Estetica Nova Ewa Rybicka

Jana Kazimierza 32B Lok. U 1 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Medycyny Estetycznej Estetica Nova jest warszawską specjalistyczną placówką medyczną zajmującą się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz modelowania sylwetki i dermatochirurgii za pomocą urządzeń medycznych i laserów. W Warszawie znajdują sie dwie placówki kliniki - jedna na ulicy Jana Kazimierza 

W klinice najważniejsza jest harmonia pomiędzy ciałem a duchem pacjenta oraz jego zadowolenie z własnego wyglądu, dlatego proponowane usługi mają tutaj szerokie i kompleksowe zastosowanie oraz działają na różne obszary ciała. Połączenie zabiegów estetycznych z konsultacją u przyjmującego tu dietetyka pozwala na całościowe zadbanie o każdego pacjenta, nie tylko o jego wygląd, ale także zdrowie.

W klinice zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy i kosmetologów, którzy do swojej pracy podchodzą z niezwykłą pasją oraz posiadają bogate umiejętności. Są wśród nich nie tylko dyplomowani kosmetolodzy, ale także lekarz medycyny estetycznej, okulista i dietetyk. Posiadają doświadczenie medyczne zdobyte zarówno w polskich placówkach, jak i za granicą, np. na Uniwersytecie Medycznym w Stanach Zjednoczonych. Przynależą także do polskich towarzystw lekarskich, np. Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Założycielka kliniki, lek. med. Ewa Rybicka, jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, posiadającym wieloletnie doświadczenie medyczne oraz stale podnosząca swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej – jej nowoczesnych metod i innowacyjnych technik zabiegowych. Wśród posiadanych przez nią certyfikatów z kursów, szkoleń oraz zjazdów medycznych można wymienić:

 • certyfikat zaświadczający ukończenie szkolenia pt. „Zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici  SilhouetteSoft”, w którym uczestniczyła w Warszawie w 2013 roku,
 • certyfikat uczestnictwa w kursie pt. „Wypełniacze. Usta – jaki wypełniacz, jaki kształt. Zaświadczenie uprawnia do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego”, który odbył się w Warszawie w 2010 roku,
 • zaświadczenie z udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który miał miejsce w Warszawie w 2013 roku.

Dobre wyposażenie gabinetu w wiele urządzeń i sprzętów medycznych jest tutaj gwarancją szybkich a jednocześnie dokładnych zabiegów, które są małoinwazyjne i bezpiecznie dla każdego pacjenta. W klinice znajduje się m.in. urządzenie Ultraskin II wykorzystujące technologię HIFU, czyli wiązkę fal ultradźwiękowych do odmładzania i ujędrniania skóry, urządzenie Plexer wykorzystujące wiązkę plazmy w zabiegach nieablacyjnej chirurgii miękkiej oraz urządzenie Scarlet RF do przeprowadzania radiofrekwencji mikroigłowej, za pomocą której można pozbyć się rozstępów, nadpotliwości czy wykonać bezoperacyjny lifting twarzy. Ponadto gabinet wyposażony jest w aparat Pelleve wykorzystujący fale radiowe do odmładzania skóry, w diodowy laser MeDioStar Next Pro firmy Asclepion do depilacji laserowej, laser CO2 UltraFrax 800 do zabiegów dermatochirurgicznych i estetycznych oraz w aparat Fenix do karboksyterapii usuwający cellulit, blizny lub wiotką skórę za pomocą wydzielanego przez niego dwutlenku węgla. Pacjentki mogą poddać się również usuwaniu cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez aparat Endermologie (masaż podciśnieniowy) oraz aparat Cellactor firmy STORZ, emitujący fale akustyczne.

Z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu każdego pacjenta klinika przygotowała wiele udogodnień i ułatwień, dzięki którym czas spędzony w gabinecie oraz w czasie oczekiwania na zabiegi będzie kojarzył się niezwykle miło. Z tych udogodnień można wymienić:

 • Nowy budynek i dobrą lokalizację – klinika zlokalizowana jest w budynku usługowo-mieszkalnym, na parterze, w okolicy zabudowanej przez nowoczesne budownictwo mieszkaniowe, gdzie nie brakuje zieleni naokoło bloków a dojazd również nie jest skomplikowany.
 • Bezpłatny parking – tuż przy budynku, w którym mieści się gabinet, wzdłuż ulicy znajduje się parking na kilkanaście samochodów, na którym każdy pacjent kliniki może zostawić swoje auto.
 • Nowoczesną poczekalnię i gabinet – w poczekalni na pacjentów czekają wygodne stylowe fotele, ciekawe aranżacje ścian oraz zielone kwiaty doniczkowe – można więc tutaj poczekać na zabieg w miłym otoczeniu. Gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny sprzęt, komfortowe fotele zabiegowe oraz stylowe meble.
 • Promocje – na pacjentów czekają w klinice zabiegi w zniżkowych cenach, codzienne godziny Happy Hour na wybrane zabiegi a także zabieg fotoodmładzania z 20% zniżką w każdą środę.
 • Pakiety zabiegowe – wykonując serię zabiegów w gabinecie można skorzystać z promocyjnej ceny obejmującej  np. jeden zabieg w pakiecie za darmo.
 • Kartę stałego klienta – oferowana dla stałych klientów Estetici, którzy korzystają regularnie z proponowanych przez nią zabiegów – uprawnia do rabatów nawet 15% na każdy zabieg dostępny w klinice.

Klinika Medycyny Estetycznej Estetica Nova mieści się w Warszawie przy ul. Opaczewskiej, jest to dzielnica Ochota umiejscowiona w niedużej odległości od centrum miasta. Dostać się tutaj można samochodem zjeżdżając z Alei Jerozolimskich w ul. Śmigłowca a następnie w ul. Drawską i na rondzie w ul. Szczęśliwą. Osoby poruszające po mieście autobusami powinny wysiąść na przystanku Al. Bohaterów Września 01 z autobusów nr 159 i 172, i przejść stąd do kliniki tylko 100 m. Pacjentom, którzy przybywają spoza miasta pociągiem najlepiej będzie wysiąść na stacji Warszawa Reduta Ordona i pokonać odległość niecałe półtora kilometra najkrótsza drogą. Z kliniki niedaleko jest do terenów zielonych stolicy, czyli do Parku Szczęśliwieckiego to zaledwie pól kilometra piechotą.

Opinie

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

  Cennik

  Atrakcyjne raty

  Zapytaj o szczegóły

  Medycyna estetyczna
  Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
  * cena za 1 zabieg
  1000 zł Umów wizytę
  Nici Aptos (odmładzanie, modelowanie)
  *1300 zł - Aptos Nano Vitis 7 (5 szt.), 1625 zł - Aptos Nano Spring Method (5 szt.), 1800 zł - Aptos Nano Exellance Method
  od 1300 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów
  Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych
  *cena za 1 zabieg
  6000 zł Umów wizytę

  Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

  Kontakt

  Estetica Nova Ewa Rybicka

  Jana Kazimierza 32B Lok. U 1 Warszawa

  Umów wizytę 

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek

  09:00 - 21:00

  Wtorek

  09:00 - 21:00

  Środa

  09:00 - 21:00

  Czwartek

  09:00 - 21:00

  Piątek

  09:00 - 21:00

  Sobota

  10:00 - 16:00

  Niedziela

  zamknięte

  Dni świąteczne

  zamknięte

  Personel

  dr Ewa Rybicka

  dr Ewa Rybicka

  Lekarz medycyny estetycznej

  Umów wizytę

  lek Jowita Dejewska

  lek Jowita Dejewska

  Dermatolog
  Lekarz medycyny estetycznej

  Umów wizytę

   Sylwia Wierzbicka-Kroczek

  Sylwia Wierzbicka-Kroczek

  Lekarz medycyny estetycznej

  Umów wizytę

  lek Joanna Goetz

  lek Joanna Goetz

  Okuloplastyk

  601433335

  Umów wizytę

   Karolina Grusiecka

  Karolina Grusiecka

  Kosmetolog

  Umów wizytę

   Marta Idzikowska

  Marta Idzikowska

  Kosmetolog

  Umów wizytę

   Agnieszka Lepa

  Agnieszka Lepa

  Kosmetolog

  Umów wizytę

  mgr Magdalena Konowrocka

  mgr Magdalena Konowrocka

  Dietetyk

  Umów wizytę