DENIQUE - Salon Piękności Mokotów

Niepodległości 92/98 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Denique - Salon Piękności Mokotów jest miejscem w Warszawie, gdzie każda kobieta może podkreślić lub poprawić swoją urodę a także zmienić się nie do poznania nawet dla samej siebie. Możliwe jest to dzięki oferowanym tutaj zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz masażom a także ofercie zabiegowej na ciało.

Jest to jeden z salonów piękności Denique, które rozmieszczone są w różnych miejscach Warszawy i Wrocławia, jednak najstarszy z nich - mający kilkunastoletnią historię. Dzięki temu wieloletnie doświadczenie połączone jest tutaj z innowacyjnymi technikami oraz preparatami w medycynie estetycznej i kosmetologii, co daje doskonały duet dla osiągnięcia efektów upiększenia i odmłodzenia.

Na doskonałe efekty odmładzające i upiększające pracuje tutaj wykwalifikowany i mocno zaangażowany personel, składający się z kosmetologów oraz lekarza medycyny estetycznej, który posiada tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizację z ginekologii. Zarówno kosmetolodzy, jak i lekarz cyklicznym uczestnictwem w wielu szkoleniach i warsztatach, podnoszą stale swoje kwalifikacje zawodowe, wprowadzając nowe trendy oraz nowe osiągnięcia w tych dziedzinach do codziennej pracy z klientami.

Salon Denique świadczy nie tylko działalność usługową, ale także bierze udział w akcjach społecznych, czego przykładem może być współpraca z fundacją Mam Marzenie w ramach akcji na Dzień Pluszowego Misia w 2016 roku – zbiórka w salonie maskotek dla małych pacjentów z oddziałów onkologicznych.  

Na wyposażeniu salonu znajduje się specjalistyczny sprzęt światowych marek, dzięki którym przeprowadzane tutaj zabiegi są bezpieczne i komfortowe dla pacjentów. Wśród tych urządzeń można wymienić aparat Cryolift firmy Filorga do naturalnego liftingu skóry poprzez połączenie krioterapii z głęboko odżywczymi preparatami, urządzenie IPL do depilacji ciała światłem pulsacyjnym oraz urządzenie laserowe do zabiegów lipolizy, czyli miejscowej likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto salon wyposażony jest również w nowoczesne łóżko do opalania – solarium.

Przyjazna atmosfera tego miejsca, doświadczony personel oraz bogaty wachlarz usług to nie wszystko. Całości dopełniają tutaj również udogodnienia przygotowane specjalne z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. A jest to:

 • Dogodna lokalizacja  - salon znajduje się na parterze budynku mieszkalnego w okolicy bardzo dobrze zagospodarowanej oraz skomunikowanej, tuż obok mieści się wyjście z metra, są przystanki autobusowe a położenie przy jednej z głównych dróg w Warszawie zapewnia dobry dojazd także osobom przyjeżdżającym samochodem.
 • Bezpłatny parking dla klientów – znajduje się przed budynkiem, w którym mieści się salon i może na nim zaparkować kilkanaście aut, posiada także dwa wydzielone miejsca dla niepełnosprawnych znajdujące się na wprost przed wejściem do gabinetu.
 • Piękne wnętrza – z ciekawą aranżacją, w której przeważa biel i stylowe wzory na ścianach, z ciepłym oświetleniem oraz wygodnymi fotelami zabiegowymi. Specjalnego klimatu wnętrz dopełniają bibeloty oraz rośliny zielone.
 • Promocje – salon oferuje niższe ceny na wybrane zabiegi i pakiety zabiegowe.
 • Vouchery Podarunkowe – stworzone z myślą o klientach, którzy chcą zrobić niespodziankę lub podarować specjalny prezent swoim bliskim w postaci bonu na określoną kwotę.
 • Obsługa w obcych językach – klienci są tutaj obsługiwani w kilku językach, tj. angielski, rosyjski, ukraiński i włoski

Denique - Salon Piękności Mokotów zlokalizowany jest, jak sama nazwa wskazuje, na warszawskim Mokotowie przy ul. Aleja Niepodległości. Niezwykle łatwy dojazd do tego miejsca gwarantuje bliskość od jednej z głównych dróg Warszawy oraz bliskość ciągów komunikacyjnych. Jest to spore ułatwienie zarówno dla klientów poruszających się własnym samochodem, jak i transportem publicznym. Do najbliższego przystanku metra Racławicka jest tutaj zaledwie 50 m a do przystanku autobusowego Odyńca 02 to 150 m, gdzie zatrzymują się autobusy linii 174, 700 oraz N36.  Dostając się do stolicy pociągiem najlepiej wysiąść na dworcu Warszawa Centralna, skąd do salonu można dostać się metrem lub autobusem nr 174. Pacjenci, którzy chcą odpocząć nieco od zgiełku miasta mogą udać się z salonu do II Ogrodu Jordanowskiego, pokonując pieszo dystans 400 m. Natomiast klienci spoza Warszawy, chcący nieco pozwiedzać powinni wsiąść do metra i dojechać nim, aż na Stare Miasto w 20 minut, gdzie na chętnych czeka wiele zabytków. 

Opinie

DENIQUE - Salon Piękności MokotówOcena: 4.9/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • f

  Bardzo dobrze

  Ja co jakiś czas korzystam tutaj z zabiegów wygładzania zmarszczek twarzy i rewitalizacji skóry. Jestem już osobą w średnim wieku ale bardzo wymagającą pod tym względem, a ten salon spełnia moje oczekiwania. Personel miły, wszystko wytłumaczy i ceny niewysokie.

  felicja (2017-03-16)

 • K

  Bardzo dobrze

  Ja chodziłam tutaj regularnie na depilację światłem. Depilowałam wrażliwe okolice i trochę było to bolesne, ale pani bardzo się mną przejmowała i robiła wszystko, żeby jak najmniej bolało. Była bardzo delikatna i cierpliwa. Polecam każdemu kto chce poddać się depilacji!

  Kornelia (2017-03-16)

 • P

  Bardzo dobrze

  Miałam za dużo tłuszczyku tu i tam i chciałam poddać się lipolizie laserowej. Z przypadku trafiłam do Denique i okazał się to strzał w dziesiątkę! Miła pani wszystko mi wytłumaczyła przed zabiegiem krok po kroku i nawet odpowiedziała na wszystkie moje pytania.

  Paula (2017-03-16)

 • E

  Dobrze

  Przyjemne wnętrze, jak na salon medycyna estetyczna na wysokim poziomie.

  Ewelina (2016-07-12)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Kosmetologia
Depilacja baków światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja bikini światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja brody światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja brzucha światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja dłoni światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja karku światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja klatki piersiowej światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja kolan światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja łydek światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja piersi światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja pach światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja pleców światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja policzków światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja pośladków światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja przedramion światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja ramion światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja skroni światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja stóp światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja szyi światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja ud światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja uszu światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja łydek i kolan światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Depilacja wąsika (górna warga) światłem pulsacyjnym (IPL) 99 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie czoła 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 99 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Masaż tkanek głębokich twarzy od 180 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 180 zł do 250 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

DENIQUE - Salon Piękności Mokotów

Niepodległości 92/98 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 21:00

Wtorek

08:00 - 21:00

Środa

08:00 - 21:00

Czwartek

08:00 - 21:00

Piątek

08:00 - 21:00

Sobota

08:00 - 21:00

Niedziela

08:00 - 18:00

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

 Karolina Kalińska

Karolina Kalińska

Kosmetolog
Karolina Kalińska jest kosmetologiem posiadającym doświadczanie zdobyte w salonach kosmetycznych na terenie Warszawy. Swoje umiejętności i wiedzę pożytkuje podczas pracy z pacjentkam...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Elżbieta Terentiuk

Elżbieta Terentiuk

Kosmetolog
Elżbieta Terentiuk jest kosmetologiem. Swoje doświadczenie zdobywała na terenie Warszawy, a w chwili obecnej przeprowadza zabiegi kosmetologiczne w Salonie Piękności Denique znajdują...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Elżbieta Tokarska -Witkowska

Elżbieta Tokarska -Witkowska

Kosmetolog
Elżbieta Tokarska-Witkowska jest kosmetologiem z doświadczeniem. Zabiegi kosmetologiczne są jej niezwykłą pasją i w taki też sposób podchodzi do każdego pacjenta. Swoje doświadczenie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak

Dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak

Ginekolog
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak jest lekarzem zajmującym się dziedziną ginekologii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej. To absolwe...

 czytaj więcej

Umów wizytę