Stomatologia Borowski

Staszica 17 Starachowice

O klinice

Centrum Stomatologiczne dr Piotra Borowskiego w Starachowicach powstało w 1996 roku i od samego początku świadczy swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Najnowsza technologia pozwala odkryć całą gamę nowych możliwości diagnostycznych łącznie z endodoncją, implantologią, chirurgią oraz ogólną diagnostyką stomatologiczną.

Zdrowe zęby umożliwiają właściwe przeżuwanie, poprawne i zrozumiałe wysławianie się, powalają szeroko się uśmiechać i dają poczucie komfortu. Jednak, żeby cieszyć się pięknymi i zdrowymi zębami należy o nie szczególnie dbać.

Na terenie Centrum Stomatologicznego znajduje się m.in. przestronne gabinety z wygodnymi fotelami, a dla osób oczekujących do dyspozycji jest telewizor i muzyka relaksacyjna.
Zarówno budynek jak i lokal zajmowany przez Klinikę został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Położenie na parterze nie sprawi problemu z dotarciem na umówioną wizytę. A także toalety są przestronne i przystosowane dla wózków.

Lekarze Centrum Stomatologiczne dr Piotra Borowskiego to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy swój zawód uprawiają z zamiłowaniem i pasją. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach stomatologicznych.

Opierając się na zdobytym doświadczeniu centrum oferuje kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze.

Zastosowanie sprzętu najnowszej generacji w połączeniu z doświadczeniem , wiedzą i umiejętnościami lekarzy daje nieograniczone możliwości w precyzyjnej diagnozie i leczeniu stomatologicznym.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, chcąc podwyższyć jeszcze bardziej jakość wykonywanych przez zabiegów gabinet wyposażony jest w:
-Unit endodontyczny, oczyszcza perfekcyjnie korzenie dla maksymalnej dokładności leczenia, a także mierzy długość korzenia dzięki czemu narzędzia i zakażenie nie przedostają się do kości.
-Mikroskop endodontyczny umożliwia kilkudziesięciokrotne powiększenie pola zabiegowego jednocześnie dokładnie je oświetlając. Umożliwia to wykonanie skomplikowanych i precyzyjnych zabiegów.
-Aparat pantomograficzny 3D jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń do wykonywania zdjęć, który daje lekarzowi wiele możliwości diagnostycznych. Obrazowanie 3D pozwala na ocenę zatok, zębów i kości szczęk w trzech wymiarach.
-System multimedialny, ekran z kamerą wewnątrzustną, która pozwala pacjentowi na ekranie telewizora oglądać miejsce leczenia.
-Radiografia cyfrowa zastąpiona tradycyjnymi zdjęciami wykonywanymi na kliszy rtg umożliwiła zredukowanie szkodliwego promieniowania, a także szybkie i bardziej dokładne postawienie diagnozy ze względu na to , że obraz powstaje natychmiast.

Urządzenia stosowane w stomatologii wymagają sterylizacji. W Centrum Stomatologicznym do procesu sterylizacji wykorzystywany jest autoklaw, który poprzez obróbkę termiczną i ciśnieniową dezynfekuje narzędzia, a także SNC-17, który dzięki ultradźwiękom pozostawia sprzęt idealnie czysty.

Certyfikaty

 MOZOGRAU
MOZOGRAU
 Implantologia
Implantologia
2009 Implantologia 2009
Implantologia
2010 New_York_University_College_of_Dentistry 2010
New_York_University_College_of_Dentistry
2009 Umiejętności_Implantologiczne 2009
Umiejętności_Implantologiczne
2009 New_York_University_College_of_Dentistry 2009
New_York_University_College_of_Dentistry
2009 Implantology 2009
Implantology
2013 dentysta roku 2013
dentysta roku

Kontakt

Stomatologia Borowski

Staszica 17 Starachowice

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 19:00

Wtorek

09:00 - 19:00

Środa

09:00 - 19:00

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

09:00 - 19:00

Sobota

09:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte