Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego Warszawa (województwo Mazowieckie)

Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego jest mało inwazyjnym zabiegiem- jedynie wprowadza się narzędzia przez kilkumilimetrowe nacięcia w skórze, przez co czas regeneracji jest krótszy, a ryzyko powikłań mniejsze. Rekonstrukcja jest najczęściej wykonywana anatomiczną techniką wprowadzania i osadzania przeszczepu własnego ścięgna pacjenta. czytaj więcej

Średnia cena rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego (Warszawa) to 5500 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 4 klinikach, m.in. Centrum Medyczne Medicum, Poradnia Chorób Stopy, Poradnia Chorób Stopy. W regionie jest 12 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego w mieście Warszawa,napisz do nas.