High Med Przychodnia Specjalistyczna

Jana Kasprowicza 27 lok. 2 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Przychodnia Specjalistyczna High Med jest placówką medyczną na terenie Warszawy, która specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii uwzględniając zabiegi laserowe, dermatologiczne oraz pielęgnujące twarz i ciało. Powstała w 1996 roku i od tej pory świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie, jak wskazuje chociażby sama jej nazwa. Placówka mierzy wysoko w zakresie nie tylko jakości zabiegów, ale także wykwalifikowanego personelu, innowacyjnego sprzętu oraz udogodnień pozamedycznych dla swoich pacjentów.

Oprócz zabiegów upiększających i odmładzających oferowana jest tutaj także kompleksowa specjalistyczna opieka lekarska z zakresu ginekologii, ortopedii, alergologii, endokrynologii, psychiatrii oraz leczenia trudnych zakażeń. Wszystko po to, aby każdy przychodzący tutaj pacjent czuł się najważniejszy. Takie holistyczne podejście do pacjentów ma na celu zadbanie nie tylko o piękno ciała, ale także wewnętrzne piękno – zdrowie, bez którego ten pierwszy efekt trudno byłoby osiągnąć.

Ważne miejsce wśród szerokiego pakietu zabiegowego zajmuje laseroterapia. Dziedzina ta posiada wysoki poziom oraz pełne bezpieczeństwo, które zapewniają innowacyjne sprzęty i wykwalifikowani w tej dziedzinie specjaliści. Za pomocą niektórych laserów (np. urządzenia IPL, lasera Fraxel) pacjentka może zostać poddana fotoodmładzaniu wybranej okolicy ciała z zakresu: odmładzania dekoltu, odmładzania dłoni, odmładzania twarzy oraz szyi. W przychodni jest także wykonywany laserowy resurfacing brzucha, laserowy resurfacing pośladków oraz okolic oczu. Poszerzone naczynka na twarzy, pajączki lub inne zmiany naczyniowe różnych części ciała leczone są tutaj również za pomocą światła laserowego (np. laser Nd:Yag, IPL), które podgrzewa hemoglobinę w naczynku przyczyniając się do jego zamknięcia. W taki sposób może być zamknięte pojedyncze naczynko lub więcej naczynek znajdujących się na twarzy.  Ponadto można poddać się leczeniu zmian naczyniowych na policzkach, szyi i brodzie.

W sposób laserowy w klinice tej usuwane jest również nadmierne owłosienie. Energia lasera podgrzewa mieszek włosowy, niszcząc go, dzięki czemu włosy nie odrastają. Dzieje się tak za sprawą lasera Nd:Yag, który można zastosować w celu depilacji łydek i kolan, depilacji przedramion, depilacji klatki piersiowej lub depilacji wąsika górnej wargi.

W kosmetologii stosowane są tutaj bardzo często skuteczne a zarazem małoinwazyjne peelingi chemiczne, za pomocą których można z powodzeniem pozbyć się przebarwień skórnych różnego typu, tj. piegów, plam soczewicowych, przebarwień pozapalnych czy uszkodzeń słonecznych. Ponadto stosowane są one również w celu regeneracji na blizny, trądzik czy rozstępy skórne. Do wyboru pacjentka ma peeling biomimetyczny, kawitacyjny, mlekowy, migdałowy i wiele innych. Znacznie poprawiają one kondycję skóry i odmładzają ją poprzez złuszczenie naskórka na różnej głębokości.

Inną stosowaną tutaj gamą zabiegów odmładzających na skórę są usługi z zakresu medycyny estetycznej wykorzystujące preparaty dobrych marek. Są to na przykład zabiegi wypełniające zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego (np. wypełnianie bruzd nosowo-wargowych) czy modelujące owal twarzy (preparaty Restylane SubQ) oraz powiększające usta (Restylane Lipp). W likwidacji zmarszczek mimicznych wykorzystywana jest tutaj toksyna botulinowa typu A zawarta w preparatach Dysport lub Botox, za pomocą których lekarz usunie zmarszczki górnej wargi, zmarszczki poziome i pionowe czoła lub zmarszczki okolicy oczu.

Personel przychodni tworzą lekarze specjaliści oraz pasjonaci w swoich dziedzinach medycyny, którzy zajmują się ją na wysokim poziomie. Ich odpowiednie przeszkolenie, przygotowanie oraz wysokie kwalifikacje zdobyte w Polsce i za granicą na licznych szkoleniach i sympozjach, tworzy z nich profesjonalistów wysokiej klasy, w których rękach każdy pacjent będzie czuł się pewnie i bezpiecznie. Lekarze ci posiadają dyplomy z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii, radiologii, chirurgii ogólnej oraz z zakresu chorób wewnętrznych, chorób psychicznych, endokrynologii, genetyki klinicznej a także medycyny nuklearnej i mikrobiologii. Do dyspozycji pacjentów są także kosmetolodzy, fizjoterapeuci i dietetyk.

Lekarze mają na swoim koncie wiele certyfikatów, które potwierdzają nie tylko ich umiejętności, ale także świadczą o wysokim poziomie przeprowadzanych usług w placówce. Wśród nich można wymienić: „Certyfikat jakości” przyznany lek. med. Dorocie Nowickiej, specjaliście dermatologii i wenerologii za wysokie oceny pacjentów z portalu znany.lekarz.pl – została Zwycięzcą w roku 2015. Drugim takim odznaczeniem był „Certyfikat zaufania pacjentów” przyznany w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2015/16” lek. med. Iwonie Szczupackiej-Wieczorek, specjaliście ginekologii i położnictwa, a także „Certyfikat jakości” dla tej samej lekarki w rankingu portalu znany.lekarz.pl – została Zwycięzcą w roku 2015.

Dzięki lekarzom także o High Medzie pisano nie raz w prasie kobiecej oraz medycznej, w której specjaliści ci byli ekspertami m.in. w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Przykładem mogą być artykuły, w których wielokrotnie wypowiadała się i radziła lek. med. Dorota Bystrzanowska, np. w artykule pt. „Recepta na piękno” („Poradnik domowy”, 2015 rok) czy wywiad pt. „Skóra spragniona” („Lavie”, 2015).

Na najwyższym poziomie jest tutaj także sprzęt medyczny. Urządzenia i aparaty High Medu cechuje innowacyjna technologia i nowoczesne zastosowania, dzięki czemu zabiegi nimi przeprowadzane są komfortowe, bezpieczne i efektywne. Można więc wymienić:

 • Aparat IPL – to urządzenie wytwarzające impulsowe źródło światła do przeprowadzania trwałej depilacji laserowej oraz fotoodmładzania skóry z zakresu przebarwień, zaczerwienień, redukcji zmian naczyniowych oraz wygładzania i ujędrniania skóry.
 • Laser Fraxel re:store – należy do laserów frakcyjnych CO2, a jego działanie polega na usuwaniu blizn, rozstępów, zmarszczek i przebarwień a także na odmładzaniu skóry. Jego impulsy pobudzają produkcję nowego kolagenu w skórze, który następnie przyczynia się do jej regeneracji.
 • Laser Nd:Yag – to laser należący do grupy laserów neomydowo-yagowych o długości fali 1064 nm, wyprodukowany przez firmę Cutera. Za jego pomocą lekarz może przeprowadzać depilację laserową, której światło działa na melaninę znajdującą się w opuszce włosa i niszczy ją, dzięki czemu włos nie dorasta. Laser działa bardzo precyzyjnie, nie niszcząc przy tym innych tkanek, z których zbudowana jest skóra. Ponadto wykorzystywany jest również do leczenia zmian naczyniowych skóry poprzez absorbcję hemoglobiny znajdującą się w naczynkach.
 • Urządzenie Energist Ultra VPL – wykorzystuje energię światła pulsacyjnego w swoim szerokim działaniu trwale usuwając owłosienie, lecząc trądzik młodzieńczy i różowaty, blizny, zmiany naczyniowe skóry oraz odmładzając skórę. Lampa w tym urządzeniu działa podobnie jak lasery, korzystając ze zjawiska selektywnej termolizy  jednak emitując fale o różnych długościach.
 • Aparat Titan – to urządzenie wykorzystujące promieniowanie podczerwone na granicy fal radiowych o długości od 1100 do 1800 nm. Jego działanie to podgrzewanie skóry do głębokości 3 mm, co powoduje reakcję włókien kolagenowych oraz zapoczątkowanie procesu regeneracji skóry. Dzięki temu możliwy jest lifting skóry, jej odmłodzenie i zwiększenie napięcia oraz ujędrnienie i poprawa kondycji.
 • Aparat Repair Star – to urządzenie wykorzystujące w swoim działaniu skoncentrowaną energię fal radiowych (RF) oraz światła podczerwieni (IR), które wydzielane są przez głowicę zabiegową. Urządzenie posiada technologię chłodzenia, dzięki czemu zabiegi są komfortowe dla pacjenta. Działanie tego aparatu to redukcja zmarszczek i fałd skórnych, lokalne pozbycie się tkanki tłuszczowej, lepsze napięcie skóry i poprawa jej gęstości.
 • Aparat LPG Cellu M6 Integral – to nowoczesne urządzenie do endermoliftingu skóry twarzy oraz całego ciała. Wyposażone jest w moduł masujący, w którym dwie rolki, wykorzystując podciśnienie, przyczyniają się do rozluźnienia struktur naczyniowych, w wyniku czego krew napływająca do głębszych warstw skóry powoduje redukcję lokalnych odtłuszczeń, leczenie cellulitu, wzrost jędrności skóry oraz spłycenie zmarszczek.
 • Aparat USG – urządzenie wykorzystujące fale ultradźwiękowe z funkcją Dopplera. Za jego pomocą nieinwazyjnie można zbadać różne struktury ciała, tj. narządy wewnętrzne, stawy i mięśnie oraz przepływy w naczyniach żylnych i tętniczych kończyn dolnych, jamy brzusznej czy tętnic szyjnych i kręgowych.
 • Aparat PUVA – wykorzystywany do terapii naświetlania skóry za pomocą długich promieni ultrafioletowych UVA 320-400 nm. Pacjent przed naświetlaniem przyjmuje leki, które zwiększają wrażliwość skóry na światło. W taki sposób może być leczona łuszczyca, wypryski, bielactwo i liszaj płaski.

Wysoki poziom usług medycznych i estetycznych, wysoko wykwalifikowany personel oraz urządzenia na wysokim poziomie technicznym to określenia cechujące High Med wspierane dodatkowo udogodnieniami pozamedycznymi, które również mierzą wysoko. Są to:

 • Dogodna lokalizacja – bliskość miejskich ciągów komunikacyjnych (metra, przystanków autobusowych oraz tramwajowych) a także obwodnicy pozwala na łatwe dostanie się do przychodni pacjentom zmotoryzowanym oraz poruszającym się komunikacją miejską. Łatwo tutaj trafić przyjeżdżając z dowolnego miejsca Warszawy lub spoza miasta.
 • Przyjemna okolica i budynek – przychodnia mieści się w bloku mieszkalnym na parterze w dzielnicy bloków mieszkalnych. Naprzeciwko znajduje się skwerek zielni, po którym można pospacerować i odetchnąć trochę od zgiełku miasta.
 • Parking – bezpośrednio przy budynku znajdują się miejsca parkingowe, na których można pozostawić samochód.
 • Poczekalnia i wnętrza – do przychodni wchodzi się bezpośrednio z chodnika, gdzie od razu czeka na każdego pacjenta przytulna, stylowo urządzona poczekalnia i chętny do pomocy personel. Pacjenci mogą tutaj poczekać na zabiegi i konsultacje na wygodnych i miękkich fotelach oraz poczytać aktualną prasę w towarzystwie świeżych kwiatów.
 • Wnętrza – gabinety są dobrze wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny oraz komfortowe fotele. Oko każdego umilą ciekawe elementy wystroju oraz przyjemnie zaaranżowane wnętrza.
 • Klimatyzacja – dla wygody pacjentów o każdej porze roku zarówno poczekalnia, jak i inne pomieszczenia przychodni są klimatyzowane, zapewniając chód latem oraz odpowiednie ciepło w chłodne jesienne i zimowe dni.
 • Płatność w ratach – za zabiegi pacjenci mogą płacić w systemie ratalnym dostosowanym do ich możliwości. Raty można uzyskać poprzez elektroniczny system składnia wniosków.
 • Promocje na zabiegi – placówka systematycznie przygotowuje dla swoich pacjentek promocje na wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dotyczące np. odmładzania skóry twarzy czy zabiegów peelingujących na ciało a także zabiegów ujędrniających z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń.
 • Program lojalnościowy – stworzony dla stałych klientek, które dzięki zachęceniu do zabiegu nowych pacjentek same otrzymują wybrane zabiegi gratis.
 • Kupony podarunkowe – oferowane przez High Med karnety na wybrane zabiegi, które można wykupić i podarować w prezencie komuś bliskiemu.

Przychodnia znajduje się w warszawskiej dzielnicy Stare Bielany (na parterze bloku mieszkalnego), dokąd bardzo łatwo można dojechać zarówno pacjentom z różnych miejsc Warszawy, jak i osobom przyjeżdżającym spoza stolicy. Możliwe jest to dzięki niedalekiej odległości placówki od linii metra, przystanków autobusowych oraz obwodnicy północnej (zwanej Trasą Toruńską). Pacjenci niezmotoryzowani mogą wysiąść na przystanku metra M1 Stare Bielany lub Słodowiec - i z jednej i drugiej strony do placówki to zaledwie 400 metrów. Przyjeżdżający autobusem mogą wysiąść na przystanku Metro Stare Bielany (linia 156 i 397) oraz z drugiej części miasta na przystanku Podczaszyńskiego (linia 156).  Najbliższy przystanek tramwajowy natomiast znajduje się przy równoległej ulicy Marymonckiej i jest to przystanek Podleśna, na który docierają tramwaje linii 1, 4, 15 lub 17, skąd do przychodni jest 400 metrów. Osobom przylatującym samolotem najłatwiej będzie wysiąść na Lotnisku Bemowo, które od kliniki dzieli dystans zaledwie 4 kilometrów. Na Stare Miasto pacjent kliniki dotrze, pokonując trasę 6 kilometrów, natomiast bliżej jest nad brzeg Wisły, np. do Parku Kępa Potocka to ok. 2 kilometry.

Certyfikaty

 06
06
 48
48
 32
32
 14
14
 13
13
 12
12
 10
10
 09
09
 08
08
 07
07
 1
1
 05
05
 04
04
 01
01
 7
7
 6
6
 5
5
 4
4
 3
3
 2
2

Opinie

High Med Przychodnia SpecjalistycznaOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Wcześniej nie byłam zbyt przekonana do poddania się zabiegom odmładzającym na twarz. Ale dostałam bon podarunkowy na zabieg i od tej pory zakochałam się w tym miejscu. Staram się tutaj przychodzić choć raz na pół roku. Super atmosfera polecam każdemu!

  Aga (2017-03-22)

 • K

  Bardzo dobrze

  Moimi ulubionymi zabiegami są tutaj zabiegi wyszczuplające. Korzystam regularnie z masaży za pomocą nowoczesnych urządzeń. Lubię to miejsce nie tylko za wysoki poziom zabiegów ale także za dyskrecję, elegancję i niezwykłą atmosferę jaka tutaj panuje

  Kamila (2017-03-22)

 • Z

  Bardzo dobrze

  High Med to rewelacyjny gabinet. Przemiły personel. Skuteczne zabiegi. Z pewnością będę odwiedzać to miejsce w przyszłości.

  Zadowolona Klientka (2015-08-04)

 • J

  Bardzo dobrze

  High Med to profesjonalne miejsce oferujące szereg zabiegów estetycznych. Korzystałam z zabiegu depilacji bikini i jestem bardzo zadowolona. W końcu pozbyłam się denerwujących mnie włosków i mogę bez obaw chodzić na basen i plaże. Polecam ten gabinet, panuje tu miła atmosfera.

  Julka (2015-07-19)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Kosmetologia
Depilacja laserowa brody (epilacja) 180 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków od 150 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) od 100 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 300 zł do 700 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 150 zł do 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 300 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 350 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 350 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 100 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) od 500 zł do 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) od 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) od 50 zł do 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie dekoltu 700 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 1000 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 1200 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) 2000 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) od 700 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk od 600 zł do 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1800 zł do 2000 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1800 zł do 2000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 350 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek 1500 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 650 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 650 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 650 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 275 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 650 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

High Med Przychodnia Specjalistyczna

Jana Kasprowicza 27 lok. 2 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 20:00

Wtorek

09:00 - 20:00

Środa

09:00 - 20:00

Czwartek

09:00 - 20:00

Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Dorota Bystrzanowska

lek. med. Dorota Bystrzanowska

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Wenerolog
Lek. med. Dorota Bystrzanowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 1995 roku na kierunku lekarskim. Nastę...

 czytaj więcej
+48 603 753 493

Umów wizytę