Rodentis - Klinika Stomatologiczna

Limanowskiego 11 lok. 2 Warszawa

Umów wizytę 
+48 609 900 ... Zaznacz to pole, aby zobaczyć numer. Informujemy, iż rozmowy są nagrywane. Wszystkie dane pozyskane w trakcie rozmowy telefonicznej, w tym informacje o stanie zdrowia, będą przetwarzane wyłącznie w celu umówienia wizyty przez serwis ZaufaneKliniki.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych możesz znaleźć tutaj +48 609 900 739

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

Certyfikat Jakości

O klinice

Klinika Stomatologiczna Rodentis jest nowoczesną warszawską placówką dentystyczną ukierunkowaną na kompleksowe leczenie uzębienia pacjentów w każdym wieku oraz dbanie o estetykę uśmiechu. W klinice można poddać się zabiegom z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej  z endodoncją, chirurgii stomatologicznej i protetyki a także leczeniu implantologicznemu i ortodontycznemu.

Stomatologię w tym miejscu od początku działalności placówki, czyli od 2010 roku, charakteryzuje bezpieczeństwo oraz bezstresowość podczas zabiegów i leczenia. Najważniejsze są potrzeby pacjenta, co przejawia się w każdej materii: skupionym na każdym pacjencie personelu, przygotowanych udogodnieniach pozamedycznych, wyposażeniu sprzętowym oraz dogodnej lokalizacji.

Pracujący tutaj personel to eksperci w swoich dziedzinach medycyny. Jest wśród nich kierownik medyczny kliniki dr n. med. Barbara Szafrańska, która posiada specjalizacje z zakresu protetyki stomatologicznej, stomatologii ogólnej oraz stomatologii dziecięcej a także dwie specjalistki stomatologii zachowawczej z endodoncją. Lekarze nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz zdobywają umiejętności z nowoczesnych technik w różnych dziedzinach stomatologii uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach. Do każdego pacjenta pochodzą oni z pełnym zrozumieniem jego potrzeb, troską oraz całkowitym profesjonalizmem. Wśród najważniejszych  certyfikatów znajdujących się na koncie stomatologów oraz kliniki można wymienić:

 • certyfikat dla Centrum Stomatologicznego Rodentis od firmy Groupon Poland za profesjonalną współpracę oraz wyjątkowe oferty w 2011 roku i przyznanie tytułu „Partner roku 2011”,
 • certyfikat dla Rodentis zaświadczający, iż klinika jest autoryzowaną placówką producenta systemu implantów stomatologicznych Bego Semados – przyznany w Warszawie w 2011 roku,
 • certyfikat z Forum Profesjonalnej Stomatologii 2010 zdobyty przez dr n. med. Barbarę Szafrańską w 2010 roku za udział podczas forum w sympozjum pt. „Dzień w gabinecie. Uwertura na trzech pacjentów. Diagnostyka, planowanie i kompleksowe leczenie w praktyce”,
 • dyplom dla dr n. med. Barbary Szafrańskiej za uczestnictwo w kursie medycznym pt. „Nowe oblicze uzupełnień protetycznych w stomatologii Acetal/Pressing dental. Elastyczne i sprężyste tworzywa na protezy ruchome i stałe”, który odbył się w Piasecznie w 2006 roku,
 • certyfikat ukończenia szkolenia pt. „Zastosowanie ozonoterapii w stomatologii” dla dr n. med. Barbary Szafrańskiej, w którym uczestniczyła w Warszawie w 2004 roku.

Rodentis wyposażona jest nowoczesny sprzęt stomatologiczny, który działając w innowacyjnych technologiach wpływa na wysoką jakość leczenia, bezbolesność i komfort a co za tym idzie na zadowolenie pacjentów. Można tu więc wymienić: urządzenie Air Flow S2 firmy EMS (do usuwania kamienia nazębnego), lampę Beyond Polus (do wybielania zębów) oraz aparaty RTG firmy Kodak (stacjonarny i mobilny do wykonywania zdjęć zębów).

Wśród licznych udogodnień oferowanych i przygotowanych przez klinikę każdy pacjent na pewno znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu będzie się tutaj czuł niezwykle miło i komfortowo. Można więc wymienić:

 • Dobrą lokalizację – łatwo tutaj trafić komunikacją miejską i samochodem. Okolica bloków mieszkalnych jest przyjemna a naprzeciwko budynku stomatologii znajduje się skwerek zieleni, który ucieszy oko każdego pacjenta.
 • Nowoczesny budynek – klinika znajduje się na parterze nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego, przy którym można zostawić auto na parkingu.
 • Przyjemną poczekalnię – urządzona w stonowanych barwach ziemi, z wygodnymi fotelami oraz kolorowym kącikiem dla dzieci.
 • Przytulne gabinety – urządzone domowo z zakresu kolorystyki mebli i ścian, z komfortowymi unitami oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt.
 • Klimatyzację – pomieszczenia kliniki są klimatyzowane, co zapewnia lepszy komfort leczenia dla pacjentów i lekarzy.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – placówka jest w pełni przystosowana do przyjmowania osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – wejście prosto z chodnika, odpowiednio przygotowane pomieszczenia (korytarze, poczekalnia, gabinety i toalety).
 • Obsługa w obcym języku – w klinice obsługiwani są także pacjenci posługujący się językiem angielskim.
 • Kontrakt z NFZ – dzięki podpisanej przez placówkę umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia pacjent może tutaj skorzystać z bezpłatnych świadczeń ogólnostomatologicznych.
 • Nowoczesne znieczulenie – w placówce stosowane jest bezbolesne i bezstresowe znieczulenie w postaci sedacji wziewnej, czyli gazu rozweselającego, który szczególnie dobrze sprawdza się u najmłodszych pacjentów.

Klinika Stomatologiczna Rodentis usytuowana jest na warszawskim Mokotowie przy ul. Limanowskiego. Jest to okolica zabudowana przez bloki mieszkalne oraz dobrze skomunikowana, gdzie nie brakuje jednak zieleni. Samochodem tutaj dojechać najłatwiej zjeżdżając z, biegnącej nieopodal, drogi krajowej nr 2 w ul. Czerniakowską a następnie dostać się z niej na Limanowskiego. Każdy pacjent może pozostawić swój samochód na parkingu ciągnącym się wzdłuż ulicy, gdzie znajduje się klinika. Pacjenci poruszający się komunikacją miejską powinni wysiąść na przystanku autobusowym Limanowskiego 02 (linia 131, 180 lub 187), skąd będą mieli do przejścia zaledwie 160 m. Klinika usytuowana jest niedaleko Lotniska Chopina (to ok. 10 km), skąd pacjenci przylatujący do Warszawy mogą dostać się do Rodentis samochodem lub autobusem. Z najbliższego dworca PKP Warszawa Zachodnia jest tutaj również ok. 10 km, które można pokonać autobusami jeżdżącymi co 25 minut. Z placówki niezwykle blisko jest na łono przyrody, np. do rezerwatu przyrody Jeziorko Czerniakowskie to niecały kilometr, który można pokonać pieszo lub wsiadając do autobusu linii 169 lub 164 na przystanku Os. Bernardyńska 02.

Certyfikaty

2007 Szkolenie: Postępy w stomatologicznym leczeniu dzieci i dorosłych 2007
Szkolenie: Postępy w stomatologicznym leczeniu dzieci i dorosłych
2003 Konferencja: Biomateriały a środowisko jamy ustnej 2003
Konferencja: Biomateriały a środowisko jamy ustnej
2007 ZAŚWIADCZENIE: Uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej typ S 2007
ZAŚWIADCZENIE: Uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej typ S
2005 Konferencja: Aktualne problemy w stomatologii wieku rozwojowego 2005
Konferencja: Aktualne problemy w stomatologii wieku rozwojowego
2004 Kongres: Stomatologia Polska u progu wejścia do Unii Europejskiej 2004
Kongres: Stomatologia Polska u progu wejścia do Unii Europejskiej
2010 Sympozjum: Dzień w gabinecie. Uwertura na trzech pacjentów. Diagnostyka, planowanie, i kompleksowe leczenie w praktyce 2010
Sympozjum: Dzień w gabinecie. Uwertura na trzech pacjentów. Diagnostyka, planowanie, i kompleksowe leczenie w praktyce
1999 DYPLOM pierwszego stopnia specjalizacji 1999
DYPLOM pierwszego stopnia specjalizacji
2005 DYPLOM: tytuł specjalisty w dziedzinie: STOMATOLOGIA DZIECIĘCA 2005
DYPLOM: tytuł specjalisty w dziedzinie: STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Opinie

Rodentis - Klinika StomatologicznaOcena: 4.8/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • J

  Bardzo dobrze

  Jestem stałym pacjentem Rodentis gdyż bardzo odpowiada mi profesjonalizm usług i dogodna lokalizacja. Jestem zadowolony z planowanego leczenia a także pomocy w nagłych przypadkach – pani doktor zawsze miała dla mnie czas i nigdy się nie spieszyła. Dziękuję

  Jakub (2017-04-20)

 • M

  Bardzo dobrze

  Chodzę tutaj regularnie z moimi dziećmi odkąd był małe i muszę przyznać, że dzięki podejściu personelu moje dzieci w ogóle nie boją się dentysty. Zawsze czeka na nie ich ulubiony miły kącik. Polecam każdym rodzicom na wizytę adaptacyjną i nie tylko

  Magda (2017-04-20)

 • B

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z jakość usług tej kliniki. Wykonywałam tutaj koronę. Trochę się obawiałam jednak stomatolog dokładnie mi wyjaśnił jak będzie przebiegać zabieg i dzięki temu czułam się bardziej komfortowo. Polecam.

  Basia (2015-01-19)

 • E

  Bardzo dobrze

  Polecam! Kilkakrotnie korzystałem z usług RODENTIS. Jestem zadowolony z efektów.

  Emil (2014-10-11)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Protetyka stomatologiczna
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie ze złota od 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Korona akrylowa tymczasowa 100 zł Umów wizytę
Zacementowanie korony 100 zł Umów wizytę
Licówka kompozytowa 300 zł Umów wizytę
Licówka porcelanowa 1350 zł Raty od 236 zł Umów wizytę
Odbudowa złamanego zęba od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Odbudowa zębów przednich od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Stomatologia
Podniesienie zatoki szczękowej 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Implanty stomatologiczne od 2500 zł Raty od 89 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna na implancie 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Odsłonięcie implantu 200 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) 180 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) 380 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) 560 zł Raty od 98 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa 1400 zł Raty od 245 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa z acetalu (bezmetalowa) 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 150 zł do 180 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia od 350 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy od 250 zł do 450 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe 1200 zł Raty od 210 zł Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba od 180 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Rodentis - Klinika Stomatologiczna

Limanowskiego 11 lok. 2 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

08:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. dent. Anna Karolina Sobczyńska

lek. dent. Anna Karolina Sobczyńska

stomatolog ogólny
stomatologia zachowawcza z endodoncją
Lek. dent. Anna Karolina Sobczyńska jest absolwentką studiów dentystycznych, które ukończyła w 1997 roku. Trzy la później zdała...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Barbara Elżbieta Szafrańska-Perkowska

dr n. med. Barbara Elżbieta Szafrańska-Perkowska

stomatolog ogólny
stomatolog dziecięcy
protetyk stomatologiczny
Dr n. med. Barbara Szafrańska-Perkowska studia lekarsko-dentystyczne ukończyła w 1996 roku. Kolejnym jej krokiem...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. dent. Kamila Wojtkowska

Lek. dent. Kamila Wojtkowska

stomatologia zachowawcza z endodoncją
Lek. dent. Kamila Wojtkowska ukończyła studia lekarsko-dentystyczne w 2010 roku, otrzymując jednocześnie prawo do wykonywania zawodu dentysty przez Okrę...

 czytaj więcej

Umów wizytę