Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej

Operacja zaćmy +

Cena od 3500 zł Zapytaj o raty

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej usuwa zaćmę z jednoczesną korektą powstałej po zabiegu wady wzroku oraz wyrównaniem konturów powstającego na siatkówce obrazu dzięki zniwelowaniu astygmatyzmu.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej

Ocena

5.00
4
 • K

  Ile zapłacę za soczewkę?

  Czeka mnie operacja zaćmy na NFZ ale mam też astygmatyzm który chciałam wyleczyć. Czy dużo zapłacę za taką soczewkę? A może gdzieś jest refundowana?

  Karolina (20-03-2017 13:51)

  Twoja odpowiedź

  Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

  Podpis

 • E

  Jak się dobrze poszuka to można znaleźć, gdzie robią to prywatnie najtaniej, zamiast czekać na operację z funduszu. Z tego co się orientuję to w mniejszych miastach, np. w Lublinie czy Rzeszowie nawet za 3 tys. za całość. Może w jakichś innych też.

  Emilia 20-03-2017 13:52

 • J

  Grubo ponad dwa tysiące trzeba dać a z tego co wiem to też nie w każdym szpitalu w którym robią na NFZ można w ogóle te soczewki dokupić. Może lepiej się zdecydować na zabieg prywatny, może i drożej ale przynajmniej szybciej i lepiej zrobione.

  Jakub 20-03-2017 13:52

 • P

  Refundowana na pewno nie jest, bo ja też się tym interesowałem. Jest to dość droga soczewka i jest to wydatek kilku tysięcy w zależności do szpitala, bo mają różne ceny. Musisz podzwonić i popytać w najbliższych dla ciebie szpitalach, może uda ci się znaleźć najtańszą wersję.

  Piotrek 20-03-2017 13:52

Inne pytania dotyczące tego zabiegu