Sensamed Klinika Zdrowia i Urody

Mazurska 15a Komorów

O klinice

Serdecznie witamy w naszej Klinice Zdrowia i Urody SENSAMED i z radością zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o naszych zabiegach, placówce, opisy zabiegów anti aging oraz kosmetycznych jak i naszych lekarzach.

Ponadto pomoże Wam ona wybrać najbardziej odpowiedni termin wizyty oraz znajdziecie tam mapkę z dojazdem do naszej kliniki. Jesteśmy nowoczesnym gabinetem, w którym troszczymy się o dobrą formę i zdrowie naszych pacjentów. Przeprowadzamy konsultacje lekarzy specjalistów, porady dietetyczne oraz homeopatyczne. U nas wykonają Państwo zabiegi w niezwykle dyskretnej, profesjonalnej i miłej atmosferze.

Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki jak i laseroterapii. Wszelkie niedoskonałości poprawiamy zarówno u Panów jak i Pań. Do każdego pacjent podchodzimy indywidualnie i szukamy optymalnych rozwiązań dostosowanych do Waszych potrzeb. Wszystkie zabiegi wykonywane w klinice są przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy dermatologów. W zdrowym trybie życia ważnymi elementami są dobry wygląd, zadbana skóra i zdrowie.

Pomoc Wam daje nam niezmierną satysfakcję jak i radość bez względu na Wasz wiek. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki.

Kontakt

Sensamed Klinika Zdrowia i Urody

Mazurska 15a Komorów

Umów wizytę 

Tylko na telefon