Usunięcie torbieli szczęki Łódź (województwo Łódzkie)

Usunięcie torbieli szczęki jest wykonywane w przypadku stwierdzenia torbieli w żuchwie lub kostnej tkance szczęki. W trakcie zabiegu nacinana jest tkanka w jamie ustnej i usuwane jest obce ciało, szczelinę powstałą po torbielach dezynfekuje się i wypełnia substancją. Zdjęcie szwów po zabiegu wynosi do dwóch tygodni. czytaj więcej

Średnia cena usunięcie torbieli szczęki (Łódź) to 1800 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Łódź z poniższej listy:

Warto wiedzieć

W mieście Łódź i w pobliżu, zabieg usunięcie torbieli szczęki można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Usunięcie torbieli szczęki w mieście Łódź, w Łódzkie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Pulsmed Szpital. W regionie jest 1 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Usunięcie torbieli szczęki zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Łódź.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Usunięcie torbieli szczęki w mieście Łódź,napisz do nas.