San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (San-Med) Hair Transplant

Międzyrzecka 26 Bielsko-Biała

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę  +48 32 132 26 80 

O klinice

Centrum Medyczne San-Medical to bielska placówka medyczna specjalizująca się chirurgii estetycznej oraz w zabiegach transplantacji włosów. Powstała w 2012 roku i posiada swój oddział również w Jaworznie. Główną dewizą kliniki jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, traktowanie go z należytą starannością oraz dobieranie technik i sposobów zabiegów w taki sposób, aby każda odwiedzająca placówkę osoba wychodziła z niej w pełni zadowolona.

Bielska część klinki San-Med Hair Transplant specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach przeszczepiania włosów i brwi za pomocą różnych metod. Jest to transplantacja metodą FUE - Follicular Unit Extraction polegająca na pobieraniu pojedynczych jednostek włosa a następnie umieszczaniu ich w łysiejącym miejscu. Inną techniką jest przeszczepianie włosów FUT - Follicular Unit Transplantation, w której pobierany jest pasek włosów wraz ze skórą z okolicy potylicznej oraz dzielony i przenoszony w inną okolicę pozbawioną włosów. Jeszcze innym sposobem na przeszczepianie włosów jest w tej klinice technika BHT - Body Hair Transplant charakteryzująca się pobraniem pojedynczych włosów z różnych partii ciała - z  brody, klatki piersiowej czy pach (a nie tylko z głowy jak w FUE). Tym metodom przeszczepowym mogą poddać się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Stosowane są one także do zabiegów zagęszczających lub uzupełniających brwi.

Personel San-Medical to wykwalifikowani w swoich dziedzinach specjaliści, zajmujący się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, kosmetologii oraz przeszczepiania włosów. Głównym lekarzem wykonującym transplantację włosów oraz koordynującym takie i inne zabiegi z chirurgii estetycznej jest dr n. med. Artur Sandelewski, chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Należy on do prestiżowej światowej organizacji specjalistów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów ISHRS, a także stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej uczestnictwem w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach. Przykładem najważniejszych certyfikatów mogą być:

 • certyfikat z „International Hair Surgery Master Course”, który odbył w Paryżu w 2011 roku,
 • certyfikat z „ISHRS 21st Annual Scientific Meeting”, w którym to zjeździe uczestniczył w Kalifornii w USA w 2013 roku,
 • certyfikat uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy, która miała miejsce w Warszawie w 2008 roku.

Klinika posiada na swoim wyposażeniu wysokiej klasy i jakości sprzęty i aparaturę medyczną. Dzięki nim zabiegi są małoinwazyjne, bezpieczne i komfortowe dla pacjenta. Jest to m.in. aparatura do modelowania ciała, tj. : urządzenie do liposukcji nutacyjnej N.I.L., urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej oraz laser SmartLipo do przeprowadzania laserowej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. W zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej wykorzystywany jest w centrum m.in. laser chirurgiczny  CO2 do usuwania zmian skórnych różnego typu oraz likwidowania szczeliny odbytu i wyrośli odbytu a także aparaty CELON i Hemoron do małoinwazyjengo leczenia hemoroidów czy laser VariLite do zamykania zmian naczyniowych na twarzy i nogach. W medycynie estetycznej stosowane jest urządzenie ELOS TM wykorzystywane w laserowej depilacji owłosienia oraz aparat eSTYLE do liftingu skóry za pomocą fal radiowych RF. Przy zabiegach przeszczepiania włosów natomiast bardzo przydaje w się w San-Medical mikroskop stereoskopowy, dzięki któremu zabiegi takie są bardzo precyzyjne.

Centrum medyczne jest niezwykle przyjazne dla swoich pacjentów. Objawia się to w wielu udogodnieniach i ułatwieniach, jakie zostały przygotowane w placówce. Można wśród nich wymienić:

 • Spokojną okolicę – oba oddziały kliniki mieszczą się w spokojnej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych i bloków oraz dużej ilości zieleni.
 • Odnowione budynki – oba oddziały kliniki znajdują się w odremontowanych piętrowych budynkach, spełniających wszelkie wygody i standardy przyjmowania pacjentów.
 • Bezpłatny parking – znajduje się tuż przy jednym i drugim budynku kliniki i może pomieścić kilka aut.
 • Klimatyczne wnętrza – poczekalnia z wygodną kanapą i miłą dla oka kolorystyką (wszystko w brązie i bieli) oraz z ciekawym oświetleniem. Każdy poczuje się tutaj przytulnie i miło. Gabinety i sale zabiegowe dobrze wyposażone oraz zapewniające wygodę pacjenta podczas zabiegów.
 • Pokoje pobytowe – wygodne i miło urządzone, dla pacjentów potrzebujących odpoczynku po operacjach i zabiegach.
 • Obsługę zagranicznych pacjentów – klinika obsługuje osoby posługujące się językiem niemieckim i angielskim.
 • Zabiegi na raty – pacjent ma możliwość zapłaty w dogodnych ratach za zabiegi i operacje. Klinika w tym celu współpracuje z dwoma firmami – MediRaty oraz Credomedica.

Centrum Medyczne San-Medical znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Międzyrzeckiej w dzielnicy Wapienica. Tutaj w odnowionym budynku mieści się Este-Uroda oraz San-Med Hair Transplant. Jest to zielona i miła okolica z niewielką zabudową domów jednorodzinnych. Pacjenci zmotoryzowani mogą bardzo łatwo dotrzeć tutaj samochodem, zjeżdżając z drogi S52 prosto w ul. Międzyrzecką i pozostawiając swoje auto na parkingu przed budynkiem. Dobre usytuowanie kliniki tuż obok Dworca PKP Bielsko-Biała-Wapienica pozwala na szybkie dostanie się do placówki pacjentów przybywającym spoza miasta pociągiem – to zaledwie 450 m piechotą. Osobom, które poruszają się komunikacją miejską najlepiej będzie wysiąść na przystanku Międzyrzecka Przejazd (autobusy nr 10, 36 i 52), skąd będą miały do przejścia tylko 100 m. Od centrum Bielska-Białej placówkę dzieli ponad 5 km, które można pokonać autobusem jeżdżącym co 20 minut lub samochodem w kilkanaście minut.

Certyfikaty

2007 VII Międzynnarodowy kongres medycyny estetycznej 2007
VII Międzynnarodowy kongres medycyny estetycznej
2007 63 Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich 2007
63 Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich
2007 Najczęstsze problemy w dermatologii estetycznej	2007
Najczęstsze problemy w dermatologii estetycznej
2006 Easy derm	2006
Easy derm
2009 Kompleksowe odmładzanie i kształtowanie twarzy 2009
Kompleksowe odmładzanie i kształtowanie twarzy
2009 Stowarzyszenie lekarzy dermatologów estetycznych	2009
Stowarzyszenie lekarzy dermatologów estetycznych
2011 Cosmoderm XVII 2011
Cosmoderm XVII
2012 20th Annual scientific meeting 2012
20th Annual scientific meeting
2013 21st Annual scientific meeting 2013
21st Annual scientific meeting
2008 Członkostwo w Sekcji Medycyny Estetycznej 2008
Członkostwo w Sekcji Medycyny Estetycznej
1970 Estederm	1970
Estederm
2008 VIII Międzynarodowy kongres medycyny estetycznej 2008
VIII Międzynarodowy kongres medycyny estetycznej
2006 Twarz w medycynie estetycznej 2006
Twarz w medycynie estetycznej
2009 Macrolane 2009
Macrolane
2008 Syneron eStyle 2008
Syneron eStyle
2011 Hair Transplantation 2011
Hair Transplantation
2011 IHMSC 2011
IHMSC
2008 konferencja naukowo szkoleniowa z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy 2008
konferencja naukowo szkoleniowa z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy
2008 Modelowanie ust 2008
Modelowanie ust
2010 Zaawansowane techniki Restylane 2010
Zaawansowane techniki Restylane
2012 International society of hair restoration surgery 2012
International society of hair restoration surgery

Opinie

San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (San-Med) Hair TransplantOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • V

  Bardzo dobrze

  Violetta Moja historia z liposukcją jest długa, bardzo chciałam zmienić wygląd swojej sylwetki. Przeszłam dwie liposukcje nóg w Krakowie u dr. Cieślika, efekty były bardzo mierne i co gorsze komplikacje po zabiegowe (bardzo nie polecam). Moje wizyty konsultacyjne u różnych chirurgów plastycznych kończyły się odmową wykonania zabiegu ( nawet w Klinice Liposukcji w Józefowie). Wreszcie trafiłam na pana dr. Sandelewskiego, który podjął się zabiegu liposukcji (modelowania całych nóg łącznie z łydkami ). Odessany tłuszcz pan doktor wszczepił mi w piersi i trochę w twarz. Jestem zachwycona efektem jego pracy, nogi uzyskały bardzo ładny kształt, biust rewelacja ( o takim marzyłam ), twarz wygładzona o 10-lat młodsza. Pan dr. Sandelewski to profesjonalista, mistrz w swojej dziedzinie, współczesny Michał Anioł „ rzeźbiarz ludzkiego ciała „. Z czystym sumieniem polecam pana doktora. Wdzięczna Violetta z Krakowa.

  Violetta (2017-04-30)

 • J

  Bardzo dobrze

  Jak na klinikę przeszczepu włosów panuje tutaj naprawdę przyjazna atmosfera. Chyba dzięki personelowi ale nie tylko , bo śliczny wystrój również robi swoje. Ceny przystępne, dobra lokalizacja i spokojna okolica – nic dodać nic ująć. Polecam kobietą i mężczyzną

  Justyna K. (2017-04-20)

 • B

  Bardzo dobrze

  Naprawdę nie myślałam, że przeszczep włosów może być tak skutecznym zabiegiem. Jestem już jakiś czas po zabiegu w San-Medical i moje włosy naprawdę super odrastają. Dziękuję bardzo pracującym tu lekarzom. Myślę, że każda kobieta z problemem łysienia powinna tutaj przyjść

  Basia (2017-04-20)

 • R

  Bardzo dobrze

  Świetnie, że w Bielsku-Białej jest taka profesjonalna klinika zajmująca się przeszczepami włosów. Długo mieszkałem na zachodzie i jest to tam bardzo popularny zabieg. Fajnie że Polacy także poddają się teraz takim zabiegom. San-Medical to profesjonaliści w każdym calu

  Robert (2017-04-20)

 • K

  Bardzo dobrze

  bardzo dobra Klinika i świetny Pan Doktor.

  Karolina (2016-03-05)

Cennik

Sfinansuj zabieg

Atrakcyjne raty przygotowane dla pacjentów Szczegóły

Osocze bogatopłytkowe - ostrzykiwanie punktu O od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Szczelina odbytu
laserowo
od 200 zł do 350 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 1000 zł do 2500 zł Raty 175 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna 4500 zł Raty 111 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 5000 zł Raty 123 zł Umów wizytę
Nici Silhouette Lift - bezoperacyjny lifting twarzy
1 nitka
1000 zł Raty 175 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx od 500 zł do 1000 zł Raty 87 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej od 500 zł do 1000 zł Raty 87 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 149 zł do 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) od 149 zł do 199 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 800 zł do 1200 zł Raty 140 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 800 zł do 900 zł Raty 140 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym od 800 zł do 1200 zł Raty 140 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 800 zł do 1000 zł Raty 140 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 800 zł do 1000 zł Raty 140 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 2000 zł do 3000 zł Raty 71 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1500 zł Raty 262 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Raty 262 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1500 zł Raty 262 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych od 200 zł do 350 zł Umów wizytę
Zabiegi komórkami macierzystymi 6000 zł Raty 148 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek od 1500 zł Raty 262 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 600 zł Raty 105 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów FUE od 3000 zł Raty 74 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów FUT od 3000 zł Raty 74 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów BHT od 3000 zł Raty 74 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów FUE u kobiet od 3000 zł Raty 74 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów FUT u kobiet od 3000 zł Raty 74 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów BHT u kobiet od 3000 zł Raty 74 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (San-Med) Hair Transplant

Międzyrzecka 26 Bielsko-Biała

Umów wizytę  +48 32 132 26 80 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 19:00

Wtorek

09:00 - 19:00

Środa

09:00 - 19:00

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

09:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n. med. Artur Sandelewski

dr n. med. Artur Sandelewski

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Artur Sandelewski ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarskim w 1995 roku. Następnie został absolwentem Podyplomow...

 czytaj więcej

Umów wizytę