Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

Plastyka warg sromowych

Cena od 2500 zł Zapytaj o raty

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych polecana jest kobietom, które posiadają za duże, zdeformowane lub asymetryczne wargi sromowe. Przerost lub asymetria warg sromowych wpływa na gorsze samopoczucie pacjentki, oraz może skutkować bolesnymi podrażnieniami np. podczas uprawiania sportów (jazda konna, jazda na rowerze).

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

Ocena

4.71
397
100% poleca ten zabieg
Podziel się opinią na temat tego zabiegu.

Dodaj opinię

Czy polecasz ten zabieg?

Twoja opinia

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

M

Opinia do kliniki Centrum Medyczne T&T Medical Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler

Opieka rewelacyjna. Dr. Tomek udziela informacji, anestezjolog konkretny,, dowcipny. Pielęgniarki miłe i pomocne. W sumie to cały zabieg się śmialiśmy, co spowodowało, że stres całkowicie zniknął. W klinice spędziłam noc i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji zabiegu zdiagnozowano u mnie inne problemy zdrowotne i udzielono porad. Rano pielęgniarki zaproponowały kawunię, lekarz udzielił cennych rad, atmosfera bardzo przyjacielska i domowa. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z kliniki z troską o stan zdrowia, co mnie zaskoczyło. Na wizycie kontrolnej dr. Tomek T. Bardzo pomocny i troskliwy. Panie pielęgniarki rewelacyjne. Jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Dziękuję całemu personelowi.

Magda Kusiak 16-11-2020 18:09

M

Polecam ten zabieg

Polecam doktora Kamila Zalewskiego. Świetny człowiek z ogromną wiedzą. Bardzo sympatyczny i prawdziwie zainteresowany pacjentką. Miałam u doktora zabieg labioplastyki i wiem, że gdybym miała ponownie wybierać to również poszłabym do doktora.

Marta 24-01-2019 9:56

S

Polecam ten zabieg

Tak to prawda, kontakt po zabiegu z doktor Kupczyńską jest świetny. Ja po zabiegu trochę spanikowałam i codziennie z jakimś pytaniem do niej pisałam :) Na szczęście zawsze była wyrozumiała i odpowiadała choć ja bym siebie pewnie zablokowała :)

Sonia 16-11-2018 9:47

M

Polecam ten zabieg

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z zabiegu i wiem, że gdybym miała tą decyzję podjąć jeszcze raz to też bym się zdecydowała. Zabieg miałam u doktor Kupczyńskiej i muszę przyznać że miałam wzorową opiekę. Pani doktor zawsze pod telefonem i z bardzo dobrym kontaktem po zabiegu. Mając na uwadze doświadczenia znajomej, która robiła zabieg w jakimś gabinecie w Krakowie to póki była przed zabiegiem to wszyscy wokół niej skakali jak już po to nikt nie chciał odbierać telefonów. W moim przypadku to na szczęście się nie sprawdziło. Powiem więcej doktor dzwoniła sama do mnie zapytać jak się czuję. Z efektu jestem bardzo bardzo zadowolona.

Magda 13-09-2018 9:43

K

Polecam ten zabieg

polecam wszystkim dziewczynom! wykonałam ten zabieg bo po ciąży wyglad znacznie się pogorszyl i czula dyskomfort w sytuacjach intymnych. Jetsem super zadowolona z efektów

Kornelia 04-09-2018 8:09