Fotoodmładzanie okolic oczu

Fotoodmładzanie okolic oczu Warszawa (województwo Mazowieckie)

Fotoodmładzanie okolic oczu wykorzystuje technologię intensywnego światła pulsującego (IPL). Dzięki zabiegowi pozbędziesz się nieestetycznych naczynek oraz przebarwień. Dodatkowo skóra zostanie złuszczona, co nada jej świeższy wygląd. czytaj więcej

Średnia cena fotoodmładzanie okolic oczu (Warszawa) to 498 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:

Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg fotoodmładzanie okolic oczu można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Fotoodmładzanie okolic oczu w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 12 klinikach, m.in. Revival Clinic, J'adore Instytut, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii. W regionie jest 37 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Fotoodmładzanie okolic oczu zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Fotoodmładzanie okolic oczu w mieście Warszawa,napisz do nas.