Fotoodmładzanie twarzy i szyi Kraków (województwo Małopolskie)

Fotoodmładzanie twarzy i szyi złuszcza i ujędrnia skórę, ujednolica jej zabarwienie oraz zmniejsza widoczność naczynek dzięki technologii intensywnie pulsującego światła (IPL). Pozbądź się oznak starzenia i ciesz się młodszym wyglądem. czytaj więcej

Średnia cena fotoodmładzanie twarzy i szyi (Kraków) to 800 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg fotoodmładzanie twarzy i szyi można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Fotoodmładzanie twarzy i szyi w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 7 klinikach, m.in. UniEstetica Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej, J'adore Instytut, Atena Clinic Chirurgia Estetyczna. W regionie jest 53 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Fotoodmładzanie twarzy i szyi zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Fotoodmładzanie twarzy i szyi w mieście Kraków,napisz do nas.