PoliClinic Centrum Medyczne Fundacji Politechniki Łódzkiej

Aleja Politechniki 10 budynek Zatoka sportu.Wejście od parkingu Łódź

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

PoliClinic Centrum Medyczne Fundacji Politechniki Łódzkiej to specjalistyczna placówka medyczna znajdująca się w Łodzi, której działalność opiera się głównie na wykorzystaniu laseroterapii w celach diagnostycznych i leczniczych w różnych dziedzinach medycyny, tj. chirurgia ogólna, plastyczna i medycyna estetyczna, dermatologia i wenerologia, ginekologia, stomatologia oraz laryngologia, onkologia i rehabilitacja.

Historia ośrodka sięga roku 1994, kiedy to w PoliClinic Centrum Medyczne Fundacji Politechniki Łódzkiej zaczęto przeprowadzać pierwsze badania pacjentów oraz ich leczenie za pomocą laserów. W 2013 roku placówkę wzięła pod swoje skrzydła Fundacja Politechniki Łódzkiej i od tej pory ośrodek nadal się rozwijał się i unowocześniał.

W klinice pracuje szereg specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę pozwala na wysoki poziom usług diagnostycznych i leczniczych. Pacjentów przyjmują specjaliści I i II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej, ginekologii, dermatologii, laryngologii, onkologii i stomatologii a także diagnostycy, rehabilitant i dietetyk. Kilku z nich posiada tytuły doktora nauk medycznych, a jeden może poszczycić się tytułem profesorskim. Wiedza i umiejętności lekarzy sprawiają, że każdy pacjent jest w dobrych rękach, a połączenie tak wielu specjalizacji w jednej klinice sprawia, iż możliwe jest tutaj kompleksowe leczenie pacjentów, co powoduje trafną diagnozę i skutecznie leczenie interdyscyplinarne.

Diagnostyka i zabiegi są w klinice tej na najwyższym poziomie dzięki wyposażeniu gabinetów w specjalistyczne sprzęty medyczne. Za pomocą nowoczesnych technologii, w których pracują urządzenia leczenie jest bezpieczne, szybkie i małoinwazyjne. W ginekologii wykorzystywany jest laser półprzewodnikowy, laser CO2, laser kryptonowy oraz laser He-Ne. W chirurgii i dermatologii - laser CO2, laser KTP, laser He-Ne i laser półprzewodnikowy oraz system IPL. Stomatologia posługuje się tutaj laserem argonowym, laserem półprzewodnikowym oraz laserem He-Ne. W medycynie estetycznej natomiast wykorzystywany jest laser diodowy Ligth Sheer  (do depilacji),  system IPL (do fotoodmładzania, usuwania tatuaży, usuwania zmian naczyniowych i wygładzania blizn) oraz laser KTP (do usuwania zmian naczyniowych).

Pracownia Diagnostyczna wyposażona jest w aparat ultrasonograficzny Acuson Antares firmy Siemens posiadający funkcję Dopplera do badań przepływów żylnych i tętniczych. Na wyposażeniu Pracowni Mammograficznej natomiast znajduje się cyfrowy mammograf Mammomat Novation firmy Siemens oraz kamera termograficzna firmy Flir Systems o dużej rozdzielczości temperaturowej rzędu 80 mK – oba urządzenia wykorzystywane są w badaniach piersi i wykrywaniu wczesnego stadium nowotworu.

Klinika jest miejscem bardzo nowoczesnym oraz przyjaznym dla pacjentów. Profesjonalizm w leczeniu idzie tutaj w parze z profesjonalizmem obsługi każdego pacjenta, co objawia się m.in. w udogodnieniach, z których można wymienić:

 • Przyjazną okolicę – klinika mieści się w okolicy dobrze zurbanizowanej i zagospodarowanej, gdzie łatwo dotrzeć samochodem i komunikacją miejską.
 • Odnowiony budynek – budynek, w którym mieści się centrum jest odnowiony i przystosowany do wysokich standardów medycznych.
 • Bezpłatny parking – jest duży i znajduje się przed budynkiem kliniki, może pomieścić wiele samochodów przyjeżdżających tutaj pacjentów.
 • Wnętrza – są przestronne i wygodnie urządzone z miłą kolorystyką. W poczekalni i na korytarzach znajdują się wygodne krzesła oraz dystrybutor z wodą a także czeka uśmiechnięty i zawsze pomocny personel.
 • Klimatyzacja - każde pomieszczenie kliniki – poczekalnia, gabinety, pracownie, sale zabiegowe i korytarze są klimatyzowane, co zapewnia komfort ora stałą temperaturę o każdej porze roku.
 • Kontrakt z NFZ – umowa podpisana przez ośrodek z Narodowym Funduszem Zdrowia pozwala pacjentom na bezpłatne korzystanie w usług chirurgii ogólnej, dermatologii i wenerologii oraz ginekologii i położnictwa. Realizowany jest również Program Profilaktyki Raka Szyjki Macicy oraz Program Profilaktyki Raka Piersi.

PoliClinic Centrum Medyczne Fundacji Politechniki Łódzkiej znajduje się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej w dzielnicy Polesie – jednej z najstarszych dzielnic miasta. Klinika mieści się na terenie kampusu Politechniki Łódzkiej w budynku B12 – odnowionym i nowoczesnym. Pacjenci przyjeżdżający własnym samochodem mogą tutaj zaparkować na dużym parkingu znajdującym się przed budynkiem kliniki, a bliska jej odległość od głównych dróg dojazdowych sprawia, że bardzo łatwo tutaj trafić. Niedaleko kliniki znajduje się linia tramwajowa i aby dostać się do ośrodka pacjent powinien wysiąść na przystanku Politechniki-Targi Łódzkie (linia 13,14 i 15), skąd będzie miał do przejścia ok. 600 m. Blisko zatrzymują się również autobusy linii 50, 55 lub N4 – przystanek Politechniki-Politechnika – 800 m pieszo. Z najbliższej stacji PKP Łódź Kaliska jest tutaj ponad 3 km, natomiast z Portu Lotniczego im. Wł. Reymonta to do pokonania ponad 6 km. Do centrum Łodzi spod kliniki jest ok. 2,5 km, które można pokonać samochodem w 8 minut lub autobusem jeżdżącym co dwie minuty, natomiast tuż za placówką medyczną (ok. 500 m) znajduje się Park im. M. Klepacza z piękną Willą Reinholda Richtera.

Opinie

PoliClinic Centrum Medyczne Fundacji Politechniki ŁódzkiejOcena: 4.6/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • a

  Bardzo dobrze

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i umiejętności specjalistów z Centrum Laserowego. Miałam do czynienia z dermatologiem i chirurgiem- oboje okazali się bardzo kompetentnymi lekarzami. Bez zbędnej zwłoki zdiagnozowali i rozwiązali mój problem. W tej chwili prawie nie ma śladu. Poza tym bardzo miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Szybko, sprawnie i bez jakichkolwiek kłopotów. Polecam z całego serca

  anna lis (2016-11-06)

 • M

  Dobrze

  Klinika i obsługa pierwsza klasa. Leczyłem u nich nadpotliwość pach. Udało mi się dzięki lekarzom tej kliniki pozbyć się bardzo krępującego problemu. Bardzo dziękuję i polecam tą klinikę.

  Michał (2015-08-02)

 • I

  Dobrze

  Polecam klinikę. Profesjonalne leczenie pacjenta. Usuwałam u nich pajączki na nogach, które miałam od kliku lat. Efekt rewelacyjny, w końcu mogę nosić krótkie spódniczki i pokazywać moje nogi :-)

  Iwona (2015-05-10)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych od 250 zł Umów wizytę
Kiretaż od 50 zł do 70 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Nacięcie i drenaż ropnia 40 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG jamy brzusznej 100 zł Umów wizytę
USG piersi 100 zł Umów wizytę
USG układu moczowego 100 zł Umów wizytę
USG narządów rodnych 100 zł Umów wizytę
USG urologiczne 100 zł Umów wizytę
USG worka mosznowego 100 zł Umów wizytę
USG tarczycy
*cena 200 zł obejmuje USG + biopsja
od 100 zł do 200 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna od 80 zł do 150 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) 370 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Laserowa rewitalizacja pochwy 2000 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 2000 zł Umów wizytę
Leczenie nadżerki szyjki macicy laserem 2000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa od 60 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) od 60 zł do 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 120 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) od 130 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) od 120 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków od 150 zł do 180 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) od 130 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 220 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 280 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 220 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 220 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 180 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 220 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 130 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) od 270 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) od 60 zł do 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja)
*70 zł cena za 1 zabieg, 300 zł cena za pakiet 6 zabiegów
70 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 60 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie czoła od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 700 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 600 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing nosa od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi
*odmładzanie skóry
od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1500 zł do 1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1500 zł do 1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1500 zł do 1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem od 700 zł do 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych od 100 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie
*200 zł do 10 min pracy laserem
od 200 zł Umów wizytę
Protetyka stomatologiczna
Korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu 1400 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 1200 zł Umów wizytę
Licówka porcelanowa
*cena orientacyjna 'od'. Dokładna do ustalenia podczas konsultacji
od 1000 zł Umów wizytę
Stomatologia
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) od 60 zł do 100 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) od 100 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) od 160 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa 1200 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa częściowa 500 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa całkowita 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 80 zł do 100 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy od 180 zł do 200 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

PoliClinic Centrum Medyczne Fundacji Politechniki Łódzkiej

Aleja Politechniki 10 budynek Zatoka sportu.Wejście od parkingu Łódź

Umów wizytę  +48 42 233 49 12 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:30 - 18:30

Wtorek

08:30 - 18:30

Środa

08:30 - 18:30

Czwartek

08:30 - 18:30

Piątek

08:30 - 18:30

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

 Lidia Roens

Lidia Roens

Kosmetolog

Umów wizytę

 Maria Cyzman

Maria Cyzman

Dietetyk
Maria Cyzman jest dietetykiem oraz menedżerem ds. organizacji i rozwoju w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczenie dietetyc...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Henryk Dziatosz

lek. med. Henryk Dziatosz

Ginekolog
Położna
Lek. med. Henryk Dziatosz to specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii. Jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1977 roku. Jego zainteresowanie ginekol...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med.  Anna Erkiert-Polguj

dr n. med. Anna Erkiert-Polguj

Dermatolog
Wenerolog
Dr n. med. Anna Erkiert-Polguj to specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentką studiów medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, który ukończyła w 2004...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Paweł Fuchs

lek. med. Paweł Fuchs

Chirurg
Lek. med. Paweł Fuchs to lekarz zajmujący się dziedziną chirurgii ogólnej. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi, uzyskując w 2001 roku tytuł lekarza medycyny. Zainteresowany chirurgią ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Jolanta Garncarek

lek. med. Jolanta Garncarek

radiodiagnosta
Lek. med. Jolanta Garncarek jest wykwalifikowanym specjalistą radiodiagnostyki. Lekarzem została w 1982 roku po ukończeniu studiów medycznych. Kolejne lata intensywnej pracy i...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska

dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska

Ginekolog
Położna
Dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska to specjalistka ginekologii i położnictwa. Jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1982 roku. Kolejnym krokiem w jej ka...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Sado Khan

lek. med. Sado Khan

Chirurg
angiolog
Lek. med. Sado Khan to chirurg ogólny i angiolog. Lekarzem medycyny został w 1991 roku, kończąc studia medyczne w Łodzi. W następnych latach zainteresowała go chirurgia ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Monika Kołłątaj

lek. med. Monika Kołłątaj

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Monika Kołłątaj jest specjalistą dermatologii i wenerologii. Studia medyczne ukończyła w 1995 roku, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Jej p...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. Dariusz Mikołajczyk

lek. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr n. med. Maciej Naze

dr n. med. Maciej Naze

Chirurgia Ogólna
Onkolog
Dr n. med. Maciej Naze zajmuje się chirurgią ogólną i onkologiczną. Ukończył Łódzki Uniwersytet Medyczny, stając się lekarzem medycyny w 2002 roku. Kilka lat późnie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. dent. Dorota Ruta-Łukasik

lek. dent. Dorota Ruta-Łukasik

Stomatolog
Lek. dent. Dorota Ruta-Łukasik jest doświadczonym stomatologiem. Studia dentystyczne ukończyła w 2007 roku, uzyskując tym samym uprawnienia do przeprowadzania kompleksowego leczenia ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Justyna Sabiniak-Piasecka

lek. med. Justyna Sabiniak-Piasecka

Rehabilitant
rehabilitant medyczny
Lek. med. Justyna Sabiniak-Piasecka to rehabilitantka medyczna. Jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1997 roku, uzyskując tytuł lekar...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Piotr Surmacki

dr n. med. Piotr Surmacki

Ginekolog
Położna
Dr n. med. Piotr Surmacki to specjalista ginekologii i położnictwa. Jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1982 roku. Swoje zainteresowania skierował w kier...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Paweł Szymczyk

lek. med. Paweł Szymczyk

Chirurgia Ogólna
Lekarz rodzinny
Lek. med. Paweł Szymczyk jest chirurgiem ogólnym oraz lekarzem medycyny rodzinnej. Swoją praktykę lekarską rozpoczął w roku 1980, kiedy to ukończył studia ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Tabara

lek. med. Katarzyna Tabara

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Katarzyna Tabara to lekarz dermatolog. Studia medyczne ukończyła w 2008 roku, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu. Następnie rozpoczęła specjalizację ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Andrzej Witczak

dr n. med. Andrzej Witczak

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Dr n. med. Andrzej Witczak to chirurg ogólny i naczyniowy. Lekarzem medycyny został w 1999 roku, kończąc studia medyczne w Łodzi. Jego zainteresowania ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Mariusz Wojtczak

lek. med. Mariusz Wojtczak

Chirurgia Ogólna
Lek. med. Mariusz Wojtczak jest specjalistą chirurgii ogólnej. Studia lekarskie ukończył w 1997 roku, zostając absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Chir...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. dent. Anna Wolf-Smentek

lek. dent. Anna Wolf-Smentek

stomatolog ogólny
periodontolog
Lek. dent. Anna Wolf-Smentek to stomatolog ogólny i periodontolog. Zawód dentysty wykonuje od 1996 roku, kiedy to ukończyła studia medyczne w Łodzi. W ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

Chirurgia Ogólna
Onkolog
Prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny jest chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem onkologicznym. To absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1981 roku na W...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska

dr n. med. Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska

Endokrynolog
Internista
Dr n. med. Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz endokrynologiem. Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, na której uko...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska

dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna
Dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska to chirurg ogólny oraz chirurg plastyczny. Lekarzem medycyny została w 2000 roku, kończąc łódzką uczelnię. Następni...

 czytaj więcej

Umów wizytę