Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) Kraków (województwo Małopolskie)

Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) jest to rodzaj wypełnienia ubytku, na który składa się wkład koronowy pokrywający powierzchnie żujące oraz stoki guzków z wyłączeniem szczytów guzków. Wypełnienie inlay stosuje się w przypadku dużych ubytków. Stanowią one alternatywę wypełnienia w zębie wykonanego metodą tradycyjną (wstawieniem plomby). czytaj więcej

Średnia cena inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) (Kraków) to 585 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:

Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 18 klinikach, m.in. WAPDENT Centrum Stomatologiczne, Centrum Stomatologiczne Zakopianka. W regionie jest 129 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) w mieście Kraków,napisz do nas.