Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna

Zamknięta 10 lok. 4 (Biurowiec HEXAGON) Kraków

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

 

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna to specjalistyczna krakowska placówka medyczna, odznaczająca się nowoczesnością i profesjonalizmem w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, modelowaniu sylwetki oraz szeroko rozbudowanej laseroterapii.

Historia kliniki rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to została ona otwarta dla pierwszych pacjentów. Od początku działalności główny nacisk był kładziony na zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, co jest i było realizowane poprzez szczegółowe konsultacje i ustalanie planu leczenia i działania zabiegowego w zależności od wymagań pacjenta oraz oczekiwanych efektów.

Personel medyczny przyjmujący w Vesuna to osoby w pełni zaangażowane w swoją pracę oraz z bogatym doświadczeniem i szerokimi umiejętnościami w swoich dziedzinach. Jest wśród nich specjalista dermatologii i medycyny estetycznej, lekarz medycyny estetycznej oraz kilku magistrów kosmetologii. Pracująca tutaj lek. med. Agnieszka Drożniak ukończyła prestiżowy Uniwersytet Jagielloński w Krakowie na Wydziale Collegium Medicum a doświadczenie zdobywała w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ponadto z zakresu medycyny estetycznej doszkala się na licznych kursach, warsztatach i konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą. Pacjentów przyjmują w oddziałach Vesuny uśmiechnięte, pełne życzliwości i zrozumienia dla każdego pacjenta recepcjonistki.

Urządzenie i sprzęt medyczny, w jaki wyposażona jest klinika działają nie tylko w zaawansowanych technologiach, ale posiadają również międzynarodowe certyfikaty z zakresu FDA, CE i certyfikaty medyczne. Dzięki temu zabiegi są tutaj bezpieczne, komfortowe, szybkie oraz dają oczekiwane przez pacjenta rezultaty. Z tych sprzętów i aparatów można wymienić do modelowania ciała:

 • urządzenie Vela Shape III (do  modelowania sylwetki i redukcji cellulitu), urządzenie Vanquish BTL (do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej), urządzenie TriLipo Maximus Med (wykorzystywane do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz liftingu skóry), urządzenie Exlilis (również do likwidacji cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia skóry), aparat Endermologie (do modelowania sylwetki i liftingu skóry), aparat EAT Skin Shock (do odmładzania skóry i drenażu limfatycznego), urządzenie Vivace BTL (do zabiegów frakcjonowania mikroigłowego), aparat Geneo (wykorzystywany w kompleksowej pielęgnacji skóry)

oraz urządzenia wykorzystywane w laseroterapii:

 • laser diodowy Palomar Vectus (do trwałej depilacji), laser Fotona 4D (do endoliftingu twarzy), system Piano (do laserowego liftingu skóry i leczenia blizn), lasery frakcyjne Er:YAG oraz Nd:YAG (wykorzystywane w resurfacingu i remodelingu ciała).

Nakierowanie na potrzeby pacjenta objawia się tutaj nie tylko w przyjaznym i profesjonalnym personelu oraz certyfikowanym wyposażeniu sprzętowym, ale także w udogodnieniach pozamedycznych i ułatwieniach, dzięki którym każdy pacjent będzie czuł się w klinice bardzo dobrze. Wśród nich można wymienić:

 • Dogodną lokalizację – umiejscowienie dwóch oddziałów w dużych krakowskich centrach handlowych sprawia, iż bardzo łatwo tutaj trafić nie tylko osobom z Krakowa, ale także przyjezdnym z innych miast Polski.
 • Ciekawą okolicę – obecność gabinetów w centrach handlowych jest korzystne dla pacjentów, gdyż mogą oni przy okazji odwiedzin kliniki załatwić liczne sprawy oraz pójść na zakupy a nawet zwiedzić okoliczne zabytki Krakowa.
 • Duży parking – jest dostępny i bezpłatny dla pacjentów jednego i drugiego gabinetu, gdyż są to miejsca parkingowe centrów handlowych, w których mieszczą się oddziały Vesuna.
 • Stylowe poczekalnie – w obu oddziałach pacjenci mogą poczekać na zabiegi w przyjemnie i z gustem urządzonych poczekalniach, na miękkich kanapach oraz w otoczeniu ciekawie zagospodarowanej przestrzeni.
 • Komfortowe gabinety – gabinety Vesuna są wyposażone nie tylko w nowoczesne sprzęty, ale również w bardzo wygodne łóżka zabiegowe oraz są zaaranżowane tak, aby sprzyjały wyciszeniu się, relaksowi oraz intymności w czasie zabiegów.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – centra handlowe są w pełni przystosowane do korzystania z nich osób poruszających się na wózkach inwalidzkich a także gabinety mają przygotowane dla nich wejścia oraz pomieszczenia.
 • Obsługa w obcym języku – w Vesunie obsługiwani są pacjenci posługujący się nie tylko językiem polskim, ale także angielskim.
 • Promocje – w klinice cyklicznie organizowane są promocje i rabaty dla klientek, np. na zabiegi modelujące ciało.
 • Płatność w ratach – Vesuna ma podpisaną umowę z firmą MediRaty, dzięki czemu pacjenci mogą korzystać z dogodnych dla nich form spłaty za zabiegi.
 • Czynne cały tydzień – oba oddziały kliniki są otwarte przez siedem dni w tygodniu, co umożliwia korzystanie z ich usług większemu gronu pacjentów. 

Opinie

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VesunaOcena: 4.8/5 Opinie: 58, Ocen: 58

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • M

  Bardzo dobrze

  Panią doktor miałam przyjemność poznać podczas zabiegu thermi dry, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Z osiągniętych efektów jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się rozprawić z nadpotliwością pach! A z jej powodu miałam straszne kompleksy.

  Mariola (2019-09-12)

 • S

  Bardzo dobrze

  Doktor Ewelinę poznał w krakowskiej klinice vesuna podczas leczenia nadpotliwości pach za pomocą zabiegu Thermi Dry. Pani doktor to cudowna lekarka, z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta i wielką wiedzą o swojej pracy. Zabieg przeprowadzony dokładnie, z efektów jestem bardzo zadowolona. Nie mam się do czego przyczepić.

  Sylwia (2019-08-13)

 • W

  Bardzo dobrze

  Doktor Ewelinę Styczyńską-Kowalską poznałam podczas zabiegu redukcji zmarszczek, który przeprowadzałam w krakowskiej klinice vesuna. Zabieg oceniam na piątkę z plusem, efekty widoczne prawie od razu, a Pani doktor to sympatyczna lekarka, która wie jak traktować pacjenta. Po krótkiej rozmowie Pani doktor zaproponowała mi redukcję zmarszczek za pomocą wypełniaczy Juvederm. Polecam!

  Wioleta (2019-07-09)

 • J

  Bardzo dobrze

  Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to cudowna lekarka, ze świetnym podejściem do pacjenta oraz ogromną wiedzą o swojej pracy. U pani doktor miał okazję modelować usta z pomocą preparatów juvederm. Z zabiegu, efektów oraz odpowiedniego podejścia do pacjenta byłam bardzo zadowolona. Z resztą sama klinika vesuna w krakowie jest bardzo dobrze prowadzona, a zatrudnieni w niej pracownicy tworzą miłą i przyjazną atmosferę. Dziękuje i z całą pewnością jak już efekty będą zanikać zgłoszę się na powtórkę.

  Jagoda (2019-06-10)

 • D

  Bardzo dobrze

  Doktor Styczyńska-Kowalska do świetna lekarka. Panią doktor miałam okazję poznać podczas zabiegu redukcji zmarszczek za pomocą botoxu, który przeprowadzałam w krakowskiej klinice vesuna. Moim zdaniem zabieg bardzo skuteczny, bo efekty są widoczne nie mam od razu. A Pani doktor to wspaniała lekarka, która dobrze wie jak rozmawiać z pacjentem. Polecam i klinikę i zabiegi przeprowadzane przez Panią doktor.

  Daria (2019-05-10)

 • M

  Bardzo dobrze

  W klinice vesuna za pomocą preparatów juvederm wypełniałam zmarszczki właśnie u pani doktor styczyńskiej-kowalskiej. Efekty zabiegu przeszły moje oczekiwania, zaskoczył mnie czas samego zabiegu jak i bardzo szybko widoczne efekty. Zabieg, Panią doktor oraz klinikę vesunę oceniam na duży plus i polecam każdemu to miejsce!

  Mariola (2019-04-09)

 • D

  Bardzo dobrze

  Polecam Klinikę Vesunę oraz zabiegi przeprowadzane przez Panią doktor Styczyńską-Kowalską! Akurat u pani doktor leczyłem się nadpotliwości, ale szczerze nie wierzyłem, że zabieg thermi dry rozwiąże moje problemy. Byłem w dużym błędzie, ponieważ zabieg przeszedł moje oczekiwania. A pani doktor to profesjonalistka i przemiły lekarz. Od początku informowała mnie jak to wszystko będzie wyglądać. Bardzo dziękuje za pomoc!

  Dawid (2019-03-15)

 • I

  Bardzo dobrze

  Panią doktor miałam okazję poznać w krakowskiej Klinice Vesuna podczas konsultacji, które miały pozwolić mi na przeprowadzenie zabiegu. Już od pierwszego spotkania wiedziałam, że oddaje się w dobre ręce ponieważ moim skromnym zdaniem doktor Styczyńska-Kowalska do swojej pracy podchodzi rzeczowo, fachowo oraz z uśmiechem na twarzy. W końcu Pani doktor jest odpowiedzialna za moje nowe, pełniejsze usta, z których jestem bardzo zadowolona. Polecam klinikę, Panią doktor jak i sam zabieg modelowania ust z pomocą preparatu z linii Juvederm.

  Iwona (2019-02-11)

 • w

  Bardzo dobrze

  w klinice vesuna u pani doktor eweliny styczyńskiej-kowalskiej leczyłem się z nadpotliwości. moim zdaniem pani doktor to lekarz konkretny. przedstawiła mi jak to wszystko będzie wyglądać, jakie efekty mogę osiągnąć i kiedy się ich spodziewać. na wszystkie pytania bez mrugnięcia okiem odpowiadała. do tego miła i uśmiechnięta.

  wojtek (2019-01-09)

 • J

  Bardzo dobrze

  Z panią doktor znam się dość długo, ponieważ pani Ewelina była odpowiedzialna za modelowanie moich ust czy wypełnianie zmarszczek. Za każdym razem spotykałam się z tym samym, profesjonalnym podejściem, uprzejmością i całkowitym skupieniem na pacjentce. Co tu będę się rozpisywać z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług pani doktor.

  Justyna (2018-12-17)

 • M

  Bardzo dobrze

  Panią doktor Styczyńską-Kowalską znam z krakowskiej Kliniki Vesuna, w której modelowałam usta za pomocą preparatu juvederm. Zabieg jak i usługi świadczone przez panią doktor oceniam bardzo pozytywnie! Wydaje mi się, że Pani Ewelina to równa babka, widać, że kocha swoją pracę, dba o pacjentów i do swojej pracy przygotowuje się bardzo staranie, co bardzo sobie cenie! Oby więcej takich lekarzy jak doktor Ewelina.

  Marta (2018-11-26)

 • L

  Bardzo dobrze

  Pani doktor Styczyńską-Kowalską kojarzę z Kliniką Vesuna, która mieści się w Krakowie. U tej Pani doktor robiłam już wiele zabiegów takich jak usuwanie zmarszczek, czy powiększanie ust. Pani doktor za każdym razem koncertowała się na mnie i zabiegu. Widać, że o swojej pracy wie chyba wszystko i dobro pacjenta leży jej na sercu. Polecam zarówno miejsce jak i Panią doktor, bo to jest odpowiednia lekarka na odpowiednim miejscu.

  Liwia (2018-10-23)

 • O

  Bardzo dobrze

  Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to profesjonalistka w swoim zawodzie. Z dbałością podchodzi do swojej pracy jak i pacjentów. U pani doktor poddałam się zabiegowi wypełniania zmarszczek. Jestem bardzo zadowolona z efektów i wiem, że to nie była ostatnia wizyta u Pani doktor. Polecam i wystawiam oczywiście pozytywną opinię.

  Olivia (2018-09-19)

 • A

  Bardzo dobrze

  Na pierwszą wizytę w Klinice Vesuna byłam uzbrojona w masę pytań, naczytałam się tyle o powiększaniu i modelowaniu ust, że lista pytań była bardzo długa. Trafiłam na doktor Styczyńską-Kowalska i cóż od pierwszego momentu wiedziałam, że jest to osoba uprzejma i konkretna. Podczas pierwszej wizyty Pani Ewelina wyjaśniła mi wszystko: jak będzie wyglądał zabieg, jakich efektów mogę się spodziewać i nie wiem jak Pani doktor to zrobiła, ale udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

  Ada (2018-08-20)

 • K

  Bardzo dobrze

  Póki co wykonywałam jedynie zabiegi kosmetyczne wykonywałam w tej klienice, ale to dlatego, że chciałam zabieg laserowy, a brałam tran :( Muszę odczekać, ale bardzo dobrze, że na wstepnej wizicie lekarka mi wszystko wytlumaczyla i dokladnie zbadala przeciwskazania.

  Kamilka (2017-06-26)

 • S

  Bardzo dobrze

  Zależało mi, żeby przed latem pozbyć się cellulitu z ud i dlatego wybrałam klinike Vesuna. N konsultacji pani doktor poleciła mi zabieg tripo lipo maximus i to był dobry wybór. Wiadomo, że nie da się całkowicie zlikwidować cellulitu, ale teraz jest praktycznie niewidoczny, a skóra napięta. No i obwód uda zmniejszył się o 4cm. Cena dosyć wysoka, ale myślę, że warto tak o siebie zadbać.

  Sandra (2017-05-12)

 • M

  Bardzo dobrze

  Do Vesuny chodzę już w sumie od dłuższego czasu. Mam swoją ulubioną panią kosmetolog która rozpisała mi już na początku wszystkie zabiegi i też nie wpycha mi takich które nie są potrzebne. Ostatnio robiłam np. mezoterapię z której jestem bardzo zadowolona. Ogólnie zabiegi proponowane przez klinikę są bardzo nowoczesne. Widać że kupują dobre sprzęty i zatrudniają kompetentne osoby

  Mała Mi (2017-04-18)

 • M

  Bardzo dobrze

  W Vesunie usuwałam laserowo rozstępy bo po schudnięciu trochę mi się ich namnożyło i laser wydawał się jedyną sensowną opcją. Tak mi też doradziła pani doktor z Vesuny na konsultacji. Zabiegów miałam kilka i w sumie już po jednym był jakiś tam efekt. Po trzech rozstępy były prawie niewidoczne. Sama klinika niedużo ale bardzo profesjonalnie wyposażona i to duży plus

  Marta (2017-03-15)

 • A

  Bardzo dobrze

  Usuwałam tu świeże blizny po operacji. To chyba jedna z nielicznych klinik w Krakowie która w ogóle oferowała taki zabieg. Ceny raczej ok, porównywalne z innymi tego typu klinikami w naszym mieście. Miałam ogólnie 4 zabiegi i po tym ostatnim rzeczywiście było widać fajne efekty. Lekarka wytłumaczyła mi na konsultacji jak to wszystko będzie wyglądać więc się aż tak nie stresowałam i wszystko rzeczywiście poszło bez problemów

  Aleksandra O. (2017-02-14)

 • E

  Bardzo dobrze

  To bardzo profesjonalnie wyposażona klinika urządzona minimalistycznie i estetycznie co bardzo lubię i to była pierwsza rzecz na jaką zwróciłam uwagę. Sama obsługa też w zasadzie całkiem w porządku. Raczej nie mam się czego przyczepić. Podobał mi się też wybór zabiegów i dlatego w sumie zaczęłam tu chodzić. Ceny wydają się dość wysokie ale w porównaniu z innymi tego typu klinikami jakoś strasznie się nie wyróżniają

  Ewa (2017-01-12)

 • M

  Bardzo dobrze

  Do Vesuny zgłosiłam się parę miesięcy temu z chęcią usunięcia zmarszczek. Potrzebowałam porady bo nie wiedziałam za bardzo jakie mam opcje a botox mnie jakoś nie przekonywał. Podobało mi się to że jest tam z czego wybierać i są też mało inwazyjne zabiegi. Zdecydowałam sie w końcu na laser i wiem że to był dobry wybór

  Marlena (2016-10-20)

 • N

  Bardzo dobrze

  W Vesunie robiłam już kilka pomniejszych zabiegów (peelingi, rzęsy, oczyszczanie) i ostatnio za namową kosmetyczki zdecydowałam się na bio wchłanialne nici liftingujące. Szukałam czegoś co pomoże pozbyć się zmarszczek i ten zabieg rzeczywiście okazał się całkiem fajny. Nie jest to wprawdzie takie tanie ale zakładam że w innych miejscach ceny są podobne

  Natalia (2016-09-14)

 • B

  Dobrze

  Depilacja laserowa pierwsza klasa! Z nowym laserem depilacja łydek trwała chwilę. Cena całkiem normalna jak na tak duża powierzchnie depilacji. Wiadomo, że zabieg trzeba powtarzać ale to już lekarz powie na piewszej wizycie. Ja jestem zadowolona, ale to nie koniec moich przygód z tą kliniką.

  Beti (2016-08-26)

 • A

  Bardzo dobrze

  Chciałam zrzucić trochę obwodu z pasa, bioder i ud, a do tego zredukować cellulit i po konsultacji z kosmetyczką zdecydowałam się w końcu na zabieg vela shape. Trochę to niestety kosztowało ale z tym akurat się liczyłam i efekty rzeczywiście bardzo dobre. Sama Vesuna generalnie mi odpowiada.

  Aldona (2016-07-12)

 • D

  Dobrze

  W vesunie udało mi sie skorzystać z zabiegów mikrodermabrazji w bardzo atrakcyjnej cenie i naprawde fajnie sie u mnie sprawdziły. Pani Agnieszka potrafiła wytłumaczyć co i jak, doradzić i czułam sie tam bardzo dobrze. Na pewno wróce na laser ale póki co odkładam pieniądze bo to jednak drogie zabiegi

  Dominika (2016-06-13)

 • M

  Bardzo dobrze

  Vesuna ma sporo fajnych zabiegów na ciało i twarz dlatego zwróciłam na nią uwage. Od jakiegoś czasu szukałam takich kompleksowych usłyg kosmetycznych w Krakowie i w koncu sie udało. Robiłam tu wprawdzie dopiero kilka zabiegów na cellulit ale pewnie wróce jeszcze nie raz. Ceny dość wysokie no ale w przypadku takich klinik trzeba sie chyba z tym liczyć

  Monia (2016-06-03)

 • S

  Dobrze

  Od wielu lat walczyłam z bliznami po trądziku które strasznie szpeciły mi twarz i nie dało się ich ukryć pod makijażem. Vesuna była drugą kliniką do któreJ zwróciłam się o pomoc. Za pierwszym razem polecono mi peelingi które niestety się nie sprawdziły. Tutaj zaproponowano mi laserowe usuwanie blizn i dopiero kilka zabiegów przyniosło jakieś sensowne rezultaty ale było warto

  Sylwia (2016-05-12)

 • S

  Bardzo dobrze

  Uwielbiam panie pracujące w tej klinice i atmosferę jaka tam panuje:) Wszyscy są bardzo serdeczni i pomocni a do tego sama klinika posiada specjalistyczny sprzęt który pomaga przynosić zadowolające efekty. Sama zdecydowałam się tu na depilację laserową bikini i pozbyłam się włosków po 6 zabiegach. Wszystko odbywało się w czystym, przyjemnym pomieszczeniu i pod fachowym okiem specjalistki od tego typu depilacji. Do tego pani wykonujące zabieg odpwoeidziała na KAŻDE moje pytanie więc mogłam być o wszystko spokojna. Teraz pora na pachy :)

  Sylwia (2016-04-08)

 • A

  Bardzo dobrze

  Kilka lat temu mialam niegrozny wypadek samochodowy. W wyniku uderzenia o drzwi samochodu niefortunnie zlamalam nos i od tego czasu mialam widoczne zaglebienie. Od tego wydarzenia minelo juz sporo czasu, ale nie moglam sie pogodzic ze mianą kształtu nosa. W Vesunie doradzono mi koretkę nosa z użyciem wypelniaczy. Po 2 miesiacach moge potwierdzic, ze efekt jest naprawde widoczny i zadowalajacy. Obrzech utrzymywal sie bardzo krotko, a zabieg byl bardzo krotki i bez bólu.

  Ania (2016-02-14)

 • K

  Dobrze

  Mam za sobą 3 ciąże i 3 porody naturalne. Wszystko przebiegło ok, ale niestety nie bez szkody dla stanu moich miejsc intymnych. Szukałam pomocy w róznych miejscach, wykonywałam różne ćwiczenia i brałam suplementy, ale bez odczuwalnych skutków. Zdecydowałam sie na zabieg laserowy tych partii i musze potwierdzić, że dało to odczuwalne rezultaty - dla mnie i dla mojego partnera. Kolejnej ciąży nie planuje i licze na to, że efekt po zabiegu sie długo utrzyma. Jestem bardzo zadowolona.

  Karola (2016-01-22)

 • J

  Bardzo dobrze

  Staram sie chodzić regularnie na oczyszczanie i peeling twarzy, wychodzi róznie, ale dla efektu naprawde warto. Raz miałam też okazję skorzystać z usługi makijazu i jeżeli będe miała przed są jakąś ważną uroczystość, to mam już pewne miejsce :) Sama niestety nie potrafię tego zrobić tak dobrze.

  Jagoda (2016-01-14)

 • S

  Bardzo dobrze

  Mój mąż miał problem z nadpotliwością. Zawsze myślałam, że to norma i niektórzy mężczyźni po prostu pocą się bardziej, może to przez testosteron albo gentykę. Ale problem coraz częściej poruszały media i zaczęliśmy myśleć czy coś da sie z tym zrobić. Blockery tylko maskowały problem, a tableki nie były zbyt skuteczne. O leczeniu nadpotliwości dowiedziałam się od przyjaciółki, która poleciła właśnie Vesunę. Potem wszystko poszło błyskawicznie - umówienie wizyty, konsultacje i w końcu krótki zabieg. Na razie mamy spokój ale wiadomo, że nie jest to metoda na stałe. Jeszcze się zastanawiamy nam ewentualna powtórką, ale jeszcze mamy czas.

  Sabcia (2015-12-30)

 • G

  Bardzo dobrze

  Wiele lat zajęło mi doprowadzenie mojej skóry do dobrego stanu po latach chodzenia na solarium.. największa głupota mojego życia. Najgorzej oczywiście było z twarzą :( widoczne zmarszczki, przebarwienia, plamy.. w klinice odzyskałam wiarę, że może byc dobrze, a nawet lepiej. Przebarwienia powoli zanikaja, pewnie nigdy do końca, ale widać różnicę, skóra też jest w lepszej kondycji. Dostałam wiele wsparcia i rad, które juz wdrożyłam i mam nadzieję, że pomogą. Dobra rada ode mnie - darujcie sobie opalanie, nie warto!

  Gabi (2015-12-18)

 • K

  Bardzo dobrze

  Zanim wydam na cokolwiek większe pieniądze to wolę się najpierw upewnić niż zaliczyć spektakularną wpadkę. Dużo czytałam, dużo szperałam w tej kwestii i w końcu postanowiłam spróbować. Na szczęście się nie zawiodłam i oddałam się w troskliwe ręce pani doktor, która okazała się takim fachowcem, jak o niej mówią - życzliwym i kompetentnym. Zabiegi przebiegały szybko i w sumie bezboleśnie pomijając pewien dyskomfort, o którym wiedziałam i się go spodziewałam. Powiem tylko tyle, że laserów nie trzeba się bać niezależnie od tego gdzie mają być stosowane, tylko wtedy jeśli robi to ktoś z odpowiednim doświadczeniem.

  Klaudia (2015-11-24)

 • F

  Bardzo dobrze

  Depilacja laserowa to mistrzostwo! Żałuję, że dopiero po tylu latach zdecydowałam się na usunięcie włosków z nóg i pod pachami. Koniec maszynkami, depilatorami, woskiem. Zabiegi były dla mnie bezbolesne i naprawde szybko i profesjonalnie to poszło. Wszystkim paniom i też panom polecam depilacje laserową, najlepiej od razu w pakiecie :) A panią Agnieszkę serdecznie pozdrawiam!

  Ficka (2015-10-30)

 • U

  Bardzo dobrze

  Jestem wzrokowcem i pierwsze na co zwróciłam uwage to piękny wystrój. Bardzo nowoczesny i taki.. kobiecy, jak to w takiej klinice. Na szczęście z ładnym wyglądem idzie profesjonalizm i miła obsługa. Wybrałam serię zabiegów na oczyszczenie i odmłodzenie twarzy po wakacjach. Efekty przerosły moje oczekiwania i do Vesuny na pewno jeszcze wrócę. Szczególnie że widziałam ostatnio jakieś rabaty, a to kusi!

  Ulka (2015-10-20)

 • W

  Bardzo dobrze

  Szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań dotyczących pozbywania się zmarszczek - głównie ze względu na tę zaletę zdecydowałam się skorzystać z oferty Vesuny. Lifting był przyjemny, zrobiony dokładnie i bez pośpiechu, czego brakowało w innych gabinetach. Efekty również zasługują na pochwałę. Dlatego wystawiam pozytywną opinię, mimo że raczej unikam wypisywania na portalach swojego zdania w myśl zasady "idź i sam się przekonaj".

  Wioleta (2015-09-09)

 • Dobrze

  Jak się za coś dużo płaci, to się tez dużo wymaga. Jko osoba, która musi o siebie bardzo dbać ze względu na swoją pracę, często spotykałam sie z niekompetencją lekarzy, a nawet tym, że klientów zwyczajnie mają gdzieś. Na szczeście Vesuna do tych klinik się nie zalicza. Choć nieco im brakuje, by stać się moim ideałem, to jednak całosć zasługuje na pochwały. Zabieg liftingu utrzymał sie znacznie dłużej niż pani Doktor obiecywała, a poddanie się mu to była przyjemnosc.

  Joanna (2015-08-28)

 • M

  Bardzo dobrze

  Vesunę z pewnością można zaliczyć do tych lepszych klinik. Medycyna na wysokim poziomie - sprzęt, fachowi lekarze. Na niektóre zabiegi musiałam trochę poczekac, ale nie dziwię się, że tylu ludzi tam chodzi. Na prawdę warto.

  Martyna R. (2015-08-17)

 • R

  Dobrze

  Panie są bardzo miłe i mimo, że jednak nie zdecydowałam się na zabieg powiększenia biustu, mogę je obydwie polecic. Nie ma problemu z terminami, a kiedy jednej pani nie ma, można zapisać się do drugiej. W ten sposób miałam przyjemnosc rozmawiac z dwoma świetnymi lekarzami :)

  Renata Z. (2015-08-13)

 • W

  Bardzo dobrze

  Jestem pod ogromnym wrażeniem przede wszystkim wyposażenia kliniki. Mają o wile nowoczesniejszy sprzet niż w innych tego typu ośrodkach. Wlasnie z tego ezględu zdecydowalam się tam na botox oraz usuwanie przebarwień. Po kuracji botoxem moja twarz i szyja są gładkie, ale ie ma tego sztucznego efektu, jaki często widać u aktorek. Polecam zwłaszcza Panią Anię, która okazała się nieocenionym doradcą w kwestiach urodowych ;)

  Wioleta (2015-08-07)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Sama czytalam opinie na tej stronie przed zabiegiem i chętnie dodam teraz coś od siebie. Wszystkie miałyście rację! W Vesunie jest bardzo ładnie i czysto, dużo nowoczesnego sprzętu, miła obsługa. Wykonywałam tam korektę nosa i w koncu pozbyłam się kompleksów!

  Zuza11 (2015-07-21)

 • T

  Dobrze

  Żona namówiła mnie na laserowe leczenie chrapania. Nie widziałem sensu tego zabiegu... prawie wszyscy chrapią. Jednak zdecydowałem się. Jestem po dwóch zabiegach. Problem jest troche mniejszy.

  Tomasz (2015-07-08)

 • Bardzo dobrze

  W internecie znalazłam wiele pozytywnych opinii o zabiegach z wykorzystaniem laseru. Sama zdecydowałam się na zabieg laserowego wygładzania zmarszczek wokół oczu. Jestem bardzo zadowolona z usług Vesuny i życzliwego podejścia do klientów.

  Joanna (2015-06-29)

 • g

  Bardzo dobrze

  zdecydowałam się na serię pięciu zabiegów laserowego usuwania włosów z nóg i okolic bikini. zbliżają się wakacje więc chciałabym się dobrze prezentować na plaży. czekam jeszcze na ostatni zabieg ale juz teraz mogę wszystkim polecić vesunę! ;) jestem bardzo zadowolona z przesympatycznej obsługi i skuteczności zabiegów. :)

  gosia33 (2015-06-24)

 • P

  Dobrze

  Moim problemem było nadmierne pocenie się. Zdecydowałem się na zabieg, który znacznie ograniczył potliwośc. Wszystko OK. Szkoda tylko, że zabieg trzeba powtarzać co kilka miesięcy.

  PawełP (2015-06-19)

 • M

  Bardzo dobrze

  Polecam wszystkim Vesunę! Przyjaciółka poleciła mi tą klinikę, a zwłaszcza zabiegi hydroliftingu z których sama korzystała. Chciałam się przkekonać o ich skuteczności na własnej skórze...a może pozazdrościłam przyjaciółce młodszego wyglądu. :) Zabiegi okazały się bardzo skuteczne. Widzę, że moja skóra jest bardziej odprężona i odpowiednio nawilżona, a sama czuję się młodziej i bardziej komfortowo. O kilka lat młodziej!

  MarJola (2015-06-18)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Od dłuższego czasu męczyłam się ze wstydliwym problemem nietrzymania moczu. Z internetu dowiedziałam się, że podobny problem ma wiele kobiet i można go skutecznie rozwiązać. Próbowałam ćwiczeń na wzmocnienie mieśni Kegla jednak nie widziałam szybkich efektów. Zdecydowałam się na zabieg. Znalazłam bardzo dobrą klinikę w Krakowie. Zabieg był trochę krępujący, ale bezbolesny. Laser okazał się skutecznym rozwiązaniem. Jestem zadowolona.

  Zadowolona (2015-06-12)

 • S

  Dobrze

  Dziękuję mojej mamie, że trafiłem na tą kliniknę! Wreszcie pozbyłem się mojego problemu dzięki zabiegom leczenia migreny! Polecam absolutnie!

  Sebastian (2015-06-01)

 • J

  Bardzo dobrze

  Zdecydowałam się w Vesunie na depilację laserową i zdecydowanie nie żałuję. Przede wszystkim - co dla mnie bardzo ważne - w klinice jest zachowana czystość oraz profesjonalizm. Sam zabieg przeprowadzony fachowo, z objaśnieniem co Pani w danym momencie robi. Polecam.

  Joannaa (2015-05-29)

 • T

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobra klinika. Skorzystałam z pakietu wyszczuplającego i drenażu limfatycznego. Wcześniej w innym miejscu poddawałam się już podobnym zabiegom jednak nie było takiego efektu "wow" jak dzięki zabiegom w klinice.

  Tusia (2015-05-26)

 • D

  Bardzo dobrze

  Witam Moim problemem były blizny potrądzikowe, które szpeciły moją Twarz do tego stopnia, że miałam dość patrzenia w lustro. Stosowałam kremy przepisane przez dermatologa, jednak efekty nie były satysfakcjonujące. Do kliniki Vesuna w Krakowie trafiłam zupełnie przez przypadek, jednak nie żałuję. Rzadko udzielam komentarzy na tego typu stronach ale moja twarz zupełnie się zmieniła dzięki kuracji laserowej! Bardzo polecam wszystkim którzy wiedzą jak trudno jest funkcjonować z bliznami po trądziku!

  Derbova (2015-05-26)

 • M

  Bardzo dobrze

  Witam Z zabiegów w klinice korzystałam z powodu szpecącej blizny o długości 7 cm. Już po pierwszej sesji zauważyłam znaczącą różnicę, a po serii mogę stwierdzić, że blizna jest bledsza i mniej wypukła Polecam!

  Martyna (2015-05-19)

 • D

  Bardzo dobrze

  Polecam skorzystać z pomocy Pani Ani w Vesunie. Doradziła mi odpowiednie zabiegi do mojego problemu (cellulit obrzękowy). W czasie wykonywania odpowiadała na wszystkie moje pytania rzeczowo i konkretnie. Na końcowe efekty muszę jeszcze trochę poczekać, ponieważ zostało mi jeszcze kilka zabiegów ale pierwsze zmiany już widzę. Duży plus za sterylność i specjalistyczne urządzenia. Generalnie, bez zarzutu.

  Derbova (2015-04-28)

 • K

  Bardzo dobrze

  Usuwałam w Vesunie blizny potrądzikowe. Po kilku zabiegach widzę wyraźną różnicę. Są płytsze, mniej "chropowate" i jaśniejsze. Zdecydowanie polecam ze względu na sprzęt jakim salon dysponuje.

  Karina (2015-04-23)

 • D

  Bardzo dobrze

  Serdecznie pozdrawiam Panią Agnieszkę, która przeprowadzała zabiegi na pozbycie się u mnie cellulitu. Przed wizytą właściwie nie wiedziałam co głównie sprzyja jego powstawaniu, jak z nim walczyć, jak dbać o skórę również w domu. Pani Agnieszka wytłumaczyła wszystko i służyła radą, a same zabiegi dają znakomite ofekty :) Polecam Vesunę.

  Derbova (2015-04-20)

 • M

  Bardzo dobrze

  Klinika z prawdziwego zdarzenia! Fachowość oraz uprzejmość personelu, sterylne otoczenie, duże spektrum oferowanych zabiegów. Sama zdecydowałam się na zabieg Exilis i jestem zachwycona, tym bardziej, że wcześniej korzystałam z usług innej kliniki medycyny estetycznej i efekt jest nie do porównania.

  Martynaa (2015-04-09)

 • M

  Bardzo dobrze

  Witam. Grzybicą paznokci prawdopodobnie zaraziłem się kilka miesięcy temu podczas korzystania z basenu i sauny. Na początku jej niedostrzegałem i bagatelizowałem problem ale po jakimś czasie nabrałem coraz większych podejrzeń i postanowiłem udać się z tymi objawami do lekarza dermatologa, który potwierdził moje obawy i przepisał maść. Minął ponad miesiąc a lek nie przynosił efektów.Chciałem jaknajszybciej i skutecznie pozbyć się problemu. Postanowiłem na własną rękę poszukać jakiejś skutecznej metody wyleczenia tego schorzenia. W wyszukiwarce internetowej natrafiłem na reklame kliniki Vesuna, która oferuje zabieg leczenia grzybicy paznokci. Przeczytałem kilka opinii na różnych portalach na temat tego zabiegu i postanowiłem sam spróbować. Wykupiłem i wykonałem zalecaną serię (7 zabiegów) u Pani Doktor A. Drożniak i udało się. Wyleczyłem paznokcie i po grzybicy nie zostało ani śladu także polecam Państwu tą metode na swoim przykładzie ponieważ jest naprawde skuteczna i oczywiście dbanie o higiene stóp ponieważ choroba podobno lubi nawracać. Pozdrawiam.

  MariuszK (2014-12-05)

  Zabieg: Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Modelowanie sylwetki BTL EM-BODY (stymulacja mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej) od 1000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych od 1000 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Usuwanie włókniaków od 200 zł do 1500 zł Umów wizytę
Chirurgiczne usunięcie tatuażu od 1000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Usuwanie tatuażu od 475 zł Umów wizytę
Skleroterapia piankowa - metoda leczenia żylaków od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi od 4000 zł do 4500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*znieczulenie miejscowe
od 4500 zł do 5500 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 100 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) od 100 zł do 300 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 1999 zł Umów wizytę
ThermiVa - regeneracja miejsc intymnych 3399 zł Umów wizytę
Bezoperacyjne zmniejszanie pochwy 1599 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja pochwy od 499 zł Umów wizytę
Laserowe obkurczanie pochwy - IntimaLase od 999 zł Umów wizytę
Leczenie nietrzymania moczu - Fotel BTL Emsella od 400 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja - usuwanie owłosienia od 150 zł Umów wizytę
Leczenie zmian trądzikowych od 450 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - twarz 800 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - dekolt 650 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków od 150 zł Umów wizytę
Endermologie LPG Alliance - wyszczuplanie i modelowanie od 160 zł Umów wizytę
Usuwanie rozstępów od 1100 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1100 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1100 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1200 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa bioder od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pleców od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia) od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie dekoltu 250 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 300 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1650 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing od 650 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
2800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
2800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1050 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
960 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
2160 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1850 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1850 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1850 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 700 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi 1000 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu 1200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 400 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni 350 zł Umów wizytę
Peeling laserowy pleców 1200 zł Umów wizytę
Kriolipoliza zabieg wyszczuplający 2540 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie włókniaków od 200 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing blizn
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
1100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nogach od 600 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - uda od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - brzuch od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - boki od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - brzuch, boki od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA- obszar nad kolanami od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - plecy od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - ramiona od 1500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz i szyja 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz 700 zł Umów wizytę
Leczenie migreny
*leczenie botoksem
od 2000 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 900 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER 900 zł Umów wizytę
Nici Aptos (odmładzanie, modelowanie)
*2450 zł za niechirurgiczne uniesienie brwi i powiek, 4450 zł - Lifting twarzy i chomików
od 2450 zł do 4450 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO Barb od 400 zł Umów wizytę
Lipofiling ADIVIVE - przeszczep tłuszczu od 3499 zł Umów wizytę
Lipofiling ADIVIVE - przeszczep tłuszczu - twarz od 5999 zł Umów wizytę
Lipofiling ADIVIVE - przeszczep tłuszczu - ciało od 3499 zł Umów wizytę
Plasmage - nieinwazyjna plastyka powiek od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
od 400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych
*Cena za 1 zabieg, LASER ALMA PIXEL CO2
od 400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie tatuażu od 475 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 468 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 468 zł do 864 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 468 zł do 720 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 468 zł do 864 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - kończyny dolne od 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy od 500 zł do 800 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 500 zł do 700 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna

Zamknięta 10 lok. 4 (Biurowiec HEXAGON) Kraków

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 21:00

Wtorek

09:00 - 21:00

Środa

09:00 - 21:00

Czwartek

09:00 - 21:00

Piątek

09:00 - 21:00

Sobota

09:00 - 17:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Agnieszka Drożniak - Konstanty

lek. med. Agnieszka Drożniak - Konstanty

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Agnieszka Drożniak - Konstanty jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyła na Wydziale Lekar...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Małgorzata Makowska

Małgorzata Makowska

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

 Anna Lisiewicz

Anna Lisiewicz

Ginekolog

Umów wizytę

lek Magdalena Biernacka

lek Magdalena Biernacka

Chirurgia Naczyniowa
Flebolog

Umów wizytę

lek Filip Senderak

lek Filip Senderak

Chirurg

Umów wizytę

Mgr Aleksandra Rabenda

Mgr Aleksandra Rabenda

Kosmetolog
Mgr Aleksandra Rabenda posiada tytuł magistra kosmetologii, a zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje podczas pracy z klientkami i klientami w Klinice Medycyny Estetycznej i Lase...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Marta Górecka

mgr Marta Górecka

Kosmetolog

Umów wizytę