WAPDENT Centrum Stomatologiczne

Rynek Podgórski 15/2 Kraków

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Stomatologiczne Wapdent świadczy wielospecjalistyczne usługi z zakresu różnych dziedzin stomatologii. Powstało w Krakowie w 2008 roku i od tej pory przyjmuje na przegląd, diagnostykę i leczenie zębów zarówno dorosłych pacjentów jak i dzieci.

O piękny uśmiech dbają tutaj dentyści korzystając z nowoczesnych technik stomatologii estetycznej, protetyki, ortodoncji i implantologii. Leczą także zęby w oparciu o nowoczesną endodoncję, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię zachowawczą.

Filozofią centrum jest dbanie o dobro i zadowolenie pacjenta, co jest realizowane poprzez ustalanie indywidualnego planu leczenia i dostosowywanie nowoczesnych technik stomatologii do potrzeb każdego pacjenta.

Personel Wapdentu to specjaliści z różnych dziedzin stomatologii zaangażowani w swoją pracę i podchodzący do niej rzetelnie i profesjonalnie, którzy wyleczą nawet najbardziej skomplikowane i trudne przypadki dentystyczne. Specjalizują się w leczeniu kanałowym, stomatologii odtwórczej, protetyce, periodontologii oraz implantologii i chirurgii stomatologicznej. Cechuje ich ciągłe doskonalenie zawodowe, co przejawia się  udziałem w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych (także za granicą np. w Stanach Zjednoczonych, Turcji czy Korei Południowej) oraz odwaga w wykorzystywaniu podczas leczenia innowacyjnych technologii. Należą nie tylko do polskich, ale także do europejskich stowarzyszeń stomatologicznych, tj. Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego czy Europejskiego Towarzystwa Implantologicznego (EDI). Podczas leczenia i zabiegów stomatologicznych lekarzom pomagają wyspecjalizowane asystentki dentystyczne, które również sukcesywnie biorą udział w szkoleniach.

Oprócz wysokiej kultury leczenia i pełnego empatii podejścia do każdego pacjenta ważną cechą placówki jest także wykorzystywanie światowych innowacji i technologii, które objawia się tutaj w wyposażeniu gabinetów w sprzęt i aparaturę stomatologiczną najlepszych światowych producentów. Dzięki tym sprzętom leczenie jest bezpieczne, komfortowe i bezbolesne. Wszystkie narzędzia są poddawane sterylizacji w nowoczesnym autoklawie, natomiast gabinety są wyposażone w urządzenia do dezynfekcji powietrza wykorzystujące promieniowanie nadfioletowe UV. Próchnica leczona jest tutaj bezboleśnie za pomocą piaskarki abrazyjnej, działającej w systemie niskiego ciśnienia powietrza,  natomiast w komputerowym doborze kolorów wypełnień zębów pomaga stomatologom lampa Shade Star. W celu uzyskania białego uśmiechu wykorzystywana jest nowoczesna lampa wybielająca, znajdująca się na wyposażeniu gabinetu.

Dowodem na to, iż pacjent jest w Wapdencie najważniejszy są liczne udogodnienia, które placówka ta przygotowała z myślą o osobach w różnym wieku oraz w różnej sytuacji życiowej. Wymienić tu można:

 • Dobrą lokalizację – usytuowanie gabinetów Wapdent w samym środku Krakowa gwarantuje łatwy dojazd  z każdego miejsca miasta a także spoza niego. W pobliżu kliniki nie brakuje również skrawka zieleni miejskiej.
 • Zabytkową kamienicę – przychodnia stomatologiczna mieści się w jednej z wielu zabytkowych kamienic miasta, co tworzy niezwykły urok tego miejsca: zderzenie nowoczesności gabinetów z historią murów. Do przychodni wchodzi się z chodnika przechodząc przez bramę w kamienicy.
 • Nowoczesne wnętrza – poczekalnia z wygodną kanapą i uśmiechniętym personelem oraz gabinety z komfortowymi unitami wyposażone w europejską technologię dopełnia stylowa kolorystyka mebli i ścian.
 • Gabinety klimatyzowane – w każdym pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja, co pozwala na komfortowe leczenie stomatologiczne w odpowiedniej temperaturze niezależnie od pory roku.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – placówka dostosowana jest do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – wejście, poczekalnia, korytarze i gabinety.
 • Dentystę dla dzieci – to specjalny program przygotowany dla najmłodszych pacjentów, zawiera w sobie kompleksowy program leczenia, profilaktyki i diagnostyki zębów mlecznych a także gabinety dostosowane do przyjmowania dzieci i odpowiednio przeszkolony personel, która stara się aby leczenie było bezbolesne i miło się kojarzyło.
 • Pracownię RTG – znajdującą się na miejscu w placówce, co zaoszczędza czas pacjenta i lekarza oraz pozwalana na skuteczną diagnostykę, która potem przekłada się na tak samo skutecznie leczenie.

Centrum Stomatologiczne Wapdent umiejscowione jest w Krakowie przy ul. Rynek Podgórski. Jest to jedna z dzielnic należących do centrum Krakowa – Podgórze bardzo dobrze skomunikowana oraz zurbanizowana. Pacjenci mogą dotrzeć do przychodni na różne sposoby: własnym samochodem, komunikacją miejską lub piechotą. Samochód można zostawić tutaj na parkingu miejskim znajdującym się na chodniku niedaleko przychodni.  Z różnych miejsc Krakowa można tutaj dojechać tramwajem, np. z Rynku Głównego wsiadając w tramwaj nr 13 lub 8 na przystanku Plac Wszystkich Świętych i wysiadając po 8 minutach na przystanku Korona. Pacjenci przyjeżdżający pociągiem powinni wysiąść na dworcu Kraków Płaszów, skąd do pokonania jest ok. 2, 5 km. Bardzo blisko z Wapdentu jest nad Wisłę (ok. 200 m) a także do historycznej  dzielnicy Kazimierz (niecały kilometr). Odpocząć w otoczeniu zieleni można natomiast w Parku Bednarskiego, znajdującym się 400 m od centrum stomatologicznego.

Opinie

WAPDENT Centrum StomatologiczneOcena: 4.9/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Korzystamy razem z naszą rodziną z usług kliniki WAPDENT od początku jej istnienia, w szczególności z wiedzy i talentu Pani dr Anny Pytlik. Gorąco polecamy wszystkim, którzy w komfortowych warunkach i pod troskliwą opieką chcą bezboleśnie wyleczyć swoje zęby. Skuteczność i trwałość kuracji gwarantowana.

  Ania i Marek (2019-08-16)

 • A

  Bardzo dobrze

  Naprawde super. Jestem bardzo zadowolona. Polecam .

  A (2018-01-19)

 • T

  Bardzo dobrze

  Polecam stomatolog Annę Pytlik wszystkim którzy boją się dentysty. To naprawdę bardzo miła osoba i niezwykle delikatna w swoim fachu. Mój skomplikowany przypadek został szybko i umiejętnie rozwiązany. Wszystko w miłych wnętrzach i przystępnych cenach.

  Tomek (2017-05-04)

 • I

  Bardzo dobrze

  Lubię ten gabinet za kompleksowe leczenie i wszystko w jednym miejscu. Nie trzeba biegac po innych placówkach żeby zrobić zdjęcie zęba o jest na miejscu. Jak się przyjdzie z dzieckiem to także zajmą się nim naprawdę fachowo. I fajne ceny mają. Ogólnie wszystko na plus

  Igor (2017-05-04)

 • A

  Bardzo dobrze

  Ja i moi znajomi cenimy ten gabinet ze względu na dużą przyjazność przy leczeniu stomatologicznym dzieci. Tym czym się chwalą odnośnie profesjonalnego podejścia do dzieci i przystosowanego gabinetu to naprawdę fakt. Moje dzieci zawsze po wizycie tutaj są zachwycone.

  Aga (2017-05-04)

 • J

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobry gabinet stomatologiczny w Krakowie. Super zlokalizowany w centrum miasta. Mają usługi dentystyczne na wysokim poziomie i bardzo mili lekarze tu pracują. Chodzę tu na leczenie zębów i zakładałem jedną licówkę, z której jestem bardzo zadowolony.

  Jan (2017-05-04)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Protetyka stomatologiczna
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 700 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu 1450 zł Umów wizytę
Licówka porcelanowa 1000 zł Umów wizytę
Most kompozytowy na włóknie szklanym 700 zł Umów wizytę
Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) 470 zł Umów wizytę
Stomatologia
Korona pełnoceramiczna na implancie 1300 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa całkowita 700 zł Umów wizytę
Proteza całkowita na implantach od 3500 zł Umów wizytę
Mikroproteza 380 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna 1300 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa
*1600 zł jedna część
od 1600 zł do 3200 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 100 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) od 350 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba trzonowego stałego od 100 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba siecznego i przedtrzonowego od 100 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem od 150 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 350 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 350 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek od 280 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia od 300 zł Umów wizytę
Higienizacja jamy ustnej 290 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy od 280 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy dzielony od 280 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe
*350 zł za 1 łuk zębowy. 700 zł 2 łuki (całość)
od 350 zł do 700 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów metodą nakładkową (metodą domową) od 450 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

WAPDENT Centrum Stomatologiczne

Rynek Podgórski 15/2 Kraków

Umów wizytę  +48 12 212 15 91 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 21:00

Wtorek

08:00 - 21:00

Środa

08:00 - 21:00

Czwartek

08:00 - 21:00

Piątek

08:00 - 21:00

Sobota

08:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

 Anna Pytlik

Anna Pytlik

Stomatolog

Umów wizytę

 Hubert Trzepatowski

Hubert Trzepatowski

Stomatolog

Umów wizytę

 Maciej Lepszy

Maciej Lepszy

Stomatolog

Umów wizytę