Perfect Hair Clinic

Kościuszki 173 Katowice

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Perfect Hair Clinic oferuje wszystkie medycznie uznane terapie leczenia łysienia androgenowego i innych form nadmiernego wypadania włosów. W szczególności proponujemy:

Przeszczep włosów.
W Perfect Hair Clinic  przeszczep włosów wykonywany jest metodą FUE, z wykorzystaniem najnowszej dostępnej wersji urządzenia światowego lidera w zakresie przeszczepu włosów: Neograft 2,0. Koszt zabiegu obliczany jest w zależności od jego wielkości, czyli od liczby przeszczepionych zespołów mieszkowych (tzw.  graftów). Cena za 1 graft wynosi 13 złotych. W typowych sytuacjach, przeszczepiamy od 800 do 1500 graftów podczas jednej sesji zabiegu. Zabieg jest wykonywany przez lekarza.

 
Zabieg komórek macierzystych – Regenera Activa.
Jest to wyjątkowo skuteczna terapia zagęszczania włosów (około 20% -30% więcej włosów w obszarze poddanym zabiegowi), oparta na wykorzystaniu własnych komórek macierzystych Pacjenta. Zabieg jest jednorazowy, trwa mniej niż godzinę i pozwala na powrót do normalnego życia i pracy natychmiast po wyjściu z kliniki (nie pozostawia żadnych widocznych śladów). Rezultaty zabiegu są trwałe i pojawiają się po około 4-6 miesiącach.
Koszt zabiegu – w zależności od liczby pobranych biopsji, mieści się w zakresie od 6500 do 8000 złotych.
Zabieg jest wykonywany przez lekarza.
 
Zabieg osocza bogatopłytkowego (PRP) i fibryny bogatopłytkowej (iPRF).
Terapia składa się z serii zabiegów (zazwyczaj 4), wykonywanych co kilka tygodni. Działanie uzyskanego z własnej krwi pacjenta preparatu – osocza bogatopłytkowego lub fibryny bogatopłytkowej – oparte jest na pobudzeniu procesów odnowy na poziomie komórkowym. Szczególne znaczenia maja tu znajdujące się w podawanym preparacie czynniki wzrostu oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Zabieg nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
Koszt zabiegu uzależniony jest od szczegółowych proporcji pomiędzy pozyskaną fibryną i osoczem i mieści się w zakresie do x zł do x zł.
 
Karboksyterapia
Karboksyterapia to zabieg znany od blisko stu lat, ale – zasłużenie! – przeżywa teraz swoją drugą młodość.
Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym wprowadzaniu do tkanki medycznie czystego dwutlenku węgla. Seria takich zabiegów zdecydowanie poprawia ukrwienie (powstają nawet zupełnie nowe naczynia krwionośne). Ponieważ jednym z czynników nasilających wypadanie włosów jest słabsze ukrwienie mieszków włosowych – przeciwdziałająca temu karboksyterapiajest skutecznym środkiem powstrzymującym nadmierne wypadanie włosów i przeciwdziałającym procesowi łysienia androgenowego. Dzięki serii zabiegów karboksyterapii pacjenci zyskują bardziej gęste, sprężyste i zdrowe włosy.
 
Mezoterapia dr Cyj.
Mezoterapia dr Cyj, to bardzo skuteczna, przynosząca szybkie i satysfakcjonujące efekty terapia. Już po pierwszym z serii czterech zabiegów zauważamy ogromny spadek liczby wypadających włosów. Po pełnej serii (4 zabiegi, wykonywane co 2 tygodnie) włosy stają się widocznie gęstsze i grubsze. Badania kliniczne wskazują na około 20% przyrost gęstości włosów!
Producentem podawanego iniekcyjnie w skórę głowy preparatu jest koreański koncern Caregen – światowy lider technologii wykorzystania w medycynie peptydów biomimetycznych. Nie występują żadne skutki uboczne terapii.
 

Wykwalifikowany i doświadczony zespół Perfect Hair Clinic wykonał już kilkaset systemów. Specjaliści potrafią profesjonalnie zastosować odpowiednie mikroskóry, dobierając je do naturalnego koloru włosów oraz ich grubości i gęstości. Każdy klient Perfect Hair Clinic jest traktowany indywidualnie. Podczas pierwszej konsultacji badana jest skóra jego głowy oraz przeprowadzany jest szczegółowy wywiad. Dzięki temu klient otrzymuje zindywidualizowany plan kuracji z odpowiednio dobranymi materiałami. 

Perfect Hair Clinic zajmuje się także leczeniem schorzeń skóry głowy takich jak: tłusta skóra głowy, sucha skóra głowy, łojotokowe zapalenie skóry, łupież, łuszczyca, mechaniczne i chemiczne uszkodzenia włosów i skóry głowy.

Klinika włosa Perfect Hair Clinic to miejsce, w którym klient otrzyma zupełnie nowe włosy lub zagęści własne. Włosy są symbolem atrakcyjności, osoby z bujną fryzurą wyglądają młodziej i są bardziej pewne siebie. Dzięki nowoczesnym technologiom można zagęścić swoje włosy wykorzystując metody, które są bezpieczne, niechirurgiczne i bezbolesne.

Perfect Hair Clinic to klinika, która wyróżnia się w szczególności:

 • profesjonalizmem – klinka stosuje wysokiej jakości, naturalne, błyszczące włosy, które są dopasowywane z uwzględnieniem naturalnego koloru, gęstości i skrętu.
 • indywidualnością – każdy klient traktowany jest wyjątkowo, włosy projektowane są indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami klienta.
 • bezpieczeństwem – materiały, które wykorzystujemy są przetestowane, zabiegi są wykonywane przez doświadczony zespół specjalistów,
 • jakością – w terapiach wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, które zostały przebadane dermatologicznie,
 • doświadczeniem –  zespół specjalistów Perfect Hair Clinic wykonał kilkaset zabiegów, dzięki czemu możemy zapewnić usługi o najwyższej jakości.
 • komfort – w klinice panuje przyjazna atmosfera, można napić się pysznej kawę i przeprowadzić profesjonalną rozmowę o usługach oferowanych w Klinice.

W swojej działalności Perfect Hair Clinic dba o pozytywne relacje z klientami, które opierają się na zaufaniu i fachowej obsłudze. 

Opinie

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

  Cennik

  Atrakcyjne raty

  Zapytaj o szczegóły

  Medycyna estetyczna
  Karboksyterapia
  *oferowane sa karnety, 8 lub więcej zabiegów. Cena za karnet ? od 1 140 zł.
  od 1140 zł Umów wizytę
  Karboksyterapia - usuwanie cellulitu
  *oferowane sa karnety, 8 lub więcej zabiegów. Cena za karnet ? od 1 140 zł.
  od 1140 zł Umów wizytę
  Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER
  *proponowany jest karnet 4 zabiegów, cena za karnet 3 000 zł.
  3000 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów
  Przeszczep włosów
  *cena naliczana jest proporcjonalnie dl liczby przeszczepianych zespołów mieszkowych (graftów) ? 13 zł za jeden graft.
  od 9100 zł Umów wizytę
  Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych
  *cena naliczana jest w zależności od liczby pobranych biopsji, mieści się w zakresie od 6500 do 8000 zł
  od 6500 zł do 8500 zł Umów wizytę
  Leczenie łysienia od 3000 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów FUE
  *cena naliczana jest proporcjonalnie dl liczby przeszczepianych zespołów mieszkowych (graftów) ? 13 zł za jeden graft.
  od 9100 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów metodą S.A.F.E.R. 1 zł Umów wizytę

  Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

  Kontakt

  Perfect Hair Clinic

  Kościuszki 173 Katowice

  Umów wizytę 

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek

  08:00 - 19:00

  Wtorek

  08:00 - 19:00

  Środa

  08:00 - 19:00

  Czwartek

  08:00 - 19:00

  Piątek

  08:00 - 19:00

  Sobota

  zamknięte

  Niedziela

  zamknięte

  Dni świąteczne

  zamknięte

  Personel

   Elżbieta Borowy

  Elżbieta Borowy

  Fizjoterapeuta
  Trycholog

  Umów wizytę

   Amelia Głowaczewska

  Amelia Głowaczewska

  Dermatolog
  Trycholog
  Wenerolog

  Umów wizytę

   Aleksandra Urban

  Aleksandra Urban

  Trycholog
  Aleksandra Urban jest trychologiem oraz Prezesem Zarządu Perfect Hair Clinic. Pani Aleksandra pełni również funkcję Dyrektora Medycznego kliniki. Jest specjalistą trychologiem. Po do...

   czytaj więcej

  Umów wizytę

  Lek. Paweł Ranosz

  Lek. Paweł Ranosz

  Chirurg
  Lekarz medycyny estetycznej
  Lek. Paweł Ranosz jest chirurgiem oraz specjalistą medycyny estetycznej. W Klinice Perfect Hair Clinic specjalizuje sie w wykonywaniu przeszczepów włosów...

   czytaj więcej

  Umów wizytę

  Dr Zuzanna Cetnar-Sokołowska

  Dr Zuzanna Cetnar-Sokołowska

  Dermatolog
  Trycholog
  Dr Zuzanna Cetnar-Sokołowska jest chirurgiem o specjalności chirurgia onkologiczna. W swojej praktyce lekarskiej podchodzi do każdego pacjenta z wielką empatią. W Perfe...

   czytaj więcej

  Umów wizytę