Atena Clinic Chirurgia Estetyczna

Św. Pawła Jana 30A Łaziska Górne

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii AtenaClinic jest nowoczesną placówką medyczną, położoną w centrum Śląska – w Łaziskach Górnych, oferującą usługi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ogólnej oraz zabiegi laserowe wykonywane na nowoczesnym sprzęcie.

Przychodzące tu pacjentki i pacjenci mogą z pomocą, pracujących w tym ośrodku doświadczonych specjalistów, skorygować wygląd swojej twarzy lub ciała. Na każdy problem natury estetycznej zostanie zaoferowane tutaj pacjentowi kompleksowe rozwiązanie w zakresie jednego lub większej iości zabiegów łączonych, które nawzajem się uzupełniają.

W AtenaClinic można poprawić wygląd ciała za pomocą szerokiego wachlarza zabiegów chirurgii plastycznej i ogólnej. W celu modelowania wyglądu brzucha oferowana jest tutaj plastyka brzucha, a także plastyka blizn znajdujących się nie tylko na brzuchu, ale również w innych miejscach ciała. Pacjenta chcąca zmienić rozmiar swojego biustu może udać się do placówki tej na operację powiększenia piersi za pomocą implantów okrągłych lub implantów anatomicznych. Ponadto wygląd estetyczny ciała można poprawić tutaj za pomocą zabiegów lipolizy laserowej brzucha lub lipolizy laserowej ud.

Za pomocą lasera także specjalista wykonuje tutaj zamykanie naczynek na twarzy oraz zamykanie pajączków skórnych, znajdujących się w różnych miejscach ciała. Wyleczone w AtenaClinic zostaną także żylaki kończyn dolnych za pomocą skleroterapii, techniki laserowej usuwania żylaków lub operacji  klasycznej żylaków podudzi.

Wśród operacji chirurgicznych w ofercie znajduje się leczenie operacyjne przepuklin różnego typu, np. operacja przepukliny pachwinowej czy usunięcie przepukliny kresy białej.  Mężczyźni mogą poddać się operacji leczącej stulejkę.

Wszystkie zabiegi i operacje wykonywane są przez doświadczony i pełen zaangażowania w swoją pracę zespół. Specjaliści tej placówki w celu podniesienia jakości przeprowadzanych zabiegów uczestniczyli w licznych szkoleniach i kursach. Jednym z najnowszych osiągnięć może być „Certyfikat ukończenia szkolenia Dermapen – w zakresie obsługi i wykonywania zabiegów z wykorzystaniem urządzenia do mikronakłuwania skóry Dermapen”, który zdobyła lek. med. Aneta Majchrzak-Habryka w 2015 roku. Ponadto istotne było również jej uczestnictwo w szkoleniu pt. „Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna kontra lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej”, które miało miejsce w Katowicach w 2013 roku. Z zakresu zabiegów laserowych specjalistyczne szkolenie odbył również lek. med. Marek Klar, czego potwierdzeniem może być certyfikat z międzynarodowego seminarium laserowego, które miało miejsce w Jenie (Niemcy) w 2011 roku, na którym uzyskał uprawnienia obsługi m.in. lasera MeDioStar Effect, lasera Q-switched Ruby & Nd:Yag, lasera MultiPulse CO2 oraz innych urządzeń laserowych.

AtenaClinic posiada w swoich gabinetach nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu przeprowadzane zabiegi utrzymują się na najwyższym poziomie, są bezpieczne i komfortowe dla pacjentów. Wśród tych urządzeń można wymienić:

- Laser VariLite -  to laser posiadający podwójną długość fali: zieloną wiązkę oraz wiązkę podczerwoną (pierwsza ma długość 532 nm, druga 940 nm). Wykorzystywany jest w zamykaniu naczynek i leczeniu zmian naczyniopochodnych, trądziku oraz zmian barwnikowych. Może współpracować z urządzeniem ScanLite.

- Urządzenie ScanLite – wykorzystywane jest m.in. w zabiegach leczących zmiany naczyniowe na twarzy. Współpracując z laserem VariLite wykorzystuje technologię MicroSpot, która działa na głębiej położone naczynia krwionośne.

- Laser MeDioStar Next – to wyprodukowany przez niemiecką firmę Asclepion laser diodowy, służący do depilacji światłem lasera, do leczenia zmian naczyniowych, usuwania zmian trądzikowych oraz odmładzania skóry. W przypadku depilacji jego promieniowanie dociera głęboko do mieszków włosowych, podgrzewając je i uszkadzając tym samym. Dzięki temu włos wypada. Laser ma dodatkowo funkcję chłodzenia skóry, dzięki czemu komfort zabiegu znacznie się podnosi.

- Laser CO2 Fire-Xel – to laser frakcyjny, którego działanie powoduje uszkodzenie naskórka (z obszarami nieuszkodzonej tkanki). Dzięki takiemu procesowi następuje stworzenie nowych włókien kolagenowych oraz nowa pokrywa nabłonkowa. Laser ten świetnie sprawdza się w leczeniu blizn oraz odmładzaniu skóry.

- Urządzenie Vivace – wykorzystuje fale radiowe o częstotliwości 1 MHz/2 MHz, które emitowane są przez mikroigłowe elektrody. Wyposażone jest w diodę LED o czerwonym i niebieskim świetle, które pozytywnie wpływają na kolor i tonację skóry. Urządzenie podgrzewając skórę, zmusza ją do wytworzenia nowego kolagenu. Idealnie sprawdza się w poprawie owalu twarzy lub ujędrnieniu ciała.

- Laser diodowy – to urządzenie wykorzystujące światło lasera diodowego o długości 810-1064 nm. Wykorzystywane jest do zabiegów lipolizy laserowej ciała, czyli usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Fala lasera podgrzewa komórki tłuszczowe, które rozpuszczają się i są wydalane z organizmu.

- Urządzenie Plexer – to generator plazmy, która wytworzona zostaje poprzez jonizację gazów i znajduje się pomiędzy aplikatorem urządzenia a skórą jako mikrowiązka elektryczna. Działając na skórę, obkurcza ją i daje np. efekt uniesienia powieki w przypadku opadających powiek górnych.

- Urządzenie Dermapen – to niewielki aparat służący do mikronakłuwania skóry poprzez technologię pulsujących igieł. Może być stosowany na wszystkie okolice twarzy i ciała, nawet te trudno dostępne. Głębokość nakłuwania dostosowywana jest indywidualnie do każdego pacjenta oraz efektu, jaki chcemy osiągnąć. Nakłuwania pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu następuje spłycenie zmarszczek, likwidacja rozstępów a także odrost włosów w przypadku łysienia.

AtenaClinic, oprócz nowoczesnego sprzętu podnoszącego komfort i jakość zabiegów, przygotowała dla swoich klientów także wiele udogodnień, dzięki czemu czas spędzony w klinice będzie niezwykle miły i przyjemny:

- Łatwy dojazd – placówka znajduje się blisko obwodnicy, skąd można szybko i łatwo dojechać bez stania w korkach.

- Parking dla klientów - przed budynkiem czeka na pacjentów duży parking z wieloma miejscami parkingowymi.

- Komfortowe i nowoczesne wnętrza – poczekalnia i gabinety są urządzone z eleganckim smakiem, kolorystyką miłą dla oka i sprzyjającą wypoczynkowi. W poczekalni znajduje się kącik z kanapami, gdzie można poczytać w oczekiwaniu na zabieg, natomiast gabinety są przestronne i wyposażone w nowoczesne urządzenia.

- Specjalne oferty na zabiegi – placówka przygotowuje coraz to nowe ceny promocyjne na zabiegi, bony podarunkowe oraz pakiety zabiegowe w korzystnych cenach.

- Płatność w ratach – dla wygody klientów ośrodek oferuje dogodne raty na spłatę wykonywanych przez siebie świadczeń medycznych.

- Miły i uśmiechnięty personel – całość udogodnień zamyka postawa personelu, cechuje go empatia w stosunku do pacjenta oraz życzliwość.

Niewątpliwie atutem kliniki jest także jej dogodna lokalizacja – blisko obwodnicy B1 – co zapewnia łatwy dojazd. AtenaClinic ma swoją siedzibę w Łaziskach Górnych, do których niedaleko jest z innych większych miast Śląska, tj. z Katowic (ok. 15 minut jazdy samochodem) czy z Rybnika (ok. 30 minut). Z placówki blisko jest do centrum miasta (nieco ponad pół kilometra). Można stąd również łatwo dostać się do Mikołowa – to zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem.

Opinie

Atena Clinic Chirurgia EstetycznaOcena: 5/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • N

  Bardzo dobrze

  Miejsce sympatyczne, personel miły. Miałam niezbyt ładną bliznę po cesarce a pan doktor zrobił tak, że prawie nic nie widać. Tak się cieszę, że w końcu mój brzuch wygląda estetycznie. Warto było tym bardziej, że nie zapłaciłam dużo. Polecam każdemu klinikę.

  Natka (2017-03-06)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia naczynek na mojej twarzy. Sprzęt mają naprawdę super, bo nic nie bolało, trwało krótko a efekty widoczne bardzo szybko. Do tego miły uśmiech lekarza  Ceny na moją kieszeń. Na pewno tutaj wrócę.

  Zadowolona pacjentka (2017-03-06)

 • Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, konsultacje krótko i na temat, zabieg krótki bezbolesny, cena przystępna. Polecam

  (2016-02-14)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
HIFU Ulthera - lifting ramion 1000 zł Umów wizytę
Endodermomasaż - uda 400 zł Umów wizytę
Endodermomasaż - brzuch 400 zł Umów wizytę
Endodermomasaż - ramiona 400 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Operacja stulejki 1800 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie brodawek od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie włókniaków od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne usuwanie blizn od 200 zł do 1000 zł Umów wizytę
Plastyka blizn od 200 zł do 1000 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji - skleroterapia
* za 1 amp.
250 zł Umów wizytę
Przepuklina z siatką UltrApro od 500 zł do 5000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny 1500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny brzusznej od 5000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pępkowej 1500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia rozległych lub mnogich zmian ze skóry od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Pobranie wycinków skóry od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Proste usunięcie płytki paznokciowej, częściowe lub całkowite od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie do 4 zmian skóry od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Szycie licznych ran skóry i tkanki podskórnej od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Szycie pojedynczej rany skóry i tkanki podskórnej od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie kleszcza od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie paznokcia, łożyska paznokcia lub obrąbka naskórkowego od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych) od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego dużego od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Zszycie rany do 3 cm od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 1500 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych od 1500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych od 1200 zł do 2500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping) od 1200 zł do 2500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping) od 1200 zł do 2500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Leczenie ginekomastii od 4500 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowa 6000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa 6000 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych 8500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Modelowanie i plastyka brzucha od 4000 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 9000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Powiększanie piersi od 17000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 400 zł Umów wizytę
Peelingi medyczne od 300 zł Umów wizytę
Termolifting Zaffiro od 400 zł do 1600 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa bioder 3500 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa brzucha 4500 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan 3500 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka 2000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud 3000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz, szyja, dekolt 1350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dekolt 500 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 700 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 900 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 350 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 350 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 550 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 750 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 1000 zł do 1400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1300 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 2200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha od 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi od 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków od 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 900 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1400 zł do 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1400 zł do 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem od 900 zł do 1000 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nadpotliwości 2500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy od 600 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 800 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi 1000 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu 1600 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 600 zł Umów wizytę
Usuwanie kurzajek od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 200 zł do 1000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 200 zł do 1000 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem od 1400 zł do 1500 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 1200 zł Umów wizytę
Hialuronidaza - rozpuszczanie kwasu hialuronowego 1000 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO od 800 zł Umów wizytę
AQUASHINE BTX botulina peptydowa 850 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER 600 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - podbródek 400 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - brzuch od 300 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx
* za 1 amp.
350 zł Umów wizytę
PQ Age – peeling liftingujący od 300 zł Umów wizytę
Plasmage - zmarszczki palacza 1200 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - szyja 550 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting brzucha 1500 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting czoła 800 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting policzków 800 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting podbródka 500 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting twarzy 1500 zł Umów wizytę
CryoLab - kriolipoliza - usuwanie tkanki tłuszczowej od 900 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - bruzdy nosowo wargowe od 150 zł do 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie rozstępów od 150 zł do 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja 170 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - podwójny podbródek 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz + szyja + dekolt 400 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - uda 300 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - brzuch 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dłonie 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pośladki 300 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu - fala uderzeniowa - uda 200 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu - fala uderzeniowa - brzuch 200 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu - fala uderzeniowa - ramiona 200 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - blizny potrądzikowe od 200 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych od 200 zł Umów wizytę
Plasmage - nieinwazyjna plastyka powiek od 1200 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 600 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry 150 zł Umów wizytę
Podologia
Opracowanie paznokci pogrubiałych, grzybicznych od 100 zł Umów wizytę
Wrastające paznokcie od 400 zł do 750 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Atena Clinic Chirurgia Estetyczna

Św. Pawła Jana 30A Łaziska Górne

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

zamknięte

Wtorek

zamknięte

Środa

zamknięte

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

zamknięte

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek.med. Marek Klar

lek.med. Marek Klar

Chirurg
Onkolog
Lek. med. Marek Klar to doświadczony lekarz wyspecjalizowany zarówno w chirurgii ogólnej, plastycznej, jak i onkologicznej. Przeprowadza także zabiegi estetyczne oraz zabieg...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med Aneta Majchrzak

lek. med Aneta Majchrzak

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

 Sonia Banach

Sonia Banach

Kosmetolog

Umów wizytę

 Natalia Kobiela

Natalia Kobiela

Kosmetolog

Umów wizytę

 Patrycja Szymańska

Patrycja Szymańska

Kosmetolog

Umów wizytę

 Małgorzata Frowal

Małgorzata Frowal

Umów wizytę