White&Beauty

Chmielna 95/1A Gdańsk

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet White & Beauty mieszczący się w Gdańsku to placówka specjalizująca się w wybielaniu zębów. Jest gabinetem franczyzowym, który korzysta z osiągnięć i doświadczeń marki White & Beauty, posiadającej korzenie w Stanach Zjednoczonych. Wybielanie zębów przeprowadzane jest tutaj za pomocą nowoczesnej metody laserowej wykorzystującej dwie lampy działające w innowacyjnych technologiach. W czasie jednego 45-minutowego zabiegu wykonywane jest wybielanie jednego lub dwóch łuków zębowych, a wybielanie podtrzymujące w czasie dwudziestu minut.

 Zabiegi wybielania wykonywane są w White & Beauty przez odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów. Zadbają oni nie tylko o profesjonalizm w czasie zabiegów, ale także o przyjazną atmosferę oraz dobry kontakt z każdym pacjentem. Posiadają oni odpowiednie przeszkolenia i kursy do obsługi lamp wybielających oraz certyfikaty medyczne.

Gabinet posiada sprzęt do wybielania zębów sprowadzany prosto ze Stanów Zjednoczonych, a więc odpowiednio certyfikowany oraz o najlepszej jakości. Jest to akcelerator halogenowy – lampa Premium i akcelerator elektrouminescencyjny – lampa LED. Obie emitują światło w kolorze niebieskim, które jest bardzo silne oraz posiada wysoką częstotliwość i dużą długość fali. Dzięki temu zabieg jest skrócony do minimum oraz maksymalnie bezpieczny dla pacjenta.

Placówka ta dba nie tylko o śnieżnobiały uśmiech swoich pacjentów, ale także o ich dobre samopoczucie i miłe doznania estetyczne w czasie zabiegów. Jest to realizowane poprzez  liczne udogodnienia i ułatwienia, z których można wymienić:

 •  Gustowna poczekalnia – pacjenci na zabiegi oczekują w stylowo urządzonej poczekalni na wygodnych fotelach z możliwością poczytania ciekawej prasy oraz porozmawiania z miłym personelem.
 •  Wygodne gabinety – zabiegi przeprowadzane są w komfortowych gabinetach, gdzie pacjent leży wygodnie na fotelu w miłym otoczeniu.
 •  Płatności elektroniczne – w gabinecie za zabiegi można płacić kartą, co jest bardzo wygodne dla większości klientów.
 •  Promocje – w gabinecie oferowane są czasowe promocje na wybielanie zębów, np. oferta specjalna dla dwóch osób, biorących ślub.
 •  Konkursy – mogą w nich brać klienci White & Beauty, np. Ogólnopolski Konkurs na Najpiękniejszy Uśmiech, na Walentynkowy Uśmiech, na Noworoczny Uśmiech.
 •  Bony upominkowe – do kupienia w gabinecie w formie eleganckich zaproszeń, które można podarować bliskiej osobie.
 •  Parking – przy budynku, w którym znajduje się gabinet znajdują się miejsca parkingowe, na których swoje samochody mogą pozostawić także pacjenci gabinetu.

Gabinet White & Beauty znajduje się w Gdańsku przy ul. Chmielnej w dzielnicy Wyspa Spichrzów niedaleko centrum miasta. Do najbliżej stacji PKP (Gdańsk Główny) jest stąd ok. półtora kilometra. Z różnych części miasta można dojechać tutaj komunikacją miejską – autobusami lub tramwajami. Własnym samochodem do gabinetu można natomiast dotrzeć zjeżdżając jedną z głównych gdańskich ulic – Podwale Przedmiejskie prosto w ul. Chmielną.

Opinie

White&BeautyOcena: 5/5 Opinie: 2, Ocen: 2

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • R

  Bardzo dobrze

  Miła obsługa, stylowe wnętrza i sprzęt prosto z Ameryki – naprawdę widać to w tym gabinecie. Skorzystaliśmy z żoną z promocji przedślubnej i byliśmy bardzo zadowoleni. Łatwy dojazd, dobra lokalizacja i przystępne ceny. Wysoki poziom bez dwóch zdań

  Robert (2018-02-08)

 • K

  Bardzo dobrze

  Przychodząc do tego gabinetu cudów się nie spodziewałam, jednak była bardzo mile zaskoczona efektem wybielania. Naprawdę nie myślałam, że w tak szybki sposób mogę mieć dużo bielsze zęby. To zdecydowanie najlepszy gabinet w całym Gdańsku. Polecam gorąco!

  Kamila (2018-02-08)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Stomatologia
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe od 400 zł do 700 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów żelem - jednowizytowe od 400 zł do 700 zł Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba 200 zł Umów wizytę
Kosmetyczna zmiana koloru zęba (usuwanie przebarwień zęba) 250 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów metodą nakładkową (metodą domową) 150 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

White&Beauty

Chmielna 95/1A Gdańsk

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

14:00 - 20:00

Wtorek

14:00 - 20:00

Środa

09:00 - 15:00

Czwartek

14:00 - 20:00

Piątek

11:00 - 17:00

Sobota

10:15 - 13:15

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte