Usunięcie kaszaka

Usunięcie kaszaka

Usunięcie kaszaka

Cena od 150 zł Zapytaj o raty

Usunięcie kaszaka - kaszak to niewielki, zazwyczaj kilkumilimetrowy guzek, który może pojawić się na skórze głowy, szyi, tułowia, a także w pachwinach, na mosznie lub na wargach sromowych większych. Profesjonalnie usunięcie kaszaków zapobiega nawrotom dolegliwości.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Usunięcie kaszaka

Ocena

3.67
18
100% poleca ten zabieg
Podziel się opinią na temat tego zabiegu.

Dodaj opinię

Czy polecasz ten zabieg?

Twoja opinia

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

M

Opinia do kliniki Centrum Medyczne T&T Medical Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler

Opieka rewelacyjna. Dr. Tomek udziela informacji, anestezjolog konkretny,, dowcipny. Pielęgniarki miłe i pomocne. W sumie to cały zabieg się śmialiśmy, co spowodowało, że stres całkowicie zniknął. W klinice spędziłam noc i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji zabiegu zdiagnozowano u mnie inne problemy zdrowotne i udzielono porad. Rano pielęgniarki zaproponowały kawunię, lekarz udzielił cennych rad, atmosfera bardzo przyjacielska i domowa. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z kliniki z troską o stan zdrowia, co mnie zaskoczyło. Na wizycie kontrolnej dr. Tomek T. Bardzo pomocny i troskliwy. Panie pielęgniarki rewelacyjne. Jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Dziękuję całemu personelowi.

Magda Kusiak 16-11-2020 18:09

K

Polecam ten zabieg

Miałam kaszaka na czole, bardzo mnie irytował i wpływał na moje samopoczucie. Zdecydowała sie na jego usuniecie i w końcu poprawił mi się komfort życia.

Kamila 02-03-2018 19:16

B

Polecam ten zabieg

Kaszak pojawił mi się na policzku koło nosa. Wyglądało to okropnie. Usunęłam kaszaka w Katowicach w Medicus Estetic. Jestem super zadowolona

Basia 12-01-2018 10:48

J

Polecam ten zabieg

Niewielki guzek pojawił mi się koło ucha. Długo z tym chodziłem, jakoś nie mogłem zdecydować się na jego usunięcie. W końcu kiedy poraz kolejny przy goleniu o niego zachaczylem postanowiłem pozbyć sie tego kaszaka. Usunałem go w gabinecie lekarskim i jestem z tego bardzo zadowolony.

Jan 22-09-2017 12:51