Zamykanie naczynek na szyi Kraków (województwo Małopolskie)

Laserowe zamykanie naczynek na szyi IPL (ang. Intense Pulsed Light) dotychczas jest najbardziej skuteczną, nowoczesną terapią pozwalającą na eliminację rozszerzonych naczyń krwionośnych zlokalizowanych na szyi i uzyskanie jak najlepszych efektów estetycznych. czytaj więcej

Średnia cena zamykanie naczynek na szyi (Kraków) to 239 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg zamykanie naczynek na szyi można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Zamykanie naczynek na szyi w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 8 klinikach, m.in. Bona Dea - Medycyna Estetyczna, J'adore Instytut, Centrum DER-MED . W regionie jest 80 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Zamykanie naczynek na szyi zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Zamykanie naczynek na szyi w mieście Kraków,napisz do nas.