White&Beauty

Wawelska 23 Gdańsk

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet White & Beauty mieszczący się w Gdańsku to placówka specjalizująca się w wybielaniu zębów. Jest gabinetem franczyzowym, który korzysta z osiągnięć i doświadczeń marki White & Beauty, posiadającej korzenie w Stanach Zjednoczonych. Wybielanie zębów przeprowadzane jest tutaj za pomocą nowoczesnej metody laserowej wykorzystującej dwie lampy działające w innowacyjnych technologiach. W czasie jednego 45-minutowego zabiegu wykonywane jest wybielanie jednego lub dwóch łuków zębowych, a wybielanie podtrzymujące w czasie dwudziestu minut.

 Zabiegi wybielania wykonywane są w White & Beauty przez odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów. Zadbają oni nie tylko o profesjonalizm w czasie zabiegów, ale także o przyjazną atmosferę oraz dobry kontakt z każdym pacjentem. Posiadają oni odpowiednie przeszkolenia i kursy do obsługi lamp wybielających oraz certyfikaty medyczne.

Gabinet posiada sprzęt do wybielania zębów sprowadzany prosto ze Stanów Zjednoczonych, a więc odpowiednio certyfikowany oraz o najlepszej jakości. Jest to akcelerator halogenowy – lampa Premium i akcelerator elektrouminescencyjny – lampa LED. Obie emitują światło w kolorze niebieskim, które jest bardzo silne oraz posiada wysoką częstotliwość i dużą długość fali. Dzięki temu zabieg jest skrócony do minimum oraz maksymalnie bezpieczny dla pacjenta.

Placówka ta dba nie tylko o śnieżnobiały uśmiech swoich pacjentów, ale także o ich dobre samopoczucie i miłe doznania estetyczne w czasie zabiegów. Jest to realizowane poprzez  liczne udogodnienia i ułatwienia, z których można wymienić:

 •  Gustowna poczekalnia – pacjenci na zabiegi oczekują w stylowo urządzonej poczekalni na wygodnych fotelach z możliwością poczytania ciekawej prasy oraz porozmawiania z miłym personelem.
 •  Wygodne gabinety – zabiegi przeprowadzane są w komfortowych gabinetach, gdzie pacjent leży wygodnie na fotelu w miłym otoczeniu.
 •  Płatności elektroniczne – w gabinecie za zabiegi można płacić kartą, co jest bardzo wygodne dla większości klientów.
 •  Promocje – w gabinecie oferowane są czasowe promocje na wybielanie zębów, np. oferta specjalna dla dwóch osób, biorących ślub.
 •  Konkursy – mogą w nich brać klienci White & Beauty, np. Ogólnopolski Konkurs na Najpiękniejszy Uśmiech, na Walentynkowy Uśmiech, na Noworoczny Uśmiech.
 •  Bony upominkowe – do kupienia w gabinecie w formie eleganckich zaproszeń, które można podarować bliskiej osobie.
 •  Parking – przy budynku, w którym znajduje się gabinet znajdują się miejsca parkingowe, na których swoje samochody mogą pozostawić także pacjenci gabinetu.

Gabinet White & Beauty znajduje się w Gdańsku przy ul. Chmielnej w dzielnicy Wyspa Spichrzów niedaleko centrum miasta. Do najbliżej stacji PKP (Gdańsk Główny) jest stąd ok. półtora kilometra. Z różnych części miasta można dojechać tutaj komunikacją miejską – autobusami lub tramwajami. Własnym samochodem do gabinetu można natomiast dotrzeć zjeżdżając jedną z głównych gdańskich ulic – Podwale Przedmiejskie prosto w ul. Chmielną.

Opinie

White&BeautyOcena: 5/5 Opinie: 2, Ocen: 2

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • R

  Bardzo dobrze

  Miła obsługa, stylowe wnętrza i sprzęt prosto z Ameryki – naprawdę widać to w tym gabinecie. Skorzystaliśmy z żoną z promocji przedślubnej i byliśmy bardzo zadowoleni. Łatwy dojazd, dobra lokalizacja i przystępne ceny. Wysoki poziom bez dwóch zdań

  Robert (2018-02-08)

 • K

  Bardzo dobrze

  Przychodząc do tego gabinetu cudów się nie spodziewałam, jednak była bardzo mile zaskoczona efektem wybielania. Naprawdę nie myślałam, że w tak szybki sposób mogę mieć dużo bielsze zęby. To zdecydowanie najlepszy gabinet w całym Gdańsku. Polecam gorąco!

  Kamila (2018-02-08)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Stomatologia
Wybielanie zębów laserem
*99 zł za 1 ząb, 499 zł za 1 łuk, 699 złza w łuki, akcelerator halogenowy (lampa Premium) lub Akcelerator elektroluminescencyjny (lampa LED)
od 99 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe
*Akcelerator halogenowy (lampa Premium) lub Akcelerator elektroluminescencyjny (lampa LED)
od 99 zł do 699 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

White&Beauty

Wawelska 23 Gdańsk

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

14:00 - 20:00

Wtorek

14:00 - 20:00

Środa

09:00 - 15:00

Czwartek

14:00 - 20:00

Piątek

11:00 - 17:00

Sobota

10:15 - 13:15

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte