Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

Cena od 1500 zł Zapytaj o raty

Korekta górnych powiek polega na wykonaniu niewielkiego nacięcia w zmarszczce naturalnej, a następnie wycięcia nadmiaru skóry i mięśnia okrężnego oka, co pozwala na znaczne pogłębienia górnej części powieki.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

Ocena

4.46
414
100% poleca ten zabieg
Podziel się opinią na temat tego zabiegu.

Dodaj opinię

Czy polecasz ten zabieg?

Twoja opinia

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

M

Opinia do kliniki Centrum Medyczne T&T Medical Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler

Opieka rewelacyjna. Dr. Tomek udziela informacji, anestezjolog konkretny,, dowcipny. Pielęgniarki miłe i pomocne. W sumie to cały zabieg się śmialiśmy, co spowodowało, że stres całkowicie zniknął. W klinice spędziłam noc i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji zabiegu zdiagnozowano u mnie inne problemy zdrowotne i udzielono porad. Rano pielęgniarki zaproponowały kawunię, lekarz udzielił cennych rad, atmosfera bardzo przyjacielska i domowa. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z kliniki z troską o stan zdrowia, co mnie zaskoczyło. Na wizycie kontrolnej dr. Tomek T. Bardzo pomocny i troskliwy. Panie pielęgniarki rewelacyjne. Jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Dziękuję całemu personelowi.

Magda Kusiak 16-11-2020 18:09

K

Polecam ten zabieg

Godnym polecenia miejscem na laserowy lifting powiek, jak dla mnie okazał się gabinet Magnopere doktor Romy Zielińskiej! Gorąco polecam!

Kinga 23-05-2020 17:54

K

Polecam ten zabieg

Zabieg rewelacyjnie odmładza. Twarz odzyskuje blask, tak samo spojrzenie. Jeśli chodzi o klinikę, którą mogę polecić do wykonania takiego zabiegu to proponuję gabinet Derm Estetyka z Gdyni. Solidni specjaliści, z ogromną wiedzą i empatią. Gabinet nowoczesny, czysty, przyjazdy. Tutaj ich adres Derm Estetyka: ul. Stefana Batorego 7/35, Gdynia

Karina 27-04-2020 20:09

A

Polecam ten zabieg

Polecam ten zabieg :) dużo dobrych opinii ma Moja Estetyka w Rzeszowie. Byłam i jak najbardziej na plus.

Anka 27-12-2019 10:18

B

Polecam ten zabieg

Również polecam Moją Estetykę z Rzeszowa. Poszło sprawnie i prawie bezboleśnie :) blizny nie są w ogóle widoczne a efekt WOW. Profesjonalne podejście

Betsi 26-11-2019 21:10

A

Polecam ten zabieg

Ja wykonałam plastykę powiek w profesjonalnym i moim zdaniem najlepszym gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie. Minęło juz 3 miesiące i ani śladu po jakiejkolwiek ingerencji, blizny ładnie się zagoiły i worki całkowicie zniwelowane. Skóra jest elastyczna, jędrna i wygląda bardzo dobrze. Serdecznie polecam każdej pani z tym problemem.

Alicja P 07-10-2019 9:57