Centrum Medyczne Medicum

Wysockiego 10 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medyczne Medicum jest nowoczesną kliniką stworzona z myślą o kompleksowej opiece pacjentów. Klinikę tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem, pasjonatów wciąż pogłębiających swoją wiedzę.

W Centrum Medycznym Medicum pracują wysokiej klasy specjaliści z zakresu ortopedii, oraz lekarze innych specjalności. Pragnąc zapewnić  kompleksowe leczenie, dostępna jest profesjonalna rehabilitacja co pozwala na całościową opiekę a także daje możliwość bieżącego obserwowania postępów leczenia. W CM Medicum znajdują się w pełni wyposażone sale rehabilitacyjne, gdzie pod fachowym okiem naszych fizjoterapeutów pacjenci powracają do zdrowia i sprawności.

Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym dobrze będą się czuli pracownicy, ale przede wszystkim pacjenci zostaną profesjonalnie obsłużeni i również będą czuć się dobrze i komfortowo.

Opinie

Centrum Medyczne MedicumOcena: 5/5 Opinie: 15, Ocen: 15

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • k

  Bardzo dobrze

  W CM Medicum miałem przeprowadzone badanie polisomnograficzne a następnie zaplanowano dla mnie indywidualny program leczenia. Aktualnie wszystko się unormowało. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie, stąd pozytyw tutaj.

  kominkiewicz (2020-03-26)

 • J

  Bardzo dobrze

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Byłem dzisiaj u doktora Pisarskiego na artroskopii kolana. Gdybym miał przechodzić to jeszcze raz, bądź komuś polecić konsultacje lub zabieg to z ręką na sercu mogę powiedzieć, że było bardzo sympatycznie i profesjonalnie.

  Jankowski (2019-09-07)

 • m

  Bardzo dobrze

  Świetni lekarze i personel. Byłam na wizycie pulmonologicznej i jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług. Pani dr bardzo kompetentna i rzeczowa.

  magdalena (2019-08-12)

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem po artroskopii kolana przeprowadzonej przez dr Pisarskiego. Piszę po czasie bo sam nie wierzyłem, że ból tak nagle ustąpi. Kolano bolało mnie od miesięcy, poprzedni lekarz mówił, że nic się nie stało, dostawałem nietanie zastrzyki do kolana i leki bez efektu o rehabilitacji nie wspominając. Doktor na wizycie stwierdził w usg, że łąkotka jest uszkodzenia i że potrzebna jest operacja+rehabilitacja.Teraz po dwóch miesiącach moja sprawność jest bez zastrzeżeń, z kolanem się nic nie dzieje, rewelacja. Szczerze polecam, świetny specjalista.

  Arek (2019-08-04)

 • m

  Bardzo dobrze

  Polecam dr Bartosza Pachutę, profesjonalista w każdym calu, miły i konkretny. W moim przypadku przeprowadził specjalistyczne badanie dermatoskopem zmian skórnych, które mnie od jakiegoś czasu niepokoiły. Na szczęście nie były groźne, to tylko kwestia estetyki więc nie będę tego ruszać. Ale z pewnością będę się u tego lekarza regularnie badać bo widać, że wiedzę na temat zmian skórnych ma w przysłowiowym małym palcu.

  malinka (2019-07-31)

 • M

  Bardzo dobrze

  W Poradni leczyłem zaburzenie potencji, problem był bardzo dotkliwy tym bardziej że jestem osobą w dość młodym wieku i bardzo mi to doskwierało. Cieszę się że trafiłem pod skrzydła osób doświadczonych i z ogromną wiedzą w tym temacie, ponieważ postawiona diagnoza była trafna i wdrożona terapia pozwoliła mi na nowo cieszyć się życiem seksualnym . Osobiście szczerze polecam

  Manima (2019-06-30)

 • I

  Bardzo dobrze

  Z polecenia przyjaciółki wybrałam się na badanie USG stawu łokciowego do doktora Kranca, gdyż jak mówiła lepszego radiologa w stolicy nie znajdę. I rzeczywiście pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, uprzejmym i dokładnym. Badanie zostało wykonane skrupulatnie , opis bardzo szczegółowy dzięki czemu udało się szybko postawić diagnozę i wdrożyć leczenie

  Inka (2019-06-26)

 • o

  Bardzo dobrze

  Jestem wdzięczna że tak dobrze trafiłam do pana doktora Bartosza Pachuty. Zdiagnozował mi na skórze groźną zmianę, która kwalifikowała się do usunięcia, a wstępne rozpoznanie zostało potwierdzone w dalszym badaniu usuniętego wycinka. Czyli być może czujne i wprawne oko pana doktora uratowało mnie przed nowotworem. Bardzo dziękuję i polecam.

  okramona (2019-06-14)

 • O

  Bardzo dobrze

  Umówiłam się na wizytę do dr Goławskiego, ponieważ walczę z nadciśnieniem. Cieszę się ogromnie, że trafiłam na takiego dobrego specjalistę, który empatią i spokojem podszedł do problemu. Pan doktor nie tylko cierpliwie wysłuchał, ale i odpowiadał na wszystkie pytania, w tym i te dotyczące zmiany leków. Może za wcześnie przesądzać, ale już po pierwszym dniu od wizyty i zmianie sposobu leczenia odczuwana jest poprawa w samopoczuciu. Z czystym sumieniem będę polecała innym.

  Opinka (2019-06-13)

 • H

  Bardzo dobrze

  byłam na wizycie u dr Lewczuka, z polecenia przyjaciółki, w celu oceny moich znamion skórnych. oceniam pozytywnie,odebrałam go jako człowieka bardzo opanowanego i dokładnego. rozwiał moje obawy co do znamion, które pojawiły się na moim ciele. Jeśli zdecyduje się na zabieg związany z ich usunięciem to zdecydowanie wybiorę tego lekarza.

  Hanka30 (2019-05-13)

 • M

  Bardzo dobrze

  Bardzo miła przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta. Panie na recepcji uśmiechnięte, emanujące pozytywną energią :) Sprzęt ,wyposażenie a także specjaliści na najwyższym poziomie, miałam okazję przekonać się o tym podczas USG więzadeł, które wykonywał dr Kranc. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie wykonywał u mnie tego badania z tak dużą delikatnością, a jednocześnie z precyzją. Jestem naprawdę zadowolona

  Max (2019-05-10)

 • m

  Bardzo dobrze

  trafiłam do doktora Uchowicza z urazem barku, bardzo obawiałam się zabiegu chirurgicznego, ale pan doktor zalecił leczenie z zastosowaniem PRP (osocza bogatopłytkowego). na efekty długo czekać nie musiałam, terapia bardzo szybko przyniosła rezultaty, sprawność wraca, a ból już nie jest tak dokuczliwy jak wcześniej. jestem narpawdę wdzięczna doktorowi za wybór tej nieinwazyjnej metody bo widać że skutkuje. pozdrawiam i serdecznie polecam

  maple (2019-05-07)

 • J

  Bardzo dobrze

  Zdecydowanie polecam tę placówkę, zwłaszcza osobom które czynnie uprawiają sporty i miewają problemy ze stawami. Ja przebyłem ciężką kontuzję, ale dzięki fachowej opiece specjalistów wszystko jest na dobrej drodze i forma wraca. Szczególne podziękowania dla doktora Wasilczyka który wdrożył dodatkowo leczenie biologiczne (terapia komórkami macierzystymi) co ekspresowo przyspieszyło regenerację. Ponadto dr Wasilczyk to przemiły i "ludzki" lekarz, a teraz takich mało...

  Julek (2019-04-01)

 • o

  Bardzo dobrze

  Dr Robert Jopowicz​ to prawdziwy geniusz! Konsultowałem moje chore kolano jeszcze z dwoma innymi ortopedami i oboje przedstawili mi wizję wielomiesięcznej, fizjoterapii, rehabilitacji, zabiegów i innych by przywrócić staw do dawnej świetności. Natomiast dr Jopowicz obejrzał wyniki i stwierdził że w 2 miesiące stanę na zdrowych nogach. I tak się stało. Zalecił odpowiednie ćwiczenia, dodatkowo wdrożył terapie biologiczne - osoczem bogatopłytkowym i komórkami macierzystymi... po prostu rewelacja. Dzisiaj kolano zupełnie zdrowe, nie ma śladu po urazie :)

  olihary (2019-03-28)

 • A

  Bardzo dobrze

  Doktor Lewczuk to bardzo dobry lekarz , profesjonalny , rzeczowy i miły. Przeszedłem u niego zabieg usuwania żylaków. Wszystko ładnie się wygoiło, widzę że nawrotów na razie u mnie nie ma, przynajmniej nie widzę. I czuję niesamowitą ulgę w nogach, nie mówiąc już o estetyce. Tym razem tak się nie zaniedbam i będę pilnował.

  Amnon (2019-03-23)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
USG narządów wewnętrznych od 200 zł Umów wizytę
Terapia Orthokine® - leczenie zwyrodnień stawów 4800 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) od 100 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG jamy brzusznej 200 zł Umów wizytę
USG ślinianek 200 zł Umów wizytę
USG tkanki miękkiej 200 zł Umów wizytę
USG węzłów chłonnych 200 zł Umów wizytę
USG ciąży 200 zł Umów wizytę
USG układu moczowego 200 zł Umów wizytę
USG Dopplera 220 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn dolnych
*cena dotyczy jednej kończyny
220 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn górnych 220 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych
*cena dotyczy jednej kończyny
220 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn górnych
*cena dotyczy jednej kończyny
220 zł Umów wizytę
USG Doppler naczyń brzusznych 220 zł Umów wizytę
USG urologiczne 200 zł Umów wizytę
USG transrektalne stercza 200 zł Umów wizytę
USG przezodbytnicze 200 zł Umów wizytę
USG worka mosznowego 200 zł Umów wizytę
USG tarczycy 200 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Terapia manualna od 150 zł Umów wizytę
Laryngologia
Badanie zaburzeń snu (bezdech senny) - polisomnografia 1100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 850 zł do 990 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym 990 zł Umów wizytę
Ortopedia
Artroskopia od 4500 zł Umów wizytę
Endoskopia pochewki i kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne niestabilności stawu podskokowego od 7000 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu skokowego 4500 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu podskokowego 4500 zł Umów wizytę
Operacja palucha sztywnego stopy 3500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego od 7000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) od 7000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-piętowego (CFL) od 7000 zł Umów wizytę
Endoprotezoplastyka stawu śródstopno-palcowego 7500 zł Umów wizytę
Operacja palca młoteczkowatego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja palca młotkowatego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja palca szponiastego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja skrócenia palca stopy 4500 zł Umów wizytę
Operacja wydłużenia palca stopy 6500 zł Umów wizytę
Usunięcie kostki dodatkowej stopy 3500 zł Umów wizytę
Operacja płaskostopia 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy rozpłaszczonej 5500 zł Umów wizytę
Operacja stopy płasko - koślawej 4500 zł Umów wizytę
Operacja koślawej pięty 4500 zł Umów wizytę
Operacja koślawego stępu 5000 zł Umów wizytę
Operacja deformacji pourazowej stopy u dorosłych 3500 zł Umów wizytę
Operacja stopy egipskiej 4000 zł Umów wizytę
Operacja stopy greckiej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy rzymskiej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy opadającej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy końsko - szpotawej 3500 zł Umów wizytę
Artroskopowa plastyka guza piętowego 4500 zł Umów wizytę
Korekcja palucha koślawego (halluks) od 5500 zł Umów wizytę
Operacja palucha koślawego z użyciem implantów 4500 zł Umów wizytę
Operacja palucha sztywnego z użyciem implantu 4500 zł Umów wizytę
Operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja artroskopowa zerwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja naderwanego ścięgna Achillesa 5500 zł Umów wizytę
Tenoskopia ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Tenoskopia pochewki i kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Plastyka wzmacniająca ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie zapalenia pochewki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie zapalenia kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja zestarzałego uszkodzenia ścięgna Achillesa 6500 zł Umów wizytę
Operacja uszkodzonego więzozrostu strzałkowo-piszczelowego od 8000 zł Umów wizytę
Operacja pięty Haglunda 7500 zł Umów wizytę
Podologia
Opracowanie paznokci pogrubiałych, grzybicznych 80 zł Umów wizytę
Opracowanie pękających pięt 100 zł Umów wizytę
Pedicure hybrydowy od 190 zł do 230 zł Umów wizytę
Pedicure kosmetyczny od 160 zł do 200 zł Umów wizytę
Pedicure leczniczy od 140 zł do 180 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja płytki paznokciowej 80 zł Umów wizytę
Usunięcie 1 odcisku 60 zł Umów wizytę
Usunięcie modzeli 1 stopa 60 zł Umów wizytę
Opracowanie wrastającego paznokcia 20 zł Umów wizytę
Podcięcie wrastającego paznokcia 100 zł Umów wizytę
Klamra na wrastające paznokcie - klamra Frasera 180 zł Umów wizytę
Plastyka wałów okołopaznokciowych
* za jeden paluch
od 1700 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Centrum Medyczne Medicum

Wysockiego 10 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 21:00

Wtorek

07:00 - 21:00

Środa

07:00 - 21:00

Czwartek

07:00 - 21:00

Piątek

07:00 - 21:00

Sobota

07:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Dr n.med. Adrian Brychcy

Dr n.med. Adrian Brychcy

Ortopeda
Specjalista ortopeda, traumatolog.
Szczególnie zainteresowany chirurgią stopy i stawu skokowego, leczeniem zaburzeń zrostu, trudno gojących się ran oraz postępowaniem w urazach ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr Mateusz Majdan

Dr Mateusz Majdan

Chirurg dziecięcy

Umów wizytę

Dr hab. n. med. Bartosz Migda

Dr hab. n. med. Bartosz Migda

Radiolog

Umów wizytę

Dr Anna Piórkowska-Jarota

Dr Anna Piórkowska-Jarota

Neurolog

Umów wizytę

dr Marek Braszko

dr Marek Braszko

Urolog

Umów wizytę

Dr Krzysztof Bryłka

Dr Krzysztof Bryłka

Ortopeda
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Chirurg stopy i stawu skokowego.
Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację odbył w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Cezary Goławski

Dr n. med. Cezary Goławski

Kardiolog
Absolwent Wydziału Lekarskiego, a następnie Studiów Doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadził wykłady, seminaria i zajęcia praktyczne dla studentów kierunku lekar...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Artur Pisarski

dr Artur Pisarski

Ortopeda
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Warszawskiej. Doświadczenie w trakcie specjalizacji zdobywał pracując w Klinice Ortop...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Robert Jopowicz

Lek. Robert Jopowicz

Ortopeda
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Jest absolwentem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydział...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n.med. Paweł Kołodziejski

Dr n.med. Paweł Kołodziejski

Ortopeda
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Chirurg stopy i stawu skokowego.
Uczestnik wielu zagranicznych staży naukowych (Francja, Holandia, Włochy, Niemcy, Sz...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Alina Ignatjew

Lek. Alina Ignatjew

Pediatra
Dyplom lekarski uzyskała kończąc Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, w latach 1997-2003 r.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w:
- Szpital...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Anna Kępczyńska - Nyk

Lek. Anna Kępczyńska - Nyk

Endokrynolog
Seksuolog, endokrynolog, internista.
Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (2002). Od 2015 zajmuje się pacjentami ze schorzeniami internistycznymi ora...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n.med. Bernard Kranc

dr n.med. Bernard Kranc

Radiolog
Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną od roku 1994. Specjalizuje się w diagnostyce USG układu ruchu ((stawy, więzadła, ścięgna, mięśnie etc.) od 2000 roku.

Absolwen...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Marta Kumor

Dr n. med. Marta Kumor

Lekarz chorób wewnętrznych
Pulmonolog
Dr n. med. Marta Kumor zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń oddychania w czasie snu. O...

 czytaj więcej
(22) 487 53 83

Umów wizytę

Dr n. med. Andrzej Lewczuk

Dr n. med. Andrzej Lewczuk

Chirurg
Studia lekarskie ukończył w 2003 roku na Państwowym Uniwersytecie Medycznym w Grodnie. W roku 2012 uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej, a w 2013 tytuł doktora nauk medycznych na I...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Hanna Kocoń

dr n. med. Hanna Kocoń

Ortopeda
Ortopeda dziecięcy
Traumatolog

Umów wizytę

dr n. med. Magdalena Kwiatkowska

dr n. med. Magdalena Kwiatkowska

Chirurg dziecięcy
Ortopeda
Ortopeda dziecięcy
Traumatolog

Umów wizytę

dr n. med. Anna Mazur

dr n. med. Anna Mazur

Reumatolog
Reumatolog, specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia chorób reumatologicznych u dorosłych.
Ukończyła studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Posi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr hab n. med. Rafał Rola

dr hab n. med. Rafał Rola

Neurolog
Neurolog. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2001). Kierował oddziałem diagnostyki i leczenia padaczki lekoopornej w stołecznym Instytucie Psychiat...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Zbigniew Rostkowski

dr Zbigniew Rostkowski

Ortopeda
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób ortopedycznych i urazów narządu ruchu. Jego zainteresowania zawodowe sku...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Olaf Szuba

dr Olaf Szuba

Ortopeda
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Specjalizuje się w leczeniu chorób i urazów ręki, nadgarstka oraz stawu łokciowego. Studia ukończył na Wydziale Lekarskim W...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n.med. Piotr Wojdasiewicz

dr n.med. Piotr Wojdasiewicz

Ortopeda
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym chorób kręgosłupa i zespołów bólowych związanych z zaburzeniami f...

 czytaj więcej

Umów wizytę