Laserowy resurfacing okolic oczu Łódź (województwo Łódzkie)

Osoby, które pragną się odmłodzić, pozbyć zmarszczek i poprawić jędrność skóry, mogą zdecydować się właśnie na lifting laserowy, nazywany także dermabrazją laserową. Jest skuteczny przy poprawie owalu twarzy, zamykaniu rozszerzonych porów oraz usuwaniu blizn (w tym potrądzikowych). czytaj więcej

Średnia cena laserowy resurfacing okolic oczu (Łódź) to 400 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Łódź z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Łódź i w pobliżu, zabieg laserowy resurfacing okolic oczu można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Laserowy resurfacing okolic oczu w mieście Łódź, w Łódzkie, wykonywane jest w 6 klinikach, m.in. PoliClinic Centrum Medyczne Fundacji Politechniki Łódzkiej, Pulsmed Szpital, AURI Gabinety Medycyny Estetycznej. W regionie jest 83 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Laserowy resurfacing okolic oczu zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Łódź.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Laserowy resurfacing okolic oczu w mieście Łódź,napisz do nas.