Skopia Centrum Medyczne

Josepha Conrada 79 Kraków

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medyczne Skopia jest bardzo nowoczesną placówką diagnostyczno-zabiegową powstałą w Krakowie w 2014 roku. Głównym profilem jej działalności są specjalistyczne badania układu pokarmowego wraz z leczeniem schorzeń tego układu. Placówka szczególnie skupia się na wykrywaniu i leczeniu nowotworów jelita grubego.

W celu bardziej kompleksowego leczenia pacjenta w jednym miejscu Centrum Medyczne Skopia oferuje również konsultacje, badania i drobne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii, dermatologii i okulistyki a także z ortopedii, urologii i wielu innych dziedzin. Swoją ofertę poszerzyło także w 2016 roku o Podstawową Opiekę Zdrowotną z zakresu poradni internistycznej, pediatrycznej i pielęgniarskiej środowiskowo-rodzinnej.

Na wysokim poziomie i z wielką dokładnością przeprowadzane są tutaj badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka układu pokarmowego oraz układu moczowego. Badając przełyk, żołądek i dwunastnicę lekarze wykonują tutaj gastroskopię diagnostyczną oraz gastroskopię z testem ureazowym lub gastroskopię z pobraniem próbek tkanek (biopsję), które potem przekazują do badania histopatologicznego. W czasie takiego badania mogą również zatamować krwawienia z żołądka, usunąć ciała obce oraz polipy błony śluzowej. W badaniu jelita grubego, czyli kolonoskopii lekarz ogląda tutaj całe jelito grube i jeśli jest taka potrzeba pobiera wycinki błony śluzowej, usuwa polipy (również te nowotworowe), ciała obce oraz poprzez elektrokoagulację likwiduje krwawienia. W zależności od wyboru pacjenta kolonoskopia może być w centrum tym wykonywana w znieczuleniu miejscowym lub w płytkim znieczuleniu ogólnym. Pacjenci nie wymagający badania całego jelita grubego mogą w Skopii poddać się anoskopii, czyli wziernikowaniu tylko kanału odbytu i końcowego odcinka odbytnicy lub USG przezodbytniczemu.

Innym rodzajem badania zaliczanym także do diagnostyki endoskopowej jest wykonywana w placówce tej cystoskopia. Jest to wziernikowanie pęcherza moczowego za pomocą cystoskopu poprzez cewkę moczową. W jego czasie lekarz może także przeprowadzić pobranie wycinków do badań histopatologicznych lub usunąć zmiany za pomocą elektrokoagulacji.

Za pomocą endoskopu także zakładany jest w centrum Skopia balon żołądkowy Orbera, leczący nadwagę i otyłość. Jest to krótka procedura. Wprowadzony balon wypełniany jest następnie płynem fizjologicznym i dzięki temu wypełnia żołądek. Po kilku miesiącach jest wyciągany również przy użyciu endoskopu. Przez ten czas znacznie pomaga on w zrzuceniu zbędnych kilogramów poprzez ograniczoną ilość spożywanych pokarmów przy takim balonie w żołądku.

Inną dziedziną medycyny jaką zajmuje się Skopia jest flebologia, czyli leczenie żylaków kończyn dolnych. Oprócz przeprowadzania tutaj badania USG Doppler naczyń żylnych na nogach, wykonywane jest ich leczenie za pomocą skleroterapii, miniflebektomii a także nowoczesnej metody Flebogrif, polegającej na przezskórnej cewnikowej echoskleroterapii, czyli mechano-chemicznej obliteracji żylaków kończyn dolnych.  

 Uzupełnieniem oferty placówki są wykonywane na miejscu badania laboratoryjne oraz badania USG przydatne w diagnostyce różnych schorzeń.

Na personel CM Skopia składają się lekarze, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach medycyny, m.in. chirurgii ogólnej, bariatrii, gastrologii i proktologii a także chorób wewnętrznych, ultrasonografii czy urologii. Posiadają szerokie doświadczenie zdobyte w polskich klinikach i szpitalach a także w prestiżowych placówkach za granicą. Ich przynależność do europejskich towarzystw lekarskich oraz działalność naukowa w swoich dziedzinach jest gwarancją wysokiego poziomu przeprowadzanych przez nich usług, które przekładają się na zadowolenie pacjentów z leczenia podjętego w placówce Skopia. Praca lekarzy wspomagana jest tutaj poprzez wykwalifikowane pielęgniarki, recepcjonistki oraz inny personel, dzięki któremu placówka działa sprawnie.

Ważną dla kliniki Skopia jest jej współpraca naukowa z jednym z projektów unijnych poprzez przekazywane swoich badań dolnego odcinka układu pokarmowego. Są one wykorzystywane w tym projekcie i pomagają przy stworzeniu nowatorskich metod diagnostyki z zakresu wykrywania raka jelita grubego.

Placówka może poszczycić się również wdrażaniem od 2015 roku Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO 9001:2008, ISO 14001:2008 oraz OHSAS, dzięki którym będzie działała w najwyższych standardach usług i procedur medycznych.

O nowoczesności kliniki i niezawodności przeprowadzanych w niej badań i zabiegów świadczy także najnowszy technologicznie sprzęt, zajmujący gabinety i pracownie. Są to m.in. endoskopy firmy Olympus do przeprowadzania badań i zabiegów kolonoskopowych, gastroskopowych oraz cystoskopowych. W leczeniu żylaków kończyn dolnych stosowany jest tutaj system Flebogrif firmy Balton, czyli urządzenie do przeprowadzania nowoczesnej echoskleroterapii (łączy w sobie dwie metody: mechaniczne uszkodzenie śródbłonka naczyniowego z działaniem spienionego sklerozantu wpuszczanego do naczynia żylnego). Natomiast nowoczesne ultrasonografy firmy Hitachi Aloka, w które wyposażona jest pracownia USG umożliwiają w klinice wykonanie badań narządów wewnętrznych jamy brzusznej, przeprowadzenie USG ortopedycznego oraz USG żył i tętnic. Ponadto w pracowni znajduje się także aparat ze specjalną głowicą wielopłaszczyznową i głowicą 360, służący do przeprowadzania badania USG przezodbytniczego prostaty (TRUS).

W trosce o pacjentów – ich dobre samopoczucie w przychodni, komfort, bezpieczeństwo i miłą atmosferę – Skopia oferuje również wiele udogodnień pozamedycznych, wśród których można wymienić:

 • Łatwy dojazd – centrum znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, dlatego z każdej strony Krakowa jest tutaj dobry dojazd zarówno  samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.
 • Nowoczesny budynek – klinika znajduje się w nowo wybudowanym budynku wielousługowym, zajmując jego część. Można do niej wejść prosto z chodnika przez przeszklone szerokie wejście.
 • Dużą poczekalnię – po wejściu do centrum pacjentów wita obszerna poczekalnia z wygodnymi krzesłami oraz możliwością obejrzenia telewizji na płaskim telewizorze. Wnętrze jest nowoczesne i stylowe, korytarze są tutaj subtelnie podświetlone ledowym niebieskim światłem.
 • Sale pobytowe – z wygodnymi łóżkami, pełną opieką medyczną, możliwością obejrzenia telewizji oraz z osobnymi łazienkami.
 • Pracownię endoskopową – oddzielona od reszty centrum medycznego zapewnia pełną intymność badań i zabiegów.
 • Pracownię USG – wyposażona jest w nowoczesne aparaty znajduje się na miejscu w przychodni, co przyspiesza i ułatwia diagnostykę w wielu dziedzinach medycyny.
 • Obsługę pacjentów anglojęzycznych – w centrum obsługiwani są pacjenci posługujący się językiem angielskim, co umożliwia korzystanie z jego usług także osobom przyjeżdżającym z zagranicy.
 • Współpracę z ubezpieczycielami – dzięki partnerstwie Skopii z niektórymi ubezpieczycielami, świadczenia medyczne mogą być tutaj finansowane i przebiegać bezgotówkowo.

Centrum Medyczne Skopia znajduje się w Krakowie przy ul. Conrada. Jest to dzielnica Prądnik Biały dobrze skomunikowana i bogata w infrastrukturę. Zmotoryzowani pacjenci dojadą do kliniki bez problemu zjeżdżając z drogi nr 7 w ul. Armii Krajowej a następnie Josepha Conrada z nowoczesnym budynkiem wielousługowym, w którym mieści się Skopia. Mogą tutaj zaparkować swój samochód. Osoby przyjeżdżające do Krakowa pociągiem powinny wysiąść na stacji Kraków Łobzów, skąd najkrótszą trasą jest 1,5 km pieszo lub samochodem. Do centrum Krakowa na Rynek Główny jest stąd ok. 6 km, które można pokonać samochodem, autobusem lub wsiadając w tramwaj, podziwiając jednocześnie uroki i zabytki miasta. W drugą stronę można się stąd dostać do Lotniska im. Jana Pawła II, gdzie z kliniki jest do pokonania ok. 10 km. Z centrum blisko jest także do terenów zielonych położonych tuż za Bronowicami Wielkimi (ok. 2,5 km).

Opinie

Skopia Centrum MedyczneOcena: 4.8/5 Opinie: 15, Ocen: 15

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • E

  Bardzo dobrze

  W dniu wczorajszym (29.08.19) badanie -kolonoskopia bez znieczulenia. Strach w oczach, jak u wszystkich chyba. Wykonane mega profesjonalnie, bezboleśnie, z pełną perfekcją i z niezłą dozą humoru. Dziękuję bardzo p. Piel.Agata W. i dr Szymon P. Będę korzystać i polecać :) Absolutny szacunek dla Państwa i podziękowania

  Ewa L-Z (2019-08-30)

 • A

  Bardzo dobrze

  Gastroskopia w znieczuleniu miejscowym. Termin w miarę do przyjęcia (ok. 4 miesięcy oczekiwania, ale na NFZ; prywatnie w ciągu tygodnia ale już od 220 zł). Lekarz bardzo sympatyczny. Wyniki w ciągu tygodnia. Polecam.

  Agnieszka (2019-05-07)

 • A

  Bardzo dobrze

  25 marca 2019 roku byłam na kolonoskopi , super polecam .Szalenie miła Pani Pani pielęgniarka która zakładała mi weflon lekarz Witold który znieczula extra a lekarz Pan Krzysztof człowiek dusza, bałam się bardzo ale polecam wszystkim Skopie.Miła obsługa i warunki bardzo dobre.Na pewno tam wrócę za 3 może 5 lat na kontrolne badanie

  Anna z Nowego Sącza (2019-03-27)

 • P

  Bardzo dobrze

  Byłam na kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym. Wrażenia bardzo pozytywne, miły personel, klinika bardzo elegancka i nowoczesna. Jestem okrutna panikara ale wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu, o 17 weszłam do gabinetu a o 18 wracałam już do domu. Nie było się czego obawiać i każdemu mogę polecić to miejsce.

  Panikara (2018-09-26)

 • A

  Dobrze

  Lekarze są mili, profesjonalni i konkretni. Natomiast czarna robotę tej przychodni robią panie na recepcji. Ich zachowanie przypomina najgorsze czasy komuny, opryskliwe, podnoszą głos na klientów a próba telefonicznego kontaktu graniczy zcudem. Zarządzający tym miejscem powinni przeprowadzić szkolenie dla pracujących na portierni Pań bo psują atmosferę w całym miejscu, a podejścia do pracy z ludźmi to z cała pewnością nie maja

  AdamP (2018-06-05)

 • d

  Bardzo dobrze

  robiłam kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym. mimo, że miałam obawy jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam. wszystko profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Od Pań pielęgniarek pobierających krew, poprzez Panią pielęgniarkę przygotowującą do zabiegu -obie Panie sympatyczne. Pani anestezjolog dr Marta Dembkowska bardzo sympatyczna. Pan dr Krzysztof Figuła miły,kompetentny, wprowadzający z Panią anestezjolog swobodną atmosferę, żartujący, że człowiek nie zauważa że już po wszystkim. Szczerze polecam. Naprawdę bardzo przyjemna placówka a do tego bardzo ładna. Powodzenia Danuta

  dziubek (2018-05-16)

 • J

  Bardzo dobrze

  Bardzo dziękuję za profesojalne podejście całego personelu. Miałam robioną gastroskopię w znieczuleniu ogólnym. Komfort nieoceniony! Szybko doszłam do siebie po znieczuleniu. Pomimo mojej wszechobecnej paniki i lęku, jaki był odczuwany, cierpliwość zarówno pielęgniarki jak i lekarzy perfekcyjna. Oby więcej takich placówek. Polecam dla każdego kto ceni sobie rzetelność i komfortowe warunki badań.

  Justyna (2018-03-16)

 • T

  Bardzo dobrze

  Profesjonalizm na każdym etapie wizyty - od rejestracji poprzez przygotowanie do zabiegu, rozmowę z cudowną miła Panią anestezjolog, czas na sali zabiegowej.Jakość obsługi moim zdaniem na najwyższym poziomie . Miałam robioną kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym i gastroskopię .Sprawnie, bez zbędnego czekania, miła atmosfera, zwracanie się do mnie per Pani Tereso co powodowało u mnie jeszcze większy komfort psychiczny. Wynik natychmiast po badaniu , rozmowa z przemiłym lekarzem. Co ja mogę jeszcze napisać oprócz tego - warto i polecam wszystkim skorzystanie z Kliniki.

  TeresaBK (2018-03-09)

 • A

  Bardzo dobrze

  Byłam na gastroskopi wszyscy straszą dla mnie dodanie super

  Anna Noworyta (2017-12-29)

 • P

  Bardzo dobrze

  Profesjonalne centrum medyczne z miłą obsługą. Wykonywałam w klinice zabieg usuwania zmiany skórnej i pani doktor dermatolog zrobiła świetne cięcie-po paru miesiącach ani śladu po bliźnie. Szybkie terminy i kompetentni lekarza. Bardzo ładnie urządzone miejsce-przestronne i czyste.

  Paula (2017-11-02)

 • D

  Bardzo dobrze

  Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła obsługa zarówno w recepcji jak i podczas badania. Jakość obsługi oceniam naprawdę na europejskim poziomie - przepaść porównując z NFZ. Robioną miałem kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym - bardzo szybka obsługa dosłownie byłem przekazywany z rąk do rąk pomiędzy recepcją, lekarzem, anestezjologiem i pielęgniarką. Dla mnie najwyższa możliwa ocena. Wynik do rąk natychmiast po badaniu z dodatkowym omówieniem przez lekarza przeprowadzającego badanie. Z czystym sercem polecam wszystkim.

  Darek I. (2017-06-23)

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z CM Skopia,profesjonalna obsługa,panie w rejestracji bardzo miłe,robiłam u nich kolonoskopie w znieczuleniu ogólnym.Ze 100% pewnością mogę ich polecić

  Ania ze Skawiny (2016-03-15)

 • P

  Bardzo dobrze

  Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie profesjonalną obsługę lekarską i komfort badania. Piękne, nowoczesne wnętrza-mam nadzieję, że pacjenci szybko ich nie zniszczą. Panie w rejestracji są zawsze uśmiechnięte i chętnie udzielają wszelkich informacji. Skorzystałam z badania mikroskopem konfokalnym do oceny znamion gdyż mam wiele pieprzy a jest to jedyne w Polsce urządzenie, z którego można skorzystać komercyjnie. Świetna Pani dermatolog dr Szybińska-polecam!

  Paula (2015-11-17)

 • R

  Bardzo dobrze

  Nowoczesne centrum zabiegowe i diagnostyczne. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Polecam.

  Robert (2015-08-07)

 • E

  Bardzo dobrze

  Świetne centrum diagnostyczne. Wszelkie badania wykonuję tylko u nich. Mają bardzo nowoczesny sprzęt. Ich badania są wiarygodne. Jednak przede wszystkim cenię sobie to iż praktycznie z dnia na dzień mają dostępne terminy.

  Ewka (2015-07-01)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Bariatria - operacyjne leczenie chorobliwej otyłości
Balon żołądkowy wypełniony płynem fizjologicznym (BIB, Orbera)
*6200 zł balon na 6 miesięcy, 6990 zł - balon na 12 miesięcy
od 6200 zł Umów wizytę
Leczenie otyłości od 6200 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Leczenie chorób odbytu od 400 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia zakrzepicy okołoodbytniczej od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą Barrona - gumkowanie
*gumkowanie
400 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu)
*gumkowanie
400 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian podskórnych od 350 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci 350 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia rozległych lub mnogich zmian ze skóry 600 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm od 350 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm od 350 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 3000 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych od 500 zł Umów wizytę
Obliteracja żył śródskórnych kończyn od 500 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych od 350 zł do 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych (EVLT) od 3800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi 4400 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym
*Dodatkowo płatne wycinki: 72 zł za każdy wycinek, 50 zł test na helicobacter.
850 zł Umów wizytę
Gastroskopia
*400 zł w znieczuleniu miejscowym. 850 zł w znieczuleniu ogólnym. Dodatkowo płatne wycinki: 72 zł za każdy wycinek, 50 zł test na helicobacter.
od 400 zł do 850 zł Umów wizytę
Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym
*plus 72 zł za każdy wycinek
1190 zł Umów wizytę
Kolonoskopia
*740 zł w znieczuleniu miejscowym, 1190 zł w znieczuleniu ogólnym, 72 zł za każdy wycinek
od 740 zł do 1190 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych 200 zł Umów wizytę
USG worka mosznowego 100 zł Umów wizytę
USG przezodbytnicze 150 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 100 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) 300 zł Umów wizytę
Okulistyka
Płukanie kanalików łzowych
*zabieg wykonywany wyłącznie u osób dorosłych
od 130 zł do 200 zł Umów wizytę
Zamknięcie punktu łzowego zatyczką
*plus koszt zatyczek około 250 zł
od 130 zł do 200 zł Umów wizytę
Ortopedia
Operacje i leczenie ręki/łokcia/nadgarstka od 1800 zł Umów wizytę
Wycięcie ganglionu nadgarstka od 1800 zł do 2500 zł Umów wizytę
Zespół cieśni nadgarstka od 1800 zł do 2200 zł Umów wizytę
Podologia
Wrastające paznokcie 350 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Skopia Centrum Medyczne

Josepha Conrada 79 Kraków

Umów wizytę  +48 12 212 15 59 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:30 - 20:00

Wtorek

07:30 - 20:00

Środa

07:30 - 20:00

Czwartek

07:30 - 20:00

Piątek

07:30 - 20:00

Sobota

08:00 - 12:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Dr n. med. Leszek Bolt

Dr n. med. Leszek Bolt

Chirurgia Ogólna
Dr n. med. Leszek Bolt studia medyczne ukończył w 1983 roku. W swojej pracy zawodowej zainteresował się chirurgią ogólną, z której specjalizację I stopnia ukończył w 1986 roku,...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Krzysztof Bucki

dr n. med. Krzysztof Bucki

Chirurg
Proktolog
Dr n. med. Krzysztof Bucki jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 2001 roku w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie była spec...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Mirosława Buczynowska

dr n. med. Mirosława Buczynowska

Chirurg
Proktolog
Dr n. med. Mirosława Buczynowska jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1991 roku. Kolejne swoje kroki zawodowe podejmowała na specjalizacji z zakresu chir...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Magdalena Garlicka

Dr n. med. Magdalena Garlicka

Internista
gastroenterolog
Dr n. med. Magdalena Garlicka ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie na Wydziale Lekarskim w 1992 roku. W kręgu jej zainteresowań medycznych znalazły się choro...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Artur Hering

Lek. med. Artur Hering

Internista
angiolog
Lek. med. Artur Hering w 1996 roku ukończył studia medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zaraz po studiach rozpoczął pracę w Szpitalu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Anna Hopkowicz-Jedynak

Lek. med. Anna Hopkowicz-Jedynak

Lek. med. Anna Hopkowicz-Jedynak to absolwentka studiów medycznych, które ukończyła w 1995 roku, otrzymując uprawniania do wykonywania zawodu lekarza. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znalazła ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med Włodzimierz Klima

dr n. med Włodzimierz Klima

Chirurg
Urolog
Dr n. med. Włodzimierz Klima studia lekarskie ukończył w 1990 roku. Następnie zainteresował się chirurgią ogólną, z której dyplom specjalizacyjny I stopnia posiada od 1995 r...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Maciej Kowalewski

lek. med. Maciej Kowalewski

Chirurg
Lek. med. Maciej Kowalewski to absolwent studiów medycznych, które ukończył na Wydziale Lekarskim w Krakowie w roku 2006. Jego zainteresowanie chirurgią ogólną przełożyło się na odbycie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Bernadetta Kowalska

Lek. med. Bernadetta Kowalska

Pediatra
Lek. med. Bernadetta Kowalska po ukończeniu lekarskich studiów medycznych zainteresowała się dziedziną pediatrii, z której rozpoczęła zdobywanie swojego doświadczenia na Oddziale Choró...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek.med Kinga Kwiecińska

lek.med Kinga Kwiecińska

Hematolog
Onkolog
Pediatra
Lek. med. Kinga Kwiecińska w 1993 roku została lekarzem medycyny po ukończeniu studiów lekarskich. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znalazła się dziedzina...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Piotr Łata

Lek. med. Piotr Łata

Ortopeda
Lek. med. Piotr Łata studia medyczne ukończył w 1998 roku, otrzymując dyplom lekarza i uprawnienia do wykonywania zawodu. Szczególnie zainteresowała go ortopedia i traumatologia narząd...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Szymon Mleczko

Lek. med. Szymon Mleczko

Internista
Lek. med. Szymon Mleczko jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 2007 roku. Następnie zrobił specjalizację z chorób wewnętrznych, którą ukończył pozytywnie zdanym egza...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Piotr Major

dr n. med. Piotr Major

Bariatra
Chirurgia
Dr n. med. Piotr Major jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończył Wydział Lekarski w 2009 roku. Jeszcze na studiach roz...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Paweł Orłowski

Lek. med. Paweł Orłowski

Ginekolog
Położna
Lek. med. Paweł Orłowski studia lekarskie ukończył na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, natomiast na studia podyplomowe MBA uczęszczał na Georgia ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Zdzisław Pachacz

Lek. med. Zdzisław Pachacz

Ortopeda
chirurg dziecięcy
Lek. med. Zdzisław Pachacz ukończył kierunek lekarski w 1980 roku, otrzymując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Zainteresowała go dziedzi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Iwona Pasławska

Lek. med. Iwona Pasławska

Alergolog
Internista
Lek. med. Iwona Pasławska ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie na Wydziale Lekarskim w 1999 roku. W kręgu jej zainteresowań znalazły się dwie dziedziny medycyn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Szymon Pietruszka

Lek. med. Szymon Pietruszka

Chirurgia Ogólna
Lek. med. Szymon Pietruszka ukończył Wydział Lekarski w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2010 roku. Następnie związał się zawodowo z Oddziałem Chirur...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Wojciech Strojny

Lek. med. Wojciech Strojny

Pediatra
Lek. med. Wojciech Strojny to absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, którą ukończył w 1990 roku, otrzymując dyplom lekarza medycyny. Po studiach rozpoczął pracę w Klinice Onkologii i...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Andrzej Szwanda

Lek. med. Andrzej Szwanda

lekarz medycyny rodzinnej
Lek. med. Andrzej Szwanda ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale Lekarskim w 1995 roku. Kolejnym krokiem zawodowym było rozp...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Aneta Taranek

lek. med. Aneta Taranek

Okulista
Lek. med. Aneta Taranek ukończyła studia lekarskie w 2003 roku na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jej szczególne zainteresowania zawodowe skupiły się na dzi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Michał Tomaszewski

lek. med. Michał Tomaszewski

Pediatra
Lek. med. Michał Tomaszewski to absolwent studiów lekarskich, które ukończył w 2003 roku na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po studiach rozpoczął odbywanie s...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Anna Wasielewska

Lek. med. Anna Wasielewska

Neurolog
Lek. med. Anna Wasielewska w 2009 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jeszcze na studiach związała się z Katedrą i Kliniką Neurol...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

Dermatolog
Wenerolog

Umów wizytę

Dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

Dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

Dermatolog
Dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1995 roku, uzyskując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Następnym...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Robert Wilk

Dr n. med. Robert Wilk

Dr n. med. Robert Wilk w 1988 roku ukończył studia medyczne uzyskując dyplom lekarza medycyny na Akademii Medycznej w Krakowie. Swoje zainteresowania zawodowe skierował na dziedzinę chirurgii dziec...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Marek Winiarski

dr n. med. Marek Winiarski

Chirurg
Gastrolog
Proktolog
Dr n. med. Marek Winiarski studia medyczne ukończył w 1994 roku. Kilka lat później uzyskał specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej (1998 rok), następnie ...

 czytaj więcej

Umów wizytę