Face & Body Institute

Starowiślna 4/1 Kraków

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Face &Body Instytut jest polsko-brytyjską kliniką medycyny estetycznej, kosmetologii oraz dermatochirurgii znajdującą się w samym środku Krakowa. Jej założycielką była dr Elisabeth Dancey, doświadczona specjalistka medycyny estetycznej pochodząca z Wielkiej Brytanii, która drzwi kliniki otworzyła przed pacjentami w 2006 roku.

Od samego początku istnienia palcówka oferowała swoim pacjentom zabiegi i usługi z medycyny estetycznej na światowym poziomie oparte nie tylko na doświadczeniu personelu, ale także specjalistycznym sprzęcie i preparatach renomowanych marek. Z szerokiego wachlarza proponowanych zabiegów każda pacjentka znajdzie odpowiedni dla siebie zarówno na twarz (face), jak i na ciało (body). Są one dobierane z niezwykłą starannością oraz mocno zindywidualizowane w myśl zasady panującej w klinice, czyli człowieka jako najwyższej wartości.

W walce z upływającym czasem, którego efekty widać najszybciej na twarzy w Face & Body Instytut stosowany jest zabieg mezoterapii za pomocą nowoczesnego preparatu Cytocare S Line, znajdującego w 3 ml ampułkostrzykawce kwasu hialuronowego połączonego z kompleksem odmładzającym. Poprzez jego iniekcję można odmłodzić i pobudzić do produkcji kolagenu nie tylko skórę twarzy, ale także skórę na szyi i dekolcie oraz spłycić drobne  zmarszczki okolicy ust i oczu, tj. kurze łapki lub dolina łez. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wykorzystywane są w gabinecie także do niechirurgicznej korekty nosa lub do powiększania czerwieni ust. Modelowaniu może być poddany również owal całej twarzy, krągłość policzków oraz wypełnienie zapadniętych okolic tkanek miękkich twarzy – takie efekty uzyskiwane są za pomocą zabiegu soft liftingu, w czasie którego lekarz kaniulą podaje podskórnie nitki kwasu hialuronowego. Podobne działanie ma tutaj zabieg nićmi PDO, czyli lifting twarzy wygładzający zmarszczki oraz podnoszący opadnięte okolice.

Do likwidacji zmarszczek mimicznych wykorzystywane są tutaj również zabiegi preparatami zawierającymi toksynę botulinową. Można pozbyć się w taki sposób zmarszczek czoła poziomych a także pionowych zmarszczek na czole, usunąć zmarszczki okolicy oczu (tzw. kurze łapki) oraz fałdy marionetki (biegnące od nosa w stronę ust). Toksyna botulinowa wykorzystywana jest tutaj również w innych zabiegach redukujących nadmierne pocenie się. Jej zastrzyki niwelują nadpotliwość dłoni, nadpotliwość stóp lub nadmierne pocenie się pod pachami. U osób cierpiących na migrenowe bóle głowy zabiegi z botoksem pomagają w leczeniu tych dolegliwości poprzez rozluźnienie i blokowanie określonych partii mięśni odpowiedzialnych za ucisk i ból.

Nie tylko do zabiegów liftingu twarzy i redukcji zmarszczek, ale także do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu w Face & Body Instytut wykorzystywane jest innowacyjne urządzenie LavaTRON, które działa na zasadzie termoliftingu falami radiowymi.

Z innych usług estetycznych wykonywanych w instytucie za pomocą nowoczesnych urządzeń można wymienić zabieg laserem Quadro Star Pro Yellow, który służy do laserowego zamykania naczyń krwionośnych zlokalizowanych na nosie, na policzkach lub na brodzie. W taki sposób zostanie tutaj także wyleczony trądzik różowaty oraz zlikwidowane czerwienie się skóry twarzy. Problemy naczyniowe niwelowane są także tutaj za pomocą energii fal radiowych RF a przebarwienia skóry poprzez połączone działanie preparatów Cosmelan i Dermamelan.

Laser wykorzystywany jest tutaj również do depilacji laserowej wybranej przez pacjenta okolicy ciała z zakresu: depilacji ramion, depilacji pach, depilacji brody czy depilacji bikini. Dzięki czemu można na stałe pozbyć się niechcianego owłosienia.

W zakresie dermatochirurgii w klinice wykonywane jest badanie znamion skórnych za pomocą nowoczesnego urządzenia Mole-Mate z jednoczesnym wykrywaniem złośliwości zmiany a następnie ich chirurgiczne usuwanie.

Zespól kliniki składa się z certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej, wykwalifikowanych kosmetologów oraz chirurga plastycznego z wieloletnim doświadczeniem. Wygląd pacjentek poprawiają również wizażystka, masażystka i kosmetyczka a za odmłodzenie „od środka” odpowiedzialny jest dietetyk kliniczny. Niektórzy ze specjalistów posiadają certyfikaty „Top  Doradca” w zakresie kwasu hialuronowego, korekcji blizn czy usuwaniu znamion.

Face & Body Instytut może poszczycić się wieloma certyfikatami jakości świadczonych usług, jakie zostały mu nadane przez lata pracy i wykonywania zabiegów. Wśród nich można wymienić:

 • Certyfikat „Spa doskonałe 2015”- tytuł przyznany za 2015 rok przez miesięcznik „Twój Styl”, potwierdzający wysoką jakość usług i obsługi pacjenta, piękny wystrój wnętrz i higienę a także przyjemną atmosferę.
 • Certyfikat Local Life – za 2015 rok, potwierdzający przyznanie 5 gwiazdek jakości po odpowiednim przeglądzie i ocenie jako „Local Life Krakow”.
 • Certyfikaty „Kosmo Pref” – przyznane kolejno na 2012, 2013 i 2014 jako „Gabinet najlepszy wśród równych” oraz za 2013 i 2014 rok jako „Najlepszy gabinet”.
 • Certyfikat „Przyjaznej Przychodni” – nadany w 2012 roku i świadczący o najwyższych standardach obsługi pacjenta i przestrzegania jego praw, wysokiej jakości świadczonych usług medycznych, przyjaznych wnętrz a także przejrzystej witryny internetowej.
 •  Wyróżnienie przez magazyn „Miasto Kobiet” – przyznane w 2010 roku za „Najlepsze ręce” dla lekarza Klaudii Zwiorek-Czech oraz za „Najlepszy zabieg” dla Dermaroller.
 • Wyróżnienie „Newsweek” – przyznane dla najlepszego z trzech gabinetów medycyny estetycznej w Małopolsce za bezpieczne i efektywne zabiegi.

Ponadto klinika organizowała akcje zdrowotne oraz programy przemiany swoich pacjentek. Można tutaj wymienić Program Ambasdorki FBI, który był  stworzony z myślą o pacjentkach, chcących poddać się przemianie nie tylko fizycznej, ale także zdrowotnej. Wzięło w nim już udział kilkanaście kobiet, które poddały się zabiegom medycyny estetycznej oraz kosmetycznym a także brały udział w spotkaniach motywacyjnych. Akcję zdrowotną, jaką placówka organizuje corocznie już od kilku lat (od 2006 roku) jest dzień profilaktyki nowotworowej pt. „Rak nie boli. Badaj się i żyj!”, czyli bezpłatna diagnostyka zmian skórnych pod kątem nowotworów.

Aby zabiegi w Face & Body Instytut były niezwykle skuteczne, bezpieczne a jednocześnie komfortowe dla pacjenta, placówka została wyposażona w sprzęt i urządzenia światowych marek najwyżej jakości . Są to:

 • LavaTRON LVT-250 – do zabiegu RF Diathermy, czyli wykorzystanie energii fal radiowych do ogrzewania włókien kolagenowych, dzięki czemu następuje ich skrócenie oraz lifting zwiotczałej skóry. Takie działanie poprawia również krążenie wokół gałki ocznej powodując rozjaśnienie cieni, natomiast poprzez działanie na ciało przyczynia się do rozpadu komórek tłuszczowych.
 • Asclepion Quadro Star Pro Yellow – to laser działający poprzez wykorzystanie fali żółtej o długości 577 nm, która oddziałowując na hemoglobinę w naczyniach krwionośnych powoduje zamknięcie się tych naczyń. Urządzenie wyposażone jest w precyzyjną głowicę, która pozwala na regulowanie średnicy plamki lasera, dostosowując do wielkości zmiany tak, aby nie uszkodzić otaczających tkanek.
 • LightSheer Diode – to laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia, posiadający amerykański certyfikat jakości i bezpieczeństwa. W trakcie zabiegu wiązka laserowa pochłaniana jest przez barwnik włosa, co przyczynia się do zniszczenia jego cebulki i sprawia, że włos nie odrasta.
 • Dermapen – to aparat do mechanicznego frakcjonowania skóry. Poprzez stworzone przez niego pionowe uszkodzenia skóry następuje jej proces regeneracji, który spłyca blizny potrądzikowe, pooperacyjne i powypadkowe a także redukuje drobne zmarszczki czy likwiduje rozszerzone pory skórne.
 • C.D.T. Evolution – to urządzenie do zabiegu karboksyterapii, czyli terapii medycznej za pomocą dwutlenku węgla. CO2 w tym urządzeniu działa na redukcję cellulitu, leczy blizny i rozstępy, cienie i obrzęki pod oczami a także hamuje wypadanie włosów.
 • Mole-Mate – to urządzenie australijskiej produkcji do badania znamion oraz stanów chorobowych skóry. Dzięki zawartej w nim technologii spektrofotometrii (analizy światła pochłoniętego i odbitego przez tkanki skóry) możliwe jest rozpoznanie rodzaju zmiany bez konieczności pobierania wycinka.
 • Mikrokamera – badanie tym urządzeniem wykonywane jest w diagnostyce łysienia do oceny skóry głowy, mieszków włosowych oraz całych włosów. Obraz włosa przekazywany jest na ekran monitora w 200-krotnym powiększeniu.
 • Beyond White Spa System – urządzenie do wybielania zębów - to połączenie działania światła lampy Beyond ze stomatologicznym żelem wybielającym.

Face & Body Instytut to nie tylko wysokiej jakości zabiegi, wykonywane przez doświadczony personel oraz nowoczesny sprzęt, to także miejsce, w którym każdy może się zrelaksować i poczuć niezwykle komfortowo poprzez udogodnienia pozamedyczne, którymi klinika może się pochwalić. Są to:

 • Dogodna lokalizacja – w samym środku Krakowa, gdzie bardzo łatwo dojechać samochodem oraz komunikacją miejską.
 • Budynek – klinika mieści się w zabytkowej kamienicy miasta, która posiada specyficzny klimat.
 • Parking – możliwość zaparkowania po drugiej stronie drogi naprzeciwko kliniki na parkingu miejskim.
 • Wyjątkowe wnętrza – nowoczesne i klimatyczne, w których każdy będzie czuł się szczególnie. Duża poczekalnia o przyjemnym stylu, z wygodnymi kanapami, telewizorem oraz subtelnym oświetleniem. Gabinety wyposażone komfortowo z miłą dla oka kolorystyką i wygodnymi łóżkami. Każdy gabinet ma swój specyficzny klimat i indywidualny styl dostosowany do rodzaju zabiegów, jakie są w nim przeprowadzane. Na podłogach w prawie każdym pomieszczeniu znajduje się drewniany parkiet, który podnosi niezwykły klimat miejsca.
 • Cross-konsultacja – program 6 konsultacji stworzony dla pacjentek w celu zdiagnozowania przyczyn stanu skóry. To spotkania ze specjalistami z zakresu kosmetologii medycznej, z zakresu trychologii, ze specjalistą laseroterapii, specjalistą w leczeniu skóry trądzikowej, specjalistą w zabiegach odmładzających a także z lekarzem medycyny estetycznej i chirurgiem.
 • Program lojalnościowy – stworzony z myślą o stałych klientach, którzy otrzymują spersonalizowaną kartę oraz promocje i specjalne oferty na zabiegi, nagrody oraz zaproszenia na eventy organizowane przez klinikę.
 • Konsultant medyczny – jest dostępny dla pacjentek, które chcą uzyskać niezbędne bezpłatne informacje o zabiegach w dogodnej dla nich formie: internetowo, telefoniczne lub na miejscu w klinice. Takie konsultacje prowadzi wykwalifikowana kosmetyczka.
 • Babki po godzinach – to kobiece spotkania dla pacjentek, w czasie których specjalistki z medycyny estetycznej i kosmetologii udzielają konsultacji, porad oraz wykonają zabiegi pokazowe.
 • Promocje na zabiegi – klinika przygotowuje pakiety promocyjne na wybrane zabiegi z zakresu odmładzania i modelowania twarzy i ciała.
 • Bony upominkowe – to gotowe pakiety na zabiegi w klinice, jakie można kupić w prezencie dla bliskich.
 • Raty – za usługi i zabiegi można zapłacić systemem ratalnym a wszystkie formalności z tym związane załatwić na miejscu w placówce.

Face & Body Instytut położony jest w sercu Krakowa na Starym Mieście przy ul. Starowiślnej. Klinika mieści się w zabytkowej kamienicy tuż przy ulicy, gdzie niezwykle łatwo dostać się własnym samochodem (parking miejski naprzeciwko kliniki) oraz środkami komunikacji miejskiej, najlepiej tramwajami z różnych części Krakowa (np. linią 24). Pacjenci przyjeżdżający pociągiem spoza miasta powinni wysiąść na dworcu Kraków Główny i stąd przejść do kliniki kilometr lub dostać się tramwajem. Niedaleko stąd do Plant Krakowskich (zaledwie 200 metrów), po których można pospacerować w otoczeniu zieleni lub odpocząć na ławce a także na Stary Rynek (600 metrów), gdzie można pozwiedzać wiele zabytków kultury.

Certyfikaty

2008 Mesotherapy for skin 2008
Mesotherapy for skin
2008 Podawanie toksyny botulinowej 2008
Podawanie toksyny botulinowej
2008 Techniki iniekcji toksyny botulinowej 2008
Techniki iniekcji toksyny botulinowej
2009 Akademia Restylane 2009
Akademia Restylane
2009 Dermaroller Medical Device Training 2009
Dermaroller Medical Device Training
2009 Fale radiowe w dermatologii 2009
Fale radiowe w dermatologii
2009 Niechirurgiczne metody redukcji tkanki tłuszczowej 2009
Niechirurgiczne metody redukcji tkanki tłuszczowej
2009 Sculptra 2009
Sculptra
2009 Use of Restylane 2009
Use of Restylane

Opinie

Face & Body InstituteOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • U

  Bardzo dobrze

  Świetne położenie w centrum Krakowa. Można tu wpaść przy okazji załatwiania różnych spraw na mieście. Wysoka kultura personelu, eleganckie wnętrza i terminy oczekiwania w miarę krótkie jak na takie znane dość miejsce. Jestem stałą wierną klientką!

  Ula (2017-03-16)

 • K

  Bardzo dobrze

  Korzystam tu często z zabiegów na twarz i ciało.mają świetne preparaty i bardzo nowoczesne urządzenia. Personel bardzo miły, przyjazny i pomocny. Panie z wprawą przeprowadzają zabiegi. Mają dobre promocje z których często korzystam. Polecam serdecznie!

  Konrad (2017-03-16)

 • M

  Bardzo dobrze

  Ta klinika to magiczne miejsce. Jak tu przychodzę to się przenoszę do innych czasów. Jest tak stylowo i elegancko, jak w hotelu dobrej klasy. Bardzo lubię poddawać się zabiegom kosmetologicznym. Wychodzę stąd zawsze młodsza, szczęśliwsza i naładowana pozytywną energią.

  Magda (2017-03-16)

 • P

  Bardzo dobrze

  klinika ma szeroki zakres usług, korzystałam z zabiegów estetycznych i jestem zadowolona z efektów.

  Paula (2016-07-07)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Usuwanie włókniaków
* elektrokoagulację
300 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa od 110 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) od 165 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 165 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) od 165 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) od 165 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków od 165 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) od 110 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) od 225 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 225 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 225 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 225 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 279 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 225 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) od 225 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 225 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 225 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 165 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) od 779 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 779 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 779 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 110 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków od 199 zł Umów wizytę
Endermologie LPG Alliance - wyszczuplanie i modelowanie od 76 zł Umów wizytę
Termolifting Zaffiro od 245 zł Umów wizytę
Usuwanie rozstępów od 440 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej od 299 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 435 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy 549 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym
*1 ml
od 1300 zł do 1599 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster)
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym
*Soft Lifting, cena dotyczy Volift 1 ml 1 okolica
od 1150 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem od 1700 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 89 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami od 169 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - redukcja tkanki tłuszczowej od 300 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt od 279 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja od 199 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - podwójny podbródek od 159 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - kolana od 169 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz od 269 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek
*cena za 1 ampułka - 1699 zł, cena za 12ampułki - 2899 zł
od 1699 zł do 2899 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy
*Juvederm Voluma, StylAge XXL
od 1690 zł Umów wizytę
Mezoterapia
* cena za 1ml - 750 zł, 3 ml -1799
od 750 zł do 1799 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie cellulitu od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu od 76 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx
*cena za 1 ampułkę
od 299 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie rozstępów od 200 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 440 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 120 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 390 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - kończyny dolne od 1000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek od 199 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko od 199 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie
*skrzydełka nosa 330 zł, cały nos 499 zł
499 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 1200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 450 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 449 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 499 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi od 199 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie od 199 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Face & Body Institute

Starowiślna 4/1 Kraków

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 21:00

Wtorek

08:00 - 21:00

Środa

08:00 - 21:00

Czwartek

08:00 - 21:00

Piątek

08:00 - 21:00

Sobota

09:00 - 19:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

 Adama Bechawska-Pająk

Adama Bechawska-Pająk

Kosmetolog
linergistka
Adama Bechawska-Pająk to kosmetolog i linergistka. Jest absolwentką Politechniki Lubelskiej oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Ukończyła studia peda...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Elisabeth Dancey

dr Elisabeth Dancey

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Mgr inż. Anna Filip

Mgr inż. Anna Filip

Kosmetolog
Mgr inż. Anna Filip to kosmetolog oraz specjalista z zakresu depilacji laserowej. Ukończyła studium kosmetyczne (kierunek kosmetologia) w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krak...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Mgr Anna Jasińska

Mgr Anna Jasińska

Dietetyk
Mgr Anna Jasińska jest dietetykiem klinicznym. Ukończyła dwie prestiżowe uczelnie: Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Lubelski Uniwersytet Medyczny. W zakresie dietetyki oraz medycyn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Olimpia Jenczek

Olimpia Jenczek

Olimpia Jenczek jest wizażystką oraz specjalistką do spraw nowych mediów. Z zakresu wizażu podnosiła swoje kwalifikacje pod okiem znanych wizażystów. Sama również przekazuje swoją wiedzę prowadząc ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Lidia Majewska

dr n. med. Lidia Majewska

Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Lidia Majewska jest lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalistą stomatologii dziecięcej. W 1999 roku ukończyła studia na Collegium Medicum Uniwersytetu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Anna Mielnik

Anna Mielnik

Kosmetolog
Anna Mielnik jest kosmetologiem oraz specjalistą depilacji laserowej. Kosmetycznego fachu uczyła się w Europejskim Centrum Edukacji na wydziale kosmetyki i wizażu. Ukończyła także Un...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk jest specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej. W 2005 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwers...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Monika Pietrzak

Monika Pietrzak

recepcjonistka
Monika Pietrzak to koordynator kliniki oraz recepcjonistka. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku biotechnologia oraz Krakowskiej Akademii im. J...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Agnieszka Szczepanowicz

Agnieszka Szczepanowicz

Kosmetyczka
Agnieszka Szczepanowicz to kosmetyczka i wizażystka. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiada licencję instruktora odnowy biologicznej. Stale podnosi swoje umiej...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Mgr Katarzyna Walczyk

Mgr Katarzyna Walczyk

Kosmetolog
opiekun pacjenta
Mgr Katarzyna Walczyk to doświadczony kosmetolog. Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny na kierunku pedagogiki społeczno-opiekuńczej oraz Małopolską Wyższą Szkoł...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Mgr inż. Anita Włodarczyk-Kuzka

Mgr inż. Anita Włodarczyk-Kuzka

recepcjonistka
Mgr inż. Anita Włodarczyk-Kuzka jest kierownikiem recepcji. Ukończyła Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie na Wydziale Geologii, Geofizyki oraz Ochrony Środowiska. Posiada do...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech

lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech to specjalistka chirurgii ogólnej. Śląską Akademię Medyczną w Katowicach ukończyła w 1995 roku, otrzymując tytuł lekarza...

 czytaj więcej

Umów wizytę