Laserowy resurfacing twarzy jest wymagającym zabiegiem, jednak wykonując go w sprawdzonej klinice masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Więcej informacji o zabiegu, jego charakterystyce, korzyściach oraz przeciwwskazaniach znajdziesz tutaj: Laserowy resurfacing twarzy.

Poczytaj o zabiegu

Warszawa - rekomendowane kliniki

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg laserowy resurfacing twarzy można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Laserowy resurfacing twarzy w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 25 klinikach, m.in. Revival Clinic, Klinika La Perla SPA Warszawa, Klinika Medycyny Estetycznej La Perla "Wilcza". W regionie jest 114 klinik.

W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Laserowy resurfacing twarzy zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Laserowy resurfacing twarzy w mieście Warszawa, napisz do nas.

Ceny laserowy resurfacing twarzy w mieście Warszawa

Średnia cena laserowy resurfacing twarzy w Twoim mieście Warszawa to 1431 zł.

Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Laserowy resurfacing twarzy


raty od 25zł

Zapytaj o szczegóły

Porozmawiaj
o zabiegu

Ula
Odpowiedzi (3)

Zabieg po zabiegu?

Jestem po wypełnianiu zmarszczek w okolicach oczu i chciałabym poddać się resurfacingowi na całą twarz. Czy mogę to zrobić?


Marta
Odpowiedzi (3)

Zabieg w Krakowie?

Gdzie na terenie Krakowa najlepiej wykonać ten zabieg? Nie chodzi mi tylko o cenę, ale także o jakość usług


czytaj więcej


Zadaj pytanie

Pytanie

Dodatkowy opis (szczegóły pytania)

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis