.n.med. Paweł Balsam

Kardiolog

Umów wizytę

lek. Anna Bonder-Nowicka

lek. Anna Bonder-Nowicka

Urolog

Umów wizytę

dr n.med. Monika Budnik

dr n.med. Monika Budnik

Kardiolog

Umów wizytę

lek. Marta Burbul

lek. Marta Burbul

Ortopeda
Traumatolog
Ortopedia Dziecięca

Umów wizytę

lek. Michał Dąbrowski

lek. Michał Dąbrowski

Ortopeda
Traumatolog

Umów wizytę

Lek. Anna Dąchór

Lek. Anna Dąchór

Flebolog

Umów wizytę

lek. Przemysław Elżakowski

lek. Przemysław Elżakowski

Otolaryngolog

Umów wizytę

lek. Wojciech Głuchowski

lek. Wojciech Głuchowski

Ginekolog
Położnik

Umów wizytę

dr n. med. Tomasz Gryczewski

dr n. med. Tomasz Gryczewski

Chirurg
Chirurgia Ogólna
Gastrolog
Proktolog

Umów wizytę

Dr n.med. Witold Klemarczyk

Dr n.med. Witold Klemarczyk

Pediatra
Gastroenterolog Dziecięcy

Umów wizytę

Lek. Michał Krogulecki

Lek. Michał Krogulecki

Lekarz W Trakcie Specjalizacji Z Gastroenterologii

Umów wizytę

dr n. med. Maciej Miller

dr n. med. Maciej Miller

Pediatra

Umów wizytę

lek. Adam Mroczek

lek. Adam Mroczek

Urolog

Umów wizytę

Lek. Anna Nalewajko

Lek. Anna Nalewajko

Chirurg
Chirurgia Ogólna
Proktolog

Umów wizytę

Lek. Agata Ostaszewska

Lek. Agata Ostaszewska

Chirurgia Ogólna
Proktolog

Umów wizytę

dr n.med. Krzysztof Ostrowski

dr n.med. Krzysztof Ostrowski

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Flebolog
Proktolog
Transplantologia Kliniczna

Umów wizytę

dr n.med Iwona Partyka

dr n.med Iwona Partyka

Okulista

Umów wizytę

dr Marcin Ratyński

dr Marcin Ratyński

Kardiolog

Umów wizytę

lek. Dorota Sosnowska

lek. Dorota Sosnowska

Ginekolog
Położna

Umów wizytę

dr n.med Barbara Suchońska

dr n.med Barbara Suchońska

Ginekolog
Położna

Umów wizytę

Lek. Michał Sulewski

Lek. Michał Sulewski

Urolog

Umów wizytę

dr n. med. Elżbieta Zgnilec

dr n. med. Elżbieta Zgnilec

Otolaryngolog

Umów wizytę

dr n. med. Marta Serwańska - Świętek

dr n. med. Marta Serwańska - Świętek

Nefrolog, Internista, Transplantolog
Dr n. med. Marta Serwańska-Świętek to specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii oraz transplantologii klinicznej. Jest absolwentką Śląskiego Uniwersyte...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n.med. Izabela Urysiak-Czubatka

dr n.med. Izabela Urysiak-Czubatka

Dermatolog
Wenerolog
Dermatolog dziecięcy
Dr n.med. Izabela Urysiak-Czubatka jest dermatologiem. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi w 2004 roku, a następnie rozpoczęła specjaliza...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Andrzej Berman

lek. med. Andrzej Berman

Chirurgia Ogólna
Proktolog
Lek. med. Andrzej Berman jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz lekarzem proktologiem i gastrologiem. Ukończył studia medyczne w 2007 roku na Akademii Medycznej ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Piotr Diuwe

dr n. med. Piotr Diuwe

Chirurgia Ogólna
Proktolog
Dr n. med. Piotr Diuwe to chirurg ogólny specjalizujący się w dziedzinie gastrologii i proktologii. Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersy...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Dominik Drobiński

lek. med. Dominik Drobiński

Anestezjolog
Lek. med. Dominik Drobiński jest lekarzem anestezjologiem. Studia medyczne ukończył w 1999 roku. Jego zainteresowanie anestezjologią i intensywną terapią zaowocowało odbyciem specj...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Piotr Góralski

lek. med. Piotr Góralski

Chirurgia Ogólna
Gastrolog
Proktolog
Lek. med. Piotr Góralski jest chirurgiem ogólnym zajmującym się proktologią i gastrologią. W 2009 roku ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny, uzy...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Klimowicz

lek. med. Katarzyna Klimowicz

Internista
Hepatolog
Lek. med. Katarzyna Klimowicz jest specjalistą chorób wewnętrznych zajmującym się szczególnie dziedziną hepatologii. Studia medyczne ukończyła w 2002 roku na Akademi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Magdalena Kochman

dr n. med. Magdalena Kochman

Endokrynolog
Internista
lekarz medycyny nuklearnej
Dr n. med. Magdalena Kochman to specjalistka chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz medycyny nuklearnej. Jest absolwentką I Wydzi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr inż. Tomasz Kolipiński

mgr inż. Tomasz Kolipiński

Dietetyk
Mgr inż. Tomasz Kolipiński jest dyplomowanym dietetykiem. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte w poradniach dietetycznych na terenie Warszawy, np. w przychodni Medispace, poradni Die...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Krzysztof Piłat

lek. med. Krzysztof Piłat

Radiolog
Lek. med. Krzysztof Piłat jest radiologiem i diagnostykiem. Lekarzem medycyny został w 2012 roku, kiedy to ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Obecnie specjalizuje się w dziedzin...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Michał Pusty

lek. med. Michał Pusty

Chirurgia Ogólna
Gastrolog
Proktolog
Lek. med. Michał Pusty jest specjalistą chirurgii ogólnej zajmującym się proktologią i gastrologią. Posiada dyplom lekarski Wydziału Lekarskiego Uni...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Rowińska-Berman

lek. med. Katarzyna Rowińska-Berman

Radiolog
diagnostyka ultrasonograficzna
Lek. med. Katarzyna Rowińska-Berman jest specjalistką radiologii i diagnostyki obrazowej. Studia medyczne ukończyła w 2008 roku na I Wydziale Leka...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Anna Wasińska-Krawczyk

lek. med. Anna Wasińska-Krawczyk

Internista
Nefrolog
Transplantolog
Lek. med. Anna Wasińska-Krawczyk jest specjalistką chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii klinicznej. To absolwentka Akademii Medycznej...

 czytaj więcej

Umów wizytę