Tommed

Powstańców Śląskich 45 lok. 4 klatka A, piętro I Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Lekarski Tommed to wielospecjalistyczna placówka medyczna mieszcząca się w Warszawie, gdzie oferowane są konsultacje ze specjalistami w różnych dziedzinach medycyny, dzięki czemu pacjent może poddać się tutaj kompleksowej opiece lekarskiej. W Tommed diagnozowane i leczone są schorzenia w zakresie urologii, dermatologii, chirurgii naczyniowej a także laryngologii, ortopedii, endokrynologii i ginekologii.

W placówce bardzo ważny jest sam pacjent, dlatego zapewnia ona domową i intymną atmosferę, a także profesjonalizm leczenia w interdyscyplinarnej opiece medycznej.

Personel placówki tworzy szereg doświadczonych i dobrze wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, dzięki czemu pacjent będzie tutaj leczony kompleksowo. Można wśród nich wymienić: specjalistów dermatologii i wenerologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, chorób wewnętrznych i endokrynologii, gastrologii a także ginekologii i położnictwa, otolaryngologii, kardiologii czy neurologii. Ponadto pacjentów przyjmują tutaj specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii, urologii czy nefrologii. Praca lekarzy jest wspierana przez specjalistów radiologii, psychiatrii oraz medycyny pracy. Lekarze posiadają specjalizacje I i II stopnia w swoich dziedzinach, wieloletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych placówkach medycznych i oddziałach szpitalnych w kraju i za granicą (np. w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus mieszczącym się w Warszawie lub w Klinice Gastroenterologii Szpitala Onkologicznego City of Hope w Los Angeles w USA) a także szerokie umiejętności zdobyte na kursach i szkoleniach specjalizacyjnych z zakresu nowoczesnych metod leczenia (np. kurs praktyczny pt. „Badanie ultrasonograficzne oraz biopsja pod kontrolą USG narządów jamy brzusznej”, który odbył w 2015 roku lek. med. Kamil Jaszczuk, gastrolog). Ich przynależność do polskich i europejskich stowarzyszeń lekarskich jest potwierdzeniem wysokich umiejętności w swoich dziedzinach medycznych, np. przynależność do Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego czy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Placówka posiada własną pracownię ultrasonograficzną wyposażoną w nowoczesny aparat ultrasonograficzny ClearVue 550 firmy Philips z technologią Active Array wykorzystywany w badaniach urologicznych, ginekologicznych, naczyniowych i ortopedycznych oraz w zakresie diagnostyki jamy brzusznej i tarczycy. Ponadto znajduje się tutaj również aparat kriochirurgiczny Crio-S, za pomocą którego poprzez zamrożenie lekarz usuwa u pacjenta brodawki, włókniaki miękkie, blizny i bliznowce a także zmiany przerostowe skóry o łagodnym przebiegu.

Tommed to placówka ukierunkowana szczególnie na pacjentów, dlatego niezwykle ważna jest tutaj miła atmosfera, wygodnie urządzone wnętrza oraz intymność w czasie wizyt. Takie i inne warunki są spełnione dzięki niektórym udogodnieniom:

 • Dogodna lokalizacja – gabinet zlokalizowany jest w dzielnicy bogato zabudowanej przez bloki mieszkalne i budynki usługowe oraz firmy a także bardzo dobrze skomunikowanej.
 • Nowoczesny budynek – Tommed mieści się na 1 piętrze nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego. Do placówki można wejść za apteką z tyłu bloku na rogu ul. Człuchowskiej i Powstańców Śląskich.
 • Parking – znajduje się przed budynkiem, w którym mieszczą się gabinety i każdy pacjent może bezpiecznie zostawić na nim auto.
 • Przytulna poczekalnia – pacjenci na wizyty mogą poczekać w poczekalni, urządzonej bardzo przytulnie i domowo z wygodnymi fotelami oraz uśmiechniętym personelem.
 • Gabinety konsultacyjne – urządzone w taki sposób, że zapewniają intymność oraz posiadają wygodne łóżka i fotele.
 • Klimatyzacja – pomieszczenia placówki są klimatyzowane co zapewnia stałą temperaturę o każdej porze roku.
 • Wizyty domowe – z lekarzami placówki można umówić się na wizyty domowe poprzez rezerwację telefoniczną.
 • Placówka partnerska – Tommed jest placówką partnerską Ogólnopolskiego Centrum Medycznego, dzięki czemu pacjenci mogą tutaj liczyć na wysoki standard usług oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Gabinet Lekarski Tommed mieści się w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich w dzielnicy Bemowo nieco oddalonej od ścisłego centrum miasta. Łatwo tutaj dojechać samochodem, gdyż niedaleko od gabinetu przebiega droga ekspresowa S8. Blisko jest także do stacji PKP Warszawa Jelonki, ok. 800 m, którą to odległość można pokonać pieszo. Pacjenci, którzy poruszają się po mieście komunikacją miejską mogą wysiąść na przystanku autobusowym Hala Wola 04, gdzie docierają autobusy linii 112, 189 lub 190 i przejść zaledwie 120 m. Do najbliższego przystanku tramwajowego Hala Wola 06 jest tutaj również 120 m, na którym pacjent wysiądzie z tramwaju nr 10, 11 lub 26. Do najbliższych terenów zieleni miejskiej można tutaj dotrzeć pokonując odległość ok. 1 km – jest to Park Górczewska z Amfiteatrem Michaela Jacksona. Od ścisłego centrum Warszawy gabinet Tommed dzieli odległość niecałe 10 km najkrótszą drogą, które można pokonać samochodem lub środkami komunikacji miejskiej, np. autobusem jeżdżącym co 12 minut.  

Ogólne informacje dostępności lekarzy w przychodni:

- 4 razy w tygodniu: dermatolog, laryngolog, radiolog czyli USG jama brzuszna, tarczyca, piersi,

- raz w tygodniu: ortopeda, alergolog, chirurg naczyniowy, kardiolog, neurolog, urolog, reumatolog,

- 5 razy w tygodniu: internista,

- 2 razy w tygodniu: endokrynolog, ginekolog, psychiatra,

- 2 razy na miesiąc (przeciętnie): gastrolog.

 

*możliwość odbycia wizyty po godzinie 21:00 po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu.

Opinie

TommedOcena: 4.5/5 Opinie: 13, Ocen: 13

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • J

  Bardzo dobrze

  dziś miałam robione usg jamy brzusznej, bardzo miła i profesjonalna Pani doktor, panie z rejestracji też przemiłe, już kilka razy korzystałam z usług tego gabinetu i jestem bardzo zadowolona, wizyty umawiam z dnia na dzień, Jolanta

  Jolanta Kłos (2018-08-09)

 • A

  Bardzo dobrze

  Polecam. Od życzliwej informacji w rejestracji, przez zaangażowaną pomoc Pana Tomasza Franczaka, po kontakt z fachowym lekarzem. Po kilku dniach desperackich prób znalezienia chirurga, który przyjechałby do domu obejrzeć moją chorą mamę, trafiłam tu i po kilku godzinach miałam ustaloną wizytę. Ze zrozumieniem wobec potrzeb, z prawem rezygnacji z wizyty jeszcze na tym etapie, gdyby coś mi nie odpowiadało, z możliwością omówienia sprawy z lekarzem jeszcze przed spotkaniem Mam chorą mamę, z bardzo rozległą, głęboką raną, bólem uśmierzanym morfiną. I bardzo pilnie potrzebującą pomocy. Chirurg - doktor Sławomir Kowalski, okazał się człowiekiem rzeczowym, fachowym, delikatnym i komunikatywnym. Ranę pięknie opatrzył, oczyścił powiedział jakie leczenie jest wskazane, czego można się spodziewać, co da dobry efekt. Streścił jak to wygląda teraz i jakiego przebiegu gojenia można się spodziewać. Wyjaśnił czy można stosować dodatkowe leki. Zyskałam spokój, nadzieję, mama po kilku godzinach uśmiechnęła się po raz pierwszy od wielu dni.

  Anna (2018-08-05)

 • R

  Bardzo słabo

  Zdecydowanie NIE POLECAM!! Po raz kolejny odwołana umówiona wizyta. Po co mówić, że dostanę się się od ręki skoro nie ma lekarzy!!! Żenada...

  Ray (2018-08-01)

 • W

  Bardzo dobrze

  Potrzebowałam bardzo pilnej konsultacji kardiologa w domu, dla mojej leżącej mamy. Obdzwoniłam całą Warszawę i tylko Tommed mógł przysłać następnego dnia lekarza. Pan doktor przyjechał z EKG, zrobił badanie, uzyskałam szybko bardzo sensowną pomoc i niezbędne lekarstwa, po których mama czuje się znacznie lepiej. Dla mnie bardzo ważne też, że mogłam długo porozmawiać na temat przyczyn różnych problemów kardiologicznych mamy i wiem już jak jej doraźnie pomagać. Polecam Tommed!

  Weronika (2018-06-04)

 • T

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolony wszystko na najwyższym poziomie 100% pozytyw

  Tomasz (2018-05-30)

 • M

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobra klinika, bardzo szybkie terminy wizyt, profesjonalna obsługa, normalne ceny i super lekarze, którzy biorą pod uwagę zdanie pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty i z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet lekarski. Szczególnie polecam dermatologów, laryngologów, ginekologów oraz Panią endokrynolog. Jestem pacjentką tego gabinetu już od kilku lat i wracam za każdym razem, gdy tylko pojawia się "problem" zdrowotny. Polecam!

  Magdalena K. (2018-04-06)

 • M

  Bardzo dobrze

  Wizyta domowa kardiologa - zależało mi na czasie i szybkości działania. Recepcja poinformowała mnie ze kardiolog ma już poumawiane wizyty ale spróbują załatwić innego kardiologa bo sprawa jest pilna. I tak też to załatwiono. Bardzo sympatyczny pan doktór kardiolog przyjechał z wizytą i wdrożył stosowne leczenie natychmiast . Co jest istotne że w tej chwili mam z doktorem świetny kontakt i wdrożone leczenie jest korygowane na bieżąco - o to chodzi . POLECAM TOMMED !

  Mariusz Wardecki (2018-02-08)

 • J

  Bardzo dobrze

  Bardzo sedecznie dziekuje wlascicielowi firmy Tommed, Panu Tomaszowi Franczakowi, za uszielona mi pomoc poprzez zorganizowanie pilnej konsultaacji lekarza nefrologa (dr Kedzierska-Ryk, bardzo dobry lekarz, wnikliwy i oddany pacjentowi). Goraco polecam uslugi tej firmy, a wlasciciela stawiam za wzor .

  Jerzy Wojcikowski (2017-10-18)

 • k

  Dostatecznie

  Uroczo. Negatywne komentarze, nawet jeżeli merytoryczne, są usuwane. Brawo!

  kk (2017-06-02)

 • M

  Bardzo dobrze

  Spośród wielu różnych warszawskich przychodni wybrałam właśnie tą i nie żałuję swojego wyboru. Opieka medyczna jest tutaj na wysokim poziomie wręcz światowym można powiedzieć. Myślę, że każdy pacjent będzie się czuł tutaj naprawdę dobrze. Polcema naprawdę gorąco!

  Magda (2017-05-10)

 • P

  Bardzo dobrze

  Doświadczeni lekarze z profesjonalnym podejściem do pacjenta co widać po każdej wizycie w gabinecie. Badania są przeprowadzane bardzo dokałdnie i skrupulantnie,. Byłem bardzo zadowolony z postawionej mi diagnozy. Szybko mnie wyleczyli i do dzisiaj nie czuje dolegliwości.

  Piotrek (2017-05-10)

 • K

  Bardzo dobrze

  Diagnostyka i leczenie na najwyższym poziomie. bardzo dobra jest tutaj kompleksowość usług w jednym miejscu bez zbędnego biegania po różnych przychodzniach. W miarę którko czeka się na wizyty i lekarze mają czas dla każdego pacjenta, bez pośpiechu, stresu i niepotrzebnych nerwów.

  Kornelia (2017-05-10)

 • R

  Bardzo dobrze

  Miła atmosfera, fajne wnętrza, bogata gama zabiegów, nowoczesny sprzęt - to krótka charakterystyka tej placówki medycznej. Dzięki podejściu personelu do pacjentów każdy czuje się tutaj zadbany i w pełni spełnione są oczekiwania każdego pacjenta. Polecam

  Robert (2017-05-10)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Diagnostyka
USG piersi 150 zł Umów wizytę
USG ciąży
*konsultacja ginekologiczna 150 zł + 150 zł USG
300 zł Umów wizytę
USG narządów rodnych
*konsultacja urologiczna 150 zł + 90 zł USG
240 zł Umów wizytę
USG Dopplera
*wraz z wizytą za 150 zł
70 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn dolnych
*wraz z wizytą za 150 zł
70 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn górnych
*wraz z wizytą za 150 zł
70 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic szyjnych
*wraz z wizytą za 150 zł
70 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych
*wraz z wizytą za 150 zł
70 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn górnych
*wraz z wizytą za 150 zł
70 zł Umów wizytę
USG urologiczne
*konsultacja urologiczna 150 zł + 90 zł USG
240 zł Umów wizytę
USG tarczycy 150 zł Umów wizytę
USG ortopedyczne
*konsultacja urologiczna 150 zł + 90 zł USG
240 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Krioterapia miejscowa - leczenie bólu
*wymrażanie zmian. Cena zależy od ilości i wielkości zmian
od 120 zł Umów wizytę
Cennik konsultacji
Alergolog

150 zł

Umów wizytę
Chirurg naczyniowy

150 zł

Umów wizytę
Dermatolog dziecięcy

150 zł

Umów wizytę
Dermatolog i Wenerolog

150 zł

Umów wizytę
Dopłata do USG jednego stawu

90 zł

Umów wizytę
Dopłata za USG

90 zł

Umów wizytę
Gastrolog

150 zł

Umów wizytę
Ginekolog

150 zł

Umów wizytę
Internista

140 zł

Umów wizytę
Kardiolog + EKG 60 zł

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja endokrynologiczna

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja medyczna

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja psychiatryczna dr. Krzysztof Bożejko - kolejna wizyta

170 zł

Umów wizytę
Konsultacja psychiatryczna dr. Krzysztof Bożejko - pierwsza wizyta

200 zł

Umów wizytę
Laryngolog

150 zł

Umów wizytę
Laryngolog dziecięcy

150 zł

Umów wizytę
Neurolog

150 zł

Umów wizytę
Ortopeda

150 zł

Umów wizytę
Ortopeda lek. med. Adama Łazarski + USG 80 zł (od 1 kończyny)

140 zł

Umów wizytę
Ortopeda lek. Michał Bartoszewicz+ USG 90 zł

150 zł

Umów wizytę
Psychiatra kolejna wizyta

170 zł

Umów wizytę
Psychiatra lek. med. Longina Zalska kolejna wizyta

170 zł

Umów wizytę
Psychiatra lek. med. Longina Zalska pierwsza wizyta

260 zł

Umów wizytę
Psychiatra pierwsza wizyta

200 zł

Umów wizytę
Płukanie ucha

35 zł

Umów wizytę
Radiolog

150 zł

Umów wizytę
Reumatolog

150 zł

Umów wizytę
Urolog + USG urologiczne - 90 zł

150 zł

Umów wizytę
USG ginekologiczne (dopłata do konsultacji)

90 zł

Umów wizytę
USG jamy brzusznej

150 zł

Umów wizytę
USG moszny

150 zł

Umów wizytę
USG piersi

150 zł

Umów wizytę
USG tarczycy

150 zł

Umów wizytę
USG urologiczne (dopłata do konsultacji)

90 zł

Umów wizytę
USG wszelkich tkanek miękkich

150 zł

Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Tommed

Powstańców Śląskich 45 lok. 4 klatka A, piętro I Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 21:00

Wtorek

08:00 - 21:00

Środa

08:00 - 21:00

Czwartek

08:00 - 21:00

Piątek

08:00 - 21:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. med. Ewa Kaszuba-Wojtachnio

Lek. med. Ewa Kaszuba-Wojtachnio

Diabetolog
Endokrynolog

Umów wizytę

Lek. med. Beata Parzyszek

Lek. med. Beata Parzyszek

Endokrynolog
Internista

Umów wizytę

lek. Sławomir Kowalski

lek. Sławomir Kowalski

Chirurgia Naczyniowa

Umów wizytę

Dr n. med. Mariusz Dunal

Dr n. med. Mariusz Dunal

Chirurgia Naczyniowa

Umów wizytę

Lek. med. Andrzej Płoński

Lek. med. Andrzej Płoński

Chirurgia Naczyniowa

Umów wizytę

Lek. med. Tatiana Damps

Lek. med. Tatiana Damps

Dermatolog

Umów wizytę

Lek. med. Agata Szcześniak

Lek. med. Agata Szcześniak

Dermatolog

Umów wizytę

Lek. med. Krystyna Parapura

Lek. med. Krystyna Parapura

Alergolog
Dermatolog
Wenerolog

Umów wizytę

Lek. med. Agnieszka Czubak

Lek. med. Agnieszka Czubak

Dermatolog

Umów wizytę

Lek. med. Janina Kubica

Lek. med. Janina Kubica

Gastrolog

Umów wizytę

Lek. med. Ewa Chotkowska

Lek. med. Ewa Chotkowska

Ginekolog

Umów wizytę

dr n. med. Paweł Stanirowski

dr n. med. Paweł Stanirowski

Ginekolog

Umów wizytę

Lek. med. Wioleta Rola

Lek. med. Wioleta Rola

Ginekolog

Umów wizytę

Lek. med. Maria Krowicka-Wasyl

Lek. med. Maria Krowicka-Wasyl

Ginekolog

Umów wizytę

Lek. med. Julia Urban

Lek. med. Julia Urban

Ginekolog

Umów wizytę

Dr n. med. Agnieszka Jarosz

Dr n. med. Agnieszka Jarosz

Choroby wewnętrzne

Umów wizytę

Dr n. med. Justyna Swarowska-Knap

Dr n. med. Justyna Swarowska-Knap

Reumatolog
Choroby wewnętrzne

Umów wizytę

Lek. med.  Władimir Tarchanow

Lek. med. Władimir Tarchanow

Internista

Umów wizytę

Lek. med. Andrzej Meissner

Lek. med. Andrzej Meissner

Kardiolog

Umów wizytę

Lek. med. Małgorzata Załęcka

Lek. med. Małgorzata Załęcka

Laryngolog

Umów wizytę

Lek. med. Beata Radomska

Lek. med. Beata Radomska

Internista
Kardiolog

Umów wizytę

Dr Teresa Adamczyk

Dr Teresa Adamczyk

Neurolog

Umów wizytę

Lek. med. Małgorzata Szymańska

Lek. med. Małgorzata Szymańska

Audiolog, foniatra
Otolaryngolog

Umów wizytę

Dr n. med. Tomasz Szafarowski

Dr n. med. Tomasz Szafarowski

Laryngolog

Umów wizytę

Lek. med. Adam Łazarski

Lek. med. Adam Łazarski

Ortopeda

Umów wizytę

Lek. Michał Bartoszewicz

Lek. Michał Bartoszewicz

Ortopeda
Traumatolog

Umów wizytę

Lek. med. Marcin Malowany

Lek. med. Marcin Malowany

Urolog

Umów wizytę

Lek. med. Michał Sulewski

Lek. med. Michał Sulewski

Urolog

Umów wizytę

Lek. Wawrzyniec Bakalarski

Lek. Wawrzyniec Bakalarski

Radiolog

Umów wizytę

Lek. Wojciech Samsel

Lek. Wojciech Samsel

Radiolog

Umów wizytę

Lek. med. Longina Zalska

Lek. med. Longina Zalska

Psychiatra

Umów wizytę

Lek. Krzysztof Bożejko

Lek. Krzysztof Bożejko

Psychiatra

Umów wizytę